Всрата журналістика @vsrataya_zhurnalistika Channel on Telegram

Всрата журналістика

@vsrataya_zhurnalistika


Канал журналістки та редакторки Юліани Скібіцької. Тут все про всраті медіа.

Всрата журналістика (Ukrainian)

Всрата журналістика - це канал, створений журналісткою та редакторкою Юліаною Скібіцькою. Якщо ви цікавитесь медіа-сферою, цей канал стане для вас справжнім золотим рудником. Тут ви знайдете унікальні матеріали, аналітику та розмови про всі аспекти журналістики та медіа. Юліана ділиться своїм досвідом та знаннями з аудиторією, допомагаючи кожному зацікавленому особистості краще розібратися в цьому складному світі. Приєднуйтесь до каналу 'Всрата журналістика' і розширюйте свій кругозір у сфері медіа та журналістики!

Всрата журналістика

21 Nov, 18:10


Новини Луцька чисто такі 🤨

Всрата журналістика

04 Nov, 10:22


Пост зщез зі сторінки Львівської Спілки Журналістів)

Всрата журналістика

04 Nov, 08:35


«Сказати дякую — замало. Тішуся, як дівча!».

Львівським журналістам подарували містер пропер та шампунь.

Всрата журналістика

09 Oct, 12:17


Всрата журналістика pinned «Пані та панове, спішу повідомити, що запустився опен-кол на ще один курс від Kyiv Media School під моїм кураторством: "Журналістика рішень"! Чому вам варто податися на цей курс? 1. Він абсолютно прикладний. Жодних загальних лекцій чи розмірковувань — курс…»

Всрата журналістика

09 Oct, 12:17


Пані та панове, спішу повідомити, що запустився опен-кол на ще один курс від Kyiv Media School під моїм кураторством: "Журналістика рішень"!

Чому вам варто податися на цей курс?

1. Він абсолютно прикладний. Жодних загальних лекцій чи розмірковувань — курс вчить писати і робити конкретні матеріали в конкретних форматах.
2. Круті лектори. Люди, які одні з найкращих практиків в своїй сфері (ну і ще я). Тобто, вчити будуть люди, які самі це все роблять і роблять чудово.
3. Я вже запустила курс "Новинної журналістики", вже були перші лекції, і людям вони подобаються!
4. Курс короткий — на три місяці, тому там буде все тільки важливе і потрібне, а вам буде простіше знайти на нього час.
5. Це чудова можливість познайомитися з різними людьми, поділитися досвідом, задати питання і взагалі, чудово провести час.

Це форма.

А це — опис та команда лекторів.

Всрата журналістика

08 Oct, 12:34


Шо ви там, спите?

Всрата журналістика

23 Sep, 07:10


Хороший курс і тексти на виході цікаві — навіть самі себе прочитати можуть.

Всрата журналістика

18 Sep, 10:06


UPD: В чаті каналу — важливий апдейт. Стати в такі пози було рішенням саме героя фотографії, а не Ліберових. Святослав Козак вирішив продемонструвати журналістам те, в яких позах його тримали в полоні, щоби пояснити походження деяких з його травм.
Отже, обговорювати взагалі немає що. Але показово, що багатьом коментаторам не прийшла в голову думка про те, що це було рішення героя фото.

Винесу з фейсбука одне обговорення, яке мене дуже зацікавило.

Отже, Ліберови зробили серію фотографій людей, яких повернули з полону. Дискусія стосується двох фотографій з серії, які ви бачите зараз. Авторка посту вважає, що пози, в яких фотограф попросив стати людей, не ок, бо вони можуть травмувати і героїв фото, і людей, які також пережили полон. Тому, на її думку, така позиція фотографа не етична. В коментарях більшість цю думку підтримала. Ще раз уточню — мова не про сам факт художніх фото людей після полону, а саме цих поз.

Поза тим, як я ставлюся до Ліберових, особисто я не бачу проблеми, якщо була згода на фото. Деякі коментатори вважають, що і згода тут недостатня, адже люди після полону можуть не розуміти власні кордони. З одного боку, слушна думка. З іншого — ми ніби лишаємо цих людей суб'єктності в тому, чи можуть вони вирішувати самі за себе.

Взагалі, тема дуже складна. Коли я їздила на репортаж в Грозу після прильоту, я відчувала себе максимально погано, коли підходила до плачущих людей і питала, чи можуть вони поговорити. Бо ти береш людину в горі і просиш її ще раз пережити це горе в розмові з тобою. Але журналісти мають розповідати ці історії. Це наша робота.

Саме тому, має бути межа. Для мене межа — це вміти відходити, коли тобі говорять "ні". Це не лізти камерою в труну, розпихуючи родичів. Це проявляти емпатію, обережно спілкуватися, зупинятися в моменті, якщо людина явно не хоче продовжувати розмову. І то це все не гарантує, що ти не травмуєш людину знову. Бо на жаль, це дуже складна і багатошарова тема, в якій може статися що завгодно.

І дуже важливо не впасти в інші крайнощі. Не брати на себе зайву відповідальність, якби це цинічно не звучало. Не вирішувати за інших людей.

А ви що думаєте?

Всрата журналістика

13 Sep, 09:51


Друзі, останній день, щоб податися на мій курс Новинна журналістика!

Кращі журналісти та редактори країни (ну і ще я) будуть 7 місяців ділитися досвідом і розказувати все, що вони знають.

Тож чекаю ваших заявок, якщо ви ще ні!

Всрата журналістика

30 Aug, 14:40


Нагадую, що триває набір на цю прекрасну можливість!

Плюси податися:

— побуваєте в жовтневому Берліні і не тільки;
— послухаєте топові лекції та побуваєте у важливих світових музеях;
— зможете зробити матеріал і отримати 3000 євро підтримки;
— там буду я і купа цікавих людей.

Так що, велкам!

Всрата журналістика

29 Aug, 17:13


ШОК!!!!!!

Всрата журналістика

28 Aug, 07:49


Отже, чим я займалася останній місяць, окрім того, що нічого не робила (ладно, це жарт, я не можу нічого не робити).

В липні засновники Kyiv Media School запропонували мені зробити курс для їхньої школи. Як людина, яка мріє колись викладати ПО-СЕРЙОЗНОМУ, я, звісно погодилася. Отже разом з чудовими менеджерами KMS сьогодні запустили набір на курс під моїм кураторством "Новинна журналістика".

Чому така назва? Бо в журналістиці все тримається на новинах. Навіть якщо ви хочете писати виключно великі відірвані від реальності тексти (які і я дуже люблю), все одно треба розумітися на новинах. Любити новини. Відчувати новини.

Але, звісно, говорити будемо не тільки про стандартні новини. В курсі буде багато про пояснювальну журналістику, репортажі (репортерський модуль — найдовший), смм і про найголовніше — як зробити редакцію здоровою, вберегти людей і, в першу чергу, себе.

Вважаю, що зібрала дуже потужну команду лекторів, яким я довіряю і за яких я готова ручатися головою. І вірю, що курс врешті вийде цікавим та корисним.

Тож, подавайтеся! Набір відкритий, він безкоштовний. Курс триватиме 7 місяців, але в щадящому режимі — дві лекції на тиждень.

Чекаю на ваші заявочки)

Всрата журналістика

13 Aug, 18:29


Чекаємо думку Борщагівки та Дарниці з приводу миру 💪💪💪

Всрата журналістика

13 Aug, 17:02


Улюблені підписники, а я тут до вас з можливостями!

Проєкт Unit від n-ost, одного з головних донорів українських медіа, запускає відбір на воркшоп, який відбудеться з 14 по 20 жовтня в Берліні.

Програма буде цікава журналістам та квір-активістам і особливо — журналістам, які висвітлюють квір-тематику. Під час воркшопу учасники відвідають музеї, послухають лекції, а після — представлять ідею журналістського матеріалу. Він підтримується стипендією в районі 3 тисяч євро.

Ось цю форму треба заповнити до 25 серпня. Проживання, проїзд і харчування оплачують організатори.

Це чудова можливість цікаво потусити в жовтневому Берліні і потім отримати фінансову підтримку, щоб створити щось круте на квір-тематику.

Всі деталі — за цим — посиланнячком.

Всрата журналістика

12 Aug, 16:07


Міні скандал з НВ за заголовок, де результат України на Олімпіаді назвали другим найгіршим в історії. Власне, скандал майже всьо, головна редакторка вибачилася в фб, назвала це людським фактором, а не політикою видання. Заголовок поміняли (щоправда, поміняли без вказування, який був до того, і це насправді, не ок). В коментарях всі дякують за те, що визнали помилку.

Звісно, ніякої політики приниження спортсменів в НВ дійсно немає. Є просто політика клікбейту)))) І скріни в цьому пості прекрасно це доводять.

А так ну, добре, що вибачилися. Хоч за один заголовок, і добре.

3,355

subscribers

387

photos

3

videos