Центр Лідерства УКУ @leadershipcenterucu Channel on Telegram

Центр Лідерства УКУ

@leadershipcenterucu


Дослідницький та методологічний центр.

Центр Лідерства УКУ (Ukrainian)

Центр Лідерства УКУ - це дослідницький та методологічний центр, що діє на базі Українського Католицького Університету. Цей центр пропонує широкий спектр програм та проектів, спрямованих на розвиток лідерських якостей у молоді та професіоналів. Ким є Центр Лідерства УКУ? Це непересічний освітній заклад, що прагне виховувати сильних та відповідальних лідерів, здатних приймати важливі рішення у сучасному світі. Що таке Центр Лідерства УКУ? Це місце, де кожен може розвивати свої лідерські навички, відкривати нові можливості та спілкуватися з однодумцями. Завдяки різноманітним програмам, тренінгам та лекціям, центр допомагає кожному зрости як лідеру, знайти своє покликання та втілити свої ідеї в життя. Не пропустіть шанс приєднатися до цього важливого руху! Підпишіться на канал @"leadershipcenterucu" та долучайтеся до спільноти майбутніх лідерів в Україні. Разом ми змінимо світ на краще!

Центр Лідерства УКУ

30 Oct, 15:23


Сьогоднішній світ - це суцільна динаміка, де зміни відбуваються щодня. Керувати командою в умовах постійної невизначеності вимагає не лише стратегії, а й емоційної стійкості.
Онлайн-курс «Управління в часи тектонічних змін» саме для тих, хто хоче йти “у ногу” з часом!

Що ви отримаєте?

• Лідерські стратегії для роботи в кризових умовах;
• Інструменти для побудови HR-систем;
• Mindfulness-практики для підтримки особистої стійкості та неоціненний пласт особистого досвіду лекторів у цій сфері.

Лектори:
👤 Софія Опацька - PhD, декан-засновниця та Голова Наглядової ради Бізнес-школи УКУ, проректорка зі стратегічного розвитку УКУ.

👤 Андрій Рождественський - PhD, викладач Бізнес-школи УКУ, виконавчий директор Центру Лідерства УКУ, бізнес-консультант.

👤 Олександра Альхімович - викладачка Центру лідерства УКУ, експертка з питань стратегії та лідерського розвитку.

🔗Реєстрація на курс триватиме до 7.11 за посиланням!

Центр Лідерства УКУ

29 Oct, 15:44


Спільнота — те, що ідентифікує нас чи найбільше, адже те, що ми будуємо разом з Бізнес-школою УКУ — це мережа комунікацій між людьми, що мають цінності, моральні орієнтири, проактивний спосіб життя, шляхетні прагнення і перманентну жагу до нових знань.

Раз на рік ми ініціюємо офлайн зустріч наших випускників в стінах УКУ. Є традиційні частини програми, але цьогоріч буде і цілком несподіваний компонент.

Ми називаємо цей день — днем Лідерства в нашій спільноті, та чи є хтось, хто знає про істинне лідерство більше, ніж захисники, які дають нам змогу проводити такі події. Тож 2 листопада у нас буде можливість перевірити свої чесноти в рамках симуляційної вправи від інструкторів Сил Оборони України спеціально для учасників події.

Практична орієнтованість, нетипові ролі, пізнання «внутрішньої кухні» підготовки офіцерів та сержантів країн НАТО, а головне – детальний аналіз конкретно ваших дій від фахівців своєї справи. Унікальна нагода випробувати власні можливості за межами офісу.

Цьогоріч програма розрахована на весь день, тож після активного ранку в польових умовах, ми запрошуємо на традиційну церемонію нагородження Alumni Awards.

📅 2 листопада. 8:00-16:00 (тренінг та обід в польових умовах), 16:00-20:00 – Alumni Awards та вечеря.

📍локація тренінгу в межах міста Львів (повідомимо індивідуально), від 16:00 – Філософсько-богословський факультет, проспект святого Івана Павла ІІ, 35а.

Щоб дізнатись детальний розклад, номінації та здійнити реєстрацію на зустріч, запрошуємо перейти за посиланням.

Центр Лідерства УКУ

28 Oct, 15:52


«Масштабуватись чи зміцнитись?» — незважаючи на обставини, в Україні сьогодні є чимало компаній, які ставлять собі це питання.
Тарас Василишин радить почати міркування з встановлення контексту, в якому ви зараз перебуваєте як бізнес.

Наприклад, його компанія для побудови резильєнтності в 2024 році враховує контекст війни, розвиток АI, еміграцію, кризу в ІТ-секторі, зменшення українського ринку та зниження інтересу закордонних бізнесів через ризики і ще багато інших факторів.

“Бізнес-резильєнтність — це здатність компанії швидко адаптовуватись до
потенційно руйнівних ситуацій, зберігаючи при цьому операційну діяльність, захищаючи людей, активи та загальний капітал бренду”.

В рамках Well-Being Leadership Conference Тарас Василишин дав декілька опорних інструментів, які допомагають сконструювати українську бізнес резильєнтність:
— Управління сильними сторонами персоналу
— Сценарне планування усіх можливих варіантів розвитку подій
— Технологічні та динамічні можливості
— Адаптивність бізнес-моделей
— Гнучке лідерство
— Знання
— Інноваційна амбідекстрія
— Корпоративна культура

👤 Тарас Василишин — Co-founder & CEO Panem, викладач УКУ та UCU Business School,
Студент Key Executive MBA UCU. Має понад 13 років досвіду в IT-outsourcing, стартапах та інтернет-магазинах.

Щоб переглянути весь виступ на тему бізнес резильєнтності та інші лекції спікерів Well-Being Leadership Conference 2024, запрошуємо отримати доступ до матеріалів за посиланням.

Центр Лідерства УКУ

25 Oct, 12:57


«Маленькі команди не завжди програють найбільшим. Маленькі підприємці теж стають поруч з лідерами ринку. Як це відбувається?
Важливо бути гнучким, володіти критичним мисленням, бути пластичним у змінах планів. Коли ми великі — ми стаємо впевненими. І це добре. Проте надмірна впевненість є згубною. Ми можемо просто не помітити важливих сигналів.

Чи хтось має відповідь про те, що саме приведе нас до перемоги? Коли ми говоримо про лідерство — залишмо героїзм та вдавану експертність. Це не працює. Коли ми говоримо про лідерство, давайте думати про це як про гостинність. Лідеру не потрібно мати рацію від початку розмови, проте йому важливо бути правим в кінці розмови
. Лідерство — це запросити за свій стіл найяскравіших і шукати рішення разом».

👤 Жерард Сейтс — професор з організаційного розвитку Ivey Business School, викладач з лідерства, управління змінами, організаційної поведінки, управління продуктивністю та персоналом, лауреат нагород за наукові дослідження, інновації в навчанні та просвітницьку діяльність, автор книг і наукових статей.

У новому випуску спецпроєкту “Діалоги з лідерами” ви дізнаєтесь, як використовувати кризу в Лідерстві для вдосконалення; передумови, в яких з’явилась модель 11 чеснот у 2008 році, та її актуальність сьогодні у 2024, а також про відмінності в управлінні в різних країнах світу.

«Я працював з різними людьми у різних організаціях: державних, приватних, некомерційних… по всьому світу. Я був у Європі, Африці, Південній Америці, Азії, Україні, США та Канаді. Навіть в окремих галузях та організаціях люди дуже різняться у своїх стилях управління та підходах.

Як лідер, ви маєте вміти використовувати різноманітність стилів, відмінності в сильних сторонах, які люди привносять в Лідерство, та різноманітну експертизу. Різноманітність у поглядах, досвідах, секторах — це добре.

Якщо Ви, як лідер, зможете використовувати це і створити неймовірну команду зі спільним напрямком, зі спільними цінностями — ви побудуєте прекрасний простір довкола себе.

Різномаїття має вітатись. Немає нічого цікавого, коли всі думають однаково
».


▶️ Запрошуємо до перегляду.

Центр Лідерства УКУ

18 Oct, 13:50


🫸Ідея цієї програми виникла у контексті широкої реформи державних органів, зокрема прокуратури, в Україні. Основною метою реформи є зробити органи влади більш ефективними, людськими та адаптованими до потреб сучасного суспільства. Це навчання, яке отримують учасники, спрямоване на побудову роботи на нових цінностях, що вже є важливими для сучасної України🫷, — Євген Шаталов, координатор проєктів Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні.

Йдеться про Школу лідерства для керівників органів та підрозділів прокуратури — навчальну програму від Центру Лідерства УКУ спільно з Бізнес-школою УКУ та Тренінговим центром прокурорів України за сприяння Відділу з правоохоронних питань (INL) Посольства США в Україні. Вона розпочалась з 16 травня і протягом 5 місяців учасники проходили 6 модулів по 2 дні навчання. Ось декілька відгуків учасників:

🫸Це навчання вийшло дуже масштабним. Особливо мені сподобався модуль «Лідерство в горах»: він стер всі кордони та зробив нас однією родиною. У нас є спільні проблеми по всій країні, тому важливо дізнатись, як інші вирішують ці задачі, — таким чином ми можемо розвивати гелікоптерне мислення. Цього літа відбулось переосмислення мого світогляду🫷, — Яна Тализіна, заступниця керівника відділу Київської міської прокуратури.

🫸Це той випадок, коли програма перевершила мої очікування. Я провів роботу над собою, визначив свої слабкі та сильні сторони. Моя робота стала більш структурованою. Я вважаю, що таке навчання має бути в обовʼязковому порядку для усіх керівників, які призначаються🫷, — Віталій Магера, заступник керівника Дніпровської спеціалізованої прокуратури в сфері оборони Східного регіону.

🔗Дізнайтесь більше відгуків учасників у матеріалі.

Центр Лідерства УКУ

14 Oct, 16:55


Як будувати комунікацію з командою, коли ви в окопі? І чи мають місце в цих обставинах методології з лідерства?

Лідерство у військовому та цивільному секторі має відмінності, і якщо на перший погляд здається, що бізнес йде попереду, то насправді свої найбільші організаційні рішення він історично перейняв саме від збройних сил.

Сьогодні ж українське військове лідерство — це поєднання дисципліни і нових ідей управління, які привносять ті, хто мобілізувався з бізнес-середовища.

Нині лідери серед військових змушені постійно розвивати критичне мислення, щоб обирати більш відповідний метод роботи з підлеглими.
Є два основні: Command & Control та Mission Command. Перший — це відомий метод вказівного пальця, який зосереджує відповідальність за прийняття рішень на керівнику, а ось другий — навпаки про делегування.

Як це повʼязано з Характером Лідера, які практики є в збройних силах інших країн, про досвід роботи з українськими військовими та наукові дослідження на цю тему — у розмові Андрія Рождественського у подкасті в Дениса Шматкова та Ореста Дмитрасевича в рамках проєкту «Військове Лідерство» за підтримки міжнародної ІТ компанії ELEKS.

▶️ Запрошуємо до перегляду.

Центр Лідерства УКУ

04 Oct, 15:29


🫸Наш наступ — це надлюдські зусилля та лицарство. Це і втрати на полі бою, і багато очей повних страху, але набагато більше віри та любові в наших серцях. Йдеться про те, щоб зробити крок, не знаючи, чи є попереду міна або розтяжка; але кожен твій крок впевнений і рішучий, бо ти йдеш по своїй землі, по своїй домівці🫷Роман Лозинський.

Коли ми, українці, читаємо цю думку, то відчуваємо солідарність і нас вже не вражає контекст. Майже 1000 днів ці надзусилля — наша щоденність. Проте у світу досі чимало запитань. Одне з них: чому не здались? Ні через 3 дні, як цього очікували аналітики, ні за 1000…

Софія Опацька, Андрій Рождественський та Жерард Сейтс визначили українське лідерство, як те, що зараз формується довкола мети. Ця цілеспрямованість, усвідомлення призначення проявляється у кожній сфері, її висловлюють лідери різних галузей.

У статті міжнародного видання Amplify представлено думки про українське лідерство з 5 ракурсів, які пояснюють, чому навіть критичне виснаження не стане причиною здатись для української нації.

📎Запрошуємо ознайомитись з матеріалом за посиланням та долучаємо в коментарях статтю і в pdf-форматі для вашої зручності.

Центр Лідерства УКУ

03 Oct, 13:17


Коли Андрій Рождественський завершував панельну дискусію в рамках програми «Трансформаційне лідерство», він попросив учасників озвучити побажання для учасників програми.

Ось що вони відповіли:

🫸Ви не одні в цьому човні. Проблеми і виклики є в усіх, і вони схожі. Але коли ви у спільноті — вам легше пережити і горе, і успіх. Об’єднання дає результат. Станьте плечем один для одного🫷Софія Опацька.

🫸Потрібно вміти дбати про свій стан. Визначайте те, що дає вам сили і йдіть у цьому напрямку. І беріть туди свої команди. Будьте точками опори один для одного🫷 Дмитро Васильченко.

🫸Відповідальність лідера — давати людям відчуття сенсу, пояснювати, заради чого ми щодня робимо те, що робимо🫷 — Роксоляна Вороновська.

Ці поради — висновки дуже цікавої розмови, де були численні приклади досвіду компаній, результати наукових досліджень та прикладні рішення, які навіть сьогодні залишаються актуальними.

🔗Запрошуємо переглянути більше на нашому сайті.

Центр Лідерства УКУ

27 Sep, 09:19


Чуйні лідери тримають руку на пульсі та помічають зміни в ментальному здоров’ї команди. Проте навіть якщо не зважати на емпатію та розвинені чесноти, є виразні цифри від ВООЗ, що привертають увагу:

❗️«Тривожні розлади та депресія щороку завдають світовій економіці збитків на суму в 1 трильйон доларів США».

Що робити, коли вигорання стає постійним супутником команди, яка вже кілька років поспіль зустрічає один виклик за іншим?

👤 Олександр Аврамчук — MD, кандидат психологічних наук і завідувач кафедри клінічної психології УКУ допоміг з цим розібратись.

Його виступ на WELL-BEING LEADERSHIP CONFERENCE 2024 відкрив нові горизонти для підприємців та керівників, надавши не лише знання, а й конкретні рішення для покращення ментального здоров’я на робочому місці.

🔗 Перегляньте цей виступ та інші лекції, отримавши доступ за посиланням.

Центр Лідерства УКУ

24 Sep, 13:30


1️⃣2️⃣3️⃣4️⃣5️⃣
19 вересня в The Ivey Academy відбулась панельна дискусія про творення сенсів під час кризи. Андрій Рождественський, Виконавчий директор Центру Лідерства УКУ, назвав 3 речі, які виявили українські лідери на початку повномасштабного вторгнення, в контексті збереження мети та формування резильєнтності:

1. Горизонтальне лідерство або децентралізація. Виявилось, що ми можемо приймати рішення на різних рівнях в критичних ситуаціях, для цього нам необов’язково потрібна вказівка від найвищого керівництва. Ми продовжуємо вчитись робити це правильно.
2. Стійкість. Ми не надто вмілі у побудові правил, але коли хаос вривається в наше життя — ми готові діяти швидко.
3. Лідерство прикладом. Більшість керівників організацій на чолі з Офісом Президента залишились на місці. Безумовно, це вплинуло на впевненість працівників.

Темою дискусії було “Цілеспрямоване лідерство під час кризи: війна в Україні” і до обговорення також долучились Юлія Ковалів — посол України в Канаді, Андрій Гундер — президент American Chamber of Commerce in Ukraine та Софія Опацька — проректорка зі стратегічного розвитку УКУ.

🫸Як нація ми боремось за свободу, але як сім’я ми боремось за майбутнє наших дітей. Я не хочу, щоб їм довелось залишити країну. Я хочу, щоб у них був вибір, тому це означає, що ми маємо подбати про захист України сьогодні та створити їй таке завтра, в якому вони захочуть жити. Водночас є сенси, над якими я працюю в професійному житті. Війна — це про довготривалу кризу, коли невідома дата завершення. Тож важливо зрозуміти на що в тебе є вплив і де він неможливий. Відколи я працюю в університеті, я маю справу зі студентами, тож моя зона впливу та моя інвестиція — їхня освіта, їхній ріст, надії та можливості. Це дає можливість бути впевненою в Україні після перемоги🫷 — так про творення сенсів говорить Софія Опацька.

🫸Війна – це не звичайний кейс чи частина програми MBA. Але що ми бачимо, то це те, що Американська торгова палата за останні 930 днів — це свідчення справжньої резильєнтності. Як вести бізнес під час повномасштабного вторгнення знають 85% компаній з нашої спільноти, продовжують працювати і сьогодні. 32% зазнали втрат серед своїх працівників. Все ще є ті, хто зникли безвісти. Є поранені. Ми працюємо над програмою для повернення ветеранів. Ми повинні створювати робочі місця та сплачувати податки. Ось у чому справа🫷Андрій Гундер про те, як лідери справляються із неминучими втратами.

🫸Неможливо бути готовим до війни такого масштабу. Тому те, що Україна сьогодні існує — це виключно завдяки лідерству, співпраці та довірі один до одного🫷Юлія Ковалів.

Дякуємо The Ivey Academy та, зокрема, Жерарду Сейтсу за те, що ці теми прозвучали в академічному просторі Канади і нам вдалось поглянути на українське лідерство в контексті його сенсів та наявності мети навіть в час кризи.

Центр Лідерства УКУ

20 Sep, 15:44


💾П'ять років тому ми провели дослідження бізнес-лідерства, і його результати допомогли нам визначити шляхи подальшого розвитку освітніх програм і просвітницької діяльності нашого центру.
Це також дало розуміння, як ефективніше комунікувати та поширювати культуру лідерства в Україні.

Тоді ми запитували: які чесноти найважливіші у Характері Лідера?

Ні для кого не секрет, що у 2024 лідерство зазнало змін, як і вся країна. Базових налаштувань чи просто ієрархічної посади не досить, виклики змушують змінювати і себе, і добирати інші інструменти.

Якщо ви читаєте ці рядки, то вже належите до нового покоління лідерів, які діють у складних умовах воєнного часу. Ми хочемо зрозуміти, що вплинуло на ваш світогляд, що підтримує і з якими труднощами стикаєтесь сьогодні.

Заповнення форми займе до 10 хвилин, а результати будуть надіслані вам на пошту. Кожен учасник також отримає бонус від Центру Лідерства УКУ.

🔗Запрошуємо взяти участь.

Центр Лідерства УКУ

13 Sep, 12:06


💬У деяких керівників була репутація людей із великим его. Ця нова система мислення і новий контекст, в якому ми тривалий час перебуваємо, проклала шлях до глибокого почуття смирення.💬— Енді Гундер

Ви помічаєте, як змінилось лідерство довкола? Як зростає відповідальність та турбота з боку керівників до їхніх команд, як всі спільно шукають вирішення у надзвичайно складних, іноді навіть трагічних ситуаціях?

Що трапилось з українцями і звідки в нашій свідомості з’явились нові сенси?

Запрошуємо вас на панельну дискусію онлайн, де експерти будуть ділитись реальними історіями українського лідерства, що змінили це поняття та продовжуть творити нові сенси.

💾Спікери події:

Браян Бенджамін — виконавчий директор The Ivey Academy

Жерард Сейтс — професор організаційної поведінки Ivey Business School

Енді (Андрій) Гундер — президент Американської торговельної палати в Україні

Софія Опацька — проректорка зі стратегічного розвитку Українського католицького університету

Андрій Рождественський — професор лідерства та виконавчий директор Центру лідерства Українського католицького університету

Мова заходу: англійська
Вартість: безкоштовно за умови попередньої реєстрації за посиланням
Дата проведення: 19 вересня 2024
Час: 15:00 за Києвом

🔗Запрошуємо долучитись

Центр Лідерства УКУ

09 Sep, 08:36


Запрошуємо стати причетними до розвитку лідерства на міжнародному рівні!

Центр Лідерства УКУ та Ian О. Ihnatowycz Institute for Leadership (Канада) проводять спільне дослідження «Характер Лідера/Лідерки: онлайн-експеримент».

👥 Яких респондентів ми шукаємо?

1. Представників середньої та вищої ланки керівників бізнес-сектору України
2. Представників сержантського та офіцерського складу Сил Оборони

🔎 Тема дослідження: трансформації світосприйняття і загартовування лідерських якостей на фоні війни та викликів, спричинених нею.

Час проходження опитування: до 15 хв.

Передіть за посиланням, щоб долучитись анонімно.

🎁 З подякою за приділений час кожного учасника очікує подарунок від організаторів.
Щоб отримати його, заповніть окрему форму наприкінці анкети.

Для додаткової інформації запрошуємо перейти в розділ F.A.Q. або ж напишіть нашому менеджеру Тарасу на [email protected].

⌛️Дедлайн участі: 30 вересня 2024 р.

Центр Лідерства УКУ

03 Sep, 17:04


Люди, у яких розвинений Характер Лідера, зазвичай обирають 2-й або 3-й варіант (або обидва). Окрім 11 чеснот, у моменти високого рівня стресу, вони також виявляють виняткову мотивацію. Ця інформація — частина результатів дослідження лідерства на поліцейських-новобранцях Канади.

🫸Мотивація до Лідерства — це про те, хто з вас першим підніме руку🫷, — каже Жерард Сейтс, провідний дослідник в Іan O. Ihnatowycz Institute for Leadership Ivey Business School Western University.

🫸Якщо ви подивитесь на профіль організаційного лідерства, то вже десятиліттями всі наголошують на компетенціях. У цьому немає нічого поганого, це критично важливо, це необхідно, але цього недостатньо. Сьогодні є вже багато досліджень, які доводять, що характер є настільки ж важливим, як і компетенції.

У 2013 році ми випустили першу статтю «Розвиток лідерських якостей у бізнес-програмах.» Ми встромили прапор в землю і цим зробили заяву про нашу позицію.

У 2017 році ми зробили це знову — представили конкретну структуру концепції. Дослідження, які привели до неї, спонукали до подальших дій, щоб перевірити цю модель і зʼясувати релевантність характеру в лідерств
і🫷

На Well-Being Leadership Conference 2024 Жерард Сейтс представив весь шлях, який їхня команда пройшла, досліджуючи лідерство та формуючи модель 11 чеснот, яку ми з вами сьогодні знаємо та вивчаємо. Від гіпотез до результатів.

❗️Від сьогодні ми раді надати вам можливість самостійно переглянути цей виступ — переходьте за посиланням, щоб отримати доступ до усіх лекцій спікерів конференції. Вартість: 1000 грн.

Найкращий час, щоб стати потужним лідером — це сьогодні. Здобувайте освіту з лідерства від провідних експертів галузі.

Центр Лідерства УКУ

28 Aug, 09:19


Невизначеність стала перманентним станом наших людей, нашого суспільства і нашого бізнесу.

Старі методи управління вже не такі ефективні, бо вони передбачали стабільність і точно не ті обставини, в яких ми опинились.

Компанії адаптовуються, але часто це відбувається методом помилок і хибних гіпотез, бо взоруватись нема на кого — всі в одному човні.

Викладачі нашого центру зібрали методології, які допомагають різним українським організаціям вистояти сьогодні і перебудувати свої процеси для підвищення ефективності.

Учасники програми «Трансформаційне лідерство» працюють на швидке засвоєння та імплементацію, тому це не просто теоретичні лекції. Це ключі, які відкривають можливості вашому бізнесу.

🔘 Модуль І: 4-6 вересня
🔘 Модуль ІІ: 3-5 жовтня

Місце проведення: Львів
Вартість участі: 33 000 грн (без ПДВ)

Реєструйтесь зараз і ведіть за собою вже сьогодні.

🔗 Трансформаційне лідерство в умовах невизначеності

Центр Лідерства УКУ

27 Aug, 13:14


Часто управлінці вважають, що відпустка — це ліки від низької продуктивності. Так і є, ресурсний стан працівників прямо корелюється з їхніми результатами.

Та що робити, якщо сезон завершився, а команда і далі виснажена?

Спробуйте продіагностувати ваші лідерські рішення та процеси компанії за методологією lean management. Вона націлена на оптимізацію і дозволяє економити ресурс енергії:

• мінімізуйте надмірний рух всередині компанії, якщо простір можна організувати в інший спосіб;

• зменшіть потребу в транспортуванні — користуйтесь курʼєрською доставкою, поштою і т.д., щоб не витрачати ресурс спеціаліста на ці задачі;

• очікування — іноді години часу працівників вирішуються питанням покупки ще одного принтера;

• зайва обробка — уникайте бюрократії, яка не несе ніякої користі;

• перегляньте чи не створюєте ви надмірні запаси продукції або надто інтенсивне виробництво — це не лише втомлює працівників, але й може бути проблемою в майбутньому;

• дефекти — перевірте звʼязок між відділами, якщо результат часто виходить з помилками, то можливо є непорозуміння.

Не забудьте також про 1 to 1 з працівниками, які зможуть самі наштовхнути вас на позитивні зміни і оптимізовані рішення.

Будуйте лідерство на комунікації і ви побачите як зміниться результат.

Центр Лідерства УКУ

24 Aug, 08:33


33 роки лідерства в незалежній Україні. Як вони виглядають?

Це обличчя людей, що кожного дня роблять свій вклад в її існування.
Ви точно бачили їх — це дівчинка, яка робить сотні браслетиків, щоб задонатити на ЗСУ.
Це лікар, який витирає чоло в операційній.
Це військовий, що виходить на позицію з побратимами.
Це вчитель перед першокласниками.
Це вчений, що прокидається за робочим столом.
Це підприємець, агроном, студент…

Лідерство — це не висока посада.
Лідерство — це чесноти. Минулого року ми написали «Країна лідерів».
Сьогодні кажемо — країна чеснот.

1,077

subscribers

107

photos

3

videos