DISCOVER @discover_ukraine Channel on Telegram

DISCOVER

@discover_ukraine


Канал для усіх бажаючих подорожувати просторами України та проводити вихідні в нових місцях.

Співпраця — @JuliaMatyash

Умови співпраці — http://bit.ly/Discover-Ukraine-ads

Наш сайт — https://discover.ua/

DISCOVER Ukraine (Ukrainian)

DISCOVER Ukraine - це канал для усіх бажаючих подорожувати просторами України та проводити вихідні в нових місцях. Якщо ви шукаєте відпочинок в унікальних куточках країни, цей канал стане вам невід'ємним помічником. Тут ви знайдете найкращі маршрути, цікаві місця, секретні локації та багато іншого, що допоможе зробити вашу подорож незабутньою

Основна співпраця каналу - @JuliaMatyash, яка допомагає забезпечувати вам найактуальнішу та цікаву інформацію про подорожі. Крім того, умови співпраці можна знайти за посиланням http://bit.ly/Discover-Ukraine-ads

Запрошуємо вас також відвідати наш веб-сайт за адресою https://discover.ua/ для отримання додаткової інформації та оновлень про подорожі по Україні. Приєднуйтесь до нас і відкрийте для себе нові грані нашої чудової країни!

DISCOVER

13 Aug, 14:01


🌆 Плануєте романтичний вечір, який надихне і залишить яскраві спогади? Путівник для побачень у Києві прийде на поміч!

📖 110 сторінок романтичних ідей
📍 Тільки перевірені локації
📸 Понад 220 фото
☎️ Актуальні контакти та ціни на кожну локацію
🎁 Спеціальний бонус
💪 Знижки військовим

Не проґавте свій шанс — забирайте путівник за акційною ціною 899 грн до 31 серпня і створюйте нові незабутні миті разом!

DISCOVER

06 Aug, 12:00


🌌 Першу половину серпня не пропустіть шанс насолодитися зоряним небом! 🌠 У цей період можна спостерігати аж два метеорні потоки: Каприкорніди та Персеїди. Найкращий час для спостережень — з 8 по 14 серпня.

Щоб побачити максимум падаючих зірок, вирушайте подалі від світлового забруднення🪐, але не забувайте, що в Україні є безліч астрономічних обсерваторій, де ви можете насолодитися зоряними шоу навіть без виїзду з міста! 🌟

Ось кілька обсерваторій, які варто відвідати:

Астрономічна обсерваторія Київського університету — одна з найстаріших в Україні, з рідкісними астрономічними інструментами.
📍 Київ, вул. Обсерваторна, 3.

Головна астрономічна обсерваторія НАН України — веде дослідження галактик та планет, має унікальний подвійний астрограф.
📍 Київ, вул. Заболотного, 27.

Миколаївська астрономічна обсерваторія — одна з перших в Україні, з вражаючими телескопами.
📍 Миколаїв, вул. Обсерваторна 1.

Астрономічна обсерваторія Львівського університету — з топовим обладнанням для досліджень планет і зір.
📍 Львів, вул. Кирила і Мефодія, 8.

Одеська обсерваторія — третя за розміром у світі склотека і планетарій для міжзоряних подорожей.
📍 Одеса, вул. Маразліївська, 1в.

Харківська астрономічна обсерваторія — вивчає малі тіла Сонячної системи і зоряні каталоги.
📍 Харків, площа Свободи.

Детальніше читайте у нашому матеріалі.

DISCOVER

31 Jul, 12:02


🏛️ Must-visit локація Львова - Домініканський собор, який є бароковим комплексом XVIII століття.

🔹Після Другої світової війни домініканці залишили комплекс, і будівлю монастиря було перетворено на Музей релігії та атеїзму. Лише в 1990-х роках храм повернули до релігійного життя, і тепер там розташована греко-католицька церква Пресвятої Євхаристії.

📍Мистецьке об'єднання «Дзиґа» займає частину монастирських келій, де є галерея, арткав'ярня «Квартира 35» та кафе «Під клепсидрою». У дзвіниці та іншій частині келій знаходиться Львівський музей історії релігії.

🕍 Костел побудований у стилі пізнього бароко за західноєвропейським зразком. Він має форму витягнутого хреста з овальною центральною частиною і двома дзвіницями. Величезний еліптичний купол, масивні здвоєні колони та галереї з дерев'яними статуями львівських скульпторів XVIII століття створюють незабутнє враження.

📸Фото: Сергій Криниця (Haidamac), Margarita Morya, Taras Zolotavin, Posterrr, Chakramka, Людмила Голуб (через Вікісховище)

DISCOVER

28 Jul, 12:02


Косів, розташований на межі Покуття та Гуцульщини, відомий як центр традиційного народного мистецтва – косівської кераміки. Гуцули з навколишніх сіл привозили свої ремісничі вироби на ярмарки в Косові, де й розвивалася ця унікальна культура 🎨🏺.

У грудні 2019 року косівська кераміка була внесена до Репрезентативного списку ЮНЕСКО нематеріальної культурної спадщини людства.

Розвиток косівської кераміки розпочався з XV століття, але свою популярність вона здобула наприкінці XVIII – на початку XIX століть. Місцеві гончарі створювали горщики, глечики, миски та інший посуд, оздоблюючи його унікальними полив’яними малюнками 🌺🦌.

📍Вироби Олекси Бахматюка стали символом цього мистецтва. Його роботи були відзначені на виставках у Львові та Коломиї та навіть придбані цісарем Францом-Йосифом.

Відвідайте Косів та пориньте у світ унікального гончарного мистецтва!

📸Фото: National Museum of Hutsulshchyna and Pokuttia Folk Art, Печкіна Вікторія, Pavlo Boyko, Silar (через Вікісховище)

DISCOVER

25 Jul, 13:35


Садиба Реїв (Приозерне) в Івано-Франківській області була зведена в 1882 році під наглядом графині Вільгельміни Рей з роду Ґлоґовських за проєктом львівського архітектора Юліяна Захаревича 🏰

Після смерті графині садиба перейшла до її сина Людвіка Рея. До початку Другої світової війни палац був житлом для родини, але в 1939 році Людвік Рей покинув його та переїхав до Парижа.

У 2008 році садибу продали на аукціоні приватним особам, і нові власники планували розмістити тут готель до Євро-2012 🏨, а Мартін Рей мріяв зробити з неї центр міжнародних зв’язків діаспори, але ці плани так і не були реалізовані.

До складу садиби входить палац, в'їзна брама, зерносховище, конюшні та парк 🌳. Двоповерховий цегляний палац в еклектичному стилі на кам'яному цоколі з склепінчастими підвалами зачаровує.

На жаль, будівля нині руйнується: частково зруйновані балочні перекриття, вибиті вікна, також є інші пошкодження.

📸Фото: Kateryna Baiduzha, Marianmota, Сергій Криниця (Haidamac) (через Вікісховище)

DISCOVER

21 Jul, 14:01


🏞️ Вирушайте до Герешавського озера, одного з наймальовничіших місць Українських Карпат!

Відоме також під назвами Герашаське, Догяське та Ораті, це високогірне озеро розташоване на висоті 1577 м в Рахівському районі Закарпатської області.

Озеро має площу 1,2 га, довжину 125 м і глибину до 1,2 м. Воно утворилося на дні льодовикового кару і живиться сніговими водами. Влітку температура води тут лише +10°C - +11°C, що робить його ідеальним для відпочинку у спекотні дні. 🌬️

🏡 Найближчі села – Чорна Тиса та Косівська Поляна, де вас завжди зустрінуть гостинні місцеві жителі.

📸Фото: Сергій Криниця (Haidamac), Tanya Troyan, Borys Viktjuk (через Вікісховище)