🚀✍10 ресурсів, які допоможуть вам створювати тексти, що привертають увагу, запам'ятовуються та досягають поставлених цілей!
🍎 Громадська організація повинна бути трішки «злою та зухвалою». Вона має «кусати за п'ятки» всіх тих, хто творить все це беззаконня та жахіття, яке ми маємо. А щоб «вкусити», треба бути справді безстрашними. Енергія, позитив, що у нас все вийде, ця сміливість, внутрішня молодість, готовність боротися та працювати має відчуватися у громадських організаціях. Якщо цього немає, дуже складно виразити це у текстах.
Більше у статті «РеВізія комунікацій громадських організацій з Юлією Колесник»
https://euprostir.org.ua/stories/138973
🍎 Як визначати tone of voice для своєї аудиторії? Найкращий тон — це повага до читача. Якщо ти поважаєш свого читача, то не будеш перевантажувати його незрозумілою інформацією. Зробиш усе, щоб текст був для нього зрозумілим та цінним. Більше у статті «Без води та регалій Або як готувати смачні тексти для соцмереж» https://euprostir.org.ua/practices/145722
🍎 Історія — це найбільш органічний та зручний для людини спосіб організації інформації. Нам простіше запам’ятати будь-яку інформацію у вигляді історії, а не просто набір фактів. Більше в онлайн курсі «Основи копірайтингу» https://euprostir.org.ua/courses/127273
🍎 Основа правильної комунікації зі своїми аудиторіями — це якісний та ефективний текст, який зрозумілий, чіпляє та запам’ятовується. Формалізми, складні закручені речення, скорочення, юридичні терміни — все це робить текст практично нечитабельним. Більше в практичному курсі «Як писати просто» https://euprostir.org.ua/courses/141047
🍎 Не намагайтеся з усім звертатися до всіх. Налаштуйте свій контент для кожної цільової аудиторії окремо. Відповідайте на коментарі, ставте питання, проводьте опитування думок і конкурси. Більше у статті «Контент, який допомагає соціальним змінам: поради та шаблони для громадських організацій»
https://euprostir.org.ua/practices/151848
🍎 Історія без конфлікту — це інформаційне полотно. Конфлікт надає силу історії. Конфлікт — це протиріччя, яке виникає в середині історії, і яке тим чи іншим чином вирішується в процесі розвитку. Більше читайте у статті «Успішний сторітелінг. Як писати так, щоб ваш текст прочитали» https://euprostir.org.ua/stories/134437
🍎 Всі гасла вже перебрані копірайтерами світу, головне, в який контекст ви ці слова помістите — це буде набагато важливішим для вашої кампанії.
Більше читайте у статті «Як знайти інсайт та накреативити ідеальне повідомлення. Яке почують» https://euprostir.org.ua/practices/145756
🍎 Мозок завжди намагається економити сили, тому він схильний до споживання простої інформації, що не потребує напруження. Тож якщо ви хочете полегшити життя своєму читачу, треба писати простіше. Більше читайте у статті «Вас не чують? Тоді розкажіть історію»
https://euprostir.org.ua/practices/141907
🍎 Головна проблема великих текстів — це звісно «вода». То як не захворіти «морською хворобою», намагаючись набрати 600 слів для статті, а написати текст, який читатимуть із задоволенням? Більше читайте у статті «Як написати лонгрід без води?»
https://euprostir.org.ua/stories/126283
🍎 Чи думали ви про те, що саме змушує вашу цільову аудиторію сміятись чи сумувати? А ви ж цього прагнете, коли пишете текст? Громадські організації постійно працюють над проблемами, які необхідно вирішити. Тож викликати почуття та емоції в людей — це завдання номер один. Більше читайте у статті «Як викликати емоцію через текст?»
https://euprostir.org.ua/stories/134839
Читайте та дізнавайтеся більше про те, як ефективно писати та комунікувати з вашою аудиторією через текст. Не проґавте можливість покращити комунікацію і зробити свій контент більш впливовим!
#копірайтин #ефективнийкопірайтинг #тексти #громадськіорганізації #тонголосу