EdEra @ederaua Channel on Telegram

EdEra

@ederaua


Про освіту, саморозвиток і навички майбутнього 👨🏻‍💻

• Сайт: www.ed-era.com
• Facebook: facebook.com/EdEraUa
• Instagram: instagram.com/edera_ua

📲 Чат: https://t.me/+2YFkDAKYP8U5OGNi

❗️Виникли запитання? @ask_edera

EdEra (Ukrainian)

EdEra - це Telegram-канал, який присвячений освіті, саморозвитку і навичкам майбутнього. Тут ви знайдете корисні матеріали, поради та інформацію про те, як підвищити свою кваліфікацію та розвинути власні навички. Канал EdEra поширює новини та корисні посилання, які допоможуть вам у навчанні та саморозвитку. Відвідайте наш сайт www.ed-era.com або стежте за нами в соціальних мережах: Facebook - facebook.com/EdEraUa, Instagram - instagram.com/edera_ua. Долучайтеся до чату за посиланням https://t.me/+2YFkDAKYP8U5OGNi та задавайте свої питання у нашому чаті @ask_edera. Також ви можете скористатися новинним ботом @info_edera_bot для отримання оновлень. Приєднуйтесь до EdEra і піднімайте свій рівень знань та навичок!

EdEra

23 Jan, 16:35


Негоже, аби так завершувався перший робочий місяць у 2025!
Тримайте кілька корисних дописів з порадами для налагодження work-life balance:

🧩 Як відновити робочу рутину після відпустки?
🧩 Як запобігти вигоранню у команді?
🧩 Як спланувати день так, аби за день виконати всю роботу і ще залишитися у ресурсі?
🧩 Як повернути концентрацію на робочі завдання?

Техніка таймбоксингу — для керування часом
Метод GTD (Getting Things Done) — для пріоритезації завдань

EdEra

15 Jan, 14:36


Як персоналізація допомагає вчитися ефективніше?
Ми створили ederaLMS — платформу, яка допомагає кожному досягти своєї мети завдяки 3 основним інструментам.

💻Детальніше про ederaLMS читайте на сайті: https://cutt.ly/more_about_edera_lms

EdEra

15 Jan, 09:04


🌐 Дистанційне навчання — не винахід епохи інтернету!

Перше «освітнє радіо» з’явилося ще у 1920-х, а вже у 1945 році Державний університет штату Айова запустив «освітнє телебачення». В Україні онлайн-курси активно розвиваються протягом останніх 10–15 років. Сьогодні, за даними досліджень, понад половина навчальних закладів визнають їхню ефективність.

Ми пофантазували, яким було б навчання з EdEra в різні роки. Який формат найбільше сподобався б вам: курси на радіо чи в журналах?

EdEra

13 Jan, 12:13


Понад 5 мільйонів охоплень і 15 000+ зареєстрованих слухачів та слухачок за 9 місяців — такі результати промокампанії онлайн-курсу з української мови «Мовити.Мотиви», яку спільно розробили та втілили EdEra та комунікаційна агенція Postmen.

Від глибинних інтерв’ю до «кристалізації» ключових меседжів, від концепцій комунікаційних активностей до їх сміливого втілення.
Ми не просто пропонували людям пройти курс, ми спонукали знайти свій мотив перейти на українську: глибинні інтерв’ю, масштабна кампанія з лідерами та лідерками думок, колаборації з брендами, офлайн-події, зовнішня реклама та співпраця з медіа. Навколо курсу ми об’єднали інфлюенсерів, бізнеси й тисячі людей, які змогли залюбитися в українську.

📩 Чому і як нам це вдалося? Розповіли спеціально для Bazilik Media. Читайте за покликанням.

EdEra

09 Jan, 13:17


Сісти → написати 50 річних цілей → виконати бодай кілька з них → забути → пообіцяти собі, що наступного року буде інакше. Знайомо? 😣

Неправильне формулювання цілей і несистемний підхід допоможе виправити методологія Year Compass. Це посібник із запитаннями та вправами, який допомагає:
✔️ відрефлексувати попередній рік;
✔️ структуровано запланувати наступний.

Чи працює це на практиці? Ми в EdEra переконалися, що так! Після роботи з посібником команда відчуває більше впевненості у планах і чітко бачить, куди рухатися далі. Ярині, комунікаційній директорці EdEra й засновниці агенції EdComms, «компас» допомагає вже 5 років. А Вероніка, наша SMM-менеджерка, каже, що завдяки посібнику та регулярному перегляду цілей їй вдалося виконати понад 45 % запланованого.

🔗 Завантажуйте безплатний воркбук на yearcompass.com і плануйте свій 2025!

EdEra

09 Jan, 09:07


Продовжуємо тему занурення в активний робочий ритм і планування року. Чи користувалися ви колись інструментом Year Compass?

❤️, якщо так! Подивимося, скільки досвідчених юзерів серед нас!

🎥 ТікТок: wemetdancing

EdEra

07 Jan, 09:47


🎁 Мінічелендж від EdEra для навчання і саморозвитку після свят

Учора ми говорили про те, як повернутися до робочої рутини, а сьогодні зачепимо тему навчання. Хто навчається протягом усього життя, у того мозок краще виконує когнітивні функції, здатен до більших розумових навантажень і, як наслідок, старішає повільніше.

До старіння ще далеко, а от корисна звичка навчатися щодня не завадить! Навіть якщо робитимете це концентровано до 10–15 хвилин на день.

Переходьте на сайт EdEra, натискайте на подарунки з бирками й активно прокачуйте свої знання протягом тижня. Ґейміфікація додасть вам ще трохи святкового настрою, адже в подарунках «запаковані» цікаві та корисні лайфгаки для усвідомленого читання, зменшення тривожності, тайм-менеджменту тощо.

🥳 Перетворіть навчання на маленьке свято щодня. Діліться своїми результатами челенджу в соцмережах із гештегом #челендж_EdEra.

→ Розпакувати подарунки просто зараз!

EdEra

30 Dec, 15:21


Що нам приніс 2024 рік?

Цей рік став для нас періодом зростання, відкриттів і нових можливостей. Ми ризикували, кидали собі виклики і сміливо дивилися в очі своїм страхам. І в нас все вийшло, завдяки вам — нашим партнерам, слухачам курсів, підписникам в соцмережах і друзям.

За 366 днів ми:
— відкрили нові бізнес-юніти: навчальну платформу ederaLMS та комунікаційну агенцію EdComms;
— створили близько 20 освітніх продуктів;
— запустили новий напрямок для підвищення кваліфікації вчителів – підписку на щомісячні відеолекції;
— презентували освітню гру для українських школярів WAU Game на Global Clinton Initiative 2024 в Нью-Йорку;
— відсвяткували 10-річчя EdEra на Освітньому рейві 10.0.

Але, звісно, це ще не все. 2 мільйони студентів навчалися разом із нами протягом року, тому хочемо показати, як це було у фактах і цифрах.

EdEra

27 Dec, 17:25


Протягом 10 років EdEra створила 180+ освітніх онлайн-продуктів різних форматів. Ми тестували різні освітні платформи, але стикалися з подібними викликами:
🔗незручним застарілим дизайном, який не враховує потреби аудиторії;
🔗слабкою аналітикою, що дає недостатньо інформації про студентів та їх навчальний прогрес;
🔗обмеженим функціоналом, який не дозволяє кастомізувати навчання під різні формати та потреби цільової аудиторії

Ми ламали голову над пошуком рішень, тому врешті створили власну платформу, що втілює усі наші ідеї і відповідає усім запитам сучасного онлайн-навчання. Зустрічайте ederaLMS — платформу, створену експертами з онлайн-освіти, але зручну та доступну для всіх

💻Спробуйте LMS, яка змінить ваш підхід до навчання! Детальніше читайте на сайті: https://ed-era.com/ederalms/

EdEra

18 Dec, 08:30


💬Як бізнесам підтримувати психічне здоров’я співробітників?

Чому українці не звертаються до психологів? Згідно з дослідженням* ми обрали 5 найпоширеніших причин-бар’єрів. Та додали поради, як бізнеси чи колективи можуть допомогти колегам обійти їх і трішки зарядити свою батарейку антистресу.

А більше про те, як підтримувати колег і колективи під час обстрілів, блекаутів та постійного стресу — у безплатному курсі «Точка турботи: онлайн-курс про психологічну допомогу командам та бізнесам», який ми створили разом із ГО «Точка опори ЮА», щоб у ці буремні часи робота була джерелом підтримки, а не додаткових хвилювань. Реєструйтеся!

*Закриті дані дослідження проєкту USAID «Трансформація комунікацій», яке провела соціологічна компанія Gradus

Онлайн-курс розроблено ГО «Точка опори ЮА» в партнерстві зі студією онлайн-освіти EdEra в межах проєкту «Точка турботи» за фінансової підтримки Center for Disaster Philanthropy.

EdEra

16 Dec, 08:05


🧠 Як змусити мозок прокинутися рано-вранці та почати працювати на максимум? Тримайте просту вправу, яка не тільки налаштовує на роботу, але й покращує когнітивні функції.

Спробуйте писати одночасно лівою і правою рукою. Така вправа активує обидві півкулі, тренує увагу, креативність і допомагає швидше мислити. Якщо перетворити її на звичку і виконувати 5 хвилин щоранку, між блоками роботи чи навіть ввечері, коли мозок вже стомлений, — вийде регулярна мозкова гімнастика :)

🎥 ТікТок: themagicotbug

EdEra

13 Dec, 11:08


🎧 Уявіть, що ви можете знизити стрес, покращити сон чи підвищити концентрацію… просто слухаючи музику! Це можливо завдяки бінауральним ритмам — звукам, які мозок сприймає як пульсівний ритм, коли кожне вухо чує різні частоти.

Наука доводить: такі звуки допомагають зменшити тривогу, покращують настрій, пам’ять і увагу.

→ Тож слухайте: для сну — Дельта-ритми (1–4 Гц), для зниження тривоги — Тета (4–8 Гц), для позитивного настрою — Альфа (8–13 Гц), а для концентрації — Бета (14–30 Гц).

Додатково: потурбуйтеся про комфортне місце, завжди надягайте навушники та плануйте 30 хвилин щодня для цієї практики. Готові спробувати?

EdEra

10 Dec, 11:55


Ключові завдання комунікаційників — це управління комунікаціями та розробка + реалізація стратегій. Серед доповнювальних завдань: створення і підтримка бренду, внутрішні та зовнішні комунікації, SMM, антикризові комунікації.
Уявлення про те, що комунікаційники лише пишуть пости та публікують красивий контент, — хибне. Про це йдеться у щорічному дослідженні «State of PR & comms 2024» від сервісу медіамоніторингу LOOQME.

📱92 % фахівців вважають співпрацю між PR та маркетингом важливою або дуже важливою. Щоб досягнути бізнес-цілей, давно недостатньо робити публікації для бренду, аби просто заявити про його присутність у соцмережах. Нині ринок потребує стратегів, а не тактиків.

📌 Найважливішою платформою для брендів лишається Facebook (23,2 % відповідей). За ним — Instagram (21,9 %), LinkedIn (16,7 %), Telegram (12,2 %). Найменша перспектива у Viber (2,3 %).

📊 Найпопулярніші аналітичні метрики — загальна кількість публікацій (80,8 % відповідей), охоплення публікацій (77,2 %), залученість у соцмережах (58 %). Щодо частоти аналізу — цікаво, що 42 % фахівців вимірюють результати після кожної кампанії, релізу чи активності.

💸 Основні виклики комунікаційників — багатозадачність та обмежений бюджет. До речі, середній бюджет на комунікації та PR у команд бізнесу та нон-профіту впродовж 2 років залишається стабільним.

EdEra

09 Dec, 15:50


Передріздвяні відпустки вже зовсім поруч, а ваша команда все ще потопає у дедлайнах, обговорює організаційні зміни й генерує амбітні ідеї на 2025?

Поки готуємо поради, як з користю для себе і роботи закрити всі завдання, які накопичилися, — діліться, що у вас «було / не було» минулого року!

І... не забудьте спланувати виконання всіх завдань до корпоративу 😉

EdEra

06 Dec, 12:53


📣 Сучасні освітні підходи, що справді працюють. Як EdEra розвиває освітній ринок в Україні?

Читайте інтерв'ю з комунікаційною директоркою EdEra Яриною Білою на сайті журналу «Егоїст».

EdEra

02 Dec, 10:23


Згідно з дослідженням, 77 % українців відчувають стрес — цей показник залишається незмінним з осені 2023 року. Як же допомогти команді впоратися з вигоранням — синдромом, що виникає внаслідок хронічного стресу на робочому місці? Ось кілька порад для керівництва компаній від спеціалістів та спеціалісток громадської організації «Точка опори ЮА».

1️⃣ Поширюйте корисні матеріали про техніки стабілізації морального стану або цікаві можливості для відновлення на вихідних.
2️⃣ Заохочуйте дотримуватися робочих годин, відмовитись від комунікацій поза робочим часом та стимулюйте працівників і працівниць брати відпустки.
3️⃣ Впроваджуйте гнучкі графіки та перерви. Враховуйте індивідуальні обставини співробітників і співробітниць та давайтеможливість взяти day off, коли це необхідно. Особливо після стресових подій, наприклад обстрілів.
4️⃣ Створюйте простір для підтримки. Організовуйте тимбілдинги для об’єднання команди та розвитку взаємопідтримки серед колег. А також проводьте індивідуальні розмови для обговорення переживань працівників та працівниць.

Більше корисної інформації — в курсі «Точка турботи: онлайн-курс про психологічну допомогу командам та бізнесам», який ми створили спільно з громадською організацією «Точка опори ЮА» для CEO, HR-менеджерів та HR-менеджерок, лідерів і лідерок команд та всіх, хто зацікавлений у психологічній підтримці колективу. Реєструйтеся 👉🏻 https://study.ed-era.com/uk/courses/course/4221

Онлайн-курс розроблено ГО «Точка опори ЮА» в партнерстві зі студією онлайн-освіти EdEra в межах проєкту «Точка турботи» за фінансової підтримки Center for Disaster Philanthropy

EdEra

29 Nov, 13:59


В Україні майже 3 мільйони людей з інвалідністю, 47 % з них — жінки. Це півтора мільйона тих, які мріяли чи мріють змінювати, досягати, розвиватися та впливати.

І заважають цьому лише думки: «… лідерство — не для мене», «… мої мрії надто сміливі», «… ці зміни надто нереалістичні та неможливі».

Але кожна може «Бути собі ціллю». Це назва нового безоплатного онлайн-курсу для дівчат та жінок з інвалідністю. Спільно з ГО «Fight For Right» за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) ми створили 3 модулі, щоб ви дізналися, як:
✔️ ставити цілі та впевнено рухатися до них;
✔️ знаходити однодумців через лідерство;
✔️ посилити свою видимість, важливість, впливовість і створити сильний особистий бренд.

Завдяки курсу ви не тільки зрозумієте, як реалізувати свій потенціал, але й опануєте корисні тверді навички: з проєктного менеджменту, адвокації та комунікації.
Уявіть, а якщо ви зможете все? Не чекайте змін, переходьте за покликанням та втілюйте їх уже зараз.

EdEra

28 Nov, 18:33


UPD: наш сайт прокинувся і вже працює 🥳

Тож знаходьте улюблені курси, читайте улюблені статті, діліться улюбленим з друзями та колегами! Всі збої — виправлено.

EdEra

28 Nov, 08:38


🤷🏻‍♀️ Сталася невелика технічна халепа. Але ми вже лагодимо все!

В кожного сайту буває свій «чорний четвер», коли трапляється технічний збій. Тож поки сайт EdEra та курси на платформі, на жаль, не працюють. Але наша команда (і навіть креативний відділ) робить все, щоб ви якомога швидше змогли вчитися та мали доступ до курсів і матеріалів.

Наш збій — не найцікавіший в історії. Бо якось в один з четвергів 1996 року аж 824 клієнти Першого національного банку Чикаго отримали на свої рахунки по $ 924.8 мільйони доларів. Кожен та кожна. На один день вони стали майже мільярдерами.
Вже в пʼятницю банк перепросив та повідомив, що це був технічний збій.

Обіцяємо вам теж мільйон, але освітніх вражень. Коли полагодимо сайт. Дякуємо, що чекаєте та залишаєтеся з нами! 🫂

EdEra

25 Nov, 16:27


7 прихованих звичок, що погіршують ментальне здоров’я

👎🏻 Перегляд лише короткого та динамічного контенту → псує концентрацію уваги та негативно впливає на когнітивні функції мозку.
👎🏻 Користування телефоном у ліжку (перед сном) → порушує якість сну, викликає перевтому та підвищує тривожність.
👎🏻 Уникання некомфортних ситуацій → затримує особистий розвиток та зменшує здатність адаптуватися до складних обставин.
👎🏻 Постійне нарікання на все → зосереджує думки на негативі та впливає на песимістичний світогляд.
👎🏻 Овертаймінг на роботі → спричиняє втому, стрес, виснаження та призводить до емоційного вигорання.
👎🏻 Прагнення всім сподобатися → призводить до самознецінення та відсутності самореалізації.
👎🏻 Соціальна ізоляція → викликає почуття самотності, підвищує рівень тривожності та ризик розвитку депресії.

Скільки цих звичок маєте ви?

🎥 ТікТок: @therapytothepoint

EdEra

13 Nov, 16:30


Як рекрутери насправді читають ваше CV?

Вони не читають усе, а «сканують» поглядом документ та фільтрують інформацію, щоб за лічені секунди знайти найголовніше. Більшість рекрутерів витрачають на це від 7 до 15 секунд.

🙆🏻‍♀️ Такий шаблон читання називається F-подібним. Це означає, що під час читання очі бігають текстом резюме зверху вниз, фокусуючись на верхній частині та лівому краї — саме тут рекрутери шукають ключову інформацію.

Користуйтесь цим і завжди дбайте про чітку структуру вашого резюме!

🎥 ТікТок: @jerryjhlee

EdEra

05 Nov, 15:10


Нам часто хочеться реагувати на фідбек емоційно, але це ніяк не допоможе поліпшити роботу.

Як тоді правильно отримувати фідбек?

⬇️ Вбачайте у фідбеку можливість. Не сприймайте критику як атаку, а як підказку, що саме можна поліпшити.
⬇️ Слухайте уважно і ставте запитання. Замість захисної реакції уточніть деталі. Наприклад, запитайте: «Що саме я можу зробити краще?».
⬇️ Відділяйте фідбек від самооцінки. Критика — про ваші дії, а не про вас особисто. Фокусуйтеся на тому, що можна змінити, а не на захисті своєї самооцінки.
⬇️ Дякуйте за фідбек. Навіть якщо він неприємний, подяка допоможе вам і вашому співрозмовнику залишити діалог відкритим і позитивним.
⬇️ Обмірковуйте наступні кроки. Після отримання фідбеку визначте конкретні дії, які допоможуть вам поліпшити результат.

Розвивайте growth mindset і практикуйтеся легше сприймати все, що чуєте. Це допоможе вам зростати швидше та впевненіше! А як краще надавати зворотний зв’язок, читайте в цьому дописі.

EdEra

30 Oct, 10:35


Таймбоксинг! Чули про таку техніку керування часом?

Виписуєте ключові завдання на день → обираєте три пріоритети (три найважливіші завдання) → розкладаєте послідовно всі завдання на день, фіксуючи для них конкретні часові блоки.

Про інші техніки тайм-менеджменту розповідаємо у статті на EdEra Медіа. Діліться у чаті лайфгаками, які структурують ваш час!

🎥 ТікТок: @timeboxmedia

EdEra

29 Oct, 16:42


Як компанії використовують ґейміфікацію у навчанні своїх працівників?

💻 Formlabs, виробник 3D-принтерів і програмного забезпечення

Використовуючи ігри з обслуговування клієнтів для співробітників, тисячі партнерів почали навчатися та конкурувати між собою. Це не просто просуває навчання, а і створює культуру взаємодії, постійного розвитку та розбудову мережі.

🍟 McDonald’s Japan, мережа закладів швидкого харчування

Працівники грають у спеціально розроблену гру Nintendo та в ігровій формі тренуються перевертати бургери, смажити картоплю фрі тощо. Кожен з 3800 МакДональдзів у Японії має 2 такі тренувальні станції.

📲 Siemens, виробник електротехніки та енергообладнання

Замість недієвих розсилок з нагадуваннями про правила безпеки — гра, де на старті ви маєте 100 балів. Співробітники могли виграти додаткові бали за демонстрацію хороших звичок кібербезпеки. Наприклад, за блокування екрана Windows під час виходу зі свого столу. Наприкінці «забігу», троє найкращих учасників отримали подарункові сертифікати на суму 100 доларів.
Так співробітники самі перечитали правила, почали впроваджувати їх у своїй роботі та ставили питання у спірних ситуаціях.

У цій статті ділимося досвідом EdEra та розповідаємо, як ви можете впровадити ігрові підходи у своїй роботі.

EdEra

17 Oct, 13:10


Приєднуйтеся до нового потоку безплатної програми від Google «Основи кібербезпеки для бізнесу», яка структуровано розповість про:

🔹кібергігієну;
🔹протидію кібератакам;
🔹аналіз ризиків;
🔹побудову системи кібербезпеки.

А ще ви зможете взяти участь у практичному семінарі з використання штучного інтелекту, щоб знаходити оптимальні шляхи усунення кіберзагроз.

У межах програми вже відбулися два вебінари, які зараз доступні у записі після реєстрації. Тож не зволікайте!

✉️ Ви також зможете отримати приємні бонуси за активну участь у навчальних тренінгах та сертифікат після закінчення програми.

#можливість

EdEra

16 Oct, 13:36


😳 Чи бувало таке, що ви подивилися тренінг або курс, але через тиждень не можете згадати, що ж там було?

Дослідження показує, що ми забуваємо 50 % нової інформації протягом години, як тільки дізналися її. А через тиждень пам’ятаємо лише 10 %.

Важливо не просто вивчити нову тему, а навчитися запам’ятовувати. Щоб це зробити, намагайтеся одразу застосовувати отримані знання на практиці.

Сподіваємося, наші поради допоможуть вам перетворити теорію на реальні навички!

EdEra

10 Oct, 12:53


🍁 Осінь — завжди high season для наймання працівників! Кожній компанії хочеться захантити найкращих, тих самих А-players — найталановитіших і найзарядженіших кандидатів.

Полегшити процес допоможуть 6 кроків з книги Джеффа Смарта та Ренді Стріта «Хто. Як наймати найкращих?» 👇🏻

1️⃣ Відбіркове інтервʼю. Проведіть 20–30-хвилинне ознайомче інтервʼю. Дізнавайтесь інформацію у діалозі за структурою «Що? Як? Розкажіть докладніше». Відфільтровуйте зі свого потоку кандидатів очевидних В- і С-players.
2️⃣ Інтервʼю «Хто». Проведіть 1,5-2-годинне інтервʼю, обговоріть карʼєру кандидата чи кандидатки у хронологічному порядку з однаковим набором із пʼяти запитань до кожного місця роботи чи періоду професійного життя людини. Менеджер-рекрутер та хтось з майбутньої команди, в якій працюватиме А-player, мають інтервʼювати в тандемі.
3️⃣ Фокусоване/-і інтервʼю. Залучіть до процесу інших, доручіть членам команди інтервʼю, зосереджені на результатах та/або компетенціях картки найму.
4️⃣ Обговорення кандидатів. Після кожного дня інтервʼювання заповнюйте картку найму за профілем уміння-бажання. Визначте кандидатів, чиї навички (що вони чудово вміють робити) й бажання (що вони хочуть робити) відповідають місії, результатам і компетенціям вашої картки найму. Шукайте людей, які мають найрелевантніший досвід у тому, що у найважливіших частинах картки найму.
5️⃣ Реферальне інтервʼю. Це процес інтервʼювання попередніх співробітників або професійних контактів А-player’а. Зробіть по 1-2 реферальні дзвінки з колегами людей, яких визначили після інтервʼю «Хто». Попросіть кандидатів самостійно підібрати колег, які готові дати їм рекомендації, і запланувати ці дзвінки.
6️⃣ Остаточне рішення. Повторіть свій аналіз профілю умінь-бажань і пересвідчіться, що так само влучили у ціль і знайшли ту саму людину!

EdEra

09 Oct, 12:18


☕️ Час випити кави?

Факт, що споживання кофеїну покращує тривалу увагу, тобто здатність фокусуватися на роботі протягом тривалого часу. Дослідження, це та це, показують, що помірні дози кофеїну (приблизно 200 мг) можуть запобігти зниженню продуктивності під час тривалих завдань, які потребують уваги. Кофеїн прискорює реакції та покращує точність.

Тобто перед або під час навчання можна випити одну велику чашку лате або три американо.

Обережно! Кава підвищує тривожність, тож не зловживайте нею.

EdEra

07 Oct, 08:08


Чи є тут вчительки та вчителі?

💡 Послання для вас: підвищуйте не кваліфікацію, а покращуйте реальні компетентності, що прописані у державному стандарті. Допоможуть відеолекції з додатковими матеріалами від провідних освітніх експерток України:

🖇 «ШІ та рутинні завдання вчителів» з Людмилою Булигіною
🖇 «Формати уроків: поза межами традиційних лекцій» з Наталією Рудніцькою
🖇 «Сучасні методи оцінювання» з Аллою Ворожбит
🖇 «Педагогічний дизайн» з Оксаною Пасічник
🖇 «Персональний бренд вчителя» з Яриною Білою
🖇 «Навчання на основі дослідження за запитом учня» з Оксаною Окуловою

Доступ до матеріалів отримаєте одразу після купівлі. Знання винагороджуються: за перегляд лекцій — сертифікат з годинами та кредитами ЄКТС.

Поспішіть! Будь-яку лекцію з додатковими матеріалами можна придбати за 399 гривень, а перший місяць підписки — за 199 гривень (до 12 жовтня на оформлення підписки діє знижка 50 %).

EdEra

02 Oct, 15:03


🔔 Ділимося нашими безкоштовними онлайн-курсами для тих, хто прагне рухатися вперед і підкорювати нові карʼєрні вершини.

Зберігайте корисну добірку та поширюйте друзям-шукачам освітніх можливостей!

▫️ «З місця в кар’єру. Курс на кар’єрні зміни»
▫️ «Жінки в бізнесі: бустер-ефект» (спойлер: курс підійде не лише жінкам)
▫️ «Жіночий бізнес: шляхи розвитку та інструменти підтримки»
▫️ «Як писати про економіку без помилок?»
▫️ «Етика фахівця з фінансів та інвестицій»
▫️ «Соціальне підприємництво та конкурентоспроможність»
▫️ «Зростайте з Google: програма для малих бізнесів»

Порекомендуємо освітній онлайн-курс «Підприємництво для школярів» на випадок, якщо ви хочете дізнатися, як пояснювати прості бізнес-терміни дітям та молоді.

Пишіть, який курс ви б порадили обов’язково пройти своїм колегам 💬

EdEra

24 Sep, 12:47


👩🏻‍💻 Чи користуєтеся ви LMS?

LMS (Learning Management System) — це система для керування навчанням. Якщо ви вже проходили онлайн-курси на EdEra чи Coursera, навчалися в університеті на Moodle або Google Classroom, то ви знайомі з LMS!

Команда EdEra розробляє інноваційний LMS-продукт, який ідеально підійде компаніям для навчання працівників. Якщо ви працюєте в бізнесі або громадському секторі, пройдіть, будь ласка, коротке опитування про досвід користування навчальними платформами.

Ваша відповідь допоможе нам створити класний український продукт, який полегшить життя компаніям і колективам!

📋 Заповніть анкету за покликанням. Час заповнення: до 7 хвилин.

Дякуємо!