Чому догляд не працює? Давайте розберемо чому косметика може не давати бажаного результату:
1️⃣ Завищені очікування від косметики. Коли ми читаємо опис косметичного засобу та бачимо там купу обіцянок, потрібно враховувати, що в описі зазначений його максимальний потенціал. І він не може розкритися на 100% на абсолютно кожній конкретній людині з урахуванням всіх внутрішніх (здоров'я, харчування, гормони, дефіцити, сон, стреси...) та зовнішніх (оточуюче середовище: погодні умови, УФ, токсини, забруднене повітря...) факторів.
✅Чи означає це, що описи косметики неправдиві? Ні, бо вони говорять суто про властовості та склад засобу та не є персональною обіцянкою саме вам. Так само як першокласні поживні властивості якоїсь корисної страви не обіцяють саме вам неодмінні зміни в вашому тілі, бо і кожен організм індивідуальний, і та сама страва - не єдине, що на ваше тіло впливає.
2️⃣ Відсутність грамотно збудованої рутини. З таким ми стикаємося на кожній другій консультації, а ми в ROSABELLA консультуємо сотні дівчат щомісяця. Ситуації можуть бути дуже різні: або пропущені важливі етапи, або інгредієнти активних засобів несумісні, або вся рутина - активний догляд без нормального зволоження та відновлення (а саме вони дають ресурс шкірі перетравлювати активи).
Як приклад: жінка використовує тільки пінку та крем. Або вмивається водою і наносить виключно сироватку. Навіть якщо це засоби з ідеальним складом, вони не можуть замінити собою ВСЕ.
✅ Мінімально мають бути: 1)якісне двоетапне вечірне очищення з першим жировмісним етапом, 2)комплексні зволожувальні засоби (тут або тонік/тонер + крем, або сироватка + крем, а краще все разом, тим паче в холодний сезон), і якщо це не вік до 25 років - то ще й регулярне 3)відлущення (ідеально - м'які кислоти, ензими, що не будуть травмувати, а навпаки підсилять дію активів на шкірі) та 4)сонцезахист завжди при УФ-індексі від 3. І вже тільки потім активи по задачам/проблемам.
Як ви можете здогадатися, жодна сироватка чи крем не можуть виконати всі ці етапи. Тому і ви не зможете кайфанути на максимум навіть від найкрутішого засобу. Наші консультанти завжди будують комплексну рутину, якщо клієнт на це згоден, і так, ми можемо вбудувати один або декілька окремих наших засобів в те, що у вас вже є🙂
3️⃣ Дефіцити. Вже коротко згадувала в першому пункті, але умовно, якщо у вас дефіцит білка (а він у вас майже 100%, якщо ви цілеспрямовано білок не рахуєте) — колагену просто нема звідки братися, скільки активів на шкіру не нанось. Тому закривати дефіцити, щоб не спускати бездумно гроші на догляд, який не спрацює - це маст.
4️⃣ Хронічні хвороби, інфекції, стрес. Тут зрозуміло. І навіть в кінці або на початку нового менструального циклу краще не вводити нову косметику або хоча б не робити висновки про її ефективність, бо навіть нормальні стрибки гормонів впливають на шкіру.
5️⃣ Відстутність системності. Ви купили баночки, поставили на тумбочку, і вам навіть може здаватися, що ви ними регулярно користуєтеся, але реальність може бути іншою. Якщо у вас відкрито 5 сироваток та 4 креми, але ви користуєтеся ними за настроєм, то результат буде незрозумілий (або його не буде взагалі).
🎚️ Саме тому коли до нас приходять за комплексним доглядом, ми вкрай рідко рекомендуємо більше 1 сироватки та 1 крему, пояснюючи, що потрібно попрацювати на одну головну задачу хоча б 2 місяці перш ніж підсилювати рутину чимось ще.
6️⃣ Ефект плато. А це прямо протилежна ситуація. Якщо ви просунутий користувач та вже давно "на ти" з пептидами, антиоксидантами, кислотами та іншими активними компонентами, маєте класну дієву рутину та вже дійшли до видатних результатів - скоріш за все, вас вже мало що вразить. Є певні фізіологічні ліміти покращення шкіри, які може дати будь-яка косметика, неможливо безкінечно стимулювати колаген, покращувати тон та рельєф і так далі. Хочете новий рівень - пробуйте нове: наприклад, апаратну косметологію)
Хочете проаналізувати ваш догляд та додати тільки те, що має працювати саме в вашій ситуації? Пишіть нашим дівчатам @rosabela_ua - консультуємо безкоштовно)