Projector.Humanitarium @humanitarium_prjctr Channel on Telegram

Projector.Humanitarium

@humanitarium_prjctr


Критичне мислення і система.
Онлайн-курси та лекції на соціогуманітарну тематику.

https://bit.ly/3zLRuLF

Projector.Humanitarium (Ukrainian)

Projector.Humanitarium - це Telegram-канал, призначений для всіх, хто цікавиться критичним мисленням і соціогуманітарною тематикою. Наш канал пропонує онлайн-курси та лекції з цих тем для всіх, хто бажає поглибити свої знання в цих областях. Ми дбаємо про якість контенту, який надаємо нашим підписникам, тому ви можете бути впевнені, що отримаєте цікаву та корисну інформацію. Приєднуйтесь до нашого каналу @"humanitarium_prjctr" і отримуйте доступ до цікавих матеріалів, які допоможуть вам розвивати свої знання і розширювати свій світогляд. Поспішайте, посилання на наші курси та лекції: https://bit.ly/3zLRuLF

Projector.Humanitarium

18 Aug, 13:58


Нації не існує без ідентичності.

Ідентичності не існує без мови, тому ми рушаємо на пошуки себе і починаємо з основ — з алфавіту. «Шрифтова абетка української ідентичності» — проєкт, який у 33 літерах знайомить з культурою та характером українців. Кожна буква несе свій сенс і кожна представлена своїм шрифтом українського авторства.

Знайди, дізнайся, збережи себе.
Більше — на сайті Абетки.

Проєкт створено в колаборації Projector Creative & Tech Foundation та Фундації ЗМІN з культурно-просвітницькою метою у межах Грантової програми ЗМІN 2023. Головний партнер — компанія MacPaw. Дизайн проєкту розробила студія Obys. Шрифтова кураторка — Катерина Королевцева.

Projector.Humanitarium

28 Jul, 10:01


Всі, хто сьогодні розвиває українську культуру — справжні сміливці. Знаємо, що їм підтримка зараз не менш потрібна, ніж усім іншим, тож маємо новину.

На Projector Mentorship Platform з’явився новий напрямок — Cultural Management.

Це колаборація Projector Mentorship Platform, спільноти Навзаєм і фестивалю Plan B. Ми об'єднали незалежних фахів_чинь, щоб підтримати тих, хто організовує культурні проєкти, проводить виставки та концерти, знімає кіно і створює театральні вистави, зберігає спадщину й комунікує українське світу.

Тож якщо ви шукали людей, що готові поділитися своїм досвідом саме у культурному менеджменті — чекаємо вас на платформі.

Projector.Humanitarium

18 Jul, 16:40


Письменники про літо — надихайтеся 🧡

Projector.Humanitarium

07 Jul, 07:10


«Стіни говорять» — одна з останніх стрічок метра іспанського кіно Карлоса Саури

Ця документальна картина — така собі мандрівка від первісних печер до різноманіття сучасних форм. У фільмі задіяні іспанські митці, зокрема дивовижні Мігель Барсело, Musa 71 та Suso 33, про яких розповідаємо у каруселі ⬆️

Не проґавте показ в Україні: кінотеатр «Жовтень», 9 липня, 20:15. Стрічку показує «Артхаус Трафік» у межах «Лінії іспанського кіно».

🎟️ Квитки — на сайті кінотеатру.

Projector.Humanitarium

29 Jun, 14:17


Іноді всім нам треба порада від когось досвідченого. Бо знання мають бути структуровані, а робочий флоу — налагоджений

Щоб допомогти з цими викликами, й існує Projector Mentorship Platform.

Ловіть коротку інструкцію до використання платформи:

▪️ Сформуйте запит. Він може бути точковим або загальним, якщо ви тільки шукаєте свій вектор розвитку;
▪️ Обирайте експерта, який має релевантний до вашого запиту досвід;
▪️ Замість оплати зустрічі донатьте гроші у фонд на підтримку Сил спеціальних операцій;
▪️ Приходьте на менторську сесію, щоб брейнштормити, шукати відповіді та вирішувати болі;
▪️ Використовуйте ці знання в житті.

Професійне зростання та донати на ССО роблять нас сильними людьми вільної країни. Бронюйте сесію і зростайте.

Projector.Humanitarium

28 Jun, 13:17


Суверенна! Незалежна! Демократична! Правова!

З Днем Конституції 🇺🇦

Projector.Humanitarium

16 Jun, 12:50


Список книжок на літо — від нас та «Книжкового бункера»

Строкатий і багатогранний топ-7 (бо ж українська література значно ширша, ніж шкільна програма):

1. Іван Семесюк «Фаршрутка»
Пригоди мавпоукраїнця Томаса на фоні розпаду Росії. Можна разом з нею й першу частину «Еволюція або смерть», але друга ближча українському читачу. Увага — багато абсурду та ненормативної лексики.

2. Юрій Андрухович «Московіада»
Імперія розпадається? Туди їй і дорога. Спостерігаємо за розпадом Радянського Союзу очима українського поета, який опинився у Москві.

3. Олексій Декань «Кайдашева сім’я проти зомбі»
Додамо трохи містики. Класичні Кайдаші в дуже некласичній ситуації. Та й без алюзії на Росію також не обійшлося. Мастрід.

4. Сергій Жадан «Ворошиловград»
Здається, той Схід, який описав Жадан, лишився на сторінках історії. Чужі, свої, минуле, майбутнє, «рішали», «кєнти», збочені паралелі та максимально прозаїчні життєві погляди заховались на сторінках цієї книги, дихають ностальгією і нагадують нам про точки самоідентичності на цій перемішаній мапі достеменності.

5. Олена Стяжкіна «Смерть лева Сесіла мала сенс»
Книга починається російською мовою, а закінчується війною з Росією, має безліч глибоких алюзій та якісно показує Україну через життя чотирьох сімей.

6. Ігор Баранько «Максим Оса»
Дуже потужний мальопис про зарозумілого і крутого козака-пияку, який, повернувшися з походу, застав вдома власну могилу. Та смерті довелось почекати, бо від цієї точки закручуються химерні події, які нашому герою доведеться розгребти, як у тому американському нуарному детективі.

7. Світлана Тараторіна «Дім солі»
Зазирнемо в Крим? Реальна й альтернативна історія півострова, а до того ще й постапокаліптичний всесвіт, в якому вкотре зійдуться добро і зло в двобої за панування. Книга непроста, але варта уваги.

Projector.Humanitarium

14 Jun, 16:48


Що видали в Україні за 2022-ий рік?

▪️ У «Читомо» зібрали Вітрину новинок із книжками, які випустили українські видавці за минулий календарний рік.

▪️ У головних трендах — перевидання української класики, але це далеко не все. Сучасна фантастика, наукпоп, переклади коміксів і артбук Telegraf «Креатив у війні».

▪️ Крім як переглянути добірку, можна ще згенерувати свій список бажань, переслати його на пошту і навіть спробувати втілити у життя.