Вибачте, колежки, що було багато реклами.
Я тут вирішив з понеділка почати бігати і що не буду жерти солодке 21 день, то раз починаю нове життя, то і тут також буде шось новеньке.
Я прокрастиную роботу тим, що читаю різні новини. Якщо ви - ні, то ми з вами ідеальний метч, бо я буду ними з вами ділитись час від часу.
Поки беру розгін з наступної вибірки - тут не тільки з України, так шо я попередив:
👩💻В Австралії спостерігається зменшення кількості вакансій з можливістю віддаленої роботи. Це пов'язано з тим, що деякі працівники зловживали цією можливістю, що змусило роботодавців повернути співробітників до офісів. Дослідження показують, що багато працівників готові знизити зарплату заради можливості працювати віддалено.
https://www.personneltoday.com/hr/toilet-paper-recruitment
🤔 - цей емодзі про те, шо далі йде мій коментар, раптом шо. Можете не читати.
Австралія хоч і далеко, проте схожі міркування виникають і в наших роботодавців, з моєї точки зору. Цікаааааво. Куди воно приведе? Чи не назад, в кам’яний вік роботи в офісі і повального несприйняття віддаленки?
🚽 Рекрутинг через незвичні канали: у Великій Британії компанія розмістила вакансії на туалетному папері в університетських туалетах, щоб привернути увагу студентів. Цей креативний підхід дозволив звернутися до цільової аудиторії безпосередньо.
https://www.personneltoday.com/hr/toilet-paper-recruitment-and-time-wasting-at-work
🤔От ви такі: ахаха, оце вони дають, тю.
А студенти почали фоткати і викладати онлайн. А коли востаннє ваш опис вакансії завірусився? Отож.
🚽 "Рекрутинг в Україні проти світу: чому ми настільки різні та хто виграє в цій гонці?"
Стаття аналізує відмінності між підходами до рекрутингу в Україні та за кордоном, зокрема вплив нових технологій, таких як штучний інтелект, на процес найму.
https://itc.ua/ua/blogs/rekrutyng-v-ukrayini-proty-svitu
🤔Ну не знаю, сильно є з чим посперечатись, та й виглядає не як аналіз і не як стаття, а скоріше анонс аналізу. Але мені сподобалась сама ідея. Думаю, якщо опитати більшість українських HR та ІТ рекрутерів, то вийде, що ми відстаємо від світових практик. А чи так воно - окрема цікава тема.
🤷♂️ "Новий погляд на український рекрутинг: дослідження ринку 2024"
Hurma проаналізувала результати масштабного дослідження українського рекрутингового ринку, проведеного EvoTalents. Зібрані дані від 155 респондентів дозволяють оцінити динаміку змін у галузі, порівняти цьогорічні результати з тогорічними та зрозуміти ключові виклики й тенденції.
https://hurma.work/blog/doslidzhennya-rinku-rekrutingu/
☝️Увага, спойлер: найпопулярнішим інструментом для пошуку ІТ спеціалістів серед українських ІТ рекрутерів виявився…LinkedIn.
Якщо ви, прочитавши результати дослідження, подумали “так це ж було вже”, то ви працюєте в українському ІТ рекрутингу більше одного року. Вітаю.
А якщо по ділу, то йдіть і оцініть об’єктивно, наскільки ок виглядає ваш профіль в Лінкдіні як для рекрутера/рекрутерки, що планує знайти там кандидата.
Ось тут можете подивитись ваш SSI (social selling index). Якщо там нижче 70, ви щось робите не так.
Як робити так, розкажу в наступних дописах, якщо цей виявиться новим початком Наймарні, а не випадковим неконтрольованим короткочасним сплеском мотивації.
Гарного тижня, колеги.