Open kmbs @open_kmbs Channel on Telegram

Open kmbs

@open_kmbs


Open kmbs — канал про відкритість та взаємодію, які роблять нас спроможними протистояти ворогу і щодня наближають нас до перемоги.

Open kmbs (Ukrainian)

Welcome to Open kmbs, your go-to channel for all things related to openness and interaction that make us capable of resisting the enemy and bring us closer to victory every day. This channel is dedicated to promoting transparency, collaboration, and communication in order to empower individuals and organizations to navigate through challenges successfully. Whether you are a student, professional, or simply interested in fostering a culture of openness, Open kmbs is the perfect place for you. Stay updated on the latest trends, best practices, and success stories that showcase the power of openness in our daily lives. Join us on this journey towards victory through openness and interaction. Together, we can make a difference and create a more transparent and communicative world. Subscribe to Open kmbs now and be part of the movement towards a brighter future!

Open kmbs

27 Nov, 08:00


Як довелося переформатувати бізнес, аби він вижив, та чи вийшло зробити з лимона лимонад — розповідає випускниця Presidents’ MBA kmbs Наталія Єремєєва, співзасновниця та співвласниця компанії Stekloplast, віцепрезидентка Спілки Українських Підприємців, співзасновниця Women Leaders for Ukraine та засновниця «Зарядки з Єремєєвою» — проєкту для підтримки українських жінок.

Open kmbs

23 Nov, 17:00


​​Сьогодні презентаціями учасників завершився останній модуль програми декана Олександра Саврука «Стратегічне мислення. Стратегічна ідея в бізнесі».

Протягом 3 модулів учасники працювали із підходами системного та стратегічного мислення, розглядали кейси моделювання складних соціальних систем, шукали гармонійні композиційні рішення у своїх бізнесах та сферах. Багато дивувалися, бо часом виявляється, що межі твоєї системи можуть простягнутися набагато ширше, якщо дозволити собі мислити сміливо і брати відповідальність. Трактувати партнерів, підрядників як клієнтів та залучати ресурс, що не належить вам напряму. Бачити невидиме для більшості. Змінювати правила гри.

Часом це вдавалося, а часом — ні, бо все ж верхньорівневі налаштування систем — це виклик для усіх управлінців.

Такі програми — це передусім про роботу над собою, над власним мисленням та пріоритетами. Пробувати пропустити нову логіку через себе, у власному контексті. Побачити свої обмеження. Побачити потенціал своєї компанії і її справжні межі впливу. І можливо, навіть перезібрати систему заново.

Ця програма є найочікуванішою і найбільш людною в kmbs, бо відбувається лише раз на рік, і збирає учасників не лише з бізнесу, але також із державного і громадського сектору.

Друга наша програма стратегічного рівня для топ-управлінців — Системи та системне мислення для управлінців.

Старт: 29 листопада, 4 модулі
Деталі та реєстрація

Open kmbs

22 Nov, 08:00


​​У новому подкасті «Репутація компанії: нові виклики» розбирались разом з Мариною Стародубською на які сутнісні показники слід звертати увагу в репутаційному менеджменті:

🔹Перший рівень метрик — впізнаваність. Якщо немає впізнаваності, репутація не може вирости, тому що репутація — це судження. Ми не можемо мати судження про те, що ми не впізнаємо і не ідентифікуємо.

🔹Наступний рівень метрик — це довіра та оцінка. Саме в такій послідовності, спочатку довіра, а потім оцінка. Довіра — це підґрунтя, плідна земля, родюча для репутації.

🔹І нарешті третій рівень: коли ми зрозуміли, що маємо довіру і конструктивну репутацію, можемо звернути увагу на поведінкові виміри. Це те, що вимірюється опитуваннями та репутаційними аудитами, тому що мало, щоб про нас гарно писали в соціальних мережах, треба, щоб це мало ефект.

Адже потрібно, щоб в нашій команді хотіли працювати потрібні нам таланти, щоб заходили інвестори, якщо компанія виходить на іноземні ринки, щоб клієнт купував продукти і послуги.

Щоб насправді розуміти, чи був вплив комунікацій на поведінку — ми міряємо ці три рівні і тоді можемо кількісно і фінансово обґрунтовувати інвестиції в репутаційний менеджмент.

Слухати подкаст:

🎧 Apple podcasts
🎧 Spotify
🎧 Mixcloud
🎧 на сайті kmbs

Найближчі програми з Мариною Стародубською:

Внутрішні комунікації і корпоративна культура. Стратегічний рівень

Дієві комунікації: практика репутаційного менеджменту

Open kmbs

18 Nov, 08:00


​​У нинішньому бізнес-середовищі управлінцям потрібно не лише знати, як керувати бізнесом, але й розумітися на тому, як працює глобальна економічна система.

Ми зібрали книжки, які допоможуть посилити власне економічне мислення, і пропонуємо вам прочитати рецензії на них, підготовані у межах Digest, спільного проєкту kmbs та Kyivstar.

Open kmbs

16 Nov, 08:00


​​Екологічність та безпека: kmbs використовує сонячну енергію

Попередня зима була важкою для усієї країни, зокрема й для бізнесу, який мав вести діяльність в умовах відключень електроенергії. Тому цьогоріч kmbs у межах підготовки до холодного сезону встановила мережеву фотоелектричну станцію потужністю 19 кВт.

Цей крок дозволить забезпечити якісніший навчальний досвід учасникам наших програм, незалежно від зовнішніх обставин. Сонячна енергія покриватиме значну частину споживання, а також накопичуватиметься в акумуляторах на випадок блекаутів.

Також використання сонячної енергії є втіленням нашого принципу екологічності. Адже, за даними виробника, така станція дозволяє зберегти 1167 дерев на рік та зменшити кількість викидів вуглецю на 9 т/рік. Отже, kmbs продовжує рухатися у бік сталості навіть в умовах війни.

Open kmbs

15 Nov, 08:00


​​У новому подкасті «Проєкт тимчасовий, а його результат — ні» разом з Наталею Старинською, викладачкою програми «Проєктний менеджмент для громадського сектору» розбираємось які питання поставити собі та команді, щоб бачити вплив проєктів та налаштувати процеси, коли кількість проєктів зростає?

«Першочергово в проєктах громадських організацій потрібно ставити собі питання, чи буде проєкт успішним в довгостроковій перспективі? Адже з точки зору показників проєкт може бути закінчений вчасно, виконаний в рамках бюджету та обсягу робіт. Але дуже багато хороших ініціатив закінчилися на етапі передачі відповідальності громаді, яка була не готова. Для того, щоб результати проєкту були стійкими, нам треба добре розуміти своїх стейкхолдерів, а робота з ними має бути наскрізною через весь проєкт. За таких умов ви бачите весь проєкт цілісно, розумієте які є реальні ризики, хто готовий брати на себе відповідальність та спроможний реалізовувати».

Слухати подкаст:

🎧 Apple podcasts
🎧 Spotify
🎧 Google podcasts
🎧 Mixcloud
🎧 на сайті kmbs

Найближча програма «Проєктний менеджмент для громадського сектору» з Наталею Старинською

Open kmbs

09 Nov, 17:00


​​«Одне з очевидних рішень, коли ми маємо хронічний конфлікт в компанії — змінити людей в команді. Проблема такого рішення полягає в тому, що нова людина заходить в такі ж, старі правила гри та має справу зі старими kpi. Тому якщо ми зіштовхуємось з конфліктами всередині, потрібно шукати kpi, які провокують такі ефекти в системі».

Це цитата з нашого нового подкасту з Юлією Плієвою — «Конфліктні цілі в компанії: вплив на систему». Особливо радимо слухати тим, хто відчуває постійний фон гасіння пожеж, або що команда знаходиться в розсинхроні. Це дві ознаки того, що система здизайнована через локальну ефективність.

Слухати подкаст:

🎧 Apple podcasts
🎧 Spotify
🎧 Mixcloud
🎧 на сайті kmbs

Найближчі програми з Юлією Плієвою:

«Процеси мислення. Теорія обмежень для управлінців»

«Технологія створення вирішальної конкурентної переваги»

Open kmbs

08 Nov, 08:00


Тема соціального впливу зібрала у школі доволі експертне середовище. На зустріч з Іриною Рубан та Оленою Літвіновою прийшли представники благодійних фондів, громадських організацій, міжнародних інституцій та бізнесу, які цікавляться соціальної діяльністю.

Говорили про розподіл добробуту, відмінність між наданням і створення блага, індекс Social ROI та правила побудови стратегії соціального впливу.

Open kmbs

06 Nov, 17:12


​​Міжнародна політика, основні гравці та регіони — ключова тема навчального модуля Школа стратегічного архітектора School for Strategy Architects, який відбувся цього тижня.

У полі уваги учасників програми опинилися Сполучені Штати Америки, країни Африки, а також Близького Сходу.

Скотт Андерсон, науковий співробітник The Brookings Institution, і Ґідеон Роуз, почесний науковий співробітник Council on Foreign Relations, проаналізували зовнішні та внутрішні драйвери міжнародної політики Сполучених Штатів Америки.

Про значення Африки в глобальному протистоянні сил з учасниками Школи стратегічного архітектора спілкувався Мортен Боос, дослідник NUPI.

Джастін Даргін, доктор філософії, експерт з глобальних енергетичних ринків, провідний експерт з питань Близького Сходу, присвятив свою лекцію регіональному порядку на Близькому Сході та, зокрема, геополітичному значенню країн Перської затоки в цьому порядку.

Процеси, які наразі відбуваються на світовій арені, впливатимуть щонайменше на наступні десять років міжнародної політики, а результати поточного десятиліття своєю чергою — на розвиток сили країн до кінця століття. І ми тримаємо руку на пульсі подій.

Open kmbs

06 Nov, 08:00


​​«Потрібно розуміти людину і через емпатію виходити на потреби — тоді з’являються ідеї. Бо одна з умов успішних змін в компанії — це вразливість лідера, готовність відкритись. Це дає шалений простір думок як про клієнтський досвід, так і для змін в команді. Людяні стосунки критично важливі для будь-яких змін, бо змінюються не ролі, змінюються люди».

«Коли людина у вашій команді розкриває свій потенціал, спроможна реалізувати власні схильності, інтереси, цінності, таланти в напрямку створення цінності для інших — тоді людина справді живе зовсім в іншому стані. Якщо архітектори змін це враховують і допомагають людям зрозуміти себе, то все виходить».

«Складність змін в тому, що в нас постійно виникають ситуації, в яких ми не маємо досвіду, а їх треба вирішувати швидко і багато. Якісна взаємодія людей, які займаються схожою справою, експертні та довіряють один одному на постійній основі — це також один з інструментів змін».

У новому подкасті «Зміни: ідея важливіше за ризик» із Сергієм Ноздрачовим (Sergiy Nozdrachov) ми розбирались, які передумови необхідні для змін, яким чином залучити команду та в чому полягає роль лідера у цьому процесі.

Слухати подкаст:
🎧 Apple Podcasts
🎧 Spotify
🎧 Google podcasts
🎧 Mixcloud
🎧 на сайті kmbs

Найближча програма з Сергієм Ноздрачовим — CEO development program

Open kmbs

30 Oct, 17:00


​​Програму «Роль управлінців у розвитку України», яка вперше відбулася в школі минулого місяця, можна було б назвати нетрадиційною для kmbs із декількох причин.

Насамперед, це її учасники — переважно випускники ключових програм, викладачі та друзі школи. Тож особливе відчуття свого середовища, атмосфера розуміння, причетності до єдиної справи супроводжували протягом усіх чотирьох днів. Варто зазначити, що серед викладачів були не лише наші adjunct-професори, але й гостьові спікери, у ролі яких виступили також випускники школи.

Важливою частиною програми було те, що всі кошти, отримані від оплати за неї, ми перерахували на потреби бригади «Буревій Гвардії Наступу. Порадившись з керівництвом бригади, ми вирішили виручені кошти спрямувати на купівлю спеціального вантажного автомобілю Peugeot Boxer та закупівлю матеріалів для будівництва навчального центру (класу) у військовій частині.

Так, програму «Роль управлінців у розвитку України» можна назвати нетрадиційною для kmbs. Але новий формат виявився доволі продуктивним, найближчим часом ми плануємо його повторити. І сподіваємося, що він стане для школи гарною традицією.

Open kmbs

30 Oct, 15:00


​​16 жовтня о 18:30 в Києво-Могилянській бізнес-школі відбулася відкрита зустріч із Едом Вулліамі, колишнім американським кореспондентом The Observer (Великобританія). Він висвітлював румунську революцію, падіння Берлінської стіни, вибухи в Оклахома-Сіті, теракти 11 вересня, початок війни в Іраку в 2003 р., війни у колишній Югославії.

Від початку повномасштабного вторгнення Ед часто відвідує Україну та пише про війну.
Читати більше

Open kmbs

30 Oct, 08:00


​​У новому подкасті з Євгеном Пенцаком говоримо про диференційоване ціноутворення.

«Якщо підсумувати, диференційоване ціноутворення — про індивідуалізований підхід до кожної точки продажів і до кожного нашого покупця. Це диференціація найвищого рівня, ми маємо точно розуміти, що покупець любить, враховуючи його історію, динаміку споживчого кошика. Які запустити маркетингові комунікації, із якого сегменту покупців його перевести в інший, який для нас є більш привабливим в довготерміновій перспективі.

Як правильно до цього підійти? Про які фактори слід подумати? Особливо, коли точок продажу не десять, а тисяча чи дві, а дані — великі, масивні і неоднорідні. Як працювати з даними, що включають період повномасштабного вторгнення рф в Україну? Який інструмент нам взяти для вимірювання цих даних, характеристик точок продажів, характеристик клієнтської бази, лояльних клієнтів?

Про це якраз говорять моделі: поведінкові, моделі інформаційної економіки, моделі кластеризації та моделі сегментації клієнтської бази. Також це про способи роботи з інноваційними інструментами, зав’язаними на блокчейні, про смарт контракти та про різні специфікації використання штучного інтелекту. Це перетворення даних в інформацію, а інформації — в капіталізацію бізнесу.

Коли ми навчаємось аналізувати такі великі неоднорідні масиви даних щодо поведінки клієнтів, то ми глибше розуміємо, що відбувається на ринку, вловлюємо тренди першими або навіть спостерігаємо нові тренди при їх народженні.

Та важливі не моделі або інструменти, а культура компанії, в якій звично шукати правильні питання, досліджувати і досягати розуміння, наскільки ми вдало приймаємо рішення та модифікуємо їх. Так, ми маємо пробувати, помилятися, але на основі наших дій і зміни поведінки наших клієнтів — приймати більш ефективні рішення у майбутньому».

Слухати подкаст:
🎧Apple podcasts
🎧Spotify
🎧Goоgle podcasts
🎧Mixcloud
🎧на сайті kmbs

🕜Найближча програма з Євген Пенцак — Master in business analytics and finance cтарт — 16 листопада

🔎Стаття Mckinsey, про яку спілкувались в подкасті

Open kmbs

28 Oct, 16:00


​​Запрошуємо на партнерський захід.
Найкращі рішення ми ухвалюємо в усвідомленому стані, який вимагає усвідомлення дорослості та відповідальності. Відповідальності за людей, які працюють з нами і відповідають за себе, команду і компанію. Цей вектор people-менеджменту став лейтмотивом PEOPLE MANAGEMENT CONFERENCE, що відбудеться у Києві та онлайн 1 листопада.

У рамках конференції вас чекають виступи експертів, відверті дискусії на актуальні питання та практичні воркшопи.

Організатор конференції — компанія KA Group.

Open kmbs

28 Oct, 14:00


​​27 жовтня, в День української писемності та мови, Всеукраїнський радіодиктант національної єдності українці писали у різних точках земної кулі. Традиційно диктант звучить на декількох українських радіохвилях та транслюється з декількох студій.

Цьогоріч одна зі студій розташовувалася в укритті kmbs. Разом з командою школи диктант писали заслужений артист України Юрій Дяк, політична діячка Ірина Геращенко, президент Києво-Могилянської академії Сергій Квіт.

Open kmbs

25 Oct, 07:00


18 жовтня у стінах kmbs відбулася зустріч із Девідом Ріффом, американським журналістом і письменником, який у 1990-х висвітлював конфлікти в Африці (Руанда, Бурунді, Конго, Ліберія), на Балканах (Боснія та Косово) та Центральній Азії. А нині — висвітлює війну між Україною та росією.

Подія була організована спільно з кафедрою літературознавства ім. Володимира Моренця НаУКМА, а модератором виступив завідувач кафедри Роман Веретельник.

Фото: Галина Заболотна
Дізнатися більше

Open kmbs

23 Oct, 07:00


DeFi: програмуючи гроші

1 листопада о 18:30 запрошуємо до kmbs на подію «DeFi: програмуючи гроші». Разом із експертами поговоримо про те, у чому різниця між традиційними та децентралізованими фінансовими системами, розберемося у підходах розробників до оцінки DeFi-проєктів та токенів. А також подивимося не лише на фінансовий, але й на організаційний аспект DeFi. Чи завжди децентралізований застосунок повинен мати децентралізоване управління? І що таке децентралізована автономна організація?

Учасниками дискусії стануть:

Станіслав Под'ячев, засновник та керуючий партнер Blockchain Lab, викладач kmbs, випускник MBAF-4

Сергій Островський, інвестор, підприємець, Web3-юрист, партнер в AURUM Law Firm та кофаундер у DAObox

Ксенія Житомирська, СТО та кофаундерка у Trustee

Дата: 1 листопада 18:30

Адреса: Київ, вул. Волоська 8/5, 4 корпус НаУКМА, 4 поверх

Формат: офлайн

Реєстрація

Open kmbs

23 Oct, 07:00


Стратегії соціального впливу для українського бізнесу

Разом із учасниками подискутуємо про різницю між «надати благо» і «створити благо». Розберемо кейс повного провалу соціальної ініціативи великого американського фонду вартістю $2,5 млн на рік. Визначимо, як реалізувати власні альтруїстичні прагнення у позитивний соціальний вплив.

Зустріч проводять партнерки компанії Ruban Litvinova Social Impact Advisory.

Ірина Рубан — консультантка і топ-менеджерка з 12-річним досвідом розробки і впровадження стратегій розвитку і проектів покращення результативності бізнесу. Працювала в міжнародній аудиторсько-консалтинговій компанії (EY) і на керівних посадах в українських середніх та великих компаніях. Співзасновниця благодійного фонду «Старенькі».

Олена Літвінова — імпакт-та бізнес консультантка з 16-річним досвідом роботи у міжнародному фінансовому консалтингу та на керівних посадах у корпоративному бізнесі.

Дата: 31 жовтня, 18:30

Аудиторія: Ideas Gallery

Фомат: офлайн

Реєстрація

Open kmbs

20 Oct, 09:01


10 жовтня у Києво-Могилянській бізнес-школі відбулася унікальна зустріч із відомим нейрохірургом, піонером нейрохірургічної допомоги для України та автором бестселера «Історії про життя, смерть і нейрохірургію» Генрі Маршем.

Пан Генрі поспілкувався із деканом школи Олександром Савруком та присутніми на події учасниками і відповів на їхні запитання. А модератором зустрічі став Андрій Мизак, нейрохірург та перекладач книжок Генрі Марша українською.

Open kmbs

16 Oct, 15:01


18 жовтня о 18:30 в Києво-Могилянській бізнес-школі відбудеться відкрита зустріч з Девідом Ріффом.

Девід Ріфф — нью-йоркський журналіст і письменник. Протягом 1990-х років висвітлював конфлікти в Африці (Руанда, Бурунді, Конго, Ліберія), на Балканах (Боснія та Косово) та Центральній Азії. Багато праць присвятив Іраку, Латинській Америці, нині – висвітлює війну в Україні. Має численні публікації в The New York Times, Los Angeles Times, The Washington Post, The Wall Street Journal, Le Monde, El Pais, The New Republic, World Affairs, Harper's, The Atlantic Monthly, Foreign Affairs, The Nation, та інші. Він є автором восьми книг, зокрема Slaughterhouse: Bosnia and the Failure of the West та A Bed for the Night: Humanitarianism in Crisis. Останню книгу Ріффа In Praise of Forgetting: the Irony of Historical Memory опубліковано у квітні 2016 року видавництвом Yale University Press. Девід Ріфф також є автором книги Swimming in a Sea of Death — любовної данини сина своїй матері, письменниці Сьюзен Зонтаг, та історії її боротьби з раком.

Подія організована спільно з Кафедрою літературознавства ім. Володимира Моренця НаУКМА.

Дата: 18 жовтня, 18:30
Аудиторія: Ideas Gallery
Мова: англійська, без перекладу
Фомат: офлайн
Реєстрація