ПУМБ, тримаймося 💙💛!

@wewillsurvive_fuib


Канал створено з метою допомогти усім нашим колегам корисними порадами та інформацією від відомих тренерів та експертів

ПУМБ, тримаймося 💙💛!

21 Jan, 00:25


#wellbeing

ПУМБ, тримаймося 💙💛!

21 Jan, 00:25


#wellbeing
Правила здорового ставлення до роботи

На початку тижня хочемо нагадати вам про важливість здорового ставлення до роботи й будь-якої іншої складової нашого життя. Пригадайте, яким був ваш жовтень та чи були ви добрими до себе. Зараз ідеальний час для рефлексії та перегляду своїх звичок.

Ділимося 3 обовʼязковими правилами, що навчать вас піклуватися про ментальне здоровʼя 💚:

01. Структуруйте свій день
▪️Складайте погодинні графіки, в яких завчасно прописуйте час на обіди, фізичні вправи, кава-брейки, тощо. Завдяки цьому вам не доведеться потім турбуватися про пошук часу на важливі, хоч і прості дії.
▪️Трекайте важливі дедлайни у своєму графіку та розставляйте приорітети.
▪️Прослідкуйте за тим, у який час доби ви почуваєтесь найпродуктивніше й за можливістю, виконуйте складні завдання у час найбільшої продуктивності.

02. Піклуйтеся про своє тіло
▪️Принаймні три прийоми їжі у день — must-have! Це абсолютно реально робити стійко й бюджетно, а все, що потрібно — це невелике планування і дослідження свого раціону. Знайти натхнення для приготування їжі можна на будь-якій інтернет платформі.
▪️Не забувайте дати своєму тілу хоча б 30 хвилин руху або фізичної активності на день. Старайтеся уникати великої кількості кофеїну, особливо, якщо помічаєте вплив на ваше самопочуття та патерн сну.

03. Знаходьте час на відпочинок
▪️Вигорання неминуче, якщо ви не даєте собі часу на відпочинок. Використовуйте метод відпочинку, які працюють саме для вас. Можливо, все, що вам потрібно — це смачна кава в компанії хороших подруг? Або, ви надаєте перевагу тихому вихідному у музеї чи бібліотеці? Знайдіть (не)активність, яка приносить вам задоволення й впроваджуйте її як метод відпочинку.

ПУМБ, тримаймося 💙💛!

21 Jan, 00:17


#розвиток
Колеги, завтра відбудеться внутрішній вебінар з теми «Ділове спілкування українською мовою».

Якісне спілкування є невід'ємною частиною розвитку державності, культури, позитивно впливає на імідж компанії та допоможе більш впевнено себе відчувати у комунікаціях.

📍 Вебінар 17 жовтня о 12:00
🗣️ Спікер Юлія Плахотя – головна фахівчиня відділу з навчання ДРП

💙💛 Доєднуйтесь за посилання (запрошення є у ваших календарях Outlook)

ПУМБ, тримаймося 💙💛!

21 Jan, 00:15


🍁 На цьому тижні, у Всесвітній день здорового харчування запрошуємо вас на відкритий вебінар "Здорове харчування – це про якість життя".
Харчування впливає на рівень нашої енергії, настрій, тривалість життя. ВООЗ стверджує, що наше здоровʼя на 70% залежить від харчування.

🗣️ Спікер – Ольга Усенко, яка має профільну освіту НУФВСУ за фахом спортивна дієтологія.

Розглянуть такі питання:
• що таке здорове харчування;
• яким може бути здорове меню на день;
• чому так важливо їсти білок на сніданок;
• чи може бути здорове харчування без приготування їжі;
• як впливає недосип на нашу харчову поведінку
і багато іншого 🥦

📍 Вебінар 16 жовтня (середа) о 15:00
💻 Безкоштовно підключайтесь за посиланням.

Поставте нагадування у календар, щоб не забути 😉

ПУМБ, тримаймося 💙💛!

21 Jan, 00:00


Від початку повномасштабної війни багато людей почали скаржитися на погіршення концентрації.

Насправді у більшості випадків – це нормальна реакція на ненормальні події, свідками й учасниками яких ми є, наслідок щоденного стресу і хвилювань, браку сну і втоми. Хоча іноді погіршення концентрації може бути й симптомом захворювань.

Сьогодні говоримо про те, у який спосіб можна покращити концентрацію, що є надзвичайно актуальним на початку нового навчального року. 👆

ПУМБ, тримаймося 💙💛!

20 Jan, 23:57


#розвиток
Запрошуємо вас послухати безкоштовну онлайн-лекцію організовану у межах проєкту року ReІnforceUA, ініційованого Бізнес-школою МІМ.

Тема: "Від театру інновацій до двигуна зростання – як дізнатися, чи готова ваша компанія до інновацій?"

🗣️ Спікер – Алекс Остервальдер, автор і підприємець, чия робота змінила спосіб ведення бізнесу відомих компаній, а також сприяла створенню нових. Посідає 4 місце серед 50 найкращих мислителів у сфері менеджменту в усьому світі. Алекс Остервальдер – лауреат премії Thinkers50 за напрямом «Стратегія». Є співавтором таких відомих концепцій, як Business Model Canvas, Value Proposition Canvas та Business Portfolio Map – практичних інструментів, яким довіряють мільйони бізнес-практиків провідних глобальних компаній. Серед його книг такі міжнародні бестселери як «Створення бізнес-моделі», «Дизайн ціннісної пропозиції», «Тестування бізнес-ідей», «Непереможна компанія», «Ефективні інструменти для команд».

📆 Коли? 5 жовтня 18:00
📍 Участь онлайн та безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням.

ПУМБ, тримаймося 💙💛!

20 Jan, 23:56


Дорогі захисники та захисниці України!

Сьогодні, завтра, кожного дня ми дякуємо вам за вашу відданість сміливість та незламність. Ви — гордість нашої нації, справжні герої, що щоденно оберігають нашу свободу та мир.

У цей день бажаємо вам здоров'я, щастя і безпеки, а також родинного тепла та підтримки. Нехай кожен новий день приносить лише радість і позитив, а ваша відвага завжди буде винагороджена.

Нехай ваш шлях буде завжди осяяний світлом, а любов до рідної землі веде вас до перемоги!

Дякуємо за те, що стоїте на захисті нашої країни! Слава Україні! 💙💛

ПУМБ, тримаймося 💙💛!

20 Jan, 23:56


#добріпоради
1 та 2 жовтня, за повідомленням Українського гідрометеорологічного центру, у столиці очікується погіршення якості повітря через потрапляння пилу з району Каспію.

Ситуація утримається попередньо до п'ятниці, коли напрям вітру в Україні зміниться на південний та західний.

В незалежності від причини забруднення повітря, нагадуємо як захиститися. 👆

📜 Джерело: Міністерство охорони здоров'я України

ПУМБ, тримаймося 💙💛!

20 Jan, 23:54


📚«Думай як фрік», Стівен Левітт, Стівен Дабнер
Не варто завжди мислити раціонально. Іноді корисно бути диваком. Ви в пошуках розв'язання надскладної проблеми? Тоді не варто цілковито покладатися на раціональне мислення. Часто рішення навіть найважчих проблем лежить за межами логіки — тут важливо переналаштовувати фокус уваги й застосовувати нестандартні інструменти. Тобто бути трохи диваком.

📚«WORKFLOW: Практичний посібник до творчого процесу»
Дорон Маєр

Люди рідко уявляють творчість як систематизований процес. Частіше — як неконтрольований та невизначений. Креатор Дорон Маєр у своїй книзі розвінчує міфи про непередбачуваність творчої роботи та розповідає, як керувати хаосом, щоб реалізовувати складні й великі проєкти.

📚«Момент Еврики. Ага-реакції, творчий інсайт і мозок»
Джон Куніос, Марк Біман

Як стимулювати народження ідей — актуальне питання для тих, хто хоче навчитися швидше та ефективніше розв'язувати проблеми. Але для цього спершу корисно зрозуміти, що відбувається в мозку під час виникнення інсайтів. Книжка базується на наукових дослідженнях, але виходить за рамки методологій — автори пропонують багато інструментів для розвитку творчого потенціалу та історії про силу інсайтів у професійному та особистому житті.

ПУМБ, тримаймося 💙💛!

20 Jan, 23:54


#книгарня
Креативність — це навичка чи талант? Гадаємо, що генерувати ідеї може кожен, варто лише потренуватися. Підготували для вас добірку книг, які стануть у пригоді 👇

«Творчий акт: спосіб буття», Рік Рубін
Музичний продюсер і дев'ятикратний лауреат премії «Ґреммі» Рік Рубін вважає, що творчість — не професія, а спосіб сприйняття світу. Ось кілька порад, аби вдосконалювати це сприйняття:
припиніть намагатися бути оригінальним
спостерігайте за світом, щоб помічати дрібниці
розвивайте дисципліну

«Розгадка геніальності», Рон Фрідман
Думаєте, що оригінальні ідеї можуть креативити тільки видатні інноватори? Книжка психолога Рона Фрідмана спростує цю думку. Він розповідає, як генерувати та реалізовувати вартісні рішення, спираючись на критичний аналіз чужого досвіду. Для цього важливо навчитися розбирати на деталі вже готові ідеї та вдосконалювати їх, але не переходити межу між наслідуванням та копіюванням.

ПУМБ, тримаймося 💙💛!

20 Jan, 23:54


#книгарня

ПУМБ, тримаймося 💙💛!

20 Jan, 23:50


#розвиток
💡 Онлайн-курс: "Медіаграмотний спротив: будуємо аргументовані діалоги"
Курс розроблено в рамках програми «Посилення стійкості до шкідливих інформаційних впливів під час війни» та має на меті навчити вас:
▫️критично сприймати інформацію,
▫️формувати аргументовані діалоги,
▫️розвивати соціальну толерантність.

🚀 Курс інтегрує медіаграмотність у вивчення української мови, що допоможе не лише підвищити свою мовну компетенцію, але й навчитися ефективно протидіяти інформаційним викликам сучасності.

Переваги курсу:
🔺Сертифікат після завершення курсу,
🔺Практичні навички з медіаграмотності.

📍 Долучайтесь до курсу тут:https://eduhub.in.ua/courses/onlayn-kurs-mediagramotniy-sprotiv-buduyemo-argumentovani-dialogi

Поширюймо грамотність разом!

ПУМБ, тримаймося 💙💛!

20 Jan, 23:47


#wellbeing
Роль психіатра у підтриманні психічного здоровʼя

💭 «Навіщо мені до психіатра? Я ж не хворий/а і не потребую ніяких таблеток. Я краще сам/а якось впораюсь», - часто можна почути від людей у відповідь на рекомендації звернутись по допомогу.

Така реакція найчастіше зумовлена тим, що роль психіатра за стереотипами полягає тільки в лікування людей із серйозними психічними розладами.

📍 Насправді психіатр може консультувати як людей з порушеннями психіки, так і психічно здорових людей, які переживають складні періоди, і можуть ситуативно мати симптоми:
📎 тривоги,
📎 депресії, апатії,
📎 розладів настрою, сну;
📎 розладів харчової поведінки;
📎 порушень спілкування з людьми навколо тощо.

Психіатри - це єдині спеціалісти з психічного здоровʼя, які мають право призначати медикаментозне лікування.

➡️ Завдяки медичній освіті психіатри проводять комплексну діагностику стану людини, враховуючи не лише психологічні симптоми, але й фізичне здоров’я, вік людини, її сімейну історію та фактори навколишнього середовища, які впливають на життя зараз.

💚 Ми радимо піклуватися про себе і, якщо відчуваєте погіршення емоційного і психічного стану, не зволікати і вчасно звертатись по допомогу.

У банку працює сервіс Wellbeing, де кожен працівник має змогу отримати 6 консультацій кожні півроку за пільговою ціною 200грн кожна.

☎️
Безоплатно за телефоном: 0800-600-170
📲
Viber: https://cutt.ly/p0Lvset
📲
Telegram: https://t.me/Wellbeing_EAP_bot

Якщо у вас є питання щодо Сервісу - пишіть [email protected]

ПУМБ, тримаймося 💙💛!

20 Jan, 23:44


#розвиток
Запрошуємо вас послухати безкоштовну онлайн-лекцію організовану у межах проєкту року ReІnforceUA, ініційованого Бізнес-школою МІМ.

Тема: "Як доносити правду до керівництва"

🗣️ Спікерка – Меган Рейц, професорка Міжнародної бізнес-школи Hult, де досліджує, консультує та координує питання на перетині проблем лідерства, змін, діалогу та уважності. Входить до рейтингу ТОП-50 глобальних бізнес-мислителів Thinkers50 і до списку найвпливовіших мислителів журналу HR. ЇЇ остання книга «Висловлюйся» опублікована у видавництві Financial Times. Є постійним автором Harvard Business Review, а її дослідження представлені у Forbes, на BBC, у виступі на TEDx і в численних академічних і практичних журналах. Дослідження активності працівників було номіновано на премію Thinkers50 Breakthrough Idea Award 2021.

📆 Коли? 28 вересня 18:00
📍 Участь онлайн та безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням.