Юлія Гришина @gryshyna_channel Channel on Telegram

Юлія Гришина

@gryshyna_channel


Заступник голови фракції «Слуга Народу», народний депутат України, голова підкомітету з питань вищої освіти.

➡️Facebook: https://www.facebook.com/j.gryshyna
➡️Instagram: https://instagram.com/julia_grishina

Юлія Гришина (Ukrainian)

Юлія Гришина - це офіційний Telegram канал Заступника голови фракції «Слуга Народу», народного депутата України, голови підкомітету з питань вищої освіти, Юлії Гришини. На цьому каналі ви зможете дізнаватися про актуальні події в політичному житті країни, її діяльність у парламенті, а також поглибити свої знання щодо вищої освіти. Підпишіться на канал, щоб отримувати першоручну інформацію від впливової особистості української політики. Слідкуйте за Юлією Гришиною також на Facebook та Instagram, щоб бути в курсі її повсякденного життя та діяльності. Приєднуйтесь до каналу і станьте частиною активної спільноти прихильників Юлії Гришини!

Юлія Гришина

17 Nov, 16:03


👨‍🎓🇺🇦💪

Юлія Гришина

17 Nov, 15:29


Зустріч керівників органів студентського самоврядування України з Президентом організувала Експертна рада студентства закладів вищої освіти – найбільший представницький орган студентів в Україні 👨‍🎓

Студенти самі обʼєдналися та працюють вже другий рік разом, демонструючи свою активну позицію, змінюючи нашу систему вищої освіти та розробляючи проєкти національного масштабу, чотири з яких представили Президенту: Національна рада студентів закладів вищої освіти України, Урядовий уповноважений з прав здобувачів вищої освіти, UA – Ukrainians Abroad, законопроєкт щодо розширення прав органів студентського самоврядування.

Реформи, які ініціює наше українське студентство, справді здатні підняти студентський рух в Україні на новий рівень відповідно до найкращих світових
практик

Юлія Гришина

17 Nov, 13:15


Сильне студентство – сильна країна 🧑‍🎓🇺🇦

Дякую Президентові України Володимирові Зеленському за зустріч з нашими українськими студентами напередодні Міжнародного дня студентів! 🤝

Це унікальна подія! Мабуть, вперше в історії незалежної України Президент зустрівся з керівниками студентських самоврядувань з понад 200 ЗВО. З нами були й Крим, і Донецьк, і Луганськ, й усі інші регіони нашої країни. Курсанти, студенти, що беруть участь в бойових діях, майбутні медики, дипломати, архітектори! Усі зібралися разом, щоб поспілкуватися з нашим Президентом!

Студентство — це потужна,
прогресивна сила, здатна змінювати країну на краще 💪

Юлія Гришина

17 Nov, 09:38


Цікаво та заспокійливо…

Те, що потрібно сьогодні зранку 🫶

Юлія Гришина

16 Nov, 07:12


📈 Як сприяти мотивації вчителів працювати в системі загальної середньої освіти та підвищенню якості шкільної освіти – рекомендації освітніх експертів:

🔹Реформація змісту освіти та практичної підготовки: напрацювання якісних освітніх стандартів спеціальностей Початкова Освіта та Середня Освіта; глибша інтеграція представників ЗВО з роботодавцями – ЗЗСО.

🔸Залучення, адаптація та підтримка молодих учителів: впровадження педагогічної інтернатури чи подібних програм наставництва з виділенням на це офіційного робочого часу залучених осіб.

🔹Професійний розвиток та підвищення кваліфікації: створення гнучких програм перекваліфікації, перевірка якості наявних програм підвищення кваліфікації тощо.

🔸Трансформація та імплементація професійного стандарту: створення методичних матеріалів із практичного використання стандарту в роботі вчителів
та представників адміністрації.

🔹() Покращення умов праці, престижу професії та розв'язання проблеми нестачі кадрів: підвищення рівня заробітної плати, унормування робочого навантаження та фактичних робочих функцій, упровадження механізмів психологічної підтримки вчителів.

🗣️ Якісна освіта наших дітей та умови праці вчителів – надважливі питання у всі часи. Підтримка освітян повинна бути пріоритетом державної політики завжди. Продовжуємо працювати над цим під час війни. Після її закінчення робота має бути подвоєна 🇺🇦

Юлія Гришина

15 Nov, 17:01


Кількість учителів щороку стає все меншою 👩‍🏫

Про це свідчить дослідження «Освіторія Медіа» – «Вчителі України: кадровий потенціал». Головне:

🔹Найзначніших втрат учительський склад зазнав з початком повномасштабного вторгнення: за останні два роки він скоротився на 12% (39.8 тис.).

🔸Вчительство в Україні поступово старшає. Станом на 2023-2024 навчальні роки частка вчителів віком до 30 років становить 10% (24.0 тис.), віком 55+ – 30% (68.9 тис.). Середній вік педагогів – ~45 років.

🔹Понад 40% вчителів налаштовані піти з професії до 2030 року. Лише 47% – задоволені своєю роботою. Освітні експерти пояснюють такі настрої навантаженням на вчителів та низькою фінансовою винагородою. Лише 12% опитаних вказали, що їх влаштовує фінансова винагорода, 41% – задоволені обсягом реального робочого навантаження.

🔸Старші педагоги висловлюють вищу готовність працювати у ЗЗСО у довготривалій перспективі за молодших. Серед освітян 46–55 років таких 71%, серед учителів до 25 років – 42%.

🔹Зараз брак учителів початкової освіти в містах складає ~19.0 тис., у селах – ~11.1 тис. Якщо середнє наповнення класів залишиться незмінним, до 2030 року в українській системі освіти може бракувати 366 тис. вчителів.