Science Kids @science4kids_inscience Channel on Telegram

Science Kids

@science4kids_inscience


🪐 Канал лекторію Science Kids.

Тут ви знайдете анонси вебінарів, корисні посилання та домашні завдання.

Контакт для зв'язку: @Science_kids_team

Підтримати: https://www.patreon.com/Science4Kids

Science Kids (Ukrainian)

🪐 Канал лекторію Science Kids. Тут ви знайдете анонси вебінарів, корисні посилання та домашні завдання. Цей канал створений для дітей, які цікавляться наукою. Він надає можливість дітям долучитися до захоплюючих відкриттів та експериментів, ознайомитися з новими технологіями та вченнями. Science Kids допомагає розвивати інтерес до науки та виховує майбутніх вчених. Якщо ви шукаєте цікавий та корисний контент для ваших дітей, цей канал - саме те, що вам потрібно. Долучайтеся до нашої наукової спільноти вже сьогодні! Контакт для зв'язку: @Science_kids_team. Підтримати нас ви можете за посиланням: https://www.patreon.com/Science4Kids

Science Kids

04 Jan, 13:04


Нумо перевіряти, чи уважно ви слухали вебінари минулого сезону 💫

Відповідайте на питання у вікторині!

Science Kids

31 Dec, 11:00


З прийдешнім Новим роком!

Постійні лектори та лекторки Science Kids підготували для вас особливий подарунок! Переглядайте відеопривітання від астрофізикині та освітньої кураторки Science Kids Олени Компанієць, ботаніка Олексія Коваленка, біотехнологині Олени Сироїд, морської біологині Марії Павловської та герпетолога Олексія Марущака 🌟

Від усієї команди Science Kids бажаємо вам класного року, якомога більше усмішок та, звісно, перемоги. Нехай усі ваші мрії здійснюються, а вогник цікавості в очах ніколи не згасає. До зустрічі у 2025 році!

Ваші Science Kids ❤️

Science Kids

30 Dec, 10:31


Друзі, як проходять ваші канікули?

Поки ви чекаєте на початок нового сезону, пропонуємо вам переглянути лекції про світ рослин з минулих сезонів лекторію Science Kids.

Ви зможете дізнатися, чому рослини розмовляють та як вони рухаються; чому дерева ростуть на Землі, а на інших планетах — ні; які рослини жили в епоху динозаврів; та багато інших цікавинок. Переглядайте 🌱

▫️Химерні рослини. Ботанік Олексій Коваленко

▫️ Як розмовляють помідори та інші рослини? Мандрагори серед нас. Ботанік Олексій Коваленко

▫️ Чи справді в людини та банана схожа ДНК? Біотехнологиня Олена Сироїд

▫️ Чому на Землі ростуть дерева, а на інших планетах — ні? Ґрунтознавиця Олена Ожован

▫️ Чому листя зелене? Ботанік Олексій Коваленко

▫️ Які рослини панували в епоху динозаврів? Ботанік Олексій Коваленко

▫️ Чому восени листя змінює колір? Ботанік Олексій Коваленко

▫️ Чому і як рухаються рослини? Ботанік Олексій Коваленко

Science Kids

25 Dec, 09:02


Рік добігає кінця, тож саме час для святкових вихідних🎄🤍

Команда Science Kids йде на невеликі канікули до 6 січня. У цей час ми, на жаль, не зможемо швидко відповідати на ваші питання у чаті, але не хвилюйтеся: ми залишаємося на звʼязку і будемо радувати вас новими дописами. А в очікуванні наступного сезону лекторію пропонуємо переглянути лекції на ютуб-каналі Science Kids.

Хочемо подякувати кожному та кожній, що провели цей рік з нами: долучалися до вебінарів, відвідували події, ставили цікаві запитання та ділилися неймовірними ідеями! Нехай ваші канікули пройдуть весело та яскраво. Відпочивайте, набирайтеся сил і не забувайте надсилати ваші виконані завдання, щоби отримати подарунки 😍

Нетерпляче чекаємо на зустріч у новому році!

Ваші Science Kids 🫶🏻

Science Kids

20 Dec, 16:39


Анонсуємо подарунки для слухачів та слухачок лекторію Science Kids ❄️

Восьмий сезон добігає кінця, отже незабаром найактивніші учасники та учасниці отримають круті призи від команди лекторію та наших партнерів — організації Nova Ukraine, українського бренду Babai Toys та Українського центру реабілітації рукокрилих.

Які будуть подарунки?

⭐️ Мерч Science Kids та Nova Ukraine
Набір для справжніх шанувальників і шанувальниць лекторію: сумка-мішок для спортивної форми, стікери з ілюстраціями Science Kids та бандана-трансформер.

⭐️ Гра від Babai Toys
Класний подарунок для всіх, хто любить творчість та настільні ігри. Ваша основна задача — збалансувати якомога більше елементів. Ця гра ніколи не набридне, адже ви можете щоразу змінювати правила залежно від настрою та натхнення. А найкрутіше, що грати можна й наодинці, і у колі друзів.

⭐️ Подарунки від Українського центру реабілітації рукокрилих
Ви зможете отримати листівки, календарики та наліпки з улюбленими кажанами.

⭐️ А ще — невеликі сюрпризи від команди для кожного та кожної.

Щоби отримати подарунок, потрібно виконати та надіслати усі завдання від вчених у наш Telegram-канал до 8 січня, 20:00 за київським часом. Турнірну табличку знайдете за лінком.

🖇 Усі переможці та переможниці сезону отримають кілька різних призів.

Бажаємо успіхів та чекаємо на ваші роботи!

Science Kids

20 Dec, 14:00


Запис лекції ботаніка Олексія Коваленка вже на ютуб-каналі Science Kids!

Переглядайте та дізнавайтеся, як та чому рухаються рослини, як рослинам вдається полювати та які з них рухаються найшвидше.

🌱 Дивитися лекцію

Science Kids

20 Dec, 12:00


Цікава можливість для учнів та учениць 5—11 класів від ГО «Навчай для України» 📚

Громадська організація «Навчай для України» запрошує долучитися до проєкту «Освітній суп» — серії безкоштовних додаткових онлайн-занять з математики та української мови, які допоможуть покращити знання, розвинути навички, а також знайти мотивацію для навчання. 

На учасників та учасниць чекають захопливі уроки з досвідченими тьюторами, які надихатимуть та підтримуватимуть віру у власні сили.

Під час занять діти зможуть створити індивідуальну освітню траєкторію та розвинути важливі м’які навички, необхідні у сучасному світі. 

🖇️ Детальну інформацію про умови участі та реєстрацію можна знайти за лінком.

Science Kids

19 Dec, 18:01


Нумо вчити слова англійською!

Переглядайте та запам‘ятовуйте нові слова з сьогоднішньої лекції 🌱

Science Kids

19 Dec, 17:25


Завдання від ботаніка Олексія Коваленка:

Відправтеся зі своїм персонажем на планету, де все не так, як на Землі. Там рослини здатні до активного пересування, а тварини ведуть малорухомий спосіб життя. Уявіть, як би виглядали місцеві екосистеми.

Щовебінару ми пропонуємо нове завдання для вашого персонажа, якого ви можете вигадати для цього сезону Science Kids. Виконувати завдання можете в будь-якому форматі: історія (від 7 речень), малюнок, відео, анімація… Надсилайте свій результат у чат у Telegram.

Science Kids

18 Dec, 10:30


Як рухаються рослини та навіщо це потрібно? Як їм вдається полювати? А яка рослина рухається найшвидше? З‘ясуємо на вебінарі ботаніка Олексія Коваленка вже завтра!

🌱 Чому і як рухаються рослини?

Коли:
19 грудня, четвер, 19:00 за Києвом

🧑🏻‍🔬 Лектор: Олексій Коваленко

Рослин часто уявляють малорухливими істотами, але чи дійсно це так? Виявляється, що представники царства флора рухаються все своє життя. Багато їхніх вправ малопомітні для нашого ока, однак достатньо простої спостережливості й можна помітити, яку захопливу руханку можуть здійснити проростки помідорів на вашому підвіконні. На лекції ми поговоримо про те, як рухаються рослини, навіщо вони це роблять та як їм вдається полювати. А також дізнаємося, яка рослина рухається найшвидше. Спойлер: цілком можливо, що ви ласували нею минулого літа.

🔗 Лінк на реєстрацію

Science Kids

17 Dec, 14:01


Запис лекції астрофізикині Олени Компанієць та мікробіологині Євгенії Прекрасної вже на ютуб-каналі Science Kids 💫

Переглядайте та дізнавайтеся, де в Сонячній системі може існувати життя та як воно може виглядати!

👉🏻 Дивитися лекцію

Science Kids

16 Dec, 18:02


А ось і кілька слів за темою сьогоднішньої лекції 🦠

Переглядайте та запам‘ятовуйте!

Science Kids

16 Dec, 17:25


Завдання від астрофізикині Олени Компанієць та мікробіологині Євгенії Прекрасної:

Ви та ваш персонаж плануєте шукати мікроорганізми в Сонячній системі. Зобразіть, як саме ви плануєте відбирати зразки для дослідження.

Щовебінару ми пропонуємо нове завдання для вашого персонажа, якого ви можете вигадати для цього сезону Science Kids. Виконувати завдання можете в будь-якому форматі: історія (від 7 речень), малюнок, відео, анімація… Надсилайте свій результат у чат у Telegram.

Science Kids

05 Dec, 18:02


А ось і добірка нових слів англійською з сьогоднішньої лекції 🌟

Переглядайте та запам‘ятовуйте!

Science Kids

05 Dec, 17:25


Завдання від астрофізикині Дар‘ї Заремби:

Персонаж вирушає в космічну подорож на надшвидкому зорельоті. Спочатку він/вона долає межі Сонячної системи, а далі — цілої нашої галактики. Щоб не загубитися, йому/їй треба контролювати, як далеко від рідної домівки він/вона перебуває. Персонажу варто придумати, як вимірювати відстань до Сонця чи Молочного Шляху протягом всієї подорожі.

Щовебінару ми пропонуємо нове завдання для вашого персонажа, якого ви можете вигадати для цього сезону Science Kids. Виконувати завдання можете в будь-якому форматі: історія (від 7 речень), малюнок, відео, анімація… Надсилайте свій результат у чат у Telegram.

Science Kids

05 Dec, 16:31


Друзі, в інстаграмі Science Kids проходить розіграш книжок до Дня Миколая!

На честь свята ми підготували для вас класний подарунок — пізнавальну книжку “Енциклопедія знань про світ, яким ви його ще не бачили” від видавництва «Ранок».

🎄 Про що книга?
Це найповніша візуальна енциклопедія, яка покаже те, про що інші енциклопедії лише розповідають. Ви дізнаєтеся про походження Всесвіту, як космічні супутники створюють мережу для вашого телефона і чому життя на Землі залежить від комах. Зазирнете в гробницю Тутанхамона, зрозумієте силу адронного колайдера та роздивитесь, який вигляд мав тиранозавр. Помандруєте у минуле! До імперії інків, на будівництво Великої Китайської стіни й стародавніх Афін! Дослідите сили гравітації, таємниці океанів, закони генетики та багато іншого.

Вже завтра ми за допомогою рандомайзера оберемо вісім переможців.

Детальніше про умови розіграшу розповідаємо у дописі. Якщо у вас або у ваших дорослих є акаунт в інстаграмі — долучайтеся!

Бажаємо удачі 🫶🏻

Science Kids

05 Dec, 10:19


Наука та технології все більше залучені в будь-яку діяльність нашого життя, тож яку б професію не обрали ваші діти — імовірно, їм знадобиться розуміння, як працює наш світ 🪐

Але як вчасно оцінити, до яких STEM-сфер ваша дитина має природну цікавість, а що може викликати додатковий інтерес? На що звернути увагу при виборі науково-популярного контенту та які формати STEM-дозвілля найкраще підійдуть вашій дитині? Та які науково-популярні активності можна влаштувати самостійно для веселого та корисного дозвілля з дитиною?

Ми підготували безоплатний гайд з організації STEM-дозвілля для дітей 7—13 років, який допоможе знайти відповіді на ці запитання. Детальніше про його зміст розповідаємо в каруселі — гортайте!

🖇 Щоб отримати безоплатну розсилку з рекомендаціями та ідеями для STEM-дозвілля, заповніть форму за лінком.

Розсилка здійснюється в рамках роботи офлайн-осередків у Празі та Варшаві за підтримки Вишеградського фонду.

Science Kids

04 Dec, 14:02


Лекція парадонтологині Ганни Вʼюн вже на ютуб-каналі Science Kids 🦷

Переглядайте та дізнавайтеся, як їсти цукерки і зберегти зуби до ста років!

🖇️ Дивитися лекцію

Science Kids

04 Dec, 11:01


Цікавий факт від парадонтологині Ганни Вʼюн:

Мабуть, ви чули, що зуби псуються через цукерки. Насправді це не зовсім так. Зуби та тканини навколо них руйнуються через бактерії.

Одні бактерії виділяють кислоти і розʼїдають сам зуб, а інші живуть під яснами і настільки погано впливають на нас, що організм наймагається позбутися від зубу, як вогнища хронічної інфекції. Саме тому у дорослих зуби починають хитатися і випадати.

Щоб зберегти зуби, важливо регулярно чистити їх від бактерій. Якщо ви користуєтеся щіткою та йоржиком, то навіть кілька цукерок не зашкодять вашим зубам.

📸 Alex Padurariu // UNSPLASH

Science Kids

04 Dec, 10:00


Як астрономи вимірюють відстані до різних обʼєктів у космосі? Дізнаємося на вебінарі астрофізикині Дар'ї Заремби!

🌟 Як астрономи вимірюють відстані до різних обʼєктів у космосі?

Коли: 5 грудня, четвер, 19:00 за Києвом

👩🏻‍🔬 Лекторка: Дарʼя Заремба

На нічному небі ми спостерігаємо безліч яскравих цяток. Однією з задач астрономів є зрозуміти, чим є кожна “цятка” та як далеко вона від нас. Відстань у космосі – це ключ до розуміння справжніх розмірів об’єктів, їхньої яскравості та навіть масштабів усього Всесвіту. Для кожного типу космічних об’єктів у вчених є свої унікальні “лінійки” і про кожну з них ми поговоримо на вебінарі!

🔗 Лінк на реєстрацію

Цей вебінар ви можете слухати завдяки нашим партнерам — онлайн-платформі Grammarly та Фундації Білокінь, яка займається культурною дипломатією, розвитком освіти та підтримкою громадянського суспільства.

Science Kids

03 Dec, 18:00


Друзі, а ось і добірка нових слів англійською з сьогоднішньої лекції!

Зберігайте та запам‘ятовуйте, щоби дізнаватися більше про те, як їсти цукерки та зберегти зуби до ста років🦷

Science Kids

03 Dec, 17:25


Завдання від парадонтологині Ганни Вʼюн:

Опишіть або намалюйте, як персонаж доглядає за своїми зубами.

Щовебінару ми пропонуємо нове завдання для вашого персонажа, якого ви можете вигадати для цього сезону Science Kids. Виконувати завдання можете в будь-якому форматі: історія (від 7 речень), малюнок, відео, анімація… Надсилайте свій результат у чат у Telegram.

Science Kids

01 Dec, 10:02


Запрошуємо вас на офлайн-події Science Kids у Запоріжжі, Миколаєві, Харкові, Одесі, Варшаві та Празі ☃️

Коли: Субота, 7 грудня
🔗 Лінк на реєстрацію

Детальніше розповідаємо у каруселі – гортайте! Повний опис подій знайдете на сайті Science Kids. Шукайте своє місто та не забудьте заповнити форму реєстрації. Нагадуємо, що участь у подіях абсолютно безоплатна, тож чекаємо на всіх!

До зустрічі на офлайн-лекціях 🤍

Осередки Science Kids у Празі та Варшаві реалізуються за підтримки Вишеградського фонду. Партнери проєкту у Польщі та Чехії — Centre for Nuclear Research та Празький Майдан.

Осередки Science Kids у Харкові та Одесі працюють за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Осередки Science Kids у Миколаєві та Запоріжжі реалізуються за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID "Зміцнення громадської довіри (UCBI)".

Партнери проєкту у Запоріжжі та Херсоні — ГО “Молодь Online” та ГО “Обʼєднані любовʼю до дітей”.

Science Kids

30 Nov, 12:02


Наступного тижня ми дізнаємося, як їсти цукерки і зберегти зуби до ста років, а також дослідимо нічне небо та зʼясуємо, як астрономи вимірюють відстані до різних обʼєктів в космосі. Долучайтеся!

🦷 Як їсти цукерки і зберегти свої зуби до ста років?

Коли: 3 грудня, вівторок, 19:00 за Києвом

👩🏻‍🔬 Лекторка: Ганна Вʼюн

Чи знали ви, що зуби псуються не від самих цукерок, а від мікробів? Ці невидимі шкідники руйнують нашу усмішку, якщо їх вчасно не прогнати. На лекції парадонтологиня Ганна В'юн розповість, чому шкідливі бактерії з'являються у ротовій порожнині та як їх позбутися. Ми навчимося правильно користуватися зубними щітками та з’ясуємо, як ефективно чистити зуби. Не пропустіть цю можливість!

🌟 Як астрономи вимірюють відстані до різних обʼєктів у космосі?

Коли: 5 грудня, четвер, 19:00 за Києвом

👩🏻‍🔬 Лекторка: Дарʼя Заремба

На нічному небі ми спостерігаємо безліч яскравих цяток. Однією з задач астрономів є зрозуміти, чим є кожна “цятка” та як далеко вона від нас. Відстань у космосі – це ключ до розуміння справжніх розмірів об’єктів, їхньої яскравості та навіть масштабів усього Всесвіту. Для кожного типу космічних об’єктів у вчених є свої унікальні “лінійки” і про кожну з них ми поговоримо на вебінарі!

‼️ Нагадуємо, щоби отримати посилання на трансляцію, необхідно зареєструватися у чат-боті.

🔗 Лінк на реєстрацію

Ці вебінари ви можете слухати завдяки нашим партнерам — ШІ-асистенту для покращення комунікації англійською мовою Grammarly та Фундації Білокінь, яка займається культурною дипломатією, розвитком освіти та підтримкою громадянського суспільства.

Science Kids

29 Nov, 14:01


Лекція мікробіологині Марини Ковальової вже на ютуб-каналі Science Kids 🦠

Переглядайте та дізнавайтеся, чим відрізняються антибіотики, як їх виготовляють, та як ліки допомагають боротися з мікробами.

🖇️ Дивитися лекцію

Science Kids

29 Nov, 11:02


Цікавий факт від мікробіологині Марини Ковальової:

Антибіотики можуть бути недієвими, оскільки вони не впливають на віруси. Якщо немає ускладнень, наприклад, при ГРВІ, то призначати антибіотики недоцільно. Вони швидше зашкодять організму, зменшуючи ріст корисних мікроорганізмів, ніж допоможуть одужати.

Перед прийомом сильних антибіотиків важливо пройти дослідження, яке покаже збудника захворювання і чутливість саме цієї бактерії до антибіотиків.

На жаль, існують бактерії, які стають стійкими до антибіотиків. Їх називають супербактеріями. Вони можуть стати причиною невиліковності певних захворювань. Тому слід вживати антибіотики лише за призначенням лікаря.

📸 Myriam Zilles // UNSPLASH

Science Kids

29 Nov, 09:12


Анонсуємо розклад онлайн-лекцій Science Kids на грудень ❄️

На вебінарах ви дізнаєтеся, як їсти цукерки та зберегти свої зуби до ста років, як астрономи вимірюють відстані до різних об’єктів у космосі, звідки походить українська мова, чому і як рухаються рослини, а також зʼясуєте, чи дійсно люди походять від мавп та чи живуть іншопланетяни у Сонячній системі. І це далеко не всі цікавинки!

🖇 Ми адаптуємо лекції для дітей 7—13 років, але цікаво буде і старшим. Долучайтеся на лекції щовівторка та щочетверга о 19:00 за Києвом. Зверніть увагу, що подія «Іншопланетяни у Сонячній системі» відбудеться у понеділок, 16 грудня.

Нагадуємо, що участь повністю безоплатна! Щоби отримати лінк на трансляцію, необхідно зареєструватися в чат-боті за лінком.

Зберігайте розклад на наступний місяць, щоби не пропустити цікаві вебінари. А також переглядайте лекції у записі на ютуб-каналі Science Kids за лінком.

———
Восьмий сезон Science Kids створений за підтримки ШІ-асистента для покращення комунікації англійською мовою Grammarly та Фундації Білокінь, яка займається культурною дипломатією, розвитком освіти та підтримкою громадянського суспільства.

Science Kids

28 Nov, 18:00


Друзі, а ось і добірка нових слів англійською з сьогоднішньої лекції!

Зберігайте та запам‘ятовуйте, щоби дізнаватися більше про антибіотики 🦠

Science Kids

28 Nov, 17:25


Завдання від мікробіологині Марини Ковальової:

Ваш персонаж — винахідник, який знайшов або створив у лабораторії новий антибіотик. Можливо, є цікава історія, як це сталося? Проти якого захворювання він відкрив або створив ліки? Можливо, у винахідника є план, як виробляти й отримувати велику кількість цих ліків — у лабораторії чи на виробництві?

Щовебінару ми пропонуємо нове завдання для вашого персонажа, якого ви можете вигадати для цього сезону Science Kids. Виконувати завдання можете в будь-якому форматі: історія (від 7 речень), малюнок, відео, анімація… Надсилайте свій результат у чат у Telegram.

Science Kids

27 Nov, 14:00


Лекція астрофізикині Олени Компанієць вже на ютуб-каналі Science Kids 🪐

Переглядайте та дізнавайтеся, чи є галактики, що схожі на нашу, як їх вивчають за допомогою потужних телескопів, та як вони допомагають вченим краще розуміти минуле та майбутнє Чумацього Шляху.

🖇️ Дивитися лекцію

Science Kids

27 Nov, 11:00


Цікавий факт від астрофізикині Олени Компанієць:

Сонце разом із нашою Сонячною системою рухається орбітою навколо центру галактики зі швидкістю близько 828 000 км/год.

З такою швидкістю, щоб зробити повний оберт, потрібно приблизно 230 мільйонів років.

Останній раз Сонце було в тому ж місці своєї орбіти, коли на Землі панували динозаври!

📸 NASA // UNSPLASH

Science Kids

27 Nov, 10:00


Що таке антибіотики та як їх виготовляють? Дізнаємося на лекції мікробіологині Марини Ковальової 💫

💊 Що таке антибіотики та як їх виготовляють?

Коли:
28 листопада, четвер, 19:00 за Києвом

👩🏻‍🔬 Лекторка: Марина Ковальова

Протягом життя ми використовуємо різні антибіотики під час хвороб. Чи замислювалися ви, чим вони відрізняються та як їх виготовляють? Як ці ліки борються з мікробами? Можливо існують організми, які можуть утворювати власні антимікробні речовини? Відповіді на ці питання зʼясуємо на вебінарі з мікробіологинею Мариною Ковальовою.

🔗 Лінк на реєстрацію

Цей вебінар ви можете слухати завдяки нашим партнерам — онлайн-платформі Grammarly та Фундації Білокінь, яка займається культурною дипломатією, розвитком освіти та підтримкою громадянського суспільства.

Science Kids

11 Nov, 10:01


Завтра на вебінарі ми разом з біотехнологинею Оленою Сироїд з‘ясуємо, чи можна створити штучні клітини та штучне життя 💫

🧬 Штучні клітини та штучне життя

Коли: 12 листопада, вівторок, 19:00 за Києвом

👩🏻‍🔬 Лекторка: Олена Сироїд

Штучні клітини — це одна з найцікавіших і найперспективніших тем сучасної науки. Під час лекції ми зануримося у світ синтетичної біології, розглянемо історію розвитку цієї галузі, а також зʼясуємо сучасні методи створення штучних клітин та нові підходи до побудови життя "з нуля".

🔗 Лінк на реєстрацію

Цей вебінар ви можете слухати завдяки нашим партнерам — онлайн-платформі Grammarly та Фундації Білокінь, яка займається культурною дипломатією, розвитком освіти та підтримкою громадянського суспільства.

Science Kids

10 Nov, 12:01


Сьогодні відзначають Всесвітній день науки 🧬

Робота вчених — не з простих, адже під час досліджень науковці та науковиці стикаються з безліччю викликів і питань без відповідей. Та водночас — захоплива та цікава, саме завдяки науці можна щодня дізнаватися нове про світ довкола, самовдосконалюватися й навіть творити!

У цьому дописі лектори та лекторки Science Kids діляться, що вони найбільше люблять у своїй роботі й чому бути вченими — це круто. Гортайте карусель та надихайтеся!

Science Kids

09 Nov, 10:00


Чи можливо створити штучні клітини? Чи правда, що горобці зникають з міст? З’ясуємо на вебінарах наступного тижня 💫

🧬 Штучні клітини та штучне життя

Коли:
12 листопада, вівторок, 19:00 за Києвом

👩🏻‍🔬 Лекторка: Олена Сироїд

Штучні клітини — це одна з найцікавіших і найперспективніших тем сучасної науки. Під час лекції ми зануримося у світ синтетичної біології, розглянемо історію розвитку цієї галузі, а також зʼясуємо сучасні методи створення штучних клітин та нові підходи до побудови життя "з нуля".

🦅 Чому горобці зникають з міст?

Коли:
14 листопада, четвер, 19:00 за Києвом

👩🏻‍🔬 Лекторка: Ганна Кузьо

Горобці донедавна були найпоширенішими птахами, яких ми зустрічали як у великих містах, так і в селах. Проте, останнім часом люди почали менше їх помічати. Тож чи зникають горобці? Де шукати горобців та як вони живуть? Чи можна їм допомогти? На цій лекції від орнітологині Ганни Кузьо ви дізнаєтеся більше про одного з найбільш розповсюджених птахів на планеті.

‼️ Нагадуємо, щоби отримати лінк на трансляцію, необхідно зареєструватися у чат-боті.

🔗 Лінк на реєстрацію

Ці вебінари ви можете слухати завдяки нашим партнерам — ШІ-асистенту для покращення комунікації англійською мовою Grammarly та Фундації Білокінь, яка займається культурною дипломатією, розвитком освіти та підтримкою громадянського суспільства.

Science Kids

08 Nov, 14:01


Запис лекції біологині Наталі Труфанової вже на ютуб-каналі Science Kids 🌟

Переглядайте, щоби дізнатися, чому вампіри бояться світла й часника та як це пов‘язано з гемоглобіном — одним з основних компонентів крові!

🩸Дивитися лекцію

Science Kids

07 Nov, 17:26


Завдання від біологині Наталі Труфанової:

Одного дня поштова скринька вашого персонажа стає порталом у минуле, і він/вона знаходить листа від графа Дракули, де той скаржиться, що погано себе почуває, а ще страждає, бо всі його бояться і не люблять. Ваш персонаж може надіслати йому листа з порадами, бо він/вона знає, що, напевно, вампір страждає на порфірію. Які поради будуть у листі? Як можна захистити шкіру? Що треба їсти, а чого треба уникати?

Щовебінару ми пропонуємо нове завдання для вашого персонажа, якого ви можете вигадати для цього сезону Science Kids. Виконувати завдання можете в будь-якому форматі: історія (від 7 речень), малюнок, відео, анімація… Надсилайте свій результат у чат у Telegram.

Science Kids

06 Nov, 14:02


Що їли тисячі років тому? Як вчені дізнаються меню давніх людей? Що зубна емаль може розповісти про наше харчування?

Відповіді на ці запитання дізнаєтеся у записі лекції археолога Євгена Синиці!

🥣 Дивитися лекцію

Science Kids

06 Nov, 12:02


Цікавий факт від археолога Євгена Синиці:

Найдавнішій каші, яку знайшли вчені, не менше 12 тисяч років. Її знайшли в печері Ракефет на території сучасного Ізраїлю. Давні кухари використали зерно дикорослослих пшениці та ячменю для її приготування.

📸 Unsplash // Maryam Sicard

Science Kids

06 Nov, 10:01


Запрошуємо вас стати науковими детективами та разом з біологинею Наталією Труфановою дослідити, що ж могло надихнути на створення міфів про вампірів. Долучайтеся до вебінару вже завтра!

🧛🏻‍♀️ Таємниці міфічних істот: вампіри

Коли:
7 листопада, четвер, 19:00 за Києвом

👩🏻‍🔬 Лекторка: Наталя Труфанова

Якщо ви хоч раз мріяли побути науковим детективом — запрошуємо на лекцію біологині Наталі Труфанової! На вебінарі ми з'ясуємо, що могло надихнути на створення міфів про вампірів, чому вони бояться світла та часнику й навіщо п'ють кров. А також поговоримо про один з найважливіших компонентів крові.

🔗 Лінк на реєстрацію

Цей вебінар ви можете слухати завдяки нашим партнерам — онлайн-платформі Grammarly та Фундації Білокінь, яка займається культурною дипломатією, розвитком освіти та підтримкою громадянського суспільства.

Science Kids

05 Nov, 18:02


Нумо вчити англійську!

Зібрали для вас кілька нових слів за темою лекції про меню давніх людей 🍪

Зберігайте та запам‘ятовуйте!

Science Kids

05 Nov, 17:26


Завдання від археолога Євгена Синиці:

Намалюйте історію, у якій ваш персонаж стає археологом та звертається до різних науковців із запитаннями про зразки археологічних матеріалів, щоб дослідити, що люди їли тисячі років тому.

Щовебінару ми пропонуємо нове завдання для вашого персонажа, якого ви можете вигадати для цього сезону Science Kids. Виконувати завдання можете в будь-якому форматі: історія (від 7 речень), малюнок, відео, анімація… Надсилайте свій результат у чат у Telegram.

Science Kids

04 Nov, 10:01


Яким було меню давніх людей? Як археологи досліджують його та які методи використовують. З‘ясуємо завтра на лекції історика та археолога Євгена Синиці 🌟

🍳 Що їли люди на обід тисячі років тому?

Коли:
5 листопада, вівторок, 19:00 за Києвом

🧑🏻‍🔬 Лектор: Євген Синиця

Що їли люди на обід тисячі років тому? Направду це ду-у-у-у-же складне питання, адже археологам вкрай нечасто таланить натрапити на готову страву давніх людей. На лекції ви дізнаєтеся, які методи вчені використовують для аналізу; чому інколи добре, якщо в когось пригоріла каша в горщику; та що зубна емаль може розповісти про наше меню.

🔗 Лінк на реєстрацію

Цей вебінар ви можете слухати
завдяки нашим партнерам —
онлайн-платформі Grammarly та Фундації Білокінь, яка займається культурною дипломатією, розвитком освіти та підтримкою громадянського суспільства.

Science Kids

02 Nov, 10:02


Наступного тижня на вебінарах ми дізнаємося, яким було меню людей тисячі років тому та зʼясуємо, що могло надихнути на створення міфів про вампірів. Долучайтеся!

🍳 Що їли люди на обід тисячі років тому?

Коли:
5 листопада, вівторок, 19:00 за Києвом

🧑🏻‍🔬 Лектор: Євген Синиця

Що їли люди на обід тисячі років тому? Направду це ду-у-у-у-же складне питання, адже археологам вкрай нечасто таланить натрапити на готову страву давніх людей. На лекції ви дізнаєтеся, які методи вчені використовують для аналізу; чому інколи добре, якщо в когось пригоріла каша в горщику; та що зубна емаль може розповісти про наше меню.

🧛🏻‍♀️ Таємниці міфічних істот: вампіри

Коли:
7 листопада, четвер, 19:00 за Києвом

👩🏻‍🔬 Лекторка: Наталя Труфанова

Якщо ви хоч раз мріяли побути науковим детективом — запрошуємо на лекцію біологині Наталі Труфанової! На вебінарі ми з'ясуємо, що могло надихнути на створення міфів про вампірів, чому вони бояться світла та часнику й навіщо п'ють кров. А також поговоримо про один з найважливіших компонентів крові.

‼️ Нагадуємо, щоби отримати лінк на трансляцію, необхідно зареєструватися у чат-боті.

🔗 Лінк на реєстрацію

Science Kids

01 Nov, 14:05


Запис лекції біолога Євгена Кіосі вже на ютуб-каналі Science Kids🌟

Переглядайте та дізнавайтеся, як живуть тихоходи — одні з найстійкіших організмів на планеті — та які суперздібності вони мають.

🖇️ Дивитися лекцію

Science Kids

01 Nov, 12:01


Нарешті анонсуємо розклад онлайн-лекцій Science Kids на листопад 🍂

На вебінарах ви дізнаєтеся, що їли люди тисячі років тому, які клітини будують наше тіло, що таке антибіотики та як їх виготовляють, а також познайомитеся з комахами-гігантами та зʼясуєте, чи справді горобці зникають з міст. І це далеко не всі цікавинки!

🖇 Ми адаптуємо лекції для дітей 7—13 років, але цікаво буде і старшим. Долучайтеся на лекції щовівторка та щочетверга о 19:00 за Києвом.

Нагадуємо, що участь повністю безоплатна! Щоби отримати лінк на трансляцію, необхідно зареєструватися в чат-боті за лінком.

Зберігайте розклад на наступний місяць, щоби не пропустити цікаві вебінари. А також переглядайте лекції у записі на ютуб-каналі Science Kids. Шукайте лінк у профілі!

———
Восьмий сезон Science Kids створений за підтримки онлайн-платформи Grammarly та Фундації Білокінь, яка займається культурною дипломатією, розвитком освіти та підтримкою громадянського суспільства.

Science Kids

31 Oct, 17:26


Завдання від біолога Євгена Кіосі:

Уявіть, що ваш персонаж дуже сильно зменшився — аж до розмірів тихоходів — і потрапив у мікросвіт. Що він там побачить? Які небезпеки чекають на нього? Як він знайде їжу та прихисток? І, нарешті, чи вдасться йому приручити тихохода?

Щовебінару ми пропонуємо нове завдання для вашого персонажа, якого ви можете вигадати для цього сезону Science Kids. Виконувати завдання можете в будь-якому форматі: історія (від 7 речень), малюнок, відео, анімація… Надсилайте свій результат у чат у Telegram.

Science Kids

30 Oct, 14:04


Запис лекції Олексія Коваленка вже на ютуб-каналі Science Kids!

Переглядайте та дізнавайтеся, чому восени листя змінює колір та чому продихи на листках, які відповідають за випаровування води, важливі для процесу скидання листя 🍂

🍁 Дивитися лекцію

Science Kids

30 Oct, 12:10


Цікавий факт від ботаніка Олексія Коваленка:

Ось так виглядає листок дуба під мікроскопом. Це — дуб віргінський, північноамериканський вид.

На фото білим кольором позначені волоски, які створюють м'яке опушення. Структури синього кольору — це елементи провідних тканин; особливі утворення, які транспортують воду та розчинені у ній речовині. Пурпуровий колір вказує на продихи. Саме вони відповідають за випаровування води.

📸 Джейсон Кірк, переможець конкурсу фотографій Nikon Small World photography у 2021 році

Science Kids

30 Oct, 10:01


Вже завтра на вебінарі ми досліджуватимемо дивовижних тварин — тихоходів, разом з біологом Євгеном Кіосею. Долучайтеся!

💧 Таємниці тихоходів – невмирущих «водяних ведмедиків»

Коли:
31 жовтня, четвер, 19:00 за Києвом

🧑🏻‍🔬 Лектор: Євген Кіося

Чи чули ви коли-небудь про тихоходів? Чи бачили їх? Ці тваринки тисячами живуть навкруги нас, але ми їх не помічаємо. І дарма! Адже в тихоходах так багато цікавого та незвичайного. Їх називають одними з найстійкіших істот на планеті, а в їхньому житті чимало таємниць. На лекції з'ясуємо, як живуть «водяні ведмедики», та як їх досліджують науковці та науковиці.

🔗 Лінк на реєстрацію

Science Kids

28 Oct, 10:01


Кожної осені ми милуємося барвистим листям, що мимоволі опадає з дерев. Чи задумувалися ви колись, чому ж листя змінює свій колір? З‘ясуємо це завтра на вебінарі ботаніка Олексія Коваленка!

🍁 Чому восени листя змінює колір?

Коли:
29 жовтня, вівторок, 19:00 за Києвом

🧑🏻‍🔬 Лектор: Олексій Коваленко

Восени у рослин помірних широт безліч проблем — і колір листків треба змінити, і скинути їх варто. На лекції ми з'ясуємо, як саме змінюється колір листків та навіщо влаштовувати це кольорове дійство. Ми поговоримо про значення листопаду в житті рослин і про інші пристосування представників флори до суворих умов зими.

🔗 Лінк на реєстрацію

Science Kids

26 Oct, 09:02


Наступного тижня на вебінарах ми зʼясуємо, чому восени листя змінює колір та опадає, а також дослідимо тихоходів — одних з найстійкіших тварин у світі, які можуть виживати навіть у відкритому космосі.

🍁 Чому восени листя змінює колір?

Коли:
29 жовтня, вівторок, 19:00 за Києвом

🧑🏻‍🔬 Лектор: Олексій Коваленко

Восени у рослин помірних широт безліч проблем — і колір листків треба змінити, і скинути їх варто. На лекції ми з'ясуємо, як саме змінюється колір листків та навіщо влаштовувати це кольорове дійство. Ми поговоримо про значення листопаду в житті рослин і про інші пристосування представників флори до суворих умов зими.

💧 Таємниці тихоходів – невмирущих «водяних ведмедиків»

Коли:
31 жовтня, четвер, 19:00 за Києвом

🧑🏻‍🔬 Лектор: Євген Кіося

Чи чули ви коли-небудь про тихоходів? Чи бачили Їх? Ці тваринки тисячами живуть навкруги нас, але ми їх не помічаємо. І дарма! Адже в тихоходах так багато цікавого та незвичайного. Їх називають одними з найстійкіших істот на планеті, а в їхньому житті чимало таємниць. На лекції з'ясуємо, як живуть «водяні ведмедики», та як їх досліджують науковці та науковиці.

‼️ Нагадуємо, щоби отримати лінк на трансляцію, необхідно зареєструватися у чат-боті.

🔗 Лінк на реєстрацію

Science Kids

25 Oct, 13:00


Запис лекції астрофізикині Дар‘ї Заремби вже на ютуб-каналі Science Kids 🌟

Переглядайте щоби дізнатися, чи справді у майбутньому Сонце буде червоного кольору та що може на це вплинути.

💫 Дивитися лекцію

Science Kids

25 Oct, 11:01


Цікавий факт від астрофізикині Дар‘ї Заремби:

Більшість зір на нічному небі видаються нам білими. Однак, якщо придивитись до найяскравіших з них, можна побачити колір. Часом для цього достатньо бінокля чи маленького телескопа. Такою улюбленою “кольоровою” парою для спостерігачів-новачків є подвійна зірка Альбірео. Одна зоря цієї пари має яскраво виражений золотистий колір, тоді як інша — блакитний.

📸 Skyledge

Science Kids

24 Oct, 17:01


Нумо вчити англійську! Підготували для вас кілька нових слів на тему сьогоднішньої лекції про зорі 🌟

Переглядайте та запам‘ятовуйте!

Science Kids

24 Oct, 16:26


Завдання від астрофізикині Дар‘ї Заремби:

Уявіть, що ваш персонаж подорожує в одне із зоряних скупчень нашої галактики. Опишіть, як відрізняються зорі цього скупчення одна від одної? Зір якого кольору і розміру там найбільше? Як ви думаєте, чому?

Щовебінару ми пропонуємо нове завдання для вашого персонажа, якого ви можете вигадати для цього сезону Science Kids. Виконувати завдання можете в будь-якому форматі: історія (від 7 речень), малюнок, відео, анімація… Надсилайте свій результат у чат у Telegram.

Science Kids

23 Oct, 13:00


Цікаво дізнатися, як під мікроскопом виглядають бактерії, клітини крові чи крила комах?

Переглядайте запис лекції Марії Павловської на ютуб-каналі Science Kids!

🔬 Дивитися лекцію

Science Kids

23 Oct, 11:00


Цікавий факт від морської біологині Марії Павловської:

Існують паперові мікроскопи, які можна зібрати самостійно. Вони називаються Foldscope і дають максимальне збільшення у 340 разів. За допомогою цих мікроскопів можна побачити бактерії, клітини крові, одноклітинні організми, наприклад, водорості чи тихоходів.

📸 Foldscope

Science Kids

23 Oct, 09:02


Як багато астрономи можуть дізнатись про зорі, лишень поглянувши на них крізь телескоп? З‘ясуємо завтра на вебінарі Дар‘ї Заремби!

🌟 Якого кольору бувають зорі?

Коли:
24 жовтня, четвер, 19:00 за Києвом

👩🏻‍🔬 Лекторка: Дарʼя Заремба

Якого кольору бувають зорі? Чому неозброєним оком більшість з них видаються нам білими? Як за допомогою кольору та яскравості зорі можна дізнатися її температуру, вік, розмір та навіть приблизний хімічний склад? Як змінюються зорі протягом свого “життя”? На вебінарі Дарʼї Заремби дізнаємося відповіді на всі ці запитання!

🔗 Лінк на реєстрацію

Science Kids

22 Oct, 17:02


А ось і кілька слів англійською з сьогоднішнього вебінару 💫

Зберігайте та запам‘ятовуйте!

Science Kids

22 Oct, 16:25


Завдання від Марії Павловської:

Разом із персонажем ви вирушили в експедицію для дослідження мікроскопічних мешканців озер. Ви набрали пробу води та розглянули її під мікроскопом. Уявіть, кого ви могли побачити, і намалюйте це збільшене зображення.

Щовебінару ми пропонуємо нове завдання для вашого персонажа, якого ви можете вигадати для цього сезону Science Kids. Виконувати завдання можете в будь-якому форматі: історія (від 7 речень), малюнок, відео, анімація… Надсилайте свій результат у чат у Telegram.

Science Kids

21 Oct, 09:00


Запрошуємо на вебінар про мікроскопічний світ від дослідниці Антарктики та морської біологині Марії Павловської!

🔬 Таємниці мікросвіту

Коли:
22 жовтня, вівторок, 19:00 за Києвом

👩🏻‍🔬 Лекторка: Марія Павловська, морська біологиня та полярниця @antarcticcenterua

Як побачити невидиме? Неймовірно, але для цього необхідно просто мати мікроскоп! На нашій лекції ви дізнаєтеся про те, які бувають мікроскопи, а також на власні очі побачите мікросвіт – від маленьких рачків до мікроскопічних зелених мешканців Дніпра та бактерій.

🔗 Лінк на реєстрацію

Science Kids

19 Oct, 09:01


Цього тижня на вебінарах ми дослідимо мікроскопічний світ та зʼясуємо, як багато астрономи можуть дізнатись про зорі лишень поглянувши на них крізь телескоп

🔬 Таємниці мікросвіту

Коли:
22 жовтня, вівторок, 19:00 за Києвом

👩🏻‍🔬 Лекторка: Марія Павловська

Як побачити невидиме? Неймовірно, але для цього необхідно просто мати мікроскоп! На нашій лекції ви дізнаєтеся про те, які бувають мікроскопи, а також на власні очі побачите мікросвіт – від маленьких рачків до мікроскопічних зелених мешканців Дніпра та бактерій.

🌟 Якого кольору бувають зорі?

Коли:
24 жовтня, четвер, 19:00 за Києвом

👩🏻‍🔬 Лекторка: Дарʼя Заремба

Якого кольору бувають зорі? Чому неозброєним оком більшість з них видаються нам білими? Як за допомогою кольору та яскравості зорі можна дізнатися її температуру, вік, розмір та навіть приблизний хімічний склад? Як змінюються зорі протягом свого “життя”? На вебінарі Дарʼї Заремби дізнаємося відповіді на всі ці запитання!

‼️ Нагадуємо, щоби отримати лінк на трансляцію, необхідно зареєструватися у чат-боті.

🔗 Лінк на реєстрацію

Science Kids

18 Oct, 13:01


Запис лекції астрофізикині Олени Компанієць вже на ютуб-каналі 💫

Переглядайте, щоби дізнатися, від чого може залежати вигляд іншопланетях та на яких планетах можливе життя.

🪐 Дивитися лекцію

Science Kids

18 Oct, 10:01


Цікавий факт від астрофізикині Олени Компанієць:

У нашій галактиці підтверджено існування понад 4 900 екзопланет — планет, що обертаються навколо інших зірок. А насправді їх можуть бути трильйони (мільйон мільйонів)!

Щоби знайти планети, на яких може існувати життя, вчені використовують поняття «зона життя». Це відстань від зірки, у якій температура дозволяє воді бути рідкою. Але це ще не все! Планета повинна мати правильний розмір, атмосферу та обертатися навколо зірки, що не вибухає небезпечними спалахами.

Зона життя допомагає вченим вибрати планети, які найбільше підходять для життя. Найближча до нас екзопланета, що знаходиться у цій зоні — Проксима Центавра b.

📸 ESO/M. Kornmesser // Wikimedia Commons

Science Kids

17 Oct, 17:00


А ось і кілька слів англійською за темою лекції про космос та іншопланетян 🪐

Переглядайте та запам‘ятовуйте!

Science Kids

17 Oct, 16:25


Завдання від астрофізикині Олени Компанієць:

Цього разу перед персонажем постало завдання відправитися на пошуки іншопланетян, до планети, яку він/вона відкрили. Що це за планета? Навколо якої зорі чи зір обертається ця планета? І звісно, як же там виглядають іншопланетяни?

Щовебінару ми пропонуємо нове завдання для вашого персонажа, якого ви можете вигадати для цього сезону Science Kids. Виконувати завдання можете в будь-якому форматі: історія (від 7 речень), малюнок, відео, анімація… Надсилайте свій результат у чат у Telegram.

Science Kids

16 Oct, 12:59


Запис лекції метеорологині Ананстасії Чигаревої вже на ютуб-каналі 💫

Переглядайте, щоби дізнатися, як утворюються хмари, від чого залежить їхній колір та як вони рухаються.

☁️ Дивитися лекцію: https://youtu.be/jnjRBjc0XC0?si=DI4jVnRRhOiI8fK9

Science Kids

16 Oct, 09:00


Як гадаєте, який вигляд можуть мати іншопланетяни? Дізнаємося на лекції Олени Компанієць вже завтра 💫

👽 Який вигляд могло б мати життя на інших планетах?

Коли:
17 жовтня, четвер, 19:00 за Києвом

👩🏻‍🔬 Лекторка: Олена Компанієць

Як гадаєте, який вигляд можуть мати іншопланетяни? Це будуть високі двоногі створіння чи низкі, але дуже м'язисті? Від чого може залежати їхній вигляд? На яких планетах можливе життя та як розмір планети й зоря, навколо якої вона обертається, може впливати на вигляд іншопланетян? Відповіді на всі ці запитання дізнаєтеся завтра на лекції астрофізикині Олени Компанієць!

🔗 Лінк на реєстрацію

Science Kids

15 Oct, 16:26


Завдання від метеорологині Анастасії Чигаревої:

Цього разу ваш персонаж вирушає на станцію Академіка Вернадського в Антарктиду для дослідження хмар. Що він/вона візьме із собою? Які інструменти буде використовувати і що робитиме, щоб досліджувати хмари?

Щовебінару ми пропонуємо нове завдання для вашого персонажа, якого ви можете вигадати для цього сезону Science Kids. Виконувати завдання можете в будь-якому форматі: історія (від 7 речень), малюнок, відео, анімація… Надсилайте свій результат у чат у Telegram.

Science Kids

14 Oct, 09:01


Завтра на лекції метеорологині Анастасії Чигаревої з‘ясуємо багато цікавинок про хмари. Долучайтеся!

☁️ Як утворюються хмари та які вони бувають?

Коли:
15 жовтня, вівторок, 19:00

👩🏻‍🔬 Лекторка: Анастасія Чигарева

Любите спостерігати за хмарами? Хочете дізнатися, з чого та як утворюються хмари, які вони бувають, чому рухаються врізнобіч та від чого залежить їхній колір. Завтра на вебінарі метеорологині Анастасії Чигаревої ви дізнаєтеся безліч цікавинок про них, а також зможете переглянути унікальні кадри з антарктичних експедицій. Долучайтеся!

🔗 Лінк на реєстрацію

Science Kids

12 Oct, 09:02


Цього тижня пропонуємо вам зʼясувати, з чого та як утворюються хмари, а також дослідити, як могло б виглядати життя на інших планетах ⭐️

☁️ Як утворюються хмари та які вони бувають?

Коли:
15 жовтня, вівторок, 19:00

👩🏻‍🔬 Лекторка: Анастасія Чигарева

Любите спостерігати за хмарами? Хочете дізнатися, з чого та як утворюються хмари, які вони бувають, чому рухаються врізнобіч та від чого залежить їхній колір. Завтра на вебінарі метеорологині Анастасії Чигаревої ви дізнаєтеся безліч цікавинок про них, а також зможете переглянути унікальні кадри з антарктичних експедицій. Долучайтеся!

👽 Який вигляд могло б мати життя на інших планетах?

Коли:
17 жовтня, четвер, 19:00 за Києвом

👩🏻‍🔬 Лекторка: Олена Компанієць

Як гадаєте, який вигляд можуть мати іншопланетяни? Це будуть високі двоногі створіння чи низкі, але дуже м'язисті? Від чого може залежати їхній вигляд? На яких планетах можливе життя та як розмір планети й зоря, навколо якої вона обертається, може впливати на вигляд іншопланетян? Відповіді на всі ці запитання дізнаєтеся завтра на лекції астрофізикині Олени Компанієць!

‼️ Нагадуємо, щоби отримати лінк на трансляцію, необхідно зареєструватися у чат-боті.

🔗 Лінк на реєстрацію

Science Kids

11 Oct, 13:01


Вчора на вебінарі ми з біотехнологинею Оленою Сироїд проводили захопливі досліди та на власні очі побачили магію науки!

Переглядайте запис, щоби дізнатися, як написати невидиме послання; з’ясувати, чи можливо створити штучну кров; а також дізнатися рецепт зубної пасти для слонів 🐘

🖇️ Дивитися лекцію

Science Kids

11 Oct, 10:01


Цікавий факт від біотехнологині Олени Сироїд:

Найперший відкритий хімічний елемент — Фосфор. Його відкрили випадково: один алхімік в надії добути "філософський камінь" виділив елемент з сечі людини, випарюючи її з реактивами. Так і був отриманий елемент, що світився у темряві.

📸 BYJU’S

Science Kids

10 Oct, 17:08


Зібрали кілька слів англійською за темою лекції

Переглядайте та запам‘ятовуйте!

Science Kids

10 Oct, 16:25


Завдання від біотехнологині Олени Сироїд:

Вам разом із персонажем сьогодні випало прибрати своє житло і приготувати обід. Подумайте і напишіть, які хімічні речовини ви зможете використати для цього завдання. Готовий обід можна намалювати та додати до свого результату.

Щовебінару ми пропонуємо нове завдання для вашого персонажа, якого ви можете вигадати для цього сезону Science Kids. Виконувати завдання можете в будь-якому форматі: історія (від 7 речень), малюнок, відео, анімація… Надсилайте свій результат у чат у Telegram.

2,109

subscribers

1,042

photos

449

videos