Sexual Сulture @sexual_cultures Channel on Telegram

Sexual Сulture

@sexual_cultures


Свідомо про культуру сексуальних відносин та розвиток особистості в контексті сексуальності.💛💙

@julia_yaroshenko, сексолог та йогиня, інструктор УФЙ, одна із творців науково-популярної конференції SEX.Prostir

https://www.sexprostir.com/course/course-sod

Sexual Culture (Ukrainian)

Канал 'Сексуальна культура' націлений на підвищення обізнаності про культуру сексуальних відносин та розвиток особистості в контексті сексуальності. За каналом стоїть @julia_yaroshenko - сексолог та йогиня, інструктор УФЙ, одна з творців науково-популярної конференції SEX.Prostir. Тут ви знайдете корисні поради, інформацію та інтересні матеріали про сексуальну культуру. Якщо ви цікавитесь питаннями сексуальності та хочете поглибити свої знання, то канал 'Сексуальна культура' стане вам в нагоді. Приєднуйтесь до нас та дізнавайтеся більше про цікаві та важливі аспекти сексуальності!

Sexual Сulture

18 Nov, 19:12


#workshop# лекціяпро розвитокчуттєвості

Сексуальність та духовність” – лекція, яку я провела 2 дні тому на запрошення фантастичної @regula.curti в унікальному просторі йога-студії @seeschau.ch у Цюриху, Швейцарія.

Регула Курті- відома музикант та йогиня, створила декілько платинових платівок з Тіною Тьорнер та зараз очолює громадську організацію @beyondmusic, яка допомагає молодим музикальним талантам розвиватись у темі музики.

Під час зустрічі ми говорили про емоції, пристрасть і сексуальність у класичній йозі. Регула провела майстер-клас із активізації тазового дна, серію медитативних занять та пранаям.

Окремо ми розбиралися в класифікації приємних емоційних переживань, які пропонує традиція Камашастра, досліджували культурні та історичні основи зародження тантри та вивчали естетику індійської сексуальної культури.

Це обширна тема, але я постаралася подати базові вступні аспекти та поділитися ключовими ідеями, які залишаються актуальними й сьогодні так само, як і сотні років тому.

Я почуваюся натхненною та радію мати змогу ділитися своїм професійним досвідом тут публічному просторі Швейцарії.

Sexual Сulture

08 Nov, 12:31


Друзі, сьогодні вийшло моє інтервʼю для Wonderzine Україна. Розповідала про свою частину програми «Recovery- сексуальне життя».
Я думаю нам всім треба переосмислювати своє ставлення до сексуальності і створювати суспільство, яке буде допомагати у відновленні, через здорове ставлення для теми, тож обовʼязково читайте та поширюйте важливі думки. ❤️

Sexual Сulture

08 Oct, 09:05


Про близькість

Друзі, сьогодні у різних бесідах спливає одна й та сама тема:
Близькість — це про що? Для мене це про бажання відчути внутрішній світ іншої людини, це про можливість розкритися та впустити в себе близьких тобі людей, це про свободу бути справжнім і про легкість, яка дає відчуття особистості й унікальності ваших стосунків.
Я вважаю, що близькості можна навчитися через цікавість до іншої людини, через емпатію та прислуховування до того, що є в її світі, але чого немає у тобі. Близькість завжди відчувається до особистості й до чогось справжнього в ній.
Близькість формується з часом і дає відчуття поєднання з тим, на кого ти відкриваєшся, до кого тягнешся. Коли ми проживаємо близькість, це нас змінює, наш внутрішній світ стає ширшим, тому що ми сприймаємо щось, чого в нашому світі не було.
Коли ми навчаємося бути тендітними до тих, хто нам близький, нам хочеться ще глибше зрозуміти та відчути людину, яка викликає у нас приємні почуття. На цьому базується розвиток людей через почуття.

Близькості не буде, якщо ми зациклені на собі та своїх уявленнях про життя; близькість — це діалог і бажання проникнутися інакшістю. Легкість і сприйняття особистості надихають на розвиток.
Ступінь близькості можна відчути мірою вашої справжності у стосунках. Якщо ви можете показати різні аспекти свого досвіду, бажань, талантів і проблем, і вас сприймають і не засуджують, то ви відчуваєте тепло та вдячність. Те ж саме працює й навпаки: якщо ви можете зрозуміти бажання іншої людини, які відрізняються від ваших, ви можете відчути зближення з нею. Я не вірю в близькість, у якій кожен замовчує свої бажання та ховає себе справжнього.
Близькість формує відчуття особистостей, і це почуття дає відчуття свободи.
Тренувати в собі некритичність та увагу до внутрішнього світу людини — це найкраще вкладення у формування майбутньої близькості з людьми, до яких у вас є симпатія.

На мій погляд, це працює як у формуванні близькості з друзями та родичами, так і у інтимній сфері з нашими сексуальними партнерами.

Для того, щоб культивувати в собі переживання глибоких почуттів рекомендую напрацьовувати:

• Емпатичне слухання,
• Осмислення того, що нового несуть погляди інших людей, не критичність
• Вміння у спілкуванні концентрувати увагу на іншій людині,
• Толерантність, та вміння шукати те що вас обʼєднує
• Готовність переосмислювати свої погляди на життя, особливо якщо вас щось надихає в інших
• Невибагливість, вміння спілкуватись без поприкань
• Вміння не мислити шаблонами, не вписувати інших в шаблони
• Вміння ділитися своїми переживаннями, вміння описувати свої переживання, вміння робити компліменти від душі

Sexual Сulture

08 Oct, 09:05


#проблизкість #думкивголос👇🏻

Sexual Сulture

24 Aug, 08:17


З днем незалежності, сексуальна країна! 💛💙

Sexual Сulture

15 Aug, 15:42


Відкрито набір на другий потік навчальної програми «RECOVERY. Сексуальне життя» 

Національна мережа реабілітаційних центрів RECOVERY, яку заснували Віктор та Олена Пінчуки задля допомоги Силам безпеки й оборони України, оголошує набір на другий потік «RECOVERY. Сексуальне життя». Це безкоштовна навчальна програма для спеціалістів, що працюють із військовими після поранення задля відновлення їхнього сексуального життя як важливої частини реабілітації.

Запрошуємо взяти участь у програмі українських психологів, психотерапевтів, психіатрів, лікарів фізичної та реабілітаційної медицини, фізичних терапевтів, ерготерапевтів і військових з пораненнями, що пройшли реабілітацію (сексуальну зокрема). 

Навчання починається 27 серпня 2024 року. Двічі на тиждень близько трьох місяців проходитимуть заняття в онлайн-форматі. 

Міжнародні провідні тренери із США, Великої Британії, Ізраїлю та України навчатимуть українських спеціалістів. Супервізоркою проєкту стала Кетрін Елліс, американська психотерапевтка, письменниця, авторка посібника для поранених ветеранів Sex and Intimacy for Wounded Veterans: A Guide to Embracing Change. Експертами проєкту стали: Метт Фоссі (Велика Британія), Томас Кірсі (Велика Британія), Хіларі Інгворд (Велика Британія), Роніт Алоні (Ізраїль), Рафі Херуті (Ізраїль), Святослава Федорець (Україна), Юлія Ярошенко (Україна).
 
Що отримає спеціаліст:
- розуміння особливостей роботи з темою сексуальності та інтимних стосунків під час війни, а також із тими, хто постраждав унаслідок бойових дій, особами з інвалідністю;
- приклади інтервенцій у роботі з різними видами інвалідності;
- навички та вміння працювати з власними стереотипами й переконаннями в темі сексуальності;
- вправи, техніки, матеріали щодо роботи з людьми з інвалідністю (військовослужбовцями особливо).

У рамках програми передбачена одна менторська індивідуальна сесія для спеціалістів із супервізоркою Кетрін Елліс і для ветеранів — з кваліфікованим представником CasuVac (досвід «рівний — рівному»). 
  
ПОСИЛАННЯ НА РЕЄСТРАЦІЮ
https://forms.gle/sow9ZvQMKjngVT7g9

Sexual Сulture

02 Jun, 13:26


Дякуємо за ваші відгуки до вебінару про ревнощі.

Раді, що інформація була вам корисною і цікавою.

На вебінарі ми торкалися кількох пунктів теми ревнощів. Багато з них базуються на неусвідомлених надсвідомих установках. Роботі з ними в тому числі присвячений наш курс.

Якщо є інтерес, дослідити глибше тему сексуальної усвідомленості, гармонійної побудови щирих та пристрасних відносин у парі, запрошуємо пройти наш авторський курс "Сексуальна освіта для дорослих"

Sexual Сulture

01 Jun, 10:04


Друзі,всім привіт! ❤️

Будь ласка допоможіть нам для розуміння який матеріал вам буде більш актуальним, чи багато тут людей, які пройшли наш відео курс з розвитку сексуальності?

https://www.sexprostir.com/course/course-sodd

Sexual Сulture

31 May, 14:52


Друзі, у нас також зʼявилась ідея записувати вам невеличкі аудіо чи відео з відповідями на 1-2 питання чи брати для розглядання цікавий кейс з професійного досвіду.

Що скажете? Спробуємо такий формат спілкування? 🥰☺️

Sexual Сulture

31 May, 07:11


Друзі, на ваші численні прохання викладаємо запис лекції вебінару по роботі з ревнощами:

https://youtu.be/ztn0q0yJYKM

💛💙Віддячити нам можна долучившись донатом на потреби медичної роти у Авдіївському напрямку, можна долучитися тут:

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/6N3YQzKujN

💳Номер картки банку
5375 4112 1768 0466

Sexual Сulture

28 May, 16:15


Друзі, ми вирішили створити банку для Донатів, якщо ви хочете віддячити за лекцію ви можете задонати на потреби медроти. 💙💛
Відкрили збір на організаційні потреби медичної роти, Авдіївський напрямок.

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/6N3YQzKujN

💳Номер картки банки
5375 4112 1768 0466

Sexual Сulture

28 May, 09:19


Посилання на сьогоднішній вебінар:

https://us02web.zoom.us/j/81494827659
Код доступа: 788043

Початок о 18.00 за Києвом✔️
До зустрічі!

Sexual Сulture

27 May, 05:56


#ревнощі #розвитоксексуальності

Отже ревнощі.
Наша культура сповнена стереотипами, що нормалізують це деструктивне почуття.

Що не так з такою думкою й чому ревнощі - це не норма?

Вважається нормальним, дорослі люди у парі контролюють один одного, відносяться до партнера/партнерки як до своєї власності - вимагаємо звіт де наш партнер, що він робить, з ким він чи вона спілкується?

Така поведінка призводить до того, що той, кого контролюють, напружується. Якщо дорослій людині потрібно весь час виправдовуватись та відпрошуватись, це як мінімум дратує.

Насправді кожній людині потрібен особистий простір, а для глибоких cekcуальних переживань потрібна близькість та довіра до партнера. Важливо враховувати інтереси та бажання іншої людини.

Ревнощі - це достатньо болюче переживання, яке швидше руйнує інтимність і порушує особисті кордони партнера.

Контроль (якщо це не ваш еротичний контекст) руйнує cekcуальний потяг у парі, тому що напруга, роздратованість та обмеження не викликають збудження до людини, яка ці почуття продукує.

Як позбавитися ревнощів?

Будь-які заборони та обмеження - це тиск. Найчастіше ми боїмося, що з кимось нашим партнерам буде краще й кайфовіше і нас покинуть. Якщо є такий страх, його можна пропрацювати. Для цього потрібно самому щось робити, щоб вашому партнеру було цікаво і приємно з вами.

Водночас можна пропрацювати тему конкуренції зі своєю статтю, яка прибирається почуттям приналежності та солідарності зі своєю статтю; почуттям сестринства/братерства.

А цікавішими ми стаємо з новим досвідом, знаннями, спілкуванням з різними людьми.

До зустрічі на вебінарі завтра.

Sexual Сulture

27 May, 05:55


Ревнує значить любить?
Запрошуємо на вебінар присвячений темі ревнощів та відповідям на часті запитання про них.

Вівторок, 28 травня, 18:00 за Києвом.
Лінк на zoom викладемо сьогодні сюди.

Лекція безкоштовна. За бажанням можна задонатити на медслужби ЗСУ в гарячих точках. Надамо наші перевірені контакти або на ваш вибір.

Sexual Сulture

23 May, 09:02


На жаль, я бачу так багато прикладів, коли дуже потужний чуттєвий потенціал стосунків зʼїдає інфантильне, егоцентричне та розʼїдаюче почуття ревнощів. Ревнощі інколи так гарно маскують себе під купу раціоналізацій та токсичних вчинків та блокують розвиток особистості.

Якщо є ревнощі, то пристрасть та кохання вже отруєні, стосунки вже не живлять, а енергія йде на руйнування найособливіших моментів. Сексуальність згасає, та відчуття своєї жіночності чи мужності підривається дуже глибоко.

А найголовніше, що ревнощі можливо пропрацювати й про це мало хто каже.

Для початку, їх треба усвідомити як проблему та замість інфантильних патернів поведінки напрацювати більш зрілі, з якими можна відкрити себе справжнього та зрозуміти внутрішній еротичний світ свого партнера.

У моєму житті було два найголовніших рішення. Перше - це почати займатись йогою і друге - пропрацювати ревнощі.

Мої знання у психології ревнощів зʼявились завдяки моєму професійному та особистому досвіду. Зараз я звертаюсь до вас з проханням: напишіть у коментарях свої питання стосовно цієї теми. Я буду відповідати на них у майбутніх вебінарах, своїх постах, книжці чи відеолекціях.