Доктор Шагов @dr_shagov Channel on Telegram

Доктор Шагов

@dr_shagov


AGE MANAGEMENT: молодість ззовні & здоровʼя зсередини.

Різниця між паспортним і біологічним віком може складати 15-20 років. В яку сторону – вирішувати вам.

Станьте кращою версією себе!

Доктор Шагов (Ukrainian)

Доктор Шагов - це Telegram канал, який пропонує послуги у сфері управління віком. Під назвою 'Доктор Шагов' приховано пропозицію про те, як зберегти молодість ззовні та підтримати здоров'я зсередини. Відомо, що різниця між вашим паспортним віком та вашим біологічним віком може становити до 15-20 років. Це означає, що вам є вибір у яку сторону рухатися - виглядати і відчувати себе молодше або старше, і цей вибір залежить від вас. На каналі 'Доктор Шагов' ви зможете знайти корисні поради, інформацію про спеціальні процедури та методи, які допоможуть вам стати кращою версією себе. Приєднуйтесь до 'Доктора Шагов' і почніть шлях до молодості та здоров'я вже сьогодні!

Доктор Шагов

09 Jan, 18:38


💊 Приймаєте магній від стресу та для кращого сну? Насправді додатково захищаєтесь від інсульту!

У метааналізі, який охопив 304 551 учасника та 8367 випадків інсульту, виявлено, що люди з найвищим рівнем споживання магнію мали на 11% менший ризик розвитку інсульту загалом. 

▶️ Аналіз також показав, що кожні додаткові 100 мг магнію на день асоціювалися зі зниженням ризику інсульту приблизно на 2%. Окремо було встановлено, що високий рівень споживання магнію зменшує ризик ішемічного інсульту на 12%.

А у вас магній входить до X2 healthy box? Не знаєте, що це таке? Негайно виправляйте і вже на новий рік матимете чудовий подарунок для себе та рідних!

Деталі за посиланням: https://www.gamaconsulting.com.ua/x2-healthy-box

Доктор Шагов

02 Jan, 09:33


📊 Перехресне національне дослідження NHANES у США показало суттєвий звʼязок між статусом важких металів та рівнем статевих гормонів у жінок в менопаузі. 

Зокрема було встановлено, що рівні кадмію, свинцю, марганцю, селену мають звʼязок з балансом тестостерону, естрадіолу та ГЗСГ (SHBG), а також зайвою вагою у жінок середнього та старшого віку.

🔬 А знаєте, як перевірити свій мінеральний статус та чи є у вас надлишок важких металів? Майже миттєво та всього в 4 доторки!

Це можливо з інноваційним безкровним тестом OligoScan, що просканує вашу долоню та одразу покаже, чи вистачає вам йоду та кальцію, та чи немає отруєння кадмієм чи ртуттю. 

Доктор Шагов

26 Dec, 10:15


10-річне європейське популяційне дослідження показало, що фізична активність — найкращий засіб від безсоння.

Люди, які регулярно займаються фізичною активністю (хоча б двічі на тиждень), мають на 40% менший ризик труднощів із засинанням порівняно з тими, хто не був активним. 

Також у них на 29% рідше траплялась недостатня тривалість сну (менше ніж 6 годин за ніч) і на 47% рідше — надмірно довгий сон (понад 9 годин за ніч), що однаково шкідливо для здоровʼя. 

А як ви спите? То може ввечері у зал?😉

Доктор Шагов

18 Dec, 15:40


❗️Єдиний шанс на здоровʼя ваших дітей — власним прикладом привчати до ЗСЖ. Читати, міняти власні звички та навчати принципів здорового харчування своїх близьких. Бо навіть «дитяча продукція» не є безпечною та корисною.

😱 Згідно з дослідженням, опублікованим в Nutrients, 60% із 651 продукту, призначеного для дітей віком від 6 до 36 місяців і представленого на полицях супермаркетів США, не відповідали рекомендованим ВООЗ харчовим нормам для немовлят і дітей раннього віку.

• 70% продуктів не відповідали рекомендаціям ВООЗ щодо вмісту білка, а 25% — калорійності. 
• Кожен п’ятий продукт для немовлят або дітей раннього віку містив забагато солі.
• Кожен четвертий — доданий цукор або приховані підсолоджувачі. 44% дитячих продуктів перевищували норми ВООЗ щодо загального вмісту цукру.

Тож менше цукру, солі та упакованої їжі. І правило це повинно працювати, як бачите, завжди, та буквально з народження 🙌🏻

Доктор Шагов

15 Dec, 09:05


🔥 Щоб бути успішним і креативним, потрібен не тільки хист, а й ресурс.
Через хронічний стрес фізичні та ментальні резерви виснажуються у всіх. Та творчі люди відчувають це особливо гостро.

Що робити, коли бракує енергії та натхнення? Чому навіть найбільш яскравий талант потребує медичної асистенції для профілактики вигорання? Та як в умовах настільки страшних викликів культура України продовжує стрімкий розвиток?

Своїми думками поділився керівник департаменту Big Brave Events 1+1 Media та креативний продюсер проєктів «Голос країни», «Танці з зірками», «Lip Sync Battle» Володимир Завадюк. А ще — про свій шлях до керування віком, про стереотипи щодо зовнішності у публічних людей та особисті лайфхаки, як все це вивозити в новому випуску подкаста «Терапія правдою».

➡️ Вже на YouTube. Приємного перегляду: https://youtu.be/e3ZE8GuYBZ0

Доктор Шагов

09 Dec, 09:45


Які основні фактори ризику, що знижують ваші шанси на здорове довголіття?

⚖️ Високий індекс маси тіла.
🥃 Споживання алкоголю.
🏋🏻‍♀️ Нестача фізичної активності. 

💭 Та є ще один, який на думку деяких дослідників є навіть більш вагомий, ніж згадані вище. Це психологічні фактори. Стан вашого ментального здоровʼя та реакція на стрес. 

Що таке психогенне старіння читайте за посиланням https://www.nature.com/articles/s41398-024-02919-7 

А для розуміння, що з цим робити і чому це критично важливо робити ще від учора, ділюсь декількома корисними матеріалами:
• Як протистояти стресу. Поради та список суплементів, які стануть в пригоді [click here]
• Як зробити свою дієту елементом антистресу [click here]

Доктор Шагов

03 Dec, 09:45


Ви дотримуєтесь принципу «хара хачі бу»? Це одне з ключових правил харчування довгожителів «блакитної зони» Японії. 

🍽️ Принцип помірного недоїдання, який звучить приблизно так: «Їж, поки шлунок не заповниться на 80%». 


І це не просто східна традиція. А дієвий метод досягнення здорового довголіття з науково доведеною ефективністю. 

🟢 Чим корисне обмеження калорійності:
• зберігає пізнання
• профілактує остеопороз
• затримує розвиток саркопенії
• захищає від артриту
• захищає здоров'я товстої кишки
• захищає від серцево-судинних захворювань
• сповільнює темп атрофії мозку
• запобігає віковому діабету
• знижує захворюваність і прогресування раку

🧑🏻‍🔬 Підтвердження цьому — в матеріалі The Lancet: Aging and Caloric Restriction Research за посиланням [click here] 

📚 А детальніше про формування здорово раціону та інші інструменти керування віком — в книзі Age Management BOOK;)

Доктор Шагов

28 Nov, 09:45


Яка олія найкорисніша? Більшість не роздумуючи, відповість — оливкова. І не помилиться. 

Нещодавній мета аналіз підтвердив, споживання до 20 г/день оливкової олії знижує ризики кардіологічних патологій та ризику передчасної смерті від усіх причин.

🫒 Щоденне вживання олії Еxtra virgin впливає на такі фактори ризику для серцево-судинної системи, як ожиріння, гіпертонія, діабет, дисліпідемія, ендотеліальна дисфункція та тромбоз.

🥗 Якщо дотримуватись Середземноморської дієти, що включає споживання оливкової олії, можна знизити ризик серцево-судинних захворювань на 31%. 

Доктор Шагов

23 Nov, 09:45


❗️Які суплементи найкраще допомагають нормалізувати рівень кортизолу та підвищити стресостійкість?

Звісно, в першу чергу можна згадати наступні: 
• вітамін С
• ашваганда
• родіола

Та окрім відомих препаратів, що типово призначають при хронічному стресі, є ще один надважливий суплемент, який мало хто очікує побачити в антистрес протоколі.
➡️➡️ Омега-3!

🐟 Жирні кислоти Омега-3, окрім користі для серцево-судинної системи, мозку та балансу статевих гормонів, здатні знизити рівень кортизолу на 19% при дозі в 2,5 г.

Детальніше у дослідженні: https://pmc.ncbi.nlm.nih.gov/articles/PMC8510994/

Доктор Шагов

17 Nov, 14:55


🔴 Сучасна українська жінка може провести половину свого життя у менопаузі. А ви готові до того, що клімакс може розпочатися раніше, ніж ви очікували?

Через стреси та виклики сьогодення природний процес зниження рівня гормонів для багатьох жінок настає раніше.

У новому відео розповів про головні симптоми менопаузи та чому так важливо вчасно вжити заходів. Разом зі мною своєю експертною думкою поділилася Ольга Риженко — членкиня Асоціації акушерів-гінекологів України (ейдж-менеджер, к.м.н., спеціалізація — гінекологія).

❗️ До речі, ви знали, що лише 2 склянки соєвого молока на день можуть компенсувати нестачу естрогенів? Хочете дізнатись, які ще засоби допоможуть продовжити молодість і відстрочити вікові зміни?

➡️➡️➡️Дивіться нове відео за посиланням і поділіться з близькими: https://youtu.be/O2rabzQLIJM

Доктор Шагов

05 Nov, 09:02


Не переконав вас почати турбуватись про мікрофлору кишківника задля збереження фігури? Тоді може сповільнення старіння шкіри змусить вас зрозуміти важливість мікробіому?

Нещодавнє дослідження Center for Microbiome Innovation (США) та L'Oréal Research and Innovation встановило, що стан шкіри прямо залежить від мікроорганізмів, що її населяють, і з віком склад мікробіому значно змінюється.

З головних знахідок:
🔬 чим різноманітніше мікробіом шкіри, тим менше виражені «гусячі лапки» (зморшки навколо очей),
🔬 чим гірше баланс мікробіому, тим більша трансепідермальна втрата води (а отже сильніше сухість шкіри та гірше її стан).


🟢 Як зберегти здоровʼя шкіри та здоровий баланс її мікроскопічних жителів? Не зловживати вмиванням хлорованою водою і тим паче милом та нормально харчуватись. Бо ваш раціон = склад себуму!

Доктор Шагов

31 Oct, 14:30


Прогестерон — це не просто жіночий гормон!
А важливий компонент для онкопротекції, збереження здоров'я кісток, краси шкіри та когнітивної функції.

Він має значення для енергетичного балансу, а в парі з естрогеном відповідає за гормональну рівновагу.

📌 Що відбувається при його дефіциті? Які симптоми сигналізують про порушення, і як відновити оптимальні показники — дивіться в новому відео!)

➡️➡️ https://youtu.be/z7wLF6dsbQc

Доктор Шагов

29 Oct, 09:01


🔥 Скільки енергії ви отримуєте з їжі залежить не лише від її калорійності, а й від мікробіому вашого кишківника!

🔬 Дослідження свідчать, що дисбаланс мікроорганізмів у кишківнику може впливати на збільшену екстракцію енергії з продуктів, змінювати метаболізм та викликати збільшення ваги. Та окрім ожиріння, порушення мікрофлори кишківника здатне викликати депресію та тривожність.

🟢 Тож здоровий ШКТ та баланс мікробіому — не лише міцний імунітет, а й стрункість та психічна рівновага!

🍽 Тому нагадую просту формулу підтримки кишківника: мінус цукор та трансжири, плюс зелень та квашена капуста.

Доктор Шагов

22 Oct, 08:00


🐟 Навіть якщо ви любите рибу, вживати Омега-3 вкрай важливо. Щодня. І завжди.

Ще з 1940-х відомо, що рибʼячий жир корисний (тест на вік — ставте 🔥 в реакціях, якщо з дитинства знаєте цей чудовий смак). Та пити його курсами чи просто їсти багато риби замало.

Дослідження, що охопило дані щодо понад 120 000 осіб, свідчить, що для зниження ризиків кардіологічних патологій суплементи Омега-3 треба пити щоденно і ефект прямо пропорційний дозі. Мінімальна потреба — 840 мг.

➡️Як результат — на 8% нижче ризик серцевого нападу та ішемічної хвороби серця.

📌 Згідно з іншим дослідженням за участі 11 000 осіб, 1 г Ω-3 (EPA + DHA) на день = мінус 14% ризику інсульту та інфаркту та до 20% нижче ризик смерті.

Доктор Шагов

18 Oct, 11:10


Клубна клініка з керування віком Age Management System розвивається і нам в команду потрібні нові люди 🔥

Медична сестра
Для цієї посади необхідно мати профільну освіту та вільно володіти технікою виконання в/в ін’єкцій. Досвід роботи – 2+ роки.

Умови:
- full time offline,
- динамічне професійне зростання,
- унікальна робоча атмосфера.

📍Київ, вул. Андрія Верхогляда, 9
Детальніше про AMS [click here]

▶️▶️▶️ Своє резюме надсилати на пошту з поміткою «Робота» [email protected]

Доктор Шагов

16 Oct, 09:30


Що ви знаєте про прегненолон?
Він є попередником інших гормонів. При його дефіциті суттєво знижується якість шкіри, погіршується імунітет, знижується стресостійкість.

🤓 Він діє не лише як гормон, а й як нейротрансмітер, тому через його брак суттєво погіршується памʼять.

Він здатний посилювати ГАМКенергічну передачу, таким чином відновлювати адаптивний механізм:
-
знижувати тривожність,
- попереджати вигорання,
- відновлювати ресурси для протидії стресу.

🟢 Що ще варто знати про роль цього гормону та як оптимізувати його рівень? Розказав у новому відео на YouTube :)
➡️➡️ https://youtu.be/jxWCj6zAH6g

Хто ще не підписаний, є шанс одразу це виправити ☑️

Доктор Шагов

15 Oct, 08:01


☕️ Чи здатний кофеїн прискорити обмін речовин? Так, але для цього потрібно пити щонайменше 2-3 кави на день.

Дослідження Karolinska Institute свідчить, що низькокалорійні напої з кофеїном сприяють схудненню та зниженню ризиків діабету 2 типу завдяки здатності стимулювати метаболізм та знижувати апетиту.

Дослідники вважають, що вживання 100 мг кофеїну на день (~ 2 порції еспресо) збільшує витрати енергії на 100 калорій.

⚠️ Але це не спрацює, якщо кофеїн ви отримуєте з лате чи солодких кавових енергетиків!

🟢 Щоб отримати користь для здоровʼя, обирайте каву без молока і цукру. А якщо не любите каву, просто обмежте споживання лактози і солодощів. Ефект буде не гірший 😉

Доктор Шагов

10 Oct, 17:04


Бажаєте працювати у сфері ейдж-менеджменту та превенції? Час реалізувати ваші амбіції з GAMA Consulting!

🔥 Запрошуємо до нашої команди талановитих професіоналів, які прагнуть зробити цей світ кращим!

Лікар
🚀 Зона відповідальності: консультування клієнтів з метою попередження захворювань та покращення якості життя.

Для цієї посади необхідно мати повну вищу медичну освіту: лікар терапевтичного профілю (сімейний лікар / кардіолог / ендокринолог / гінеколог / андролог / гастроентеролог).

Умови:
- офіційне працевлаштування,
- full time або part time,
- робота віддалено онлайн,
- фіксована ставка + %.

Додатково: потягом першого робочого місяць ви матимете змогу пройти навчання по спеціалізації «ейдж-менеджер», а також за вами буде закріплений лікар-куратор, який допоможе вам пройти процес адаптації.

🚀 Перевага: співпрацюючи з нами, вам буде важко вигоріти, адже:
1️⃣ у вашому розпорядженні – особистий бокс суплементів задля підтримки гормонів в оптимумі та балансі,
2️⃣ ЗОЖ — одна з ключових ознак всієї команди GC.

▶️▶️▶️ Своє резюме надсилати на пошту [email protected] з поміткою «Робота».

Доктор Шагов

08 Oct, 11:10


👵🏻🧓🏼 Коли настає старість? Вчені нарешті встановили точний вік.

Останнє дослідження старіння, опубліковане минулого місяця вченими Стенфордського університету, показало: ми не старіємо поступово, на молекулярному рівні зміни стаються нелінійно і є два основні рубежі старіння.

Існує два ключові моменти, коли різко відбуваються певні зміни, що суттєво впливають на наше здоровʼя: приблизно у 44 роки та у 60 років.

Це два етапи, коли відбуваються суттєві порушення обміну речовин (зокрема, метаболізму ліпідів та алкоголю), змінюється імунна регуляція, збільшуються ризики серцево-судинних захворювань, втрачається мʼязова маса.

Про що це свідчить?
Принцип «краще пізно, ніж ніколи» може і не спрацювати. Не чекайте, коли стане запізно.
‼️ Піклуйтесь про своє здоровʼя вже сьогодні!

🟢 Для початку прочитайте Age Managmenet BOOK та поміркуйте, що варто зробити далі. Поки є ще час все змінити. Поки ще не 44 і тим паче не 60.

Доктор Шагов

03 Oct, 17:02


24 листопада виступаю на найбільшій медичній конференції України «Medical Motivational Meeting» 🔥

Разом із колегами буду ділитися досвідом медичної практики у військовий час. І, звісно, розповім про принципи превентивної медицини та їх інтеграцію у професійне й особисте життя.

🟢 Бажаєте отримати запрошення у подарунок та долучитися до 3000 учасників конференції?
Заходьте на офіційний сайт конференції: https://mmm.in.ua

Доктор Шагов

01 Oct, 17:10


💤 Офіційно. Можна більше не боятися спати з телефоном під подушкою

Мобільні телефони не призводять до раку мозку, про що часто можна було почути ще з 90-х, коли вони набули широкого поширення. На замовлення ВООЗ австралійські вчені провели масштабний аналіз досліджень та винесли такий вердикт: телефон не може стати причиною раку.

Та радіти зарано😡

В нашому житті і без сотових забагато факторів ризику онкології:
🔴 Вживання мʼяса понад 10 разів на тиждень майже подвоює ризик розвитку раку кишківника.
🔴 Кожен 5й випадок раку спричинений ожирінням. А ожиріння має кожен 8 житель планети.
🔴 Куріння підвищує ризик раку легенів у чоловіків в 13 разів, а у жінок — в 15 разів! Але страждають не лише легені: паління на 80% збільшує ризик раку підшлункової та на 50% ризик раку печінки.

Доктор Шагов

29 Sep, 07:05


🔥 Його називають «супергормоном»!
Це дегідроепіандростерон (ДГЕА) — найбільш поширений стероїдний гормон в організмі людини.

ДГЕА починає підвищуватися приблизно у 9-10 років, досягаючи піка в період між 20 і 35 роками, після чого його рівень стрімко знижується.

🟢 Він відіграє важливу роль у багатьох функціях нашого організму, зокрема:
- регуляція тестостерону та естрогену,
- пам'ять і когнітивні функції,
- управління стресом,
- імунітет.

Давайте розберемось, як проявляється нестача ДГЕА, чим це загрожує, і що з цим робити🤔

➡️➡️ Нове відео вже на моєму каналі YouTube: https://youtu.be/7MfhHOn5HHs

Доктор Шагов

24 Sep, 11:10


🫛 Заплануйте на пенсію собі.. вегетаріанство! Так ви будете старіти повільніше.

Такі результати продемонструвало велике обсерваційне дослідження (більше 10 тисяч учасників, 8 років спостережень), яке оцінювало вплив патернів харчування на процеси старіння.

🌱 Я особисто не є адептом вегетаріанства, але вже не одна сотня досліджень підтверджує, що рослинна дієта може бути ключовим фактором способу життя, що дозволяє профілактувати хвороби та підтримувати загальний стан здоровʼя. Зокрема, знижувати ризик передчасної смерті, покращувати неврологічне здоровʼя та зменшувати ризики деменції і інших когнітивних порушень.

А тепер виявляється, ще й уповільнювати старіння. Достатній аргумент чи все одно ніколи не відмовитесь від улюбленого стейка? 😉

Доктор Шагов

15 Sep, 16:30


Найбільш суперечливі питання щодо здоровʼя, краси та ЗСЖ в новому випуску «Терапія Правдою»🔥

🖇 Про магічну пігулку для ідеальної фігури.
🖇 Про вікові зміни та шанс їм протистояти.
🖇 Про дорогий антиейдж та доступний спорт.
🖇 Про молодість і стрункість, а також те, чому фізична активність і гормони тут грають більшу роль, ніж власне вік.

А ще про те, як змінилась роль персонального тренера за останні 5 років та чому попри велику кількість доступної інформації без коуча людям не вдається самостійно досягти успіху, та про те, як нарешті з понеділка взяти й змінити своє життя на краще.

Хто на цей раз у мене в гостях?
🧘🏻‍♀️ Відома фітнес-тренерка, лайфстайл коуч Катя Жесть.
📲 Де подивитись?
За посиланням в новому випуску подкаста «Терапія правдою»:
https://youtu.be/IcEYkkLK-pY

Доктор Шагов

12 Sep, 13:16


🔴 Атеросклероз — це більше рак, ніж «засмічення» судин.

Такі висновки отримала команда доктора Пана з Медичного центру Університету Вандербільта (США) в ході вивчення зразків тканин пацієнтів з атеросклерозом та тваринних моделей захворювання.

📌 Дослідження показало:
головна загроза атеросклерозу — окислювальне пошкодження ДНК та зміна фенотипу клітин гладких м’язів. Молекулярні механізми, що роблять клітини схожими на ракові, викликані в першу чергу пошкодженням ДНК, призводять до виникнення ознак, спільних для пухлинних клітин, зокрема геномну нестабільність, гіперпроліферацію, інвазивність, стійкість до клітинної смерті та уникнення старіння після хіміотерапії.

❗️Розуміння цього процесу на думку вчених дозволить створити нові ліки, націлені на контроль сигнальних шляхів, характерних для онкогенних пухлин, що впливають на диференціацію та проліферацію клітин гладкої мускулатури.

А поки ліки лише в проєкті, наша з вами задача — зробити все, щоб їх не потребувати!
Мінімум раз на рік перевіряйте ліпідограму (рівень холестерину та його фракцій).

Контролюйте ключові для ризиків атеросклерозу та інших хвороб ССС гормони (інсулін, ДГЕА, прегненолон, тестостерон, естрадіол).

Приймайте препарати, що зберігають здоровʼя судин та допомагають тримати рівень ліпідів у нормі (вітамін С, Omega-3, куркумін, red yeast rice тощо).

Памʼятайте, що це все не працює без ЗСЖ! Висипайтеся, будьте фізично активні та збалансовано харчуйтесь. Коли є надійний фундамент зі звичок, наступні сходинки керування віком досягати завжди простіше та легше.

Доктор Шагов

09 Sep, 11:12


😎 Є пропозиція провести вечір разом і отримати відповідь на запитання: «Як портубуватись про своє здоровʼя в умовах війни?»

12 вересня о 18:30 на заході в книгарні Readeat (Антоновича, 50) ми поговоримо про:

1️⃣ Точка відліку. Про стан фізичного і ментального здоров'я.
2️⃣ Мотивація: чому турбота по власний організм на часі? 9 кроків до здоровʼя
3️⃣ З чого почати? Вибір ефективного рішення.

🟢 Вхід вільний, але необхідна попередня реєстрація за посиланням: https://forms.gle/NxxBhW1L9P5NkymN6

Доктор Шагов

08 Sep, 19:40


🪞Бодипозитив – це виправдання ліні та недбалого ставлення до здоровʼя?
Проте це не заклик відмовитись від бажання бути краще – лише пріоритет любові до себе і ігнорування тиску суспільства, яке намагається встановити єдині для всіх стандарти.

📌 Втім часто складно знайти грань між прагненням бути собою та недостатнім піклуванням про себе. Про те, де ця золота середина та як її віднайти, поговорили з солісткою групи KAZKA. 

🌟 Олександра Заріцька: про важливість поваги та толерантності, про хейт та прийняття себе, а також особистий  шлях до усвідомлення, що любов до себе завжди включає турботу про здоровʼя 📹 в новій серії «Терапія правдою»

➡️➡️https://youtu.be/gBd3HXw2RSg

Доктор Шагов

04 Sep, 12:10


🚀 Відкрита вакансія в нашу з дружиною клубну клініку з керування віком Age Management System

Лікар-аналітик

Для цієї посади необхідно мати повну вищу медичну освіту: лікар терапевтичного профілю (сімейний лікар / кардіолог / ендокринолог / гінеколог / андролог / гастроентеролог).

Умови:
- офіційне працевлаштування,
- full time offline:),
- напружений темп роботи = дуже динамічне професійне зростання,
- заробітна платня від 40 000₴.

📍Київ, вул. Андрія Верхогляда, 9
🖇️ Детальніше про AMS [click here]

▶️▶️▶️ Своє резюме надсилати в особисті @Shagov_Yevgen

Доктор Шагов

29 Aug, 09:01


🧠 Деменція — не вирок, а виклик, який можна подолати!
Щорічно у понад 10 мільйонів людей розвивається деменція.

Багато хто вважає, що цей процес невідворотний. Але останні дослідження доводять, що майже половину випадків можна превентувати.

🟢 Як? Змінюючи свої звички!
В адаптованому перекладі статті ви дізнаєтесь більше про те, як тримати мозок у формі, зберігати когнітивне здоров'я та залишатися активними.

➡️➡️➡️Про науково доведені стратегії боротьби з деменцією за посиланням: https://www.gamaconsulting.com.ua/post/vtratu-kohnityvnykh-funktsiy-mozhna-poperedyty

Доктор Шагов

27 Aug, 09:02


А ви знаєте, що таке мадароз? Або алопеція брів та вій?

‼️Насправді це не хвороба, а симптом. Окрім саркоїдозу, фолікулярного муцинозу чи псоріазу, коли трапляється тотальне випадіння брів, їх порідіння часто ігнорується.

Хоча і є поширеним маркером ендокринних патологій:
➡️співвідношення телогену до анагену волосся може змінюватися при дисфункції щитоподібної залози,
➡️втрата зовнішньої третини брів, відома як знак королеви Анни, є ознакою гіпотиреозу,
➡️при гіпертиреозі також може спостерігатись витончення, обламування і вкорочення волосся; мадароз може бути також ознакою гіпертиреозу,
➡️мадороз також може виникати при гіпопітуїтаризмі, гіпопаратиреозі та гіперпаратиреозі.

Саме тому діагностичний протокол у #agemanagement завжди містить питання про зміни у зовнішності. А чи ваше волосся не підказує про приховані хвороби?

Детальніше читайте у дослідженні https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3358936/

🟢 А рівень гормонів можете перевірити за посиланням: https://www.gamaconsulting.com.ua/quiz

Доктор Шагов

26 Aug, 08:30


Сервіс новітньої превентивної медицини GAMA Consulting активно набирає обертів! І ми шукаємо нові обличчя для роботи в команді🚀

Менеджер взаємодії з клієнтами
🚀 Зона відповідальності: обробка первинних заявок.

Для цієї посади необхідно вміти ефективно комунікувати по телефону, а також грамотно вести діалог в месенджерах. Досвід у сфері продажів буде перевагою

Умови:
- офіційне працевлаштування
- робочий час 40 годин на тиждень (графік гнучкий),
- робота віддалено онлайн,
- перший місяць – фіксована ставка, далі – фікс. ставка + %

Проектний менеджер
🚀 Зона відповідальності:
організація, координація та контроль роботи команди, а також досягнення поставлених цілей.

Для роботи на цій посаді необхідно бути системним спеціалістом з управлінськими та комунікативними навичками. Бажаний досвід на аналогічній посаді.

Умови:
- офіційне працевлаштування
- 40 годин на тиждень за заздалегідь визначеним графіком
- робота віддалено онлайн,
- фіксована заробітна плата.

🚀 Перевага: співпрацюючи з нами, важко вигоріти, адже:
1️⃣ у вашому розпорядженні завжди буде особистий бокс суплементів задля підтримки гормонів в оптимумі та балансі,

2️⃣ ЗОЖ — одна з ключових ознак всієї команди GC.

▶️▶️▶️ Своє резюме надсилати в особисті @Shagov_Yevgen

Доктор Шагов

25 Aug, 17:00


🤯 Нестачу цього гормону відчуває 100% людей вже з 20-25 років. Брак сил, зниження витривалості, збільшення потреби у сні, зміни фігури.

У 20+ ми остаточно перестаємо рости, коли гормон росту стрімко знижується, — і починаємо старіти. Та в Age Management вік і старіння — не обовʼязково паралельні поняття.

‼️ Вікове або стресове зниження синтезу гормону росту – це оборотний процес, на який можна ефективно впливати.

Як саме це зробити та як зберегти молодість і здоров'я – дивіться у новому відео на YouTube🤗
➡️➡️https://youtu.be/N1pdEI_wceQ