Бренд роботодавця. PROкачка

@employer_branding_prokachka


Це канал про брендинг роботодавця. Тренди, кейси, обмін досвідом, корисні джерела і поради

Бренд роботодавця. PROкачка

21 Jan, 00:26


#кейс_для_натхнення

Кейс Coca-Cola HBC

Проблема:
У світі, де професійне вигорання та тихе звільнення все частіше входять у бізнес-лексику, креативна агенція Creative Disorder Studio створила «Послання в пляшці».
Уявіть, якби ви сьогодні могли б поговорити з собою, але на початку кар’єри? Що б ви сказали собі молодшому? Чи допомогли б ваші поради зберегти енергію, пристрасть і прагнення, які ви мали на самому початку?

Рішення:
«Ми попросили 17 стажерів Coca-Cola HBC дати пораду старшому колезі, який втратив пристрасть до своєї роботи, який не знає, що робити, відчуває розчарування, шукає баланс між роботою та життям. Ми записали їхні відповіді, але вони не знали, що, даючи пораду комусь іншому, вони насправді посилали послання собі в майбутньому.
Ми ретельно відредагували їхні відповіді та запакували ці послання в 17 унікальних пляшок Сoca-Cola, які вони зможуть відкрити лише через 7 років. Цей 7-річний період - це час, коли починають з’являтися перші ознаки втоми від роботи, і саме в цей час вони зможуть отримати повідомлення через час від себе молодших».

Результати:
17 унікальних у своєму роді пляшок Coca-Cola вже мандрують у часі. Послання надійдуть через 7 років, коли їх відправники потребуватимуть їх найбільше.
Але «Послання в пляшці» — це набагато більше, ніж просто разова рекламна акція. Ця ідея знайшла таке схвалення в компанії, що стала стандартною практикою та була включена як довгостроковий проєкт до програм стажування Coca-Cola HBC. Тож відтепер кожен стажер посилатиме собі послання у часі... у пляшці Coca-Cola.

Опис кампанії

Бренд роботодавця. PROкачка

21 Jan, 00:26


🗓29 жовтня з 17:00 до 19:00 за Київським часом пройде зустріч із серії People Strategist Sharing sessions.

🔖Тема: "Алгоритм побудови бренду компанії як роботодавця. Досвід компанії OKKO"
Спікерка - моя улюблена Олена Кіріченко.

📌Будуть говорити про таке:
1. Бренд роботодавця: для кого та чому важливий
2. З чого почати? Покроковий алгоритм побудови/перебудови БР (приклад ОККО)
3. Формування впізнаваності компанії як роботодавця на ринку праці
4. Інструменти внутрішнього брендингу, які забезпечують високий рівень показників лояльності та залученості працівників в компанії

Формат: онлайн презентація і відкритий діалог учасників та спікерів. Буде запис.

Реєстрація та умови участі

Бренд роботодавця. PROкачка

21 Jan, 00:26


Привіт, спільното. З колегами по ринку готуємо дещо цікаве по програмах амбасадорів бренду роботодавця. Поділіться, будь ласка, у коментарях, про які класні амбасадорські програми ви чули протягом останнього часу. Чи, можливо, ви маєте власний кейс, яким готові поділитися - теж маякуйте.

Бренд роботодавця. PROкачка

21 Jan, 00:10


Минулого року я вийшла у фінал рейтингу HR Pro Awards. І мені як фіналісту випала честь модерувати один із потоків конференції, де учасники конкурсу презентували свої проєкти.
Це було дуже натхненно, адже такі конференції – це завжди концентрат професіоналізму, досвіду та креативу. Тому цьогоріч я теж планую відвідати і конференцію, і церемонію нагородження, бо маю своїх фаворитів серед конкурсантів і хочу їх особисто підтримати.

Подія вже скоро - 24 жовтня. Спочатку буде презентація проєктів-учасників, а потім відбудеться нагородження переможців. Сама конференція – це 3 потоки і понад 70 кейсів. Буде офлайн і онлайн формат участі.

Я планую офлайн участь, тож буду рада побачитись. Колеги, хто теж буде?

Якщо ви пропустили анонси цієї події, то більше деталей знайдете на сайті
Реєстрація тут

Бренд роботодавця. PROкачка

21 Jan, 00:00


Employer Branding #актуалочка від SuperAgronom.com. Як вам креатив?

Бренд роботодавця. PROкачка

21 Jan, 00:00


Вітаю, колеги.
Шукаю досвід невеликих компаній (~200 працівників) щодо підтримки і допомоги сім'ям загиблих співробітників. Це можуть бути і українські, і міжнародні компанії в Україні. Поділіться, будь ласка, як це реалізовано у ваших компаніях чи, можливо, ви чули, як це роблять інші. Про великих роботодавців (Нова Пошта, МХП, Кернел і т.д.) я знаю, вони багато про це розказують. Але мені потрібна практика саме невеликих компаній.
Буду дуже вдячна за таку інформацію 🙏

Бренд роботодавця. PROкачка

20 Jan, 23:59


За кілька днів наша українська делегація їде на щорічну міжнародну конференцію World Employer Branding Day 2024.

Найцікавішими світовими трендами та інсайтами колеги будуть ділитися по поверненню на панельній дискусії "WEBD 2024: інсайти, релевантні для України”, яку планують провести 17 жовтня о 17:00 - 18:30 (за Києвом).

Подія безкоштовна за попередньою реєстрацією за цим лінком

Бренд роботодавця. PROкачка

20 Jan, 23:59


Дослідження бенчмарків eNPS і залученості в Україні

До мене часто звертаються з запитаннями щодо ринкового бенчмарку eNPS і залученості. Зазвичай я даю посилання на міжнародні бенчмарки, тому що українських у відкритих джерелах немає. Але міжнародні дослідження та бенчмарки не закривають потреби компаній в Україні, бо часто не враховують специфіку локального ринку та поточних умов, в яких доводиться працювати. Саме тому дослідницька компанія Qwaybe зі своїми клієнтами з декількох ключових галузей ініціювала дослідження-бенчмарк "Показники залученості та пов'язані HR бізнес-метрики. Особливості компаній в Україні". Цей бенчмарк розроблений для того, щоб допомогти компаніям не тільки оцінити власні показники залученості та лояльності співробітників, а й порівняти їх з трендами показників інших компаній на ринку, та надати компаніям можливість спиратися на цифри та об'єктивні данні для управлінських рішень.

Терміни проведення опитувань:
Перша хвиля опитування стартує 15 липня 2024 року і триватиме до 15 жовтня 2024 року.
Друга хвиля опитування для компаній, які ще не проводили опитування з 2022 року, але планують це зробити восени 2024 року. Друга хвиля розпочнеться 1 листопада 2024 року та закінчиться 30 січня 2025 року.

Звіти для учасників:
Учасники першої хвилі отримають звіт 1 листопада 2024 року. Оновлений звіт буде надано 20 лютого 2025 року. Звіт є БЕЗКОШТОВНИМ і буде доступний тільки учасникам дослідження. Результати бенчмарку НЕ БУДУТЬ доступні для продажу або для публічного використання. Після участі вашої компанії в дослідженні ви отримаєте безкоштовний, індивідуальний звіт, який покаже ваші дані на тлі середніх показників серед компаній в Україні та додаткові галузеві та інші зрізи.

Більше подробиць про це дослідження на сайті

Бренд роботодавця. PROкачка

20 Jan, 23:59


EVP. Чому компанії не відповідають очікуванням співробітників?

На сучасному конкурентному ринку праці компанії інвестують значні кошти в ціннісні пропозиції роботодавця (EVP), щоб залучити та утримати найкращі таланти. Однак нещодавнє дослідження Gartner виявило разючий розрив між обіцянкою бренду і реальними умовами, які компанії забезпечують працівникам. Лише 33% співробітників сказали, що їхні організації постійно виконують обіцянки, дані в їхніх EVP. І це в умовах, коли компанії борються з нестачею кадрів, заплямованою репутацією, високою плинністю кадрів і необхідністю створити привабливе робоче середовище. Результати дослідження Gartner підкреслюють важливість не тільки створення привабливого EVP, але й ефективної комунікації та виконання цих обіцянок.

Комунікаційний геп
Опитування Gartner показало, що лише 21% співробітників вважають, що їхня організація достатньо комунікує своє EVP. 75% HR-ів визнали, що вони недостатньо комунікують своє EVP всеередині компанії.
Наслідки цього будуть довготривалими: коли працівники не знають про доступні їм бенефіти та можливості, вони можуть відчувати себе недооціненими та відірваними від місії та цінностей своєї організації. Це може призвести до зниження залученості, зниження продуктивності та, зрештою, підвищення плинності кадрів.

Розуміння EVP - найбільший виклик
Одним із найяскравіших висновків дослідження Gartner є те, що лише 16% співробітників повідомили, що знають, з чого складається EVP їхньої організації. Цей брак розуміння є суттєвою перешкодою для залучення та задоволеності працівників.
Щоб вирішити цю проблему, керівники HR-відділів повинні позиціонувати EVP у контексті подорожі співробітника. Це означає комунікацію EVP у відповідні моменти протягом усього досвіду роботи співробітника в компанії, починаючи з опису вакансії та проведення співбесід до адаптації, зустрічей команди, тощо.
Дослідження Gartner показує, що з кожним додатковим каналом, через який співробітники дізнаються про своє EVP, вони на 24% частіше погоджуються з тим, що їхня компанія виконує свої обіцянки EVP. Це підкреслює важливість стратегії багатоканальної комунікації, яка посилює EVP у різних точках взаємодії.

Роль менеджерів у впровадженні EVP
Менеджери відіграють вирішальну роль у впровадженні EVP для працівників. Опитування Gartner показало, що співробітники, які вважають, що вони можуть покладатися на свого керівника щодо виконання обіцянок EVP, у п’ять разів частіше погоджуються, що їхня організація виконує свої обіцянки.
Однак керівники часто перевантажені, і їм може не вистачати спроможності чи знань для ефективної комунікації та виконання EVP. Щоб вирішити цю проблему, потрібно:
📍Надати менеджерам чіткі вказівки щодо того, як включити повідомленнями EVP у їхні регулярні зустрічі та взаємодію з членами команди. Створення ключових документів, таких як, наприклад, EVP гайдлайн, буде гарним початком.
📍Забезпечити менеджерів необхідними ресурсами та навчанням, щоб вони могли зрозуміти та сформулювати (відтворити) EVP організації. Розповсюдження брендбуків і стратегічних документів EVP, а також навчання щодо їх користування є ще одним вагомим заходом, який часто можна зробити власними силами або з залученням відповідних кваліфікованих партнерів.
📍Заохочувати менеджерів транслювати елементи EVP під час їхньої взаємодії з підлеглими, таких як: командні зустрічі, наставницькі сесії та розмови щодо розвитку.
📍Вбудувати комунікацію EVP в існуючі робочі процеси - менеджери можуть створити міцніший зв’язок між щоденним досвідом співробітників і обіцянками компанії.

Бренд роботодавця. PROкачка

20 Jan, 23:46


На завтра, 25 вересня, Employer Branding Community організовують панельну дискусію «Подарунки як бенефіт: інструмент залучення та мотивації».

Питання до обговорення:
📍Вплив подарунків на лояльність та мотивацію співробітників
📍Як подарунки можуть сприяти створенню позитивної та дружньої атмосфери в колективі та зміцненню корпоративних цінностей
📍Подарунки як інструмент у програмах адаптації та розвитку

Спікерки:
⭐️Екатерина Цатурян, експерт з корпоративного мерчу та подарунків, MOODua
⭐️Liliia Kolivoshka, Employer Brand Director, Avenga
⭐️Ольга Сміяненко, People Operations Specialist, Readdle
⭐️Кочеткова Лілія, Employer Brand Manager, Comparus
Модераторка: Yelyzaveta Grenda, EBC Leadership Team Member, Employer Brand Manager в Readdle

Коли: 25 вересня, 18:00 за київським часом
Де: Zoom (посилання для доступу надійде за 1 день до зустрічі).
Реєстрація за цим посиланням
Вартість: благодійний внесок 500 грн (скористайтеся Монобанкою)

*Подія є безкоштовною для учасників закритої спільноти Employer Branding Community (наживо та у записі)

Бренд роботодавця. PROкачка

20 Jan, 23:44


Кращі практики клієнтського досвіду, якими можна надихатися і для дизайну досвіду співробітників

17’CUSTOMER EXPERIENCE CONFERENCE - єдина в Україні дводенна конференція, присвячена СХ-стратегіям, які дозволяють вигравати конкуренцію за увагу, лояльність клієнтів і співробітників

Коли: 26-27 вересня (четвер і п’ятниця)
Де: Київ + онлайн
Програма конференції та квитки

У програмі 30+ спікерів |кейноути, дискусії | кейси переможців UCXE’2024 | нетворкінг з професіоналами і бізнес-знайомства

Серед спікерів - провідні СХ-фахівці, експерти компаній Нова пошта, OLX, UKRSIBBANK, EVA, Raiffeisen Bank, Yasno, МХП, Comfy, “Maлдональдз Україна”, “Пузата Хата”, Edem Family, Ощадбанк, Promodo, 4Service, Lanka.СХ

Зареєструйтесь командою і отримайте нові ідеї, підходи, які допоможуть покращити показники клієнтського досвіду та зміцнити ваш бізнес в умовах складних викликів.

Кожен 5-й квиток у подарунок від KA Group
Для моїх підписників - 10% знижки на квитки за промокодом 17СХ

Бренд роботодавця. PROкачка

20 Jan, 23:39


Марафон кейсів номінантів Премії HR-бренд Україна «Команди, що змінюють бізнес»

З 19 вересня по 31 жовтня відбудеться масштабна подія — всеукраїнський онлайн-марафон презентацій кейсів номінантів Премії HR-бренд Україна «Команди, що змінюють бізнес». Інноваційні рішення та проєкти, що реалізовані за останні півтора року від команд, що змінюють бізнес і світ.

Вас очікує:
•50+ кейсів, які презентують номінанти Премії HR-бренд Україна
•70+ спікерів, формат виступів «Запит-Рішення-Результат»
•30 годин найкрутішого контенту зі сфери HR
•Тільки практичний досвід і «ніякої води». Слухайте і масштабуйте у своїй компанії
•Виступи партнерів Премії — експертів провідних компаній України
•Сесії Q&A

📌8 етерів з 19 вересня по 31 жовтня 2024 р. з 15.00 до 18.30
Дати: 19 вересня; 26 вересня; 3 жовтня, 10 жовтня, 17 жовтня (щочетвер); 22 жовтня і 29 жовтня (по вівторкам); 31 жовтня (четвер).

Програма марафону
Реєструйтесь та отримуйте матеріали виступів номінантів

Бренд роботодавця. PROкачка

20 Jan, 23:29


Якщо цікавлять подробиці та детальна аналітика по дослідженню Universum, вони у цьому звіті

Бренд роботодавця. PROкачка

20 Jan, 23:29


Щойно Universum оголосили переможців щорічного рейтингу кращих роботодавців світу. Цьогоріч вони опитали понад 144 тис. студентів.

Традиційно презентацію почали з аналізу основних трендів, які стабільно проявляються вже протягом кількох останніх років:
Trend 1. A run for security. Нестабільність ринку праці призвела до того, що студенти зараз перш за все шукають стабільного та надійного роботодавця.
Trend 2. Seeking a bankable future. Як і в минулому році, конкурентна зарплата та можливість добре заробляти в майбутньому (high future earnings) – одні з основних критеріїв вибору роботодавця.
Trend 3. Frexible work for all. Гнучкі умови роботи – один із основних пріоритетів для студентів і молодих спеціалістів.
Trend 4. Challenging work? No, Thank you. Зараз і так забагато стресу, студенти більше не хочуть складних задач і викликів.
Trend 5. Leaders wanted! Cтуденти рідше шукають можливості проявити лідерство, а також підтримку від лідерів.

Запис можна переглянути тут

Бренд роботодавця. PROкачка

20 Jan, 23:04


#кейс_для_натхнення

Сьогоднішній кейс від Uklon і їхній проєкт Uklon Inside.
Uklon Inside — це відео-проєкт про те, як влаштований райдхейлінговий сервіс Uklon зсередини. Внутрішні експерти компанії розповідають, над чим працюють та як їм все вдається.

Зараз виходить сезон про non-tech напрямки, зокрема випустили ролик і про Employer Brand юніт в компанії. Це можливість “зазирнути за лаштунки“, адже у відео розповідають:
📍про структуру команди. Вона, до речі, є повністю full-cycle та 95% проєктів робить in house;
📍основні напрямки, які розвиває команда, та ключові метрики, що тримає у постійному фокусі;
📍про позиціювання та важливі комунікаційні складові, на які спираються;
📍як Employee Advocacy програми підсилюють усі активності юніту;
📍про основні виклики, які зараз відчувають та багато іншого.

Бачили подібні кейси?

Бренд роботодавця. PROкачка

20 Jan, 23:04


Мене запросили експертом на панельну дискусію на конференції HR-brands для залучення молодих талантів: "Чому так складно закрити джуніор-вакансії?" від STUD-POINT

28 серпня, 16:00📍 Київ, онлайн 💰 при реєстрації участь безкоштовна

На конференції організатори презентують результати свого щорічного дослідження та піднімуть тему актуальних проблем з залученням та наймом молоді.

Долучайтесь до події

Бренд роботодавця. PROкачка

20 Jan, 22:57


Цьогорічна програма нашої HR-Marketing & Employer Branding Conference просто 🔥 Ми відібрали самих-самих.

Конференція вже зовсім скоро, квитки розлітаються.
Встигніть забронювати і собі місце

Бренд роботодавця. PROкачка

20 Jan, 22:54


Як ми взаємодіємо з брендом роботодавця, якщо він нас приваблює? Як проявляється любов до бренду роботодавця?

Під час пошуку роботи:
📍Ми читаємо про нього.
📍Ми дивимося відео і зображення, які його представляють.
📍Ми, порівнюючи його з іншими, знаходимо переваги.
📍Ми хочемо бути його частиною.

Після прийняття на роботу:
📍Ми працюємо в ньому.
📍Ми ділимося робочими та соціальними досвідом, занурюючись у нього.
📍Ми отримуємо вигоду з нього.
📍Ми вносимо свій вклад у нього.
📍Ми ділимось своїми відгуками про нього.
📍Ми говоримо про нього.

Зі статті на LinkedIn

Бренд роботодавця. PROкачка

20 Jan, 22:48


Сподіваюсь, що ви вже знаєте, що 29-30 серпня спільно з колежанками з Because Talents Matter і Employer Branding Community ми проводимо онлайн HR-Marketing & Employer Branding Conference.

Але чи в курсі ви, що 30 серпня ввечері ми зустрічаємось офлайн у Києві на найчеснішій професійній події «F*ckup meet: в employer branding нічого не працює!»
Мене запросили експертом у панельну дискусію. Буду розказувати про свої факапи 🤦‍♀️
Приходьте, хто у ці дати буде в Києві.

Квитки тут

Бренд роботодавця. PROкачка

20 Jan, 22:47


Тут повний звіт. Там багато цікавого