✅ #СтартапДня
" Ferretly. АІ-перевірка соціальних мереж"
ШІ-стартап Ferretly, що займається перевіркою соціальних мереж, залучив $2,5M і запускає нову платформу, призначену для перевірки персоналу.
Заснована 2019 року компанія Ferretly використовує штучний інтелект для сканування соціальних мереж і загальнодоступних онлайн-даних, щоб виявити потенційні ризики та поведінку, які традиційна перевірка біографії може пропустити.
Ferretly покликана допомогти менеджерам з найму переконатися, що людина, яку вони наймають, відповідає цінностям їхньої компанії. Ідея полягає в тому, щоб переконатися, що ви не наймаєте людину, яка погрожує або ділиться расистськими висловлюваннями в Інтернеті, так само, як ви не хотіли б наймати людину, яка вчинила злочин.
Нещодавно Ferretly вдосконалила свій інструмент класифікації зображень для виявлення образливих жестів, як-от середній палець, та екстремістських символів, як-от нацистські відзнаки та прапори терористичних угруповань. Платформа також може виявляти зображення зброї, включно з вогнепальною, гострими предметами і вибухівкою.
Хоча інструмент стартапу може здатися моторошнуватим, він служить витверезним нагадуванням про те, що все, що ви говорите в мережі, залишає цифровий слід. Ми живемо в такий час, коли людей часто звільняють за їхні пости в соціальних мережах, тому не дивно, що існує такий інструмент, як Ferretly. Стартап має клієнтів у 32 країнах і понад 1000 клієнтів у різних галузях.
🔥У чому тренд? За даними дослідження CareerBuilder 2018 року, 70% роботодавців перевіряють соціальні мережі претендентів у процесі відбору і 54% відмовляють кандидатам через знайдену інформацію. У таких перевірок багато критики, але тепер ми живемо у світі, де вас можуть «скасувати» за старий твіт.
🗣Ще приклади.
👉🏻 Certn - стартап, що пропонує послуги з комплексної перевірки кандидатів, включно з моніторингом соціальних мереж.
👉🏻 Repsense - пропонує онлайн-сервіс управління репутацією на базі штучного інтелекту, що аналізує дані з різних джерел і допомагає брендам в управлінні відгуками.
❔ Як це застосувати? Робити сервіси з сумаризації інформації з профілю LinkedIn/Fb/ Звернути увагу на створення сервісів, які можуть пропонувати аналіз репутації та поведінки на основі даних із соціальних мереж. Так, в Україні вже є такі системи, але вони недостатньо сучасні. Інтегруйте туди LLM і розпізнавання, щоб отримати супер-сервіс для служб безпеки.
Ну і звичайно запускати нові закриті соц.мережі, де можна матюкатися, показувати середній палець, бути собою і не боятися стеження. А в LinkedIn, FB залишатися в смокінгу, з фальшивою діловою посмішкою.
✅ Блог СтартапДня | Чат 💬
🔵 Платна підписка