🔵 Сьогодні хочемо поділитися власним кейс-фекапом в наймі і як його вирішували.
😉 Навіяно нещодавнім спілкуванням з кандидатом.
🧐Тож сідайте зручніше, буде багато подробиць.
✍️ Одного разу ми отримали запит на Python developer від мілітарі компанії.
Під час брифінгу з'ясувалося, що насправді потрібен Computer Vision Engineer, але це вже інша історія.
Так як бриф hiring managers пішов по технічному напрямку, ми зовсім поверхнево пройшлися по soft skills і зібрали стандартні речі. Такі як комунікабельний, відповідальний.
Показали декілька сильно технічних кандидатів і зробили офер.
Людина вийшла і сумлінно працювала, але вся команда жалілася на soft скіли. Звучало це приблизно так:
"не встигає", "довго розбирається", "важко знайти спільне рішення".
Було прийнято рішення шукати заміну. Однак, розібравши фідбек, ми вирішили глибше зануритися в оцінку soft skills і поспілкувалися з усією командою, щоб створити чіткий портрет компетенцій, які вони хочуть бачити у майбутньому колезі (додаємо скріншот фінального фолоапу).
Після цього ми почали новий етап пошуку, приділяючи увагу як технічним навичкам, так і особистим якостям кандидатів. Найм затягнувся, і нам прийшлось показати 6 кандидатів, щоб дійти згоди по всім навичкам з наймаючими менеджерами, бо тепер і вони прискипливо оцінювали згідно портрету👌
🥹 Але фінал цієї історії надихає. Кандидат вже працює більше півтора року і кілька разів здивував команду своїми рішеннями, за що отримав підвищення в тайтлі та заробітній платі.
✍️Висновки робіть самі, кожен знайде для себе важливі моменти.
➡️Але якщо ви хочете допомагати наймаючим менеджерам складати портрети необхідних навичок, формувати чіткі вимоги та об'єктивно оцінювати кандидатів, запрошуємо на наш курс "Інтерв'ю за компетенціями", що стартує 30 січня.