Програму фінансової компенсації витрат на додаткову освіту та курси перепідготовки IOM відновлено! Це чудова можливість знайти нову роботу, підвищити професійні компетенції, покращити своє становище на поточному місці роботи або у власному бізнесі, чи закріпитися на ринку праці у вашій сфері.
Умови отримання фінансової допомоги: 🔹Курс має сприяти працевлаштуванню, підвищенню професійних навичок, розвитку бізнесу або покращенню Вашого становища на ринку праці.
🔹Допомога надається на:
- освітні курси або курси перепідготовки (наприклад, бухгалтерія, ПК, масаж, перукарство, тощо);
- онлайн-курси за умови, що агентство в Словаччині видасть рахунок і сертифікат.
🔸Виключення: курси словацької мови, курси по підготовці до університету або навчання в університеті.
Хто може отримати цю фінансову допомогу❓▫️Громадяни країн поза ЄС/ЄЕЗ із дійсним дозволом на проживання (мінімум 6 місяців).
▫️Особи зі статусом тимчасового захисту в Словаччині (окрім тих, що перебувають в азилових центрах Міграційної служби).
Процес отримання фінансової допомоги: 1️⃣ Знайдіть курс. Можна звернутися до МІЦ або переглянути цей список курсів (
skolenia.sk, databazakurzov.sk, kurzy.sk, worki.sk).
2️⃣ Подайте заяву. Заповніть
форму (доступна з січня 2025 року), додайте копію дозволу на проживання та резюме словацькою або англійською мовою.
3️⃣ Очікуйте рішення. У разі потреби можуть запросити додаткові документи (бізнес-план чи підтвердження від роботодавця). Розгляд заяви займає до 10 робочих днів.
4️⃣ Підпишіть договір. У разі схвалення підписується договір про надання фінансової допомоги, ви самостійно оплачуєте вартість курсу та починаєте відвідувати його.
5️⃣ Завершіть курс. Після закінчення курсу надішліть необхідні документи для компенсації, які вказані у договорі, і вам буде переказаний фінансовий внесок протягом 10 робочих днів.
📌Більше інформації — ТУТ. Контакти для додаткових питань — [email protected], 0850 211 478.Подарувати 2% з податків Лізі за Людські права — більше інформації ТУТПоставити питання Лізі за Людські права — @HRL_sk
@HUMANRIGHTSLEAGUE