MilkBlogger @milkblogger Channel on Telegram

MilkBlogger

@milkblogger


Ніна Зайченко - помічниця в питаннях грудного вигодовування

MilkBlogger (Ukrainian)

Ніна Зайченко - помічниця в питаннях грудного вигодовуванняnn"MilkBlogger" - це канал на Telegram, на якому ви знайдете корисні поради та інформацію від Ніни Зайченко, досвідченої фахівчині з грудного вигодовування. Ніна - це не просто будь-хто, а справжня експертка в цій галузі, яка допомагає тисячам батьків з питань грудного вигодовування. Вона ділиться своїм досвідом, відповідає на всі питання та надає практичні поради.nnЗа допомогою каналу "MilkBlogger" ви зможете отримати відповіді на всі свої питання про грудне вигодовування, дізнатися про правильну техніку годування, розв'язати проблеми, які можуть виникнути під час годування грудьми, та отримати підтримку від спеціаліста. Ви не залишитеся без допомоги та порад, адже Ніна завжди готова прийти на допомогу та підтримати вас у цьому важливому питанні.nnТому, якщо ви шукаєте професійну допомогу та підтримку в питаннях грудного вигодовування, приєднуйтесь до каналу "MilkBlogger" вже сьогодні. Не втрачайте часу на пошуки відповідей на свої питання. Довіртеся досвідченому фахівцю та отримайте необхідну допомогу та підтримку для себе та своєї дитини. Запрошують всіх, хто цікавиться цією темою, на канал "MilkBlogger". Разом ми зможемо зробити грудне вигодовування легшим та комфортнішим для кожної матусі та малюка.

MilkBlogger

18 Sep, 07:27


Якщо ви плануєте завершення грудного вигодовування цієї осені або зимою, саме час навчитись домовлятись з дитиною, втішати її, розібратись з харчуванням і сном малюка, а також отримати знання щодо техніки безпеки відлучення від грудей для власного здоров’я.

Запрошую на осінній потік STOP MILK з 28 вересня https://stopmilk.sendpulse.academy/

MilkBlogger

11 Sep, 09:00


Навчання - консультанток з питань грудного вигодовування - «Путівник консультанта» 2024-2025

Запрошую у нові групи на повний курс навчання для консультантів з питань грудного вигодовування "Путівник консультанта"!

Мова навчання: українська.

Формат: онлайн

Початок занять - вересень 2024 року.

Реєстрація

Подробиці

MilkBlogger

19 Aug, 11:04


КОЛИ ДАВАТИ СУМІШ?

Ці ситуації можна поділити на три причини:
1️⃣ пов'язані зі здоров'ям дитини
2️⃣ пов'язані з недостатністю харчування дитини
3️⃣ пов'язані з тимчасовою неможливістю матері годувати

1️⃣ Бувають вроджені хвороби дітей, при яких грудне вигодовування протипоказане:
🚩 Галактоземія
🚩 Лейциноз (хвороба кленового сиропу)
🚩 Фенілкетонурія (тут можливе часткове грудне вигодовування)
Також догодовування сумішшю може бути тимчасово показане деяким новонародженим дітям з гіпоглікемією при гестаційному діабеті у мами під час вагітності.

Все.

Так-так, це ВСЕ!

У цьому списку немає жовтяниці, кольків, зригування... Особливо якщо у лікаря, який прописує вашій дитині суміш від цього всього, на халаті, або на ручці, або на календарику логотип шмутрилону або шместле.

У цьому списку також дивним чином не виявилося «він плаче вечорами», «кричав-кричав, дала суміш – заснув», «у нього голодний крик / голодний погляд / голодні кулачки», «він якось так себе веде, що мені здається, що треба суміш».

2️⃣ З нестачею харчування жартувати не можна. Як би сильно ви не хотіли покласти на вівтар грудного вигодовування ваше життя, але, якщо у дитини низький набір ваги, а зціджене чи донорське молоко недоступне, суміш терміново!

Перші дзвіночки:
❗️ не почав набирати вагу на 4-ту добу після пологів
❗️ не повернув вагу, з якою народився, до другого тижня після пологів
❗️ не додав 500 г до ваги при народженні в 1 місяць

У всіх цих ситуаціях необхідне догодовування і паралельно розбиратись, де ви там налажали з ОГВ, прикладанням, гормонами. Головне – це знати знати, що проблема тимчасова, все можна виправити. З усім цим ми детально працюємо на консультаціях, або на курсі MORE MILK education.

3️⃣ Маму терміново відвезли до лікарні, вона не встигла заздалегідь створити банк зцідженого грудного молока.

Лише ці три пункти. За інших обставин ви або продовжуєте годувати, або годуєте заздалегідь підготовленим зцідженим молоком. Усі хвороби, ліки, процедури звіряйте на e-lactancia.org. Не знаєте, що це і як користуватися? Детально у моєму відео.

MilkBlogger

16 Aug, 08:16


ЯК ЗРОЗУМІТИ, ЧИ ВИСТАЧАЄ ДИТИНІ ВАШОГО ГРУДНОГО МОЛОКА

Щоб зрозуміти, чи вистачає дитині харчування, потрібно її зважити і побачити, виросла вона чи ні. Все. Іншого способу немає.

Що ви там на вагах побачите:

🧐 перший набір ваги на 4-ту добу після народження;
🧐 до 2-х тижнів повернути вагу від народження;
🧐 перший місяць вага рахується від народження, а не від мінімального;
🧐 набір ваги щомісяця згідно індивідуального графіку росту дитини (щонайменше від 500 г на місяць в перші місяці, відповідно мінімум 125 г за тиждень);
🧐 зважування частіше, ніж раз на тиждень;

🧐 ТМП (тест на мокрі пелюшки) - це допоміжний метод, а не основний! Навіть якщо ваше чадо обсікало весь диван, але збільшення менше 125 г за тиждень - йому не вистачає харчування.

⚠️ ВАЖЛИВО! Нестача харчування не завжди означає "мало молока". Це часто може говорити про те, що молоко є, але дитина його не видобуває з грудей.

Всі інші ознаки, як то:
груди стали м’які;
мало зціджується молока;
дитина неспокійно смокче;
молоко прозоре / блакитне тощо,
не є достовірними для визначення кількості молока. Будь-яка з цих ознак має підтримуватись показниками набору ваги дитина на тиждень. Якщо в набором ваги все гаразд, ці ознаки не свідчать про нестачу молока.

А які з ознак ви хибно сприймали за зменшення кількості молока?

MilkBlogger

14 Aug, 10:40


Детально про переднє та заднє молоко в новому відео на каналі

https://youtu.be/Yxnpm8Mwz98

Будь ласка, допоможіть у поширенні україномовного контенту для матерів.
👉 Поширюйте це відео у своїх соцмережах
👉 Діліться ним зі своїми знайомими
👉 Залишайте покликання на відео в пабліках і чатах
👉 Отримуйте молочні бонуси в карму 😇

MilkBlogger

14 Aug, 08:34


ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ НА ГРУДНОМУ ВИГОДОВУВАННІ

Чомусь зазвичай жінки, що годують, відносять лікування зубів до якоїсь особливої ​​категорії. Так, ніби саме до цього лікування мають застосовуватись якісь особливі правила. Але ніт, працюємо за старою схемою:

🤓 уточнюємо назви препаратів у лікаря;
🤓 звіряємо на сумісність із годуванням на сайті e-lactancia.org (як це робити – детально на моєму YouTube в нещодавніх відео)
🤓 якщо ліки несумісні – запитуємо у лікаря про аналоги, які запропонував сайт.

Сучасні місцеві анестетики представлені препаратами на основі артикаїну та мепівакаїну. Артикаїн – найпоширеніший, він випускається у вигляді карпульних капсул під такими назвами як «Ультракаїн», «Убістезин», «Септанест». Цей препарат сумісний із годуванням , у грудне молоко не потрапляє. Мепівакаїн застосовується в препараті «Скандонест» і він використовується рідко. Є-лактанція розповідає про нього як про такий, що не проникає в молоко, але впливає на його вироблення і наводяться дослідження з відтермінованої лактації за застосування цього препарату в якості епідуральної анестезії.

Якщо після лікування вам призначають антибіотики, знеболювальні, антисептики та ін. – ви також можете перевіряти їх на сумісність, але там зазвичай взагалі проблем не буває. Так, більшість антибіотиків у молоко не проникають, не хвилюйтеся, просто звірте на сумісність і лікуйте зуби спокійно, не треба чекати на закінчення грудного вигодовування або відлучати дитину від грудей заради лікування зубів (та й будь-якого іншого лікування теж).

ПРОЦЕДУРА «ОСКИТОЦИН - » 😖

Лікування зубів, як і загоєння, процедура часто болісна, неприємна. Тому так, це може вплинути на збільшення адреналінів і, відповідно, зменшення окситоцину. Тому, якщо ви виявите неспокійну поведінку дитини протягом кількох днів після лікування зубів, це не страшно і скоро пройде.

І останнє, на що я просто не можу не вказати.
Дами мами, ваші «полетілі зуби» не пов'язані з лактацією. Давайте припинимо вдавати, що ви ніколи не вагітніли, не виношували, не народжували, а ось тільки годуєте грудьми і САМЕ ТОМУ ваші зуби 😬, волосся 💇🏻‍♀️, нігті 💅🏻, сімейне щастя 💑 занепали.

#milkblogger_ліки #milkblogger #молочнийблогер #груднегодування #гв #лікуваннязубів #грудневигодовування

MilkBlogger

14 Aug, 08:22


В Охматдиті відновили операції з трансплантації органів

Після обстрілів і довгої перерви лікарі знову взялися за важливі операції. 16-річному Данилу з Харківщини успішно пересадили донорську нирку від його мами.

Хлопець уже проходить реабілітацію.

MilkBlogger

10 Aug, 13:48


YouTube повернув мені після перейменування каналу

MilkBlogger

09 Aug, 15:38


Сьогодні я надіслала свій фінальний проєкт в IPHI - школу консультантів з дитячого і материнського сну, де я почала навчання ще до війни і закінчила цього року. Тримайте за мене кулачки, чекаємо на розгляд, оцінку та сертифікацію 🤞

MilkBlogger

07 Aug, 13:36


Live stream finished (1 hour)

MilkBlogger

07 Aug, 12:00


Live stream scheduled for

MilkBlogger

07 Aug, 11:58


Live stream started

MilkBlogger

07 Aug, 07:33


Дякую за ваші коментарі!

Найбільше голосів набрала тема "Нейротехніки і альтернативні грудям методи розслаблення дитини перед сном".

Тож, давайте зустрінемось сьогодні для обговорення.

Тут, в моєму телеграм-каналі, о 15:00 за київським часом. Долучайтесь!

MilkBlogger

06 Aug, 05:27


Дами мами, чи хотіли б ви розібрати якісь запитання в форматі прямого етеру тут на каналі? Напишіть в коментарях, яку тему було б цікаво почути.

MilkBlogger

05 Aug, 07:44


ЧОМУ СКЛАД МОЛОКА У ВСІХ ОДНАКОВИЙ, АЛЕ РІЗНИЙ

Я помічаю, що, розкриваючи деякі теми, вони звучать суперечливо. Наприклад, як це так, що склад жіночого молока однаковий у всіх жінок планети (можна зайти у вікіпедію і в цьому переконатись https://ua.wikipedia.org/wiki/Жіноче_молоко), але в той же час молоко максимально підлаштовується під потреби дитини та її вік, змінюючись у своєму складі.

ЖИРНІСТЬ

Це найзмінніша константа, хоч би яким оксюмороном це не звучало. Жирів приблизно 4,38%. Однак, ви ви вже знаєте,: якщо робити великі перерви між годуваннями, молоко встигає розшаруватися. Жирові бляшки осідають на стінках протоків і поступово додаються в молоко в процесі годування, «ожиряючи» його дедалі більше. Так, при великих перервах між прикладаннями, на початку годування молоко може бути 1% жирності, а наприкінці – до 9%. Але в середньому, або за відсутності великих перерв, це близько 4,38%.

ВІТАМІНИ

Умовно ми можемо назвати перелік вітамінів грудного молока, проте їхня кількість змінюється в залежності від віку дитини, харчування мами тощо. Харчування матері впливає на водорозчинні вітаміни грудного молока, ось деякі з них:
B1 – тіамін
B2 – рибофлавін
B3 – ніацин
B5 – пантотенова кислота
B6 – піридоксин
B9 – фолацин
B12 – кобаламін (його значно менше у грудному молоці жінок веганок)
C – аскорбінова кислота

До речі, згідно досліджень великі дози вітаміну D матері (від 5000 МО на день), хоч він і жиророзчинний, все одно впливають на збільшення його кількості в грудному молоці.

ВІК ДИТИНИ

🧷 У молозиві в перші дні після пологів мало води, жиру та глюкози.
🧷 Антитіла у складі молока та вітаміни також змінюються відповідно до потреб дитини, наприклад під час хвороби.
🧷 Після року жирність грудного молока різко зростає до 14% і про це мало хто говорить, тому що мало хто годує після року, вважаючи, що після року «у молоці нічого немає».
🧷 Після року збільшується кількість імуноглобулінів, оскільки молоко грає тепер не так поживну, як захисну функцію.

А ще харчування мами не впливає, але в той же час впливає на склад грудного молока 🙃