EdEra @ederaua Channel on Telegram

EdEra

@ederaua


Про освіту, саморозвиток і навички майбутнього 👨🏻‍💻

• Сайт: www.ed-era.com
• Facebook: facebook.com/EdEraUa
• Instagram: instagram.com/edera_ua

📲 Чат: https://t.me/+2YFkDAKYP8U5OGNi

Виникли запитання? @ask_edera
❗️Новинний бот: @info_edera_bot

EdEra (Ukrainian)

EdEra - це Telegram-канал, який присвячений освіті, саморозвитку і навичкам майбутнього. Тут ви знайдете корисні матеріали, поради та інформацію про те, як підвищити свою кваліфікацію та розвинути власні навички. Канал EdEra поширює новини та корисні посилання, які допоможуть вам у навчанні та саморозвитку. Відвідайте наш сайт www.ed-era.com або стежте за нами в соціальних мережах: Facebook - facebook.com/EdEraUa, Instagram - instagram.com/edera_ua. Долучайтеся до чату за посиланням https://t.me/+2YFkDAKYP8U5OGNi та задавайте свої питання у нашому чаті @ask_edera. Також ви можете скористатися новинним ботом @info_edera_bot для отримання оновлень. Приєднуйтесь до EdEra і піднімайте свій рівень знань та навичок!

EdEra

13 Nov, 16:30


Як рекрутери насправді читають ваше CV?

Вони не читають усе, а «сканують» поглядом документ та фільтрують інформацію, щоб за лічені секунди знайти найголовніше. Більшість рекрутерів витрачають на це від 7 до 15 секунд.

🙆🏻‍♀️ Такий шаблон читання називається F-подібним. Це означає, що під час читання очі бігають текстом резюме зверху вниз, фокусуючись на верхній частині та лівому краї — саме тут рекрутери шукають ключову інформацію.

Користуйтесь цим і завжди дбайте про чітку структуру вашого резюме!

🎥 ТікТок: @jerryjhlee

EdEra

05 Nov, 15:10


Нам часто хочеться реагувати на фідбек емоційно, але це ніяк не допоможе поліпшити роботу.

Як тоді правильно отримувати фідбек?

⬇️ Вбачайте у фідбеку можливість. Не сприймайте критику як атаку, а як підказку, що саме можна поліпшити.
⬇️ Слухайте уважно і ставте запитання. Замість захисної реакції уточніть деталі. Наприклад, запитайте: «Що саме я можу зробити краще?».
⬇️ Відділяйте фідбек від самооцінки. Критика — про ваші дії, а не про вас особисто. Фокусуйтеся на тому, що можна змінити, а не на захисті своєї самооцінки.
⬇️ Дякуйте за фідбек. Навіть якщо він неприємний, подяка допоможе вам і вашому співрозмовнику залишити діалог відкритим і позитивним.
⬇️ Обмірковуйте наступні кроки. Після отримання фідбеку визначте конкретні дії, які допоможуть вам поліпшити результат.

Розвивайте growth mindset і практикуйтеся легше сприймати все, що чуєте. Це допоможе вам зростати швидше та впевненіше! А як краще надавати зворотний зв’язок, читайте в цьому дописі.

EdEra

30 Oct, 10:35


Таймбоксинг! Чули про таку техніку керування часом?

Виписуєте ключові завдання на день → обираєте три пріоритети (три найважливіші завдання) → розкладаєте послідовно всі завдання на день, фіксуючи для них конкретні часові блоки.

Про інші техніки тайм-менеджменту розповідаємо у статті на EdEra Медіа. Діліться у чаті лайфгаками, які структурують ваш час!

🎥 ТікТок: @timeboxmedia

EdEra

29 Oct, 16:42


Як компанії використовують ґейміфікацію у навчанні своїх працівників?

💻 Formlabs, виробник 3D-принтерів і програмного забезпечення

Використовуючи ігри з обслуговування клієнтів для співробітників, тисячі партнерів почали навчатися та конкурувати між собою. Це не просто просуває навчання, а і створює культуру взаємодії, постійного розвитку та розбудову мережі.

🍟 McDonald’s Japan, мережа закладів швидкого харчування

Працівники грають у спеціально розроблену гру Nintendo та в ігровій формі тренуються перевертати бургери, смажити картоплю фрі тощо. Кожен з 3800 МакДональдзів у Японії має 2 такі тренувальні станції.

📲 Siemens, виробник електротехніки та енергообладнання

Замість недієвих розсилок з нагадуваннями про правила безпеки — гра, де на старті ви маєте 100 балів. Співробітники могли виграти додаткові бали за демонстрацію хороших звичок кібербезпеки. Наприклад, за блокування екрана Windows під час виходу зі свого столу. Наприкінці «забігу», троє найкращих учасників отримали подарункові сертифікати на суму 100 доларів.
Так співробітники самі перечитали правила, почали впроваджувати їх у своїй роботі та ставили питання у спірних ситуаціях.

У цій статті ділимося досвідом EdEra та розповідаємо, як ви можете впровадити ігрові підходи у своїй роботі.