Всього лише три роки назад, я постив $200 000 outreach guide на 90 сторінок, кожну з яких, я майже знав на памʼять, в той час, коли сам займався аутрічем
Починалось все із «створення автора» (так ми це називали) - вигаданої особи із біографією, та чесно
Потім реєструвались пошти, заповнювались профілі, і прогрівались для не попадання в спам.
Після того, озброївшись a-parser і шпаргалками по регуляркам, запускався нехитрий процес парсингу всього інтернету по футпринтам, і сортування бази в шось схоже на те, з чим можна працювати.
Далі найболючіше - треба витягнути контакти. Благо Scrapebox мало-мальськи вмів це робити ще до появи Тік-току, і давав якісь результати.
Отже, знову регулярки і апарсер добивали кількість знайдених пошт до робочих обʼємів.
Тисячі зібраних і відсортованих пошт вантажились у прекрасний інструмент, розроблений чудовою дев командою із сонячної Індії, із прайсом у 50 долларів на місяць (для них це були хороші гроші), і по попередньо створеним мною ланцюжкам тригерних розсилок - починалась магія аутріча.
В той час ми трекали все - перформанс назви листа, оупен рейти, відписки, конверсії в гестпост і так далі. Одне з основних відкриттів: якщо ви - темношкіра лесбіянка (така була легенда у авторки) - вам відповідали значно краще. А ще, чомусь, охоче відповідали Раджешу…
Після всього цього дійства сталось дві речі
Перша - наша прекрасна дев команда із Індії продала свій тул за шалені гроші, і нам довелось шукати інших підрядників
І друга - зʼявився GDPR
Всі співпадіння випадкові, а дійові особи вигадані.
Тож, коли мене попросили написати огляд на інструмент по outreach - я спочатку був доволі скептичний, мовляв - шо там можна оглядати.
Але виявилось - що все, що я написав вище і що було описано в $200 000 outreach guide тепер робиться автоматом, і буквально в три кліки.
Тож цей огляд буде про сервіс Snov.io
Для колишніх
Якщо ви робите снайперський аутріч, лише по потрібним вам доменам - звичайний email search доволі непогано з цим справляється. Ще простіше це робити із розширенням до Chrome - він може дьоргати контакти із сайтів та LinkedIn, і одразу додає їх в компанії.
Мушу додати, що не варто повністю покладатись на автоматичний пошук пошт - по моїй тестовій вибірці пошук був непоганий, але, враховуючи специфіку мови чи ніші - результати можуть бути гірші, і доведеться лізти назад за апарсером, щоб добити незнайдене.
Але справжня магія починається далі - для кращого респонс рейту, є верифікатор пошт і прогрівщик ваших акаунтів.
Після підготовки бази, для зовсім лінивих (як я) є розроблена бібліотека темплейтів кампаній розсилок, включаючи сценарії і фолоуапи. Можна запустити як є, можна поколупати свої.
Є можливість трекінгу відкриттів, кліків, відписок і не тільки.
Автоматичний рерайт аішкою листів. Графіки відправки і ще купа всього.
Для готових лідів, ще є створена внутрішня CRM, яку я не встиг потестити, бо мені ніхто не відповів (мабуть тема листа Collaboration offer вже не дуже актуальна)
Фактично, тепер ваш аутріч спеціаліст повинен мати дві навички - користуватись перекладачем і тицяти мишкою на кнопки, бо все інше вже зроблено і продумано.
І тут я пускаю маленьку сльозу, бо то все я колись робив руками 🥲
Тож я пішов копати наш outreach відділ за результати у стилі чайка-менеддменту, а для вас залишу лінку на промо-офер до чорної пʼятниці
Не попадайтесь в спам 🌚