Львівська політехніка @lpnu_official Channel on Telegram

Львівська політехніка

@lpnu_official


The official Telegram account of Lviv Polytechnic National University
🔹LITTERIS ET ARTIBVS
🔹 #lpnu_official

Львівська політехніка (Ukrainian)

Львівська політехніка - це офіційний Telegram-канал Національного університету 'Львівська політехніка'. Тут ви знайдете всю необхідну інформацію про життя університету, актуальні події, новини, та багато іншого. Вступайте до нашого каналу, щоб бути в курсі останніх подій та здійснювати спілкування з університетською спільнотою. 'Львівська політехніка' пропонує вам можливість дізнатися про навчальні програми, наукові досягнення, культурні заходи та багато іншого. Приєднуйтесь до нас, щоб завжди бути в центрі університетського життя!

Львівська політехніка

12 Nov, 09:27


Відповідно до рішення Національного координаційного центру кібербезпеки при Раді національної безпеки і оборони України від 19.09.2024 Національний університет «Львівська політехніка» припиняє використання месенджера Telegram у службових цілях.
Рішення затверджено наказом ректора університету.

Львівська політехніка

08 Nov, 14:06


Про хід реалізації проєкту «Вища освіта, енергоефективність і сталий розвиток» і не тільки…

Як уже наголошено раніше, ми будемо систематично інформувати широкий загал політехніків про хід реалізації дуже важливого для університету проєкту, фінансованого Європейським інвестиційним банком, а також про інші заходи з енергозбереження, які реалізовують в університеті.

Докладніше

Львівська політехніка

08 Nov, 12:44


Карина Бовсуновська: «Завдяки навчанню у Львівській політехніці збагнула, що журналістика – це справді моє покликання»

Ми поспілкувалися з випускницею Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» Кариною Бовсуновською. Нині дівчина працює за покликанням у провідному інформаційному агентстві країни.

Інтерв’ю повністю

Львівська політехніка

08 Nov, 08:14


Команда проєкту «Глобальне відповідальне лідерство ЄС: зміна клімату, захист навколишнього середовища та гуманітарна допомога» (EU LEAD) запрошує взяти участь у тренінгу «Екологічний та кліматичний вимір вступу України в ЄС». Цей захід об’єднає студентів та викладачів, які цікавляться особливостями екоологічної та кліматичної інтеграції України до Європейського Союзу.

Докладніше

Львівська політехніка

07 Nov, 15:52


Життя студентів у сучасних реаліях: поєднання навчання і роботи за фахом

Бажання студентів знайти роботу, яку можна поєднувати з навчанням, цілком закономірне. Для більшості молодих людей працевлаштування є можливістю поліпшити своє матеріальне становище, стати фінансово незалежними та самостійними. Але перемикатися між різними сферами життя вкрай складно, оскільки поєднання навчання з роботою — справа непроста, однак можлива, особливо коли працюєш за фахом. Про те, як йому вдається поєднувати навчання і роботу, нам розповів студент 4-го курсу денної форми навчання Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» Олександр Бох.

Читати

Львівська політехніка

07 Nov, 07:23


Компанія Clarivate є власником і виробником потужних ресурсі та інструментів, що допомагають науковцям проводити, аналізувати, презентувати наукові дослідження на світовому рівні. У листопаді 2024 року Clarivate проводить безкоштовні вебінари для українських вчених із питань використання ресурсів компанії: Web of Science, Core Collection, ProQuestTM Dissertations & Theses Citation Index, EndNote, EndNote Click, Pivot-RP, MJL, JCR у роботі з дисертацією.

Докладніше

Львівська політехніка

06 Nov, 13:31


5 листопада у Києві відбувся Восьмий Український Жіночий Конгрес – щорічна публічна платформа для формування політик гендерної рівності. Цього року захід проходив під гаслом «Жіночий потенціал: нові ролі, нова якість».

Відзнаку Українського Жіночого Конгресу за жіноче лідерство посмертно отримала бойова медикиня, госпітальєрка, випускниця кафедри журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» Ірина Цибух («Чека»). Нагороду під час конгресу прийняла мама військовослужбовиці Оксана Цибух.

Читати

Львівська політехніка

06 Nov, 11:14


Не знаєш як зробити перший крок для старту свого розвитку?

Тоді маємо для тебе чудове рішення💫

Youth Speak Forum - це найбільший молодіжний форум у Львові, у якому синхронізується бізнес сфера та українська молодь. А також це про висвітлення важливих для суспільства тем інклюзивності.

Що на тебе чекає?🤔

📌відкриття нових перспектив та спілкування з компаніями
📌розширення кола однодумців та знайомство з цікавими спікерами
📌цікаві воркшопи та подарунки за активну участь

🗓 Коли? 9-10 листопада
📍 Де? Park.Art of rest
💸 Вартість? Безкоштовно

Реєструйся та розкривай свій потенціал

p.s. також при реєстрації ти гарантовано отримаєш знижки на будь-яке з наших міжнародних стажувань
за кордоном 🤩

#всі_різні_рівні

Львівська політехніка

06 Nov, 07:27


5 листопада 2024 року у восьмому корпусі Національного університету «Львівська політехніка» урочисто відкрили чотири меморіальні таблиці, присвячені видатним науковцям Інституту хімії та хімічних технологій. На заході зібралися члени родин науковців, їхні колеги, викладачі університету, представники духовенства та громадськості міста, щоб віддати шану людям, чия праця залишила помітний слід у науці.

Докладніше

Львівська політехніка

05 Nov, 16:50


Шановні студенти і випускники Львівської політехніки!

Цього року традиційний Ярмарок кар’єри відбудеться 12–14 листопада в рамках Всеукраїнського міжуніверситетського кар’єрного заходу «Час працювати» онлайн.

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Національного університету «Львівська політехніка» є одним зі співорганізаторів цього масштабного заходу, який об’єднав 13 провідних університетів із Києва, Львова, Полтави та Дніпра і 57 компаній-партнерів різних напрямів діяльності. Мета заходу – впровадження і розвиток кар’єрних ініціатив для сприяння працевлаштуванню студентської молоді.

Докладніше

Львівська політехніка

05 Nov, 16:01


Зі Львова. Через те, що до першого, підготовчого року Технічної академії можуть вступати учні не лише ті, що закінчили четвертий, але й третій клас в основних звичайних школах; а місця, тимчасово призначеного для будинку цієї Академії, може не не вистачити для всіх, хто забажає відвідувати цей перший навчальний рік; тому особливо запрошують тих, хто успішно закінчив обидва роки 4-ого класу головної нормальної школи і бажають вступити на перший, підготовчий рік Технічної академії, аби не пізніше за 6-е жовтня ц. р. зголоситися до вступу; в іншому випадку може статися так, що через переповнення закладу їх можуть не прийняти.

Від ц. к. Технічної академії.
У Львові дня 25 вересня 1844.

#ЛП_у_пресі #lpnu_official

Львівська політехніка

05 Nov, 15:59


Нова рубрика на наших сторінках у соцмережах — «Львівська політехніка у пресі».

У цій рубриці ми публікуватимемо статті з газет 1844–1900 років, де згадано наш університет. Це буде справжня подорож у часі, яка дасть змогу побачити, як про Львівську політехніку писали на різних етапах її історії.

Стежте за нашими дописами!

Львівська політехніка

05 Nov, 13:01


Технологічний фаховий коледж Університету запрошує абітурієнтів 2025 року на підготовчі курси.

Слухачі, які успішно завершать навчання на курсах, одержать додаткові бали під час вступу.

Докладніше

Львівська політехніка

05 Nov, 10:29


80 років тому, 1 листопада 1944 року, відійшов у вічність митрополит Андрей Шептицький. З цієї нагоди у Львові в архикатедральному соборі Святого Юра відбулась історична урочистість зі вшанування пам’яті праведного Митрополита Андрея. Зокрема, було оголошено й нагороджено лавреатів Премії імені Митрополита Андрея Шептицького, яку заснували на Львівщині у 2023 році.

Докладніше

Львівська політехніка

05 Nov, 08:07


Німецька служба академічних обмінів (DAAD) надає дослідницькі гранти для молодих науковців. Це програма, яка допоможе продовжити дослідницьку діяльність в одному з університетів Німеччини. Молоді українські науковці отримають щомісячну стипендію розміром 1300 євро, яка покриє витрати на проживання, кошти на подорож туди й назад, страхування та навчальні матеріали.

Докладніше

Львівська політехніка

04 Nov, 13:19


Команда проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS) запрошує взяти участь у Молодіжному форумі «Твоя європейська перспектива», який відбудеться 7–8 листопада 2024 року у Львівській політехніці.

Докладніше

Львівська політехніка

04 Nov, 08:07


На кафедрі української мови Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки відбулось урочисте оголошення результатів університетського туру мовно-літературних конкурсів. Студенти продемонстрували високий рівень знань і майстерності, а члени журі привітали їх з досягненнями й побажали нових звершень на наступних етапах змагань.

Повністю читайте на сайті.

Львівська політехніка

01 Nov, 10:25


31 жовтня у Львівській політехніці відбулося урочисте відкриття оновленої лабораторії програмно-апаратних засобів телекомунікацій та звукотехніки в Інституті телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки (ІТРЕ). Завдяки співпраці з провідною технологічною компанією Infineon Technologies лабораторія була переобладнана сучасними засобами, що допоможуть студентам вивчати актуальні напрями в телекомунікаційній галузі та звукотехніці.

Докладніше

Львівська політехніка

29 Oct, 13:18


У 2024 році CASSINI організовує восьмий хакатон, що об'єднає 10 локальних організаторів в десяти країнах Європи. Однією із країн-учасниць є Україна.

У 8-му хакатоні CASSINI учасників закликають створювати рішення, що використовують європейські космічні технології для посилення обороноздатності та безпеки Європи. Хакатон відбудеться 22-24 листопада, реєстрація на хакатон вже триває, дедлайн подачі заявки - 15 листопада.

Участь у хакатоні – це можливість перетворити свою ідею на стартап.

Докладніше

Львівська політехніка

29 Oct, 09:02


Розпорядженням міського голови опалювальний сезон 2024–2025 років дозволено з 28 жовтня 2024 року для всіх категорій споживачів.

Відтак у Національному університеті «Львівська політехніка», з огляду на те, що цього тижня ще досить тепла погода, опалювальний сезон розпочнеться з четверга, 31 жовтня 2024 року.

Докладніше

Львівська політехніка

29 Oct, 08:56


24 жовтня в Культурно-мистецькому просторі «Кава на Професорській» Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки відбулася творча зустріч із Дмитром Лінартовичем — українським актором театру, кіно та дубляжу, заслуженим артистом України, учасником бойових дій у російсько-українській війні, лейтенантом ЗСУ, виховником.

Докладніше

Львівська політехніка

28 Oct, 16:01


Вітаємо в новій рубриці «(Не)Відомі випускники Львівської політехніки»!

Ця постійна серія публікацій присвячена історіям видатних випускників нашого навчального закладу, які зробили вагомий внесок у розвиток науки, техніки та суспільства. Ми будемо ділитися матеріалами з однойменного біографічного довідника — «(Не)Відомі випускники Львівської політехніки», щоб відкрити для вас незнані сторінки їхнього життя та діяльності.

Дізнавайтеся більше про людей, чий інтелект, креативність та праця формували сучасність і надихають нові покоління разом з нами.

Стежте за оновленнями, і нехай ці історії стануть для вас джерелом натхнення!

Львівська політехніка

28 Oct, 16:01


Андрій Корнелля (1867–1934) — видатний український інженер та науковець, чий внесок у меліорацію та популяризацію науки має велике значення. Навчався він у Львові, де активно долучався до громадських організацій. А. Корнелля ініціював встановлення бюсту Тараса Шевченка у студентському клубі та сприяв створенню Українського технічного товариства.

Протягом своєї кар'єри він публікував численні наукові праці, зокрема з проблем меліорації торфових ґрунтів. Його діяльність не лише підтримувала українську науку, але й виховувала нове покоління інженерів. Андрій Корнелля залишив після себе значну спадщину, яка продовжує впливати на розвиток інженерії в Україні.

Детальніше про його життя та внесок у науку читайте у біографічному довіднику
— «(Не)Відомі випускники Львівської політехніки».

#неВідомі_випускники_lpnu #lpnu_official

Львівська політехніка

28 Oct, 09:54


Організаційний комітет запрошує студентів та аспірантів, викладачів і науковців взяти участь у роботі II Міжнародної студентської науково-практичної конференції «Належні рішення для прогалин у фармації: відповідно до європейських пріоритетів», яка відбудеться 14-15 листопада 2024 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Докладніше

Львівська політехніка

28 Oct, 07:20


25 жовтня 2024 року відбулася знакова подія – підписання меморандуму про співпрацю між Креді Агріколь Банк та Національним університетом «Львівська політехніка». Документ скріпили своїми підписами директор комерційного сектору Credit Agricole Bank Остап Пудляк та перший проректор Львівської політехніки Олег Матвійків.

Докладніше

Львівська політехніка

25 Oct, 13:29


З 15 по 17 жовтня 2024 року в Києві проходила Міжнародна спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо-2024». Захід об’єднав спеціалістів з усіх секторів будівельної промисловості та суміжних з нею галузей: архітекторів, містобудівників, інвесторів, працівників будівельних компаній, комунальних служб, представників центральних органів влади, обласних та районних держадміністрацій, місцевих органів самоврядування, державних і приватних підприємств, міжнародних організацій та фондів.

Докладніше

Львівська політехніка

25 Oct, 11:36


Кафедра менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки урочисто відзначила свій 80-річний ювілей. Захід зібрав в Актовій залі головного корпусу Університету понад 200 гостей, серед яких були випускники, викладачі, студенти й почесні гості. Надіслано також численні відеовітання від колишніх випускників кафедри.

Серед почесних гостей були присутні представниця ректорату, проректорка з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, д.е.н., професор Наталія Чухрай, директор Інституту економіки і менеджменту, д.е.н., професор Михайло Гончар, голова Вченої ради ІНЕМ, один із перших випускників кафедри менеджменту організацій, д.е.н, професор Олег Кузьмін, які поділилися своїми спогадами про навчання і розвиток кафедри в різні періоди її існування.

Докладніше

Львівська політехніка

25 Oct, 07:52


Вирушай на закордонні волонтерські стажування від AIESEC 🌍✈️

Global Volunteer - це волонтерські стажування за кордоном для молоді, що розвиває себе та хоче вплинути на світ.

Бери участь у стажуванні та отримуй:
🔹 незабутній міжкультурний досвід
🔹 власний розвиток і розширення світогляду
🔹 можливість поширювати інформацію про Україну закордоном

Вимоги до участі в проєкті:
🔸 рівень англійської мови В1 і вище
🔸 вік від 18 до 30 років
🔸 можливість виїзду закордон на 6 тижнів
🔸 сплата організаційного внеску після офіційного затвердження

Не втрачай можливості і реєструйся за посиланням

наші менеджери сконтактують тебе найближчим часом 💙

Львівська політехніка

25 Oct, 06:04


Політехніка провела в останню путь ще одного захисника України: під час виконання бойового завдання загинув випускник Техніко-економічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Роман Луцик.

Стаття про героя

Львівська політехніка

24 Oct, 08:40


24 жовтня в межах Ековікенду ми провели неймовірну практику з йоги під керівництвом інструкторки Юлії Матиящук🧘‍♀️💚 Було багато гармонії, енергії та натхнення. Дякуємо всім, хто долучився! Чекаємо на нові зустрічі!

#Політехніка_екологічна

Львівська політехніка

24 Oct, 08:05


Чи знаєте ви, в якому стані наш клімат? Щоб впоратися зі всіма наслідками і змінами, нам потрібно працювати разом – і на особистому, і на суспільному рівнях. У розрізі глобальних викликів ці питання набувають особливої актуальності. Тому ми раді повідомити, що в межах цьогорічного Ековікенду розпочнеться курс для науково-педагогічних працівників «Екологічні аспекти сталого розвитку та адаптації до змін клімату».

Цей курс допоможе учасникам отримати корисні знання для ефективної роботи в сфері екології, а також сформувати навички для розробки стратегій сталого розвитку.

Долучайтеся! Ваша участь допоможе створити більш стійке майбутнє для нашої планети.
Стежте за оновленнями на сайті та сторінках університету в соціальних мережах.

#Політехніка_екологічна

Львівська політехніка

24 Oct, 06:32


23 жовтня Фонд Віктора Пінчука розпочав 19-й конкурс Стипендіальної програми «Завтра.UA». Приймання заявок відкрито на сайті програми до 5 грудня 2024 року. Взяти участь у конкурсі можуть студенти ІІІ–VI курсів денної форми навчання українських закладів вищої освіти – університетів, академій та інститутів. Докладні умови участі можна знайти на сайті програми в розділі «Конкурс».

Докладніше

Львівська політехніка

23 Oct, 12:15


16 по 18 жовтня 2024 року у Львівській політехніці тривав VIII Міжнародний конгрес «Сталий розвиток: захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування». Цей захід став важливим майданчиком для обміну ідеями, дискусій і пошуку рішень у сфері сучасного природоохоронного менеджменту та технологій, які сприяють екологічному, економічному й соціальному розвитку.

Докладніше

Львівська політехніка

23 Oct, 06:37


У Львові запустили мобільний застосунок «Львівщина. Унікальний спадок», який відкриває доступ до більш ніж 450 історико-архітектурних пам’яток регіону. Проєкт, реалізований командою, до складу якої входять випускники Львівської політехніки Ольга Корбило та Микола Шеремета, має на меті зберегти культурну спадщину та популяризувати її серед українських і закордонних туристів.

Нещодавно Громадська організація «Успішна Львівщина», за фінансової підтримки Українського культурного фонду, презентувала новий мобільний застосунок для туристів — «Львівщина. Унікальний спадок». Цей проєкт по-новому відкриває перед мандрівниками з України та закордону багатство культурного й історичного спадку нашого краю.

Докладніше

Львівська політехніка

22 Oct, 10:14


Сьогодні у багатьох політехніків – як у працівників, так і в студентів – виникають запитання: що з теплом і коли розпочнеться опалювальний сезон? Тут слід зазначити, що наш університет є державною бюджетною установою з певними автономними правами.

Існує правило: дозвіл на початок опалювального сезону для таких установ надається розпорядженням міської або обласної влади. Зазвичай такі дозволи дають, коли середньодобова температура протягом трьох діб становить 8 градусів і менше. Ми очікуємо, що таке розпорядження буде видане наприкінці цього або на початку наступного тижня.

Докладніше

Львівська політехніка

22 Oct, 09:11


Вже відсьогодні в холі перед Актовою залою головного корпусу Університету в межах Ековікенду у Львівській політехніці діє виставка екологічного мистецтва. Вона є результатом креативності, таланту студентів і випускників Інституту архітектури та дизайну й Інституту поліграфії та медійних технологій, які з любов’ю і відповідальністю презентували свої погляди на екологічну тематику. Виставлені роботи яскраво демонструють важливість дбайливого ставлення до природи, гармонію з навколишнім середовищем.

Докладніше

Львівська політехніка

22 Oct, 07:04


Поранення черевної порожнини – одні з найскладніших, зупинити внутрішню кровотечу потрібно максимально швидко, на полі бою чи у стабпункті. Від того, чи є в аптечці якісні засоби надання невідкладної допомоги, залежить здоров’я, а часто й життя людини.

Створити такий засіб поставили за мету науковці Інституту хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка». Нещодавно їхній проєкт «Розробка гідрогелевих засобів надання невідкладної допомоги при проникних пораненнях черевної порожнини в межах створення центру досліджень нових полімерних матеріалів для медицини» переміг в конкурсі Національного фонду досліджень України «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень».

Докладніше

Львівська політехніка

21 Oct, 15:00


В експозиції Музею історії Львівської політехніки чимало оригінальних приладів, які використовували у науково-дослідній та навчальній роботі. Один із них – універсальний астрономічний інструмент австрійської фірми «Chr. Starke» ІІ пол. ХІХ ст. – прилад, призначений для вимірювання кутів у горизонтальній і вертикальній площинах.

Він має два розділені круги: за допомогою вертикального круга вимірюють зенітні відстані, за допомогою горизонтального – азимути світил. Знаючи ці параметри і точний час спостереження, визначають, зокрема, географічні координати місця спостереження.

Цей прилад – дарунок Віденського цісарсько-королівського політехнічного інституту Львівській політехніці. Його використовували як в астрономії, в якості телескопа, так і в геодезії як теодоліт, в чому і полягає його універсальність.

#музейні_історії_lpnu #lpnu_official

Львівська політехніка

21 Oct, 14:59


Вітаємо в новій рубриці «Музейні історії»! У цьому циклі публікацій ми запрошуємо вас оглянути експонати Музею Львівської політехніки. Ви дізнаєтеся про унікальні предмети, їхню історію та значення для нашого університету й науки загалом. Приготуйтеся відкривати для себе невідомі факти та цікаві деталі. Стежте за оновленнями і занурюйтесь у світ музейних таємниць разом з нами!

Львівська політехніка

21 Oct, 14:09


Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» запрошує 24 жовтня на творчу зустріч із Дмитром Лінартовичем – українським актором театру, кіно і дубляжу, заслуженим артистом України, учасником бойових дій в російсько-українській війні, молодшим лейтенантом ЗСУ, виховником.

Докладніше

Львівська політехніка

21 Oct, 13:29


Тарас Мерцало народився у Львові. Навчався в Ліцеї № 66 Львівської міської ради. Вищу освіту здобував у Національному університеті «Львівська політехніка» на інженерно-будівельному факультеті.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації Тарас став на захист рідної країни від окупантів. Воював у складі 3-го прикордонного Луганського загону імені Героя України полковника Євгена Пікуса Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Виконуючи бойове завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності Батьківщини, Тарас поклав своє життя.

Стаття про героя

Львівська політехніка

21 Oct, 09:44


Всеукраїнський радіодиктант національної єдності 2024 відбудеться у п’ятницю, 25 жовтня, – до Дня української писемності та мови, який відзначають 27 жовтня.

Команда Українського Радіо започаткувала Всеукраїнський радіодиктант національної єдності у 2000 році задля єднання навколо мови. Щорічне проведення радіодиктанту перетворило його на найбільший україномовний флешмоб, який об’єднує українців і знавців української мови по всьому світу.

Львівська політехніка

21 Oct, 07:33


Мирний план Володимира Зеленського, про який говорили вже дуже багато і який представлено міжнародним партнерам України, нарешті 16 жовтня 2024 року був презентований у стінах Верховної Ради нашим главою держави. Про переваги, недоліки та перспективи реалізації плану — в аналітичному матеріалі від Миколи Бучина, доктора політичних наук, професора кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки.

Докладніше

Львівська політехніка

21 Oct, 05:53


У Львівській політехніці 17 жовтня з робочим візитом побував заступник міністра освіти і науки України Михайло Винницький.

Під час зустрічі обговорили розвиток науково-технічного потенціалу Університету відповідно до сучасних потреб країни, зокрема в галузі miltech і medtech, представили деякі інфраструктурні проєкти у сфері інформаційно-комунікаційних технологій. Окрему увагу приділили волонтерській діяльності, яку розвивають у Львівській політехніці. Також ознайомили Михайла Винницького з напрацюваннями в системі управління Університетом, зокрема оцінюванням результативності працівників та підрозділів, а також мотивуванням працівників.

Львівська політехніка

18 Oct, 11:42


Національний університет «Львівська політехніка» із сумом повідомляє про загибель випускника кафедри теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій Володимира Бурака.

Народився майбутній воїн 10 січня 1989 року у Львові. Навчався у Національному університеті «Львівська політехніка» на кафедрі теплоенергетики, теплових та атомних електричних станцій. У 2013 році здобув ступінь бакалавра за спеціальністю «теплоенергетика».

Після початку повномасштабної збройної агресії росії проти України приєднався до складу 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Перебуваючи в зоні бойових дій, Володимир Бурак у вільний час писав казки на ніч для своїх дітей.

30 вересня відважний воїн і люблячий батько загинув на передовій…

Стаття про героя – у Книзі пам’яті львівських політехніків.