Друзі, ми підготували добірку найактуальніших та найкорисніших семінарів для спеціалістів із фізичної терапії. На цих семінарах ви зможете удосконалити свої навички та навчитися новим технікам для ще ефективнішої допомоги пацієнтам. Обирайте, тема якого семінару для вас найбільш актуальна, і реєструйтеся!
- Частина 1: 23–28 червня
- Частина 2: 6–11 жовтня
👨🏫 Викладач: Вацлав Круцький, фізичний терапевт (РТ), реабілітолог, засновник методології Войта 2-го покоління (VM2G).
Курс складається з теоретичного блоку (онлайн) і двох офлайн-семінарів (частина 1 і 2). Учасники дізнаються про нейрорефлекторну терапію, освоять техніки стимуляції рефлекторних зон для корекції рухових порушень, навчаться діагностувати та лікувати пацієнтів різного віку, в тому числі немовлят, дітей і дорослих.
👩🏫 Викладач: Ганна Лисенко, спеціаліст із реабілітації після травм та ампутацій.
На семінарі ви ознайомитеся з особливостями ампутацій кінцівок на різних рівнях, правилами роботи з куксами в післяопераційний період та на етапі підготовки до протезування. Особливу увагу буде приділено відпрацюванню патернів ходи на протезі, що є ключовим етапом відновлення рухової активності пацієнта.
👨🏫 Викладач: Марк Векленко, лікар-невролог (MD), рефлексотерапевт, лікар фізичної та реабілітаційної медицини (PM&R).
На семінарі ви детально ознайомитеся з теоретичними основами методів ПНФ та реедукації, а також відпрацюєте практичні навички під контролем викладача. Особливу увагу буде приділено способам перекодування рухового стереотипу для отримання позитивного ефекту реабілітації у пацієнтів із захворюваннями опорно-рухової системи за допомогою статичної і динамічної реедукації.
👨🏫 Викладач: Роман Федоряка, лікар – ортопед-травматолог (MD), мануальний терапевт, остеопат.
На семінарі ви ознайомитеся з анатомією, фізіологією та нейрофізіологією міофасціальних тканин, а також опануєте методику інструментальної мобілізації м’яких тканин (IASTM, ІММТ). Вона виконується за допомогою спеціально розроблених ергономічних сталевих блейдів, які забезпечують глибоку обробку тканин. За допомогою технік IASTM можна здійснювати терапевтичний вплив на м’язи та сполучну тканину (фасцію), що сприяє прискоренню процесів природної регенерації тканин, лікуванню спайок та ущільнень у м’язах, активації пропріорецепторів.
Ставте
До зустрічі на семінарах! 💙