Миколаївський ОІППО (для педагогів) @moippo Channel on Telegram

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

@moippo


Телеграм-канал Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти для оперативного інформування педагогів закладів освіти Миколаївської області.

Миколаївський ОІППО (для педагогів) (Ukrainian)

Ласкаво просимо до Телеграм-каналу Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (ОІППО) під ніком "moippo"! Цей канал створений для оперативного інформування педагогів закладів освіти Миколаївської області. Тут ви знайдете актуальні новини, оголошення, корисні поради та іншу корисну інформацію, спрямовану на підвищення якості освіти в нашому регіоні

Миколаївський ОІППО є надійним джерелом професійного розвитку для вчителів, вихователів та інших фахівців у галузі освіти. За допомогою нашого каналу ви завжди будете в курсі останніх тенденцій у сфері педагогіки, новітніх методик навчання та можливостей для самовдосконалення

Не пропустіть шанс приєднатися до нашої спільноти педагогів, які дбають про власний професійний ріст та якість освіти в Миколаївській області. Підписуйтесь на канал "moippo" вже сьогодні та відкрийте для себе безмежні можливості для розвитку вашої педагогічної кар'єри!

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

10 Jan, 14:08


❄️Всеукраїнська очно-дистанційна зимова школа «Цифрові інструменти в освіті. Тенденції, запити, виклики»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що з 13-16 лютого 2025 року у м. Трускавець Львівської області відбудеться Всеукраїнська очно-дистанційна зимова школа «Цифрові інструменти в освіті. Тенденції, запити, виклики» (далі – Зимова школа).

Організаторами Зимової школи є Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» та Центр інноваційних освітніх технологій Національного університету «Львівська політехніка», а також громадські
організації та партнери.

Під час Зимової школи учасники матимуть можливість поринути у світ цифрових технологій, підвищити власну компетентність щодо використання штучного інтелекту в освітній діяльності, формування безпечного освітнього середовища з використанням базових знань з кібербезпеки та кіберзахисту, впровадження сучасних освітніх проєктів у закладах освіти, інноваційних моделей та технологій дистанційного навчання.

Захід буде проходити в інтерактивній формі із використанням сучасних тренінгових підходів, майстер-класів, вебінарів, нетворкінгів, менторінгів, коучингів, сторітелінгу, флешмобів, квестів-підкорення Карпат.

Також в рамках Зимової школи відбудеться виставка сучасного обладнання сучасного інноваційного обладнання для НУШ з майстер-класами від провідних світових та українських компаній – виробників засобів навчання та навчального обладнання.

В рамках Зимової школи можна розпочати стажування та/або пройти підвищення кваліфікації і отримати сертифікат, що відповідає вимогам Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників (Постанова КМУ № 800 від 21.08.2019 р. із змінами).

До участі запрошуються педагогічні, наукові та науково-педагогічні працівники, керівники та заступники керівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної, фахової передвищої та вищої освіти, спеціалісти відділів, управлінь і департаментів освіти, працівники закладів післядипломної педагогічної освіти, міських та районних відділів освіти, начальники (керівники) відділів освіти ОТГ, аспіранти, студенти закладів освіти та інші зацікавлені особи.

Для участі у Зимовій школі просимо зареєструватися до 12 лютого 2025 року за покликанням: https://forms.gle/kqbaz8a11JxiQn2o6

Навчання у якості слухача безоплатне.

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

10 Jan, 11:20


👌Міністерство освіти і науки України інформує, що МБФ «Фонд Східна Європа» було створено інтерактивний курс для підлітків про навички письма та креативного мислення, які допомагають підтримувати себе у несприятливих умовах «Не можеш сказати – пиши!».

Його авторкою стала Ірена Карпа, письменниця, співачка гурту «QARPA»,
культурна дипломатка та громадська активістка.

Курс є безкоштовним та доступним для всіх охочих на Освітній онлайн-
платформі «Зрозуміло!» за покликанням.

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

08 Jan, 08:43


📝ДАЙДЖЕСТ МОІППО - ГРУДЕНЬ 2024📝

Шановні освітяни Миколаївщини, презентуємо вашій увазі - звіт діяльності Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за грудень 2024 року в щомісячному "Дайджесті МОІППО" - випуск № 11 (75).

Попередні випуски шукайте за хештегом #Дайджест_МОІППО або на сайті: https://moippo.mk.ua/daidzhest

Тримаймо стрій, слава Україні!🇺🇦
_
Створено в співпраці центру освітнього краєзнавства імені Дмитра Кременя та центру цифрової освіти та медіакультури МОІППО.

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

31 Dec, 13:20


🎄😍Вітання для освітян Миколаївщини з Новим роком 2025 із Лапландії❄️
https://youtu.be/P39X60HMDeE?si=Ce2XD5m7aj0tcF01

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

13 Dec, 10:25


📝ДАЙДЖЕСТ МОІППО — ЛИСТОПАД 2024📝

Шановні освітяни Миколаївщини, презентуємо вашій увазі — звіт діяльності Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за листопад 2024 року в щомісячному "Дайджесті МОІППО" - випуск № 10 (74).

Попередні випуски шукайте за хештегом #Дайджест_МОІППО або на сайті: https://moippo.mk.ua/daidzhest

Тримаймо стрій, слава Україні!🇺🇦
_
Створено в співпраці центру освітнього краєзнавства імені Дмитра Кременя та центру цифрової освіти та медіакультури МОІППО.

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

10 Dec, 15:00


На Миколаївщині стартував фінальний етап першого туру
всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2025»


Щороку однією з найбільш очікуваних і значимих подій для всіх освітян Миколаївщини є всеукраїнський конкурс «Учитель року» − традиційне змагання з педагогічної майстерності.

09 грудня 2024 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти розпочалися випробування фінального етапу першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2025», під час яких 13 педагогів із різних громад області продемонструють фахові знання, професійні компетентності, творчі здібності.

Змагання проводитимуться впродовж 3 днів. 12 грудня 2024 року журі визначить переможців у номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Технології / Трудове навчання», «Хімія», які представлятимуть Миколаївщину на державному рівні.

Бажаємо учасникам гідно пройти всі конкурсні випробування, презентувати свої творчі досягнення, ефективні інноваційні технології навчання, обмінятися ідеями, підходами, новими поглядами на викладання навчальних предметів та досягти найвищих результатів.

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

09 Dec, 13:55


🇺🇦Передаємо дрон та комплект акумуляторів, придбаних у межах ініціативи "Освітянський дрон"

🫶Загалом, з початку ініціативи "Освітянський дрон", завдяки внескам небайдужих громадян, придбано і передано обладнання (дрони Mavic 3 Pro/3T, акумулятори, антени та інше додаткове обладнання) на понад пів мільйона гривень (533 тисячі 236 гривень).

Наша спільна боротьба триває! Долучайтеся і ви!

Реквізити:
"Освітянський дрон"
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/AeDzJQUpAp
💳Номер картки банки
5375 4112 1151 2442
🌏Для переказів PayPal: [email protected]

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

09 Dec, 12:52


⚡️Повідомляємо, що 09 грудня 2024 року відбудеться безкоштовний тренінг «Навчання за допомогою Minecraft та штучного інтелекту»

Організатор тренінгу – ГО “Українська посмішка”, яка здійснює активну діяльність з психолого-педагогічної підтримки дітей в Україні, надаючи їм цифрові інструменти для усунення освітніх втрат та психосоціальної підтримки в умовах війни.

Під час заходу педагогічні працівники закладів освіти матимуть можливість ознайомитися з сучасними технологіями, зокрема з використанням ШІ для організації навчання.

Спікери тренінгу – Людвіг Райнхард, Microsoft Master Trainer, та тренерка проєкту ГО «Українська посмішка» Оксана Качуровська.

Посилання в zoom для участі: https://us06web.zoom.us/j/86140266362

У разі неможливості приєднання до тренінгу в Zoom, ви можете долучитись до YouTube трансляції: https://youtube.com/live/X_LlGvB_9Bg

Учасники отримають сертифікат про проходження тренінгу (8 годин), який
видається після успішного виконання підсумкового тесту.

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

09 Dec, 10:31


До уваги учасників сьомого обласного фестивалю «Моя STEM-ідея»!

Дипломи переможців та учасників фестивалю, а також грамоти вчителів, учні яких посіли перші місця, розміщено на сайті МОІППО в розділі «Педагогам і керівникам», вкладка «Олімпіади, конкурси, турніри».

З роботами переможців можна ознайомитися на ютуб-каналі «Цікавинки діяльності природничників» за покликанням.

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

05 Dec, 08:05


💛💙Сьогодні – День волонтера. День тих, хто не чекає вказівок, а бере і робить. Тих, хто замість «хтось має це зробити» говорить «я це зроблю». Людей, які діють там, де інші зупиняються.

Волонтери — це ті, хто тримає цей світ на місці, навіть якщо він, здається, от-от розвалиться. Ваші серця, час, нерви й сили — це найбільший внесок у наше сьогодення і майбутнє.

Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти із самого початку війни активно працює на волонтерському фронті і ми щиро вдячні всім небайдужим, хто підтримує ініціативу "Освітянський дрон"

Завдяки вашим внескам, нам вдалось внести передоплату за дрон та комплект батарей, які ми передамо освітянину-захиснику. Після отримання — обов'язково прозвітуємо.

Але ми не зупиняємось і будемо вдячні, якщо і в честь цього дня ви додасте данатів для продовження доброї справи!

Реквізити:
"Освітянський дрон"
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/AeDzJQUpAp
💳Номер картки банки
5375 4112 1151 2442
🌏Для переказів PayPal: [email protected]

Дякуємо!

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

30 Nov, 14:25


⚡️Освітяни Одеської, Миколаївської, Херсонської областей! Хочете бути на крок попереду у світі інформації?

🥰 Академія української преси запрошує вас долучитися до міжрегіонального онлайн-форуму «Розвиток медіаосвіти в Україні: регіональний вимір», який відбуватиметься за підтримки Міністерства освіти і науки України.

📣Під час заходу обговорюватимуться актуальні проблеми розвитку медіаграмотності в закладах освіти та шляхи їх вирішення, а кращі медіатренери АУП нададуть практичні рекомендації щодо споживання інформації в нинішніх умовах.

🤲Запрошуємо представників керівництва обласних, міських департаментів (управлінь) освіти, начальників органів управління освітою територіальних громад регіонів, представників закладів післядипломної педагогічної освіти начальники, педагогів закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, бібліотекарів закладів освіти Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

📅Дата: 05 грудня 2024 року (онлайн).

Час: 13:00-16:00.

Встигніть зареєструватися до 03 грудня включно і станьте частиною освітньої спільноти, яка змінює країну на краще!

🔗Реєстрація за посиланням.

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

27 Nov, 11:39


Як пояснити дітям про інклюзію та створити комфортне середовище для кожної і кожного? 

Запрошуємо освітян долучитися до Першого всеукраїнського уроку про інклюзивність, який розроблено спеціально до Міжнародного дня людей з інвалідністю. 

Що дізнаєтеся на вебінарі?

1️⃣
Як пояснювати складні речі простими словами?
2️⃣ Як коректно говорити про різноманіття людини та інвалідність?

Спікерка вебінару — Дарʼя Герасимчук, радниця-уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації, експертка з інклюзивності. Дарʼя має 9-річний досвід роботи вчителькою, є мамою дитини з порушенням слуху та знає, як підтримувати дітей у навчанні.

📆 Коли: 27 листопада о 15:00 
📍Де: YouTube-канал ЮНІСЕФ за покликанням 🔗 Зареєструватися на безоплатний вебінар можна за лінком 📃 Форма зворотного звʼязку для вчителів про проведення уроку 

Уже 28 листопада можна буде завантажити всі матеріали та провести урок у своїй школі!

Захід відбудеться в межах кампанії «Діти як діти», створеної радницею-уповноваженою Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дарʼєю Герасимчук у партнерстві з ЮНІСЕФ.

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

26 Nov, 11:03


⚡️Освітяни Одеської, Миколаївської, Херсонської областей! Хочете бути на крок попереду у світі інформації?

🥰 Академія української преси запрошує вас долучитися до міжрегіонального онлайн-форуму «Розвиток медіаосвіти в Україні: регіональний вимір», який відбуватиметься за підтримки Міністерства освіти і науки України.

📣Під час заходу обговорюватимуться актуальні проблеми розвитку медіаграмотності в закладах освіти та шляхи їх вирішення, а кращі медіатренери АУП нададуть практичні рекомендації щодо споживання інформації в нинішніх умовах.

🤲Запрошуємо представників керівництва обласних, міських департаментів (управлінь) освіти, начальників органів управління освітою територіальних громад регіонів, представників закладів післядипломної педагогічної освіти начальники, педагогів закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, бібліотекарів закладів освіти Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.

📅Дата: 05 грудня 2024 року (онлайн).

Час: 13:00-16:00.

Встигніть зареєструватися до 03 грудня включно і станьте частиною освітньої спільноти, яка змінює країну на краще!

🔗Реєстрація за посиланням.

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

25 Nov, 14:44


👩‍🏫 Презентація альбому від АУП «Медіаграмотність починається з сім’ї»: як виховати критично мислячих дітей у світі цифрових викликів 👥

🌍 У світі, де потоки інформації невпинно зростають, критичне мислення стає незамінною навичкою, особливо для дітей, які з раннього віку взаємодіють із цифровими технологіями.

📍 28 листопада 2024 року о 15:00 Академія української преси на своєму YouTube-каналі презентує навчально-методичний альбом «Медіаграмотність починається з сім’ї» — справжній інструмент для батьків, вихователів і вчителів, які хочуть виховати своїх дітей та учнів готовими до інформаційних викликів сучасного світу.

Цей посібник допоможе:
☝️ навчити дітей аналізувати та оцінювати інформацію, яку вони отримують через медіа.
☝️захистити дитину від інформаційних маніпуляцій та фейків.
розвинути емоційний інтелект і вміння розрізняти факти від суджень.
☝️сформувати здорові інформаційні звички та критичне мислення з раннього дитинства.

⭐️ Альбом пропонує вправи, адаптовані для дітей дошкільного віку та початкової школи, що робить процес навчання не лише корисним, а й цікавим для всієї родини. Ігрові завдання, креативні підходи та реальні приклади з життя допоможуть батькам та освітянам ефективно залучати дітей до важливої розмови про медіаграмотність у дружній, невимушеній атмосфері.

🤩 Авторка видання – Юлія Зоря, завідувачка навчально-тренінгового центру STEM-освіти КНЗ “Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради”, кандидат педагогічних наук.

🤩Модератор зустрічі – Максим Запорожченко, менеджер медіаосвітніх програм Академії української преси, завідувач центру цифрової освіти та медіакультури Миколаївського ОІППО.

Щоб не пропустити трансляцію, підписуйтесь на наш YouTube-канал!

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

19 Nov, 12:29


Шановні колеги!
ГО "Українська посмішка" запрошує вчителів взяти участь у тренінгу “ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ В ДІЇ: ІННОВАЦІЇ ДЛЯ ШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ”, який відбудеться 20 листопада 2024 року.

Форма для реєстрації https://forms.gle/7WAr4VGyYfD5t7eLA

На тренінгу буде розглянуто:
• як використовувати новітні інструменти ШІ у викладанні різних предметів у 5-9 класах,
• як організувати чат зі штучним інтелектом;
• створення власних асистентів на базі штучного інтелекту;
• як залучати учнів до роботи зі штучним інтелектом онлайн,
• можливості в оцінюванні знань учнів із інтегрованим штучним інтелектом цифрового підручника eKidz.eu.

Учасники тренінгу отримають доступ до книг та навчально-методичних рекомендацій для уроків СЕЕН.

Спікери тренінгу:
• Ксенія Соколянська, провідний тренер європейської освітньої платформи FOBIZZ;
• Жанна Ковальчук, канд. пед. наук, тренерка проєкту ГО “Українська посмішка”.

Тренінги містять 2 частини: онлайн з 14.00 і асинхронно - самостійне ознайомлення з матеріалами. Обов’язковою умовою отримання сертифікату є проходження учасником двох модулів тренінгу, підсумкового тесту і заповнення вихідної форми.

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

19 Nov, 05:41


⚡️IREX in Ukraine вперше запрошує вчителів усіх предметів до участі у загальнонаціональному проєкті «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті» 📝

☝️ У наш час, коли швидкість поширення інформації досягла безпрецедентних масштабів, вміння не лише сприймати, а й критично аналізувати та оцінювати отримані дані стає надзвичайно важливим. У контексті інформаційного шуму та маніпуляцій ці навички є ключовими для формування свідомих і відповідальних громадян, здатних приймати обґрунтовані рішення.

Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті», що реалізується Радою міжнародних наукових обмінів та досліджень IREX in Ukraine за підтримки Посольства США в Україні, запрошує освітян, які прагнуть стати частиною програми, що змінює підходи до освіти та сприяє розвитку медіаграмотності серед учнівства. У співпраці з Міністерство освіти і науки України та Академія Української Преси IREX оголошує новий набір учасників та запрошує долучитися до активної спільноти проєкту, яка налічує понад 5300 вчителів з усієї України.

🖋 Проєкт спрямований на зміцнення навичок критичного сприйняття інформації для боротьби з дезінформацією та пропагандою, а також формування попиту на якісну інформацію серед освітян та учнівства шляхом інтеграції навичок інфомедійної грамотності в освітній процес.

⚡️ У цьому наборі IREX вперше розширює підходи до відбору учасників проєкту та запрошує до участі вчителів усіх предметів середньої та старшої школи, незалежно від форми власності закладів освіти. Проєкт прийматиме заявки також від вчителів із тимчасово переміщених шкіл та від представників українських закладів освіти, які перебувають за кордоном та підпорядковані МОН.

🔝 Освітяни, які бажають приєднатися до проєкту, мають заповнити та подати електронну заявку на участь індивідуально: https://forms.office.com/r/pUDBsszdHt

Приймання заявок триватиме з 18 листопада до 31 грудня 2024 року. Інформація щодо результатів відбору буде надіслана орієнтовно за декілька тижнів після завершення подачі заявок (січень 2025 року).

🟠 Учасники проєкту отримають всебічну підтримку та наставництво від команди експертів щодо інтеграції медіаграмотності в освітній процес, а також доступ до розширеної електронної бібліотеки матеріалів. Бібліотека проєкту налічує понад 300 уроків, зокрема з української мови та літератури, всесвітньої історії, історії України та мистецтва, а також містить універсальні матеріали для класної та позакласної роботи для вчителів будь-яких предметів. Окрім цього, освітянам пропонується участь у курсах підвищення кваліфікації, а також у різноманітних очних і онлайн-заходах, які сприятимуть їхньому професійному розвитку та вдосконаленню навичок критичного сприйняття інформації для роботи з учнівством.

Докладніша інформація та умови участі у проєкті доступні на офіційній сторінці: https://l2d.in.ua/

🤗 Не втрачайте можливість подати заявку на участь у проєкті та діліться інформацією про набір із зацікавленими колегами. Приєднуйтесь до спільноти проєкту, щоб разом формувати освітнє середовище, яке сприятиме розвитку критичного мислення та медіаграмотності серед молоді!

Проєкт виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольства США в Україні та в партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури та стратегічних комунікацій України та Академією української преси.

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

14 Nov, 09:47


Отримали звернення від волонтерів:
***


🔰Колектив Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти звертається до читачів "Преступности.НЕТ" з проханням підтримати ініціативу "Освітянський дрон" – збір на дрони Mavic для підрозділів Збройних Сил України, де служать вчителі чи викладачі з Миколаївщини та виконують бойові завдання на першій ліній фронту.

🙏Завдяки внескам освітян Миколаївщини та небайдужих жителів нашої області за попередні збори вдалося зібрати майже 450 000 гривень та відправити 2 дрони Mavic 3 Pro, дрон Mavic 3T, обладнання для посилення сигналу дронів, додаткові блоки акумуляторів.

🦅Наразі ми маємо запит від підрозділу нашого колеги, викладача одного з університетів Миколаївської області, який став на захист України – дрон Mavic 3T Enterprise (з тепловізором), який допомагає виконувати бойові завдання не лише вдень, а й вночі, що робить його незамінним в умовах війни.

🎯Наша ціль – 200 000 гривень і ми дуже потребуємо вашої підтримки.

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/AeDzJQUpAp
Номер картки банки
5375 4112 1151 2442

💸Для переказів PayPal: [email protected]

Усі звіти публікуємо на нашій сторінці в Фейсбук.

🙏Дякуємо кожному і кожній, хто відгукнеться і підтримає нашу ініціативу! Слава Україні!

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

14 Nov, 09:34


📝ДАЙДЖЕСТ МОІППО — ЖОВТЕНЬ 2024📝

Шановні освітяни Миколаївщини, презентуємо вашій увазі - звіт діяльності Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за жовтень 2024 року в щомісячному "Дайджесті МОІППО" - випуск № 9 (73).

Попередні випуски шукайте за хештегом #Дайджест_МОІППО або на сайті: https://moippo.mk.ua/daidzhest

Тримаймо стрій, слава Україні!🇺🇦
_
Створено в співпраці центру освітнього краєзнавства імені Дмитра Кременя та центру цифрової освіти та медіакультури МОІППО.

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

13 Nov, 09:02


🇺🇦Сьогодні вручили картину Леоніда Фесенка "Весна іде" переможцю розіграшу на підтримку збору "Освітянський дрон" - Дмитру Крику, методисту кафедри теорії і методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти.

Друзі, нагадуємо, що наш збір не зупиняється, маємо мобілізувати всі свої зусилля, щоб допомогти захисникам.

Долучайтеся!

"Освітянський дрон"
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/AeDzJQUpAp
💳Номер картки банки
5375 4112 1151 2442
🌏Для переказів PayPal: [email protected]

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

11 Nov, 09:10


Як минув Всесвітній тиждень медіа та інформаційної грамотності - 2024 на Миколаївщині?

💥 🔝 Як завджди - активно, насичено та творчо!

Центр цифрової освіти та медіакультури Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти запропонував закладам освіти Миколаївської області долучитися до Глобального тижня медіа та інформаційної грамотності під хештегом #ТижденьМІГ_Миколаївщина, а за результатами проведених заходів, заповнити невелику звітну форму.

Маємо чудові показники, адже закладами освіти нашої області протягом 24-31 жовтня 2024 року проведено понад 350🔥 заходів із медіаграмотності, цифрової безпеки, інформаційної гігієни, присвячених протистоянню онлайн-загрозам, формуванню навичок критичного споживання інформації серед здобувачів освіти, працівників закладів освіти, батьків у різноманітних форматах:
- тематичні уроки, тренінги;
- майстер-класи, вебквести;
- відеоподорожі;
- години спілкування/класні години;
- калейдоскопи активностей;
- інтелектуальні, настільні та онлайн-ігри;
- уроки ток-шоу, дебати;
- вікторини;
- лекторії;
- консультації;
- засідання методоб’єднань педагогів;
- батьківські збори;
- семінари, круглі столи;
- XR-, VR-виставки;
- тестування;
- бібліофреш;
- створення медіапродуктів;
- інші види заходів.

Дякуємо всім активним закладам, педагогічним, батьківським, учнівським колективам, які в непростий для нашої області та України час зуміли провести фантастичну кількість заходів, привернувши увагу до критично необхідних навичок сьогодення.

Не зупиняймось!🇺🇦

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

05 Nov, 12:40


📍Ваша освітня позначка на мапі медіаграмотності!

👩‍🏫👨‍🏫Освітяни! Уявіть, що від кожного вашого кроку залежить те, як виглядатиме освіта України завтра. Ваша сила — у впливі на розвиток критичного мислення наших учнів та студентів через медіаграмотність. Саме ви — рушійні сили змін у новому цифровому світі!

Але як дізнатися, наскільки важливою є ваша робота? Як виміряти цей вплив? Відповідь проста — інтерактивна мапа медіаосвіти України від Академії української преси.

🗺Ця мапа створюється завдяки вам, і вона показує, де та як медіаграмотність уже працює. Це можливість побачити масштаби впровадження медіаосвіти в кожному куточку нашої країни, а також проаналізувати, де ще є можливості для зростання!

Заповнення короткої форми не лише вкаже ваш навчальний заклад на цій важливій мапі, а й допоможе створити повноцінну картину того, як медіаграмотність уже змінює наші школи та університети.

Навіщо це потрібно?

Ви стаєте частиною історії розвитку медіаграмотності в Україні.
Допомагаєте аналізувати та покращувати систему медіаосвіти на національному рівні.
Вказуєте на прогалини, які можна закрити разом.

😍Кожен внесок — це крок вперед до більш освіченого та свідомого суспільства, яке вміє критично сприймати інформацію. Не залишайтеся осторонь! Перейдіть за посиланням та внесіть свої дані прямо зараз!

☝️Медіаграмотність починається з вас!

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

04 Nov, 13:55


До уваги освітян Вознесенського району!

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 02 серпня 2024 року No 1093 «Про затвердження рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання в Новій українській школі» 12 листопада 2024 року в очному форматі на базі закладу освіти м. Вознесенська відбудеться науково-методична зустріч із Василем Шуляром, доктором педагогічних наук, доцентом, професором кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти, директором Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, заслуженим учителем України, на тему «Модель
оцінювання досягнень учнів-читачів».

Під час заходу розглядатимуться такі питання:
- теоретичні основи оцінювання досягнень учнів-читачів.
- практико зорієнтовані моделі підсумкових робіт з літератури.
- Конструювання підсумкових робіт: літературний компонент.

Запрошуються вчителі української мови і літератури, зарубіжної літератури, інтегрованого курсу літератур (українська, зарубіжна), які викладають у 5-7 класах закладів загальної середньої освіти Вознесенського району Миколаївської області.

Реєстрація — до 05 листопада 2024 року за покликанням.

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

04 Nov, 12:52


📊Про участь у онлайн-опитуванні

Державна служба якості освіти України за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні проводить серію презентацій результатів ІІ етапу загальнодержавного моніторингового дослідження якості освіти в умовах воєнного стану (результати тестування учнів 6-х, 8-х класів з української мови та математики у 2023/2024 навчальному році).

Метою цих заходів є також напрацювання рекомендацій для органів державної влади, громад і безпосередньо закладів загальної середньої освіти щодо подолання втрат у результатах навчання учнів і, відповідно, – у якості освіти.

Презентація результатів дослідження в контексті макрорегіону «Південь» відбудеться 07 листопада 2024 року, початок об 11:00. Переглянути можна буде за посиланням: https://youtube.com/live/KDRmcJct8gM?feature=share.

Для з’ясування освітянської думки щодо врахування результатів дослідження якості освіти в практичній діяльності просимо взяти участь у онлайн-опитуванні: анкети будуть доступні до 05 листопада 2024 року за посиланням.

Заповнення анкети займає до 5-ти хвилин, результати будуть використані у знеособленому вигляді.

Заздалегідь вдячні за співпрацю.

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

04 Nov, 09:02


Всеукраїнський конкурс «Практична медіаграмотність у НУШ. 5-7 клас» та методичний онлайн-вебінар «Як створити медіаосвітню вправу для НУШ» 🤩

😎 Ініціативна група «Медіанушівці» в партнерстві з Академією української преси оголошує Всеукраїнський конкурс «Практична медіаграмотність у НУШ. 5-7 клас» на кращу вправу з інтеграції медіаграмотності в мовно-літературну, громадянську та історичну, природничу та мистецьку галузі.

💡 Конкурс реалізується за сприяння Ґете-Інституту в Україні разом із НотаЄнота в рамках проєкту «Meet the Teacher», за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Основні критерії оцінювання вправ такі:
⚡️ Інтеграція медіаграмотності в конкурсні дисципліни: вправа має поєднувати елементи медіаграмотності з вивченням предметів мовно-літературної, громадянської та історичної, природничої та мистецької галузей.
⚡️ Використання дидактичних і методичних прийомів, форм, методів, спрямованих на інтеграцію та формування в учнів навичок медіаграмотності під час проведення вправи.
⚡️ Практична спрямованість для подальшого використання в освітньому процесі.
⚡️ Прояв критичного мислення щодо змісту медіатекстів та джерел інформації під час вправи.

☝️ Двадцять переможців/переможниць конкурсу отримають авторські гонорари за розробку вправ (48 €) та дипломи від ініціативної групи та АУП.

Конкурс триває з 4 до 17 листопада 2024 року.
Результати будуть оголошені з 22 листопада 2024 року на ресурсах ініціативної групи та АУП та надіслані електронною поштою всім учасникам/учасницям конкурсу.

Для участі в конкурсі необхідно завантажити на ваш комп’ютер та наповнити контентом форму, всі деталі за лінком за посиланням.

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

01 Nov, 12:06


🤝Друзі, протягом тижня ми проводили благодійний розіграш картини Леоніда Фесенка "Весна іде" на підтримку ініціативи "Освітянський дрон", завдяки якому вдалося зібрати 18 600 гривень і наблизили купівлю дрона для викладача з Миколаївщини, який захищає нас на першій ліній фронту.

У результаті розіграшу переможницем став Дмитро Крик, який зробив благодійний внесок 3000 грн. Вітаємо Вас, пане Дмитре!
Ми безмежно вдячні всім, хто регулярно підтримує наші збори, поширює інформацію та закликає до пожертв своїх друзів, рідних, знайомих! Ви надзвичайні!

Сума, яку треба зібрати - поки недосяжна, зібрано 63250 грн з необхідних 200 000 грн. Тому долучайтеся до ініціативи і без розіграшів, оскільки на фронті гостро стоїть питання часу та швидкості допомоги.

🔵🟡Слава Україні!

Відеозапис розіграшу додаємо.

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

30 Oct, 08:11


🇺🇦 2 ДНІ ДО ЗАВЕРШЕННЯ РОЗІГРАШУ КАРТИНИ ЗА ДОНАТ

Друзі, як ви знаєте, ми продовжуємо збір на черговий "Освітянський дрон" для освітян, які захищають нас на фронті.

Цього разу ми підготували для вас дещо дуже цікаве: картину житомирського художника Леоніда ФЕСЕНКА "Весна іде", який поділився своєю роботою для благодійності, за що ми безмежно вдячні.

УМОВИ максимально прості:
1. До 01 листопада 2024 року (до 10:00) встигнути зробити донат від 200 грн на “Освітянський дрон”:
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/AeDzJQUpAp
💳Номер картки банки
5375 4112 1151 2442
🌏Для переказів PayPal: [email protected]
2. Зробити скриншот про внесок і відправити його в коментарі до ЦЬОГО посту.
3. Кожному учаснику буде присвоєно номер (донат у 200 грн - 1 номер, 400 грн - 2 номери і тд);
4. Серед усіх донатерів розіграємо картину Л. Фесенка "Весна іде" (2018 рік, папір, акварель, 40Х60).
Результати розіграшу опублікуємо 01 листопада 2024 року на фейсбук-сторінці та телеграм-каналі Миколаївського ОІППО. Станом на 30.10.2024 ми роздали 78 номерів для розіграшу. Наша ціль - мінімум 100, долучайтеся!

*Довідково:
Леонід Віталійович ФЕСЕНКО - вчитель образотворчого мистецтва Пулинського ліцею Пулинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, викладач Пулинської ДХШ, педагог-художник, Почесний громадянин Пулинського району, заслужений вчителя України.
16 серпня 2024 року в Галереї мистецтв МОІППО відкрито персональну виставку «Барви Житомирського краю» Леоніда Фесенка.

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

25 Oct, 12:40


🇺🇦Радіодиктант національної єдності в Миколаївському ОІППО (25.10.2024)👇
https://youtu.be/U7KlP3jDSCI

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

25 Oct, 06:21


🇺🇦7 ДНІВ ДО ЗАВЕРШЕННЯ РОЗІГРАШУ КАРТИНИ ЗА ДОНАТ🇺🇦

Друзі, як ви знаєте, ми продовжуємо збір на черговий "Освітянський дрон" для освітян, які захищають нас на фронті.
Цього разу ми підготували для вас дещо дуже цікаве: картину житомирського художника Леоніда ФЕСЕНКА "Весна іде", який поділився своєю роботою для благодійності, за що ми безмежно вдячні.

УМОВИ максимально прості:
1. До 01 листопада 2024 року (до 10:00) встигнути зробити донат від 200 грн на “Освітянський дрон”:
- покликання на банку:
https://send.monobank.ua/jar/AeDzJQUpAp
- номер картки банки: 5375 4112 1151 2442
- для переказів PayPal: [email protected]
2. Зробити скриншот про внесок і відправити його в коментарі до цього посту.
3. Кожному учаснику буде присвоєно номер (донат у 200 грн - 1 номер, 400 грн - 2 номери і тд);
4. Серед усіх донатерів розіграємо картину Л. Фесенка "Весна іде" (2018 рік, папір, акварель, 40Х60).

Результати розіграшу опублікуємо 01 листопада 2024 року на фейсбук-сторінці та телеграм-каналі Миколаївського ОІППО. Станом на 25.10.2024 ми роздали 57 номерів для розіграшу. Наша ціль - мінімум 100, долучайтеся!

*Довідково:
Леонід Віталійович ФЕСЕНКО - вчитель образотворчого мистецтва Пулинського ліцею Пулинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, викладач Пулинської ДХШ, педагог-художник, Почесний громадянин Пулинського району, заслужений вчителя України.
16 серпня 2024 року в Галереї мистецтв МОІППО відкрито персональну виставку «Барви Житомирського краю» Леоніда Фесенка.

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

24 Oct, 07:02


🖥Шановні колеги, у межах Всеукраїнської науково-практичної конференції «Психолого-андрагогічний супровід розвитку педагога в умовах післявоєнного відновлення освітнього середовища», яку організовує МОІППО та Глобального тижня медіаінформаційної грамотності 25 жовтня 2024 року о 13:00 відбудеться тренінг "Штучний інтелект та дезінформація".

👨‍🏫Тренер - Максим Запорожченко, завідувач центру цифрової освіти та медіакультури Миколаївського ОІППО, менеджер медіаосвітніх програм Академії української преси.

🔗 Щоб долучитися до тренінгу, зареєструйтеся за посиланням.

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

23 Oct, 11:46


ВЖЕ СЬОГОДНІ: Сучасні підходи до формування критичного мислення: вебінар АУП до #GlobalMILWeek2024

23 жовтня 2024 року о 15:00 Академія української преси в співпраці з Міністерством освіти і науки України проведе вебінар до Глобального тижня медіа та інформаційної грамотності “Сучасні підходи до формування критичного мислення”.

⭐️ Під час тренінгу поговоримо про методи формування навичок критичного мислення у здобувачів освіти, вікові особливості та практичні вправи, які в цьому допоможуть, сучасні тренди у викладанні інфомедійної грамотності.

Спікери заходу:
👤 Раїса Євтушенко, головний спеціаліст відділу змісту освіти, позашкільної та виховної роботи Директорату шкільної освіти Міністерства освіти і науки України, відповідальна за упровадження медіаосвіти у загальну середню освіту;
👤 Валерій Іванов, доктор філологічних наук, професор, президент Академії української преси;
👤 Тетяна Іванова, медіаекспертка Академії української преси, докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету;
👤 Максим Запорожченко, менеджер медіаосвітніх програм Академії української преси, завідувач центру цифрової освіти та медіакультури Миколаївського ОІППО.

😎 Запрошуємо на тренінг освітян України, трансляція відбудеться за посиланням.

Долучайтеся! 💜

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

23 Oct, 08:32


⚡️ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ МИКОЛАЇВЩИНИ!

📋⏱️Публікуємо для використання в роботі графік підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів, навчально-допоміжного персоналу в галузі освіти на 2025 рік

Дякуємо за співпрацю!🙂

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

20 Oct, 09:42


⚡️ Станом на 12:00 ми вже роздали 54 номерки для розіграшу картини Леоніда Фесенка на підтримку збору на "Освітянський дрон" (сума донатів для розіграшу - 10800, загальна зібрана сума - 54966!)
🔱 Дякуємо небайдужим!
🤝Колеги, долучайтеся до корисної справи і можливо саме ви станете власником мистецького твору!
Деталі - публікацією вище👆
Скриншоти можете залишати прямо в коментарях👇

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

18 Oct, 07:22


🇺🇦ВИГРАЙТЕ КАРТИНУ ЗА ДОНАТ🇺🇦

Друзі, як ви знаєте, ми продовжуємо збір на черговий "Освітянський дрон" для освітян, які захищають нас на фронті.

Цього разу ми підготували для вас дещо дуже цікаве: картину житомирського художника Леоніда ФЕСЕНКА "Весна іде", який поділився своєю роботою для благодійності, за що ми безмежно вдячні.

УМОВИ максимально прості:
1. До 01 листопада 2024 року (до 10:00) встигнути зробити донат від 200 грн на “Освітянський дрон”:
- покликання на банку:
https://send.monobank.ua/jar/AeDzJQUpAp
- номер картки банки: 5375 4112 1151 2442
- для переказів PayPal: [email protected]
2. Зробити скриншот про внесок і відправити його в коментарі до цього посту.
3. Кожному учаснику буде присвоєно номер (донат у 200 грн - 1 номер, 400 грн - 2 номери і тд);
4. Серед усіх донатерів розіграємо картину Л. Фесенка "Весна іде" (2018 рік, папір, акварель, 40Х60).

Результати розіграшу опублікуємо 01 листопада 2024 року на фейсбук-сторінці та телеграм-каналі Миколаївського ОІППО.

*Довідково:
Леонід Віталійович ФЕСЕНКО - вчитель образотворчого мистецтва Пулинського ліцею Пулинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, викладач Пулинської ДХШ, педагог-художник, Почесний громадянин Пулинського району, заслужений вчителя України.
16 серпня 2024 року в Галереї мистецтв МОІППО відкрито персональну виставку «Барви Житомирського краю» Леоніда Фесенка.

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

14 Oct, 12:51


☝️До уваги освітян області!

🔗Рєстрацію для участі у всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2025» продовжено до 18 жовтня 2024 року на офіційній сторінці конкурсу в розділі «Реєстрація учасників 2025» відповідно до реєстраційної форми.

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

10 Oct, 08:41


⚡️ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ МЕДІА ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ГРАМОТНОСТІ

Шановні колеги!
24–31 жовтня 2024 року у світі відзначається Всесвітній тиждень медіа та інформаційної грамотності (Global MIL Week), що започаткований у 2012 році. Захід проводиться щороку Організацією Об’єднаних Націй із питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) спільно з Альянсом із питань медіа та інформаційної грамотності, Мережею університетів із медіа та інформаційної грамотності ЮНЕСКО й міжкультурного діалогу (UNESCO-UNAOC; MILID), іншими партнерами.

Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти пропонує закладам освіти Миколаївської області долучитися до заходів у межах Всесвітнього тижня медіа та інформаційної грамотності й організувати тематичні заняття, тренінги, виховні години, семінари, вебінари, присвячені темам медіаграмотності, цифрової безпеки, інформаційної гігієни, протистоянню онлайн-загрозам, формуванню навичок критичного споживання інформації серед здобувачів освіти, працівників закладів освіти, батьків.

Інформацію про проведені заходи просимо надати до 08 листопада 2024 року, заповнивши коротку гугл-форму.

Публікуючи інформацію на ресурсах закладів освіти, персональних сторінках у соціальних мережах, використовуйте такі хештеги: #ТижденьМІГ_Миколаївщина та #GlobalMILWeek.

Докладніше - в офіційному листі МОІППО.

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

09 Oct, 13:01


📹Компетентнісне оцінювання здобувачів освіти в 5-9 класах за допомогою інструментів Mozabook: запрошуємо на вебінар від компанії EdPro

🤲Запрошуємо вчителів, які викладають в 5-9 класах на вебінар, присвячений компетентнісному підходу до оцінювання учнів за допомогою інструментів Mozabook. Ми розглянемо різні види оцінювання, зокрема: формувальне, діагностувальне, коригувальне, орієнтувальне та підсумкове та інструменти Mozabook для їх реалізації.

Як за допомогою Mozabook ефективно коригувати та орієнтувати освітній процес? Дізнайтеся, як оптимізувати процес оцінювання, зробивши його зручним, прозорим і результативним!

📅Початок 11 жовтня 2024 року о 16:00👇

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

09 Oct, 07:51


⚡️ДЕДЛАЙН - 25 жовтня👇

🧑‍🔬👨‍🔬STEM та медіаграмотність: навчись аналізувати світ – конкурс вправ від АУП

📣Академія української преси оголошує Всеукраїнський конкурс «STEM та медіаграмотність: навчись аналізувати світ» на кращу вправу з інтеграції медіаграмотності у предмети природничо-математичного та інформатичного циклів для 5-11 класів.

📈Основні критерії оцінювання розроблених вправ такі:

Інтеграція медіаграмотності у конкурсні дисципліни: вправа має поєднувати елементи медіаграмотності з вивченням предметів природничо-математичного та інформатичного циклів (фізика, хімія, математика, біологія, географія, інформатика та інші), показуючи практичне застосування критичного аналізу інформації.
Інноваційність та креативність: пропоновані вправи мають демонструвати новий, оригінальний підхід до навчання, включаючи використання сучасних технологій, методів або підходів для розвитку медіаграмотності серед учнів.
Практичність: завдання повинні бути реалістичними та придатними для використання під час освітнього процесу.
Розвиток критичного мислення: вправа має сприяти розвитку критичного мислення учнів, зокрема навичок аналізу та оцінки інформації, розпізнавання маніпуляцій та фейків у медіа, що є важливими компонентами медіаграмотності.
Можливість оцінювання результатів: вправи повинні включати критерії оцінювання, які дозволяють вчителям об’єктивно оцінити результати виконання завдань, а також рівень засвоєння учнями навичок медіаграмотності та інтеграції цих знань у навчальні предмети.

🤝Конкурс реалізується спільно з Головним управлінням загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

🏆Пʼятнадцять переможців/переможниць конкурсу отримають дипломи від МОН України та АУП, а також авторські гонорари за розробку вправ (50$).

📅Конкурс триває з 17 вересня до 25 жовтня 2024 року.

📣Результати будуть оголошені до 1 листопада на сайті АУП, сторінці у Telegram, Facebook та надіслані електронною поштою усім учасникам/учасницям конкурсу.

ℹ️Для участі у конкурсі необхідно завантажити на ваш комп’ютер та заповнити цю форму. До вказаного дедлайну заповнену форму необхідно надіслати організаторам шляхом заповнення гугл-анкети: https://forms.gle/fNbMKmsH8DsGExuf7

🔋Кожен/кожна учасник/учасниця може надіслати не більше 3 матеріалів.

☝️P.S. Друзі, просимо особливо звернути увагу, що до конкурсу приймаються тільки вправи (!), оформлені за шаблоном (!).

📃Усі плани-конспекти вправ, що подані на конкурс та відповідають його вимогам, будуть розміщені на порталі Медіаосвіти та медіаграмотності, а їх автори отримають дипломи від МОН України та Академії української преси.

✉️Контактна особа: Юлія Рицик, асистентка проєктів Академії української преси, [email protected], 067-372–27–33.

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

08 Oct, 10:41


💻Цифрова підтримка для вчителів: тренінг з використання європейської платформи FOBIZZ

У межах проєкту «Надання цифрових інструментів для подолання відставання у навчанні, соціально-емоційного розвитку та оцінки стану психічного здоров'я для найбільш вразливих 35000 дітей у сільській місцевості» 9 жовтня 2024 року о 14:00 відбудеться тренінг «Онлайн-сервіси на допомогу вчителю» з використання європейської освітньої платформи FOBIZZ.

Тренінг проводиться для Донецької, Запорізької, Миколаївської, Харківської, Херсонської, Дніпропетровської областей.

Учасники заходу отримають:
- безкоштовний доступ до всіх цифрових інструментів платформи FOBIZZ;
- сертифікат про проходження тренінгу (8 годин).

Під час навчання буде розглянуто такі модулі:
- онлайн-сервіси для використання на уроці;
- онлайн-інструменти платформи FOBIZZ для проведення уроку онлайн;
- цифровий підручник для надолуження знань з української мови і соціально-емоційного навчання учнівства прифронтових регіонів.

Більше деталей про тренінг та реєстрація тут.

Довідково:
Проєкт «Надання цифрових інструментів для подолання відставання навчанні, соціально-емоційного розвитку та оцінки стану психічного здоров'я для найбільш вразливих 35 000 дітей у сільській місцевості» реалізується БО «100% життя» у партнерстві з ГО «Українська посмішка» за підтримки Офісу Організації Об’єднаних Націй з координації гуманітарних питань.

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

08 Oct, 07:32


📝ДАЙДЖЕСТ МОІППО — ВЕРЕСЕНЬ 2024📝

Шановні освітяни Миколаївщини, презентуємо вашій увазі - звіт діяльності Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за вересень 2024 року в щомісячному "Дайджесті МОІППО" - випуск № 8 (72).

Попередні випуски шукайте за хештегом #Дайджест_МОІППО або на сайті: https://moippo.mk.ua/daidzhest
Тримаймо стрій, слава Україні!🇺🇦
_
Створено в співпраці центру освітнього краєзнавства імені Дмитра Кременя та центру цифрової освіти та медіакультури МОІППО.

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

07 Oct, 16:15


📹Запрошуємо долучитися до вебінару від компанії "EdPro" - "Інструменти Mozabook для формувального оцінювання навчальних досягнень учнів"

💬Під час вебінару ви дізнаєтеся, як використовувати інструменти Mozabook для підтримки безперервного оцінювання учнів впродовж навчання та зворотного зв'язку; які можливості надає програмний засіб для створення інтерактивних завдань та вправ; як за допомогою Mozabook забезпечити всебічний розвиток учнів, враховуючи їх індивідуальні освітні потреби.

🌐 Початок - 8 жовтня о 16:00.

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

06 Oct, 11:47


💛ШАНОВНІ КОЛЕГИ! ДОРОГІ ДРУЗІ!

🍂У жовтневий час золотої осені прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Всіх нас об’єднує найвагоміше – допомагати молоді здобувати необхідні знання, проявляти здібності й таланти, набувати моральних і духовних цінностей та обирати правильний життєвий шлях.

Наша глибока шана Вам, дорогі колеги, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення зростити для України яскравих, творчих, вмілих, соціально активних громадян, справжніх патріотів рідної землі. Свій освітянський обов’язок ви виконуєте з честю й гідністю; завжди були і залишаєтесь світочем у всебічному житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.

Хай ваша щоденна самовіддана праця примножує добро у світі, буде натхненною і результативною, повниться світлою вірою у свої сили, гордістю – за високе призначення на землі – бути Учителем!

Щиросердно бажаємо всім міцного здоров’я, родинного затишку й злагоди, упевненості у завтрашньому світлому дні, непохитної віри у перемогу України!

Безмежно вдячні Збройним Силам України за захист кожного / кожної з нас!
Дякуємо за можливість жити, навчатись і навчати!

🇺🇦Закликаємо подякувати захиснику-освітнянину, який більшу частину свого життя присвятив науці, а нині - захищає наше майбутнє. Реквізити тут.
Дякуємо небайдужим!

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

02 Oct, 13:10


👩‍🏫👨‍🏫Шановні колеги, запрошуємо творчих, ініціативних, креативних педагогів до участі у всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2025».

23 вересня 2024 року відкрився доступ до реєстраційної платформи конкурсу в розділі «Реєстрація учасників 2025».

Звертаємо увагу, що реєстрація завершується 14 жовтня 2024 року!

Участь у конкурсі – чудовий шанс заявити про себе, обмінятися досвідом з колегами та надихнути ваших учнів.

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

02 Oct, 10:54


👩‍🏫👨‍🏫02 жовтня 2024 року в стінах Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулися урочистості до прийдешнього свята - Дня працівників освіти, яке відзначається щорічно в першу неділю жовтня.

Учасників заходу привітали:
- Антон Табунщик, голова Миколаївської обласної ради;
- Олександр Трайтлі, заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації;
- Алла Веліховська, директорка департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації;
- Віра Оборонько, голова Миколаївської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки.
- Василь Шуляр, директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Під час заходу освітян відзначено нагородами Міністерства освіти і науки України, Миколаївської обласної війської адміністрації, Миколаївської обласної ради, Миколаївської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки, департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації.

Музичне вітання присутнім подарував композитор та виконавець, заслужений артист України Олександр Сичов.

Організаційний супровід заходу забезпечили працівники центру цифрової освіти та медіакультури МОІППО спільно з Обласним будинком художньої творчості.

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

01 Oct, 08:19


🇺🇦ПОДЯКУЙТЕ ЗАХИСНИКАМ ДІЄВО!🇺🇦

У День захисників та захисниць України маємо вшанувати тих, хто поклав своє життя за нашу свободу та незалежність і подякувати тим, хто сьогодні виконує титанічну роботу, захищаючи нас.

Найкраща подяка - це не вподобайка, коментар чи картинка, а донат на потреби Збройних Сил України.

І ми закликаємо всіх небайдужих подякувати дієво і долучитися до збору на MAVIC 3T (з тепловізором) для миколаївського викладача-краєзнавця, який більшу частину свого життя присвятив науковим дослідженням та відкриттю історичної правди про злочини тоталітарних режимів в Україні, а нині захищає нас на передовій.

Наша ціль: 200 000 гривень. Дякуємо усім, хто регулярно підтримує нашу ініціативу.

🫶Закликаємо усіх освітян Миколаївщини та України, партнерів, просто небайдужих громадян та студентів знаменитого істфаку, які навчалися в різні роки, долучитися до збору і прискорити купівлю необхідного засобу.

💲Реквізити для поповнення:
"Освітянський дрон"
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/AeDzJQUpAp
💳Номер картки банки
5375 4112 1151 2442

🌏Для переказів PayPal: [email protected]

🔵🟡Слава захисникам і захисницям України!

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

27 Sep, 13:30


🙌Шановні колеги, станом на 16:00 27 вересня зібрали 28700 грн. Проведіть п'ятницю корисно - долучіться до збору🫶
Дякуємо небайдужим!
Інформація та реквізити постом вище🇺🇦

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

23 Sep, 11:55


🇺🇦ПІДТРИМАЙМО КОЛЕГУ-ІСТОРИКА🇺🇦

Шановні освітяни, партнери, друзі!

💥Як ви знаєте, ситуація на фронті дуже складна, наші захисники щохвилини виконують титанічний обсяг роботи, жертвуючи своїм здоров’ям та життям заради нас із вами, заради наших дітей та майбутнього України!

🦅Однак є засоби, які значно полегшують виконання бойових завдань і за роки війни вони зарекомендували себе якнайкраще.

Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ініціює початок збіру на придбання дрону MAVIC 3T (з тепловізором) для миколаївського викладача-краєзнавця, який більшу частину свого життя присвятив науковим дослідженням та відкриттю історичної правди про злочини тоталітарних режимів в Україні. Нині – він захищає наше право на існування, нашу справжню історію та цінності на одному з гарячих напрямків фронту.

Наша ціль: 200 000 гривень.

🫶Закликаємо усіх освітян Миколаївщини та України, партнерів, просто небайдужих громадян та студентів знаменитого істфаку, які навчалися в різні роки, долучитися до збору, тим самим інвестуючи в нашу Перемогу.

💲Реквізити для поповнення:
"Освітянський дрон"
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/AeDzJQUpAp
💳Номер картки банки
5375 4112 1151 2442
🌏Для переказів PayPal: [email protected]

🔵🟡Разом переможемо! Слава Україні!

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

16 Sep, 05:57


МОЯ SТЕМ-ІДЕЯ

Запрошуємо взяти участь у сьомому обласному фестивалі «Моя SТЕМ-ідея» для учнів 1–11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованців закладів освіти інтернатного типу обласного підпорядкування, позашкільної освіти, що проводитиметься на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 28 листопада 2024 року в дистанційному форматі за такими номінаціями:
- Робототехніка – hand made;
- STEM-дослідження;
- STEM-конструювання;
- STEM-ART.

Звертаємо увагу, що кожна робота має бути оформлена окремим листом і надіслана на електронну скриньку кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та IT МОІППО ([email protected]) до 01 листопада 2024 року.

Детальніше – за покликанням.

За додатковою інформацією звертатися до Віталія Кошового, старшого викладача кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та ІТ МОІППО: [email protected].

Миколаївський ОІППО (для педагогів)

12 Sep, 06:12


ℹ️Про проведення Всеукраїнського науково-практичного семінару з міжнародною участю «Наука на сцені»: від ідеї до міжнародного визнання»

24 вересня 2024 року о 15:00 відділ STEM-освіти Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» ДОР, ГО «Освітній центр розвитку обдарованості юнацтва», Science on Stage Ukraine, ГС «Центр Компетенцій ФОРД» проводить Всеукраїнський науково-практичний семінар з міжнародною участю «Наука на сцені»: від ідеї до міжнародного визнання».

Під час семінару будуть обговорюватися питання:
- участі української делегації STEM-учителів у Тринадцятому Міжнародному фестивалі «Наука на сцені – 2024» (Science on Stage);
- впровадження в освітній процес успішних STEM-проєктів;
- перспективи розвитку фестивального руху «Наука на сцені» в Україні.

До участі запрошуються науковці, педагогічні працівники, керівники закладів освіти, зацікавлені особи у розвитку STEM-освіти.

Участь у заході безоплатна.
Для участі у заході необхідно зареєструватися до 23.09.2024 року (включно до 16:00) за покликанням: https://forms.gle/dxg4KzKFWSJHZjcG8

На зареєстровану адресу буде надіслано покликання на підключення до семінару.