Як працює рейтинг у пошуку Google🌐 Поглиблений аналіз роботи складної системи рейтингу Google і таких компонентів, як Twiddlers і NavBoost, які впливають на результати пошуку⚙️
🖥Читати статтю Маріо Фішер на Search Engine Land — https://searchengineland.com/how-google-search-ranking-works-445141 (одна з кращих статей по SEO на думку міжнародних експертів).
✏️Ключові висновки:
🟢Диверсифікуйте джерела трафіку. Переконайтеся, що ви отримуєте трафік із різних джерел, а не лише з пошукових систем.
🟢Підвищення впізнаваності бренду та домену. Завжди працюйте над посиленням впізнаваності свого бренду чи доменного імені. Чим більше люди знайомі з вашим ім’ям, тим більша ймовірність, що вони натиснуть ваш сайт у результатах пошуку.
🟢Зрозумійте мету пошуку. Щоб краще задовольнити потреби відвідувачів, спробуйте зрозуміти їхні мету пошуку та шлях. Використовуйте такі інструменти, як Semrush або SimilarWeb, щоб побачити, звідки приходять ваші відвідувачі та куди вони йдуть після відвідування вашого сайту.
🟢Оптимізуйте свої заголовки й описи, щоб підвищити CTR. Почніть із перегляду поточного CTR і внесення змін. Вживання кількох важливих слів з великої літери може допомогти їм виділитися візуально, потенційно підвищивши CTR.
🟢Оцініть прихований вміст. Якщо ви використовуєте гармошки, щоб «приховати» важливий вміст, для відкриття якого потрібно клацнути, перевірте, чи мають ці сторінки показник відмов вищий за середній.
🟢Видаліть сторінки з недостатньою продуктивністю. За потреби слід видалити сторінки, які ніхто не відвідує або які не досягають належного рейтингу протягом тривалого часу.
🟢Покращення структури сторінки. Чітка структура сторінки, легка навігація та сильне перше враження є важливими для досягнення найвищого рейтингу, часто завдяки NavBoost.
🟢Максимальне залучення. Чим довше відвідувачі залишаються на вашому сайті, тим кращі сигнали надсилає ваш домен, що виграє для всіх ваших підсторінок.
🟢Розширюйте наявний контент, а не постійно створюйте новий. Оновлення та вдосконалення поточного контенту ефективніше. ContentEffortScore вимірює зусилля, докладені для створення документа, за допомогою таких факторів, як високоякісні зображення, відео, інструменти та унікальний вміст.
🟢Вирівняйте свої заголовки зі змістом, який вони представляють. Переконайтеся, що заголовки точно відображають текстові блоки.
🟢Використовуйте вебаналітику. Такі інструменти, як Google Analytics, дозволяють ефективно відстежувати залучення відвідувачів, визначати та усувати будь-які прогалини. Зверніть особливу увагу на показник відмов ваших цільових сторінок.
🟢Націлюйтеся на менш конкурентоспроможні ключові слова. Зосередьтеся на високому рейтингу для менш конкурентоспроможних ключових слів. Так легше створити позитивні сигнали для користувачів.
🟢Розвивайте якісні зворотні посилання. Зосередьтеся на лінках із нещодавніх сторінок або сторінок із високим трафіком, які зберігаються в HiveMind, оскільки вони надають більш цінні сигнали.
🟢Зверніть увагу на контекст навколо посилань. Для рейтингу враховується текст до та після посилання, а не лише сам прив’язний текст. Переконайтеся, що текст природно обтікає посилання. Уникайте використання загальних фраз на кшталт «клацніть тут», які були неефективними вже понад двадцять років.
🟢Враховуйте досвід автора. Якщо ви використовуєте посилання на автора, переконайтеся, що вони також визнані на інших вебсайтах і продемонструйте відповідний досвід.
🟢Створюйте ексклюзивний, корисний, вичерпний і добре структурований вміст. Це особливо важливо для ключових сторінок. Продемонструйте свій справжній досвід у темі та, якщо можливо, надайте докази цього.
Читайте статтю та діліться своїми враженнями в коментарях💬
💚 Сайт | 💬 Чат | 🌐 Для замовлення