The Reading Room @ourreadingroom Channel on Telegram

The Reading Room

@ourreadingroom


Про книги, письменників та Лондон
На цьому каналі немає реклами🙋🏻‍♀️

The Reading Room (Ukrainian)

Читальня - це місце, де можна зануритися в чудовий світ книг та літератури. Якщо ви шукаєте вдихновлення і цікаві рекомендації, то канал "ourreadingroom" саме для вас. Тут ви знайдете все про книги, письменників та Лондон. Наша мета - підтримувати любов до читання та поширювати культуру слова. На цьому каналі вас чекають різноманітні рецензії, рекомендації та цікаві факти про улюблені твори. Приєднуйтесь до нас, і разом ми зануримося в захопливий світ літератури та відкриємо для себе нові книжкові шедеври. Прочитайте разом з нами! 🙋🏻‍♀️

The Reading Room

27 Nov, 17:55


У листопаді зі мною трапилася ситуація, яка серйозно вплинула як на моє фізичне самопочуття, так і на емоційний стан. Здавалося б, домашній режим — це ідеальна можливість присвятити час читанню. Але, якщо бути чесною, за весь цей місяць я не змогла дочитати жодної книги. Моя увага постійно розсіювалася, і зосередитися було майже неможливо.

Попри все, я прагну зберігати оптимізм і налаштовую себе на те, що вже у грудні зможу повернутися до свого звичного ритму. Щоб підтримати себе у цей непростий період, я склала список книг, які планую прочитати найближчим часом:

Wintering: The Power of Rest and Retreat in Difficult Times.
«Зимівля» — це розмірковування про періоди спокою та відновлення в нашому житті, коли нам потрібно відійти від зовнішнього світу, щоб попіклуватися про себе й відновити свої сили. Кетрін Мей показує, як пройти через ці непрості моменти, усвідомивши, що, подібно до змін пір року, наші "зими" та "літа" є природними хвилями в ритмі життя.

Тіло веде лік. Бессел ван дер Колк.
Травматичний досвід залишає глибокий слід у тілі, змушуючи людину знову і знову переживати біль. Доктор Бессел ван дер Колк присвятив себе пошуку ефективних шляхів, які допоможуть вирватися з цього замкнутого кола. Його практичні та теоретичні дослідження стали безцінним ресурсом для розуміння природи травми, її впливу на сприйняття й емоції, а також для розробки методів зцілення, що допомагають віднайти гармонію з собою.

The Comfort Book. Matt Haig.
Це збірка роздумів і порад, народжених у складні часи, що допомагають зробити важкі дні трохи легшими. Вона поєднує мудрість афоризмів, досвід автора та надихаючі історії інших людей, щоб нагадати нам про диво життя у його постійній мінливості. Ця книга стане підтримкою в моменти, коли ми потребуємо мудрості близького друга чи підтвердження того, що навіть у хаотичному світі завжди можна зміцнити внутрішню силу та плекати надію.

What My Bones Know: A Memoir of Healing from Complex Trauma. Stephanie Foo.
У цій глибоко особистій книзі авторка проводить інтерв’ю з науковцями та психологами, випробовує різні інноваційні методи терапії. Вона повертається до свого рідного міста в Каліфорнії, щоб дослідити вплив травми іммігрантів на місцеву громаду, і вирушає до Малайзії, країни свого народження, щоб розкрити сімейні таємниці та зрозуміти, як травми можуть передаватися з покоління в покоління. Зрештою, вона доходить важливого висновку: травму неможливо просто залишити позаду, але можна навчитися жити в гармонії з її присутністю.

Ще планую перечитати «Океані у кінці вулиці» Ніла Геймана, бо ця книга для мене про боротьбу зі страхами у складні часи.

Якщо у вас ще є рекомендації книг, які вас підтримали у складний час, поділіться зі мною🫶🏻

The Reading Room

16 Oct, 07:23


Перший і єдиний український прапор, що я побачила за 8 днів у Новій Зеландії прикрашав книжковий магазинчик Two Wee Bookshops (Дві крихітні книгарні), що знаходиться у містечку Manapouri де проживає всього 240 людей.

Звичайно ж ми зупинились, щоб привітатись і подивитись книжки. Власницею виявилась сімдесятирічна Рут Шоу, яка дуже підтримує Україну.

Майже всі книги у магазинчику вживані, а зароблені гроші Рут віддає на благочинність.

Декілька років тому Рут випустила свої мемуари і саме цю книгу я придбала на памʼять в її магазинчику.

The Reading Room

02 Oct, 18:14


Побачила, що Чімаманда Нгозі Адічі випускає наступного року новий роман і одразу предзамовила.

Дуже радію, бо це буде перший повноцінний роман авторки за 11 років. Перед цим була Американа десять років тому.

Нова історія розповідає про 4 жінок та їхні «туги та бажання». У дописі в Instagram Чімаманда вперше публічно розповіла про книгу:

“DREAM COUNT is contemporary: Covid. Sexual assault inspired by a true story. Depression. A man’s extreme ‘ghosting’ of a woman. Fibroids. Teenage self-esteem. PMS. But also timeless: Injustice. Dignity. Regret. What is a full life? What does ‘meaning’ mean? DREAM COUNT is global: Brazil, Amsterdam, Conakry, Enugu, Maryland, Copenhagen, Mexico, Abuja, Korea, Santiago, Delhi, London, Cartagena, Anambra, New York, Portugal, Washington DC, Kenya, Germany, Italy, Addis, Switzerland, Zambia, Paris, Skopje, Lagos. But quintessentially African at heart.»

📌 Чімаманда вже випустила маленьку частину книги у вигляді оповідання на платформі Amazon під назвою Zikora. Зікора це історія про молоду вагітну нігерійську юристку, яка живе в США та виношує вагітність після того, як її покинув батько дитини та колишній хлопець.

За словами видавця, книга вийде 4 березня 2025 року.

The Reading Room

30 Sep, 08:58


Згідно з першим розділом LOTR , гобіти стають повнолітніми у 33 роки. У жовтні мені виповнюється 33, тож побувати у Гобітоні, який знаходиться у Новій Зеландії, саме зараз - дуже вчасно втілена мрія😍

Трохи фактів:
1. У двох будиночках кожен день запалюють камін , щоб підсилити атмосферу.

2. Наприкінці туру пригощають сидром та елем у пабі Зелений дракон.

3. На знімальному майданчику загалом 44 будинки (або діри), але більшість з них — лише фасади. І лише в один можуть заходити туристи.

4. Пітер Джексон хотів, щоб сцена святкування дня народження Більбо була автентичною, тож він дозволив акторам пити алкоголь. Але акторам не сказали що наливали їм пиво, яке містило лише 1 відсоток алкоголю.

5. Шир розташований на діючій фермі в центрі Вайкато. Хоча на фермі живе 13 500 овець, жодна з них не з'явилася у фільмі. Пітер Джексон віддавав перевагу темним мордочкам і ногам саффолкських овець, яких спеціально привезли для зйомок.

6. Великий дуб над будинком Більбо - несправжній. За декілька днів до зйомок, Пітер Джексон прийшов подивитись на зйомочний майданчик і сказав, що колір листя неправильний. Тож за декілька днів до зйомок, 370 тисяч листочків були перефарбовані🤪

7. У першій книзі «Володаря кілець» згадуються діти, які граються під сливовими деревами. Джексон вважав, що справжні сливові дерева виглядатимуть занадто великими, тому замість них посадив яблуні та груші. Безпосередньо перед початком зйомок усі фрукти були зірвані з дерев і замінені фальшивими сливами. Незважаючи на увагу до деталей, сцену зі сливами вирізали з фільму.

2,297

subscribers

988

photos

111

videos