БЕРЛІНСЬКА

@mariaberlinska


БЕРЛІНСЬКА

17 Oct, 12:22


✈️ Тут можна повністю безоплатно отримувати навчання та доступ до найбільшої miltech спільноти

🤝 Підписуйте на волонтерський проект Victory Drones та Фонд технопідтримки фронту Dignitas. Victory Drones — це про технологічну мілітаризацію суспільства. Посилання на проект в інших соцмережах: Instagram та Facebook.

🇷🇺 Про новинки, які з'являються у кацапів, можна дізнатися на каналі з технологічної розвідки ворога — VD:Розвідка Ворога.

🤖 Технології це те, що визначає хід війни та переможця.

БЕРЛІНСЬКА

17 Oct, 10:11


Все, що в напрямку озброєння і технологій виготовляється в Китаї, Північній Кореї, Ірані, Індії, etc - треба сприймати як те, що раніше чи пізніше може прийти на нашу землю.

Всі ці робособаки, рої ударних дронів, роботи-поліцейські, лазерна зброя, і так далі.
Буквально за кілька років це вже може бути тут. І тому вже зараз треба думати про своє і засоби протидії.

Для тих, хто як завжди не вірить нагадаю - ще кілька років тому ви не вірили що тут будуть літати іранські дрони і корейські ракети.
Що по Запорізькій чи Харківській області будуть бігати військові з регулярної армії Північної Кореї.

А ще 2.5 роки тому взагалі не вірили таким як я, котрі били в набат про те, що скоро велика війна.

Давайте не сперечатись, а готуватись.
Хоча б вчіться управляти дронами, складайте свої перші FPV. Все це і набагато більше є від нас безкоштовно на Victory Drones.
Я хочу щоб в тій світовій катастрофі, яка тільки починається - якомога більше моїх людей вижили.

БЕРЛІНСЬКА

16 Oct, 21:08


Початок червня 2023, майже півтора роки тому. Коли пропаганда занурила країну в ейфорію літнього контрнаступу.

Я озвучила те, що тоді не хотіли слухати і в більшості не сприймалося всерйоз.

Таблетка для пам'яті:

https://youtu.be/6qJz4SAMG98?feature=shared

БЕРЛІНСЬКА

16 Oct, 19:05


Чи місце жінкам в армії? Троє дівчат обговорили це питання - двоє добровільно служать, третя так само добровільно очолює наш Фонд технопідтримки фронту Dignitas.

Рекомендуємо:)

https://www.youtube.com/watch?v=WemAzjr3B7k&t=45s&ab_channel=DignitasFund

БЕРЛІНСЬКА

16 Oct, 18:15


Останнім часом відкриваєш новини, і там що не новина - то шедевр.

Чого тільки варта вечірня сторінка УП.

І Байден, який дає допомогу чайними ложками (при всій вдячності до американського народу). Але допомога Україні це максимум кілька відсотків військового бюджету. І левова частка коштів лишається в США, для контрактів своїм виробникам. Так, те що оголошується як кошти для України. Нам часто дають натомість на ці суми те, що і так мали списати як застаріле.

І Президент, який говорить про запрошення НАТО в горизонті кількох місяців.
І НАТО, які нікуди запрошувати не збираються.

І чергова корупція на Хмельниччині. Я, доречі, з тих земель, і мені вже стає соромно. Що не тиждень - то новина як пиздять на війні місцеві чиновники.
Прокурори партіями бронюються, МСЕК, Пенсійний фонд, депутати, податкові кілограмами гребують мільйони доларів...
В той час, як труни з нашими людьми день в день йдуть з фронту.
Як вам з цим вмирати,жалюгідні ви жлоби?

Як сказав би Подерв'янський на ці новини: йобаний стид.

БЕРЛІНСЬКА

16 Oct, 17:41


На жаль ми досі дуже часто слухаємо людей, чиї прогнози ніколи не збуваються. Вже завтра ніхто не пам'ятає що він казав вчора.

Але йдуть красиві заголовки - "Україна вийде на кордони 1991 вже в цьому році", "На таємному засіданні вирішено запросити нас в НАТО", "Лікарі визнали, що Путін помре за кілька місяців"....

Мільйони переглядів. "І ето піздєц, таваріщі!"
Тому що епоха гугла дає можливість перевірити будь якого брехуна. І зрозуміти, що він втюхує саме те, що ви хочете почути.
Не важливо якої національності, статті, віку, поглядів експерт. Важливо чи це дійсно експерт, чи просто балакуча голова.

І це дуже легко перевірити, пару хвилин в гуглі. Але люди чомусь лінуються. І раді самообманюватись псевдо прогнозами. Головне, щоб нерви заспокоїти.
Я, наприклад, не лінуюсь, і уважно слухаю навіть російських експертів. Не клоунів на політичних шоу, а реально фахових людей. Навіть якщо вони нацисти.

Дуже важливо перевіряти, хто що говорив в минулому. Час показує, хто був правий.

Ось приклад з 2014 року, цього російського експерта варто уважно слухати далі:

https://nv.ua/ukraine/blestyashchuyu-pobedu-pod-ilovayskom-rossii-obespechili-drony-ekspert-21956.html

БЕРЛІНСЬКА

16 Oct, 12:32


Часто питають, як на 11 році війни мені вдається зберігати здоровий глузд, високий темп роботи і мотивацію.
На рахунок здорового глузду я вже не впевнена, як відомо здорових майже немає, є не діагностовані)

А от щодо мотивації вона дуже проста, я не раз її озвучувала публічно. Мені важливо мати з чим піти. Я розумію, що мій час тут закінчується, тому хочу встигнути.
І тому мені не важливо що роблять інші. Справедливо чи безчесно, достойно чи лицемірно живуть люди навколо.
Важливо, як живу я. Я себе просто не зрозумію, якщо не буду займатись війною. Не тому що я хороша людина, просто я інакше не можу.

Отже основна мотивація дуже проста і особистісна - для себе. Можна обманювати кого завгодно, навіть себе. Але в кінці себе не обманеш. Як казала моя мудра бабуся, проста сільська жінка: "мати Бога в серці".

А ще я дуже люблю свій народ. Я бачила багато народів і країн. І прямо дуже люблю своїх українців. Так, люди різні, народи не монолітні, і в нас трапляються феєричні покидьки.
Але загалом наші люди це любов.
Напрочуд незлостиво сердечні, життєво мудрі і трепетно ніжні. Творчі сродною працею.
І безмежно сміливі, з прекрасним почуттям гумору, навіть під час війни.

БЕРЛІНСЬКА

16 Oct, 11:33


Відповідаючи всім і одразу - так, треба робити дрони на оптоволокні.

Так, в цьому є перспектива. Так, ворог нас в цьому на жаль обігнав.

Мені взагалі дивні такі питання в жовтні 2024.
Просто подивіться відео, де російські дрони на оптоволокні знищують десятки одиниць нашої техніки.


Треба і багато. Зараз у вас куплять все, що працює, черги будуть стояти.
Взагалі все, що невразливе до традиційних засобів РЕБ буде мати попит - від нестандартних частот і автоматичного донаведення до оптоволокна.

На війні все, що показує результат має право на життя.
Можна називати ці дрони весільними, хобійними, туристичними, кухонними, чи "ниточними". З цього сміються тільки клінічні ідіоти. Той, хто хоч раз в житті бачив успішне застосування ударних дронів - розуміє, наскільки це серйозна зброя в правильних руках.

Сміливо робіть дрони на оптоволокні. В Україні цього дуже мало, і це вкрай потрібно.

БЕРЛІНСЬКА

16 Oct, 11:23


Стратегический резерв: где Украина прячет тепловозы и можно ли их уничтожить?

🔺Дизельные тепловозы продолжают оставаться последней надеждой ВСУ на бесперебойную логистику. Их исправность, равно как и сам факт существования, зависит от множества обстоятельств, вмешательство в которые чревато срывом поставок вооружений и боеприпасов по целым направлениям.

О чём речь?

После первых ударов по энергосистеме Украины оставшиеся там тепловозы используются как аварийный источник снабжения группировки ВСУ практически по всему фронту. Несмотря на регулярные прилёты по эшелонам с военной техникой, значительная часть тепловозного парка продолжает функционировать, поскольку для их ремонта и поддержания технической годности используется обширная сеть локомотивных депо по всей стране. После уничтожения части украинской энергетики значительная часть тепловозов курсирует по Украине, как комплексы «Тополь-М» по территории России: локомотивы практически не задерживаются на одной станции надолго и постоянно перемещаются. На такой шаг Киеву пришлось пойти по целому ряду причин, но прежде всего — из-за невозможности восполнять потери тепловозов, поскольку из двух крупных предприятий — производителей тепловозов на Украине в данный момент функционирует только одно — Харьковский завод транспортного машиностроения (ХЗТМ). Но если тепловозов мало и обслуживать их тяжело, как они функционируют?

Где чинят и обслуживают тепловозы?


На Украине функционирует порядка 20 локомотивных депо, вокруг которых сосредоточены серьёзные промышленные мощности и некоторое количество резервов подвижного состава. Существенное количество тепловозов (как маневровых, так и магистральных) невозможно использовать при первой же необходимости из-за неоднозначного состояния. С одной стороны, при минимальном обслуживании они способны функционировать, с другой — их обновление и капитальный ремонт с каждым разом становятся всё сложнее из-за отсутствия производства запчастей. Сочетание промышленной базы и некоторого количества тепловозов на базах хранения позволяет максимально замедлить процесс старения тепловозного парка. Именно сочетание промышленной базы и некоторого количества подвижного состава позволяет сохранять тепловозы на случай масштабных сбоев в украинской электросети.

Какие объекты самые важные?

Большая часть локомотивных депо, как, например, ТЧ-1 «Одесса-Сортировочная», оснащены необходимым оборудованием и имеют в общей сложности несколько сотен слесарных цехов, где тепловозы можно приводить в порядок. Примером в этом отношении может служить локомотивное депо ТЧ-2 «Подольск» Одесской железной дороги. Относительно большинства депо на Украине оно укомплектовано современными составами, включая электровозы переменного тока 2ЭС5К «Ермак» ранних моделей, купленные в 2008 году, локомотивы ВЛ80 и тепловозы ЧМЭ3. К современным объектам по ремонту локомотивов относится и моторвагонное депо «Одесса-Застава» с дополнительными цехами для внеплановой загрузки. Другим объектом повышенной важности для Украинской железной дороги является локомотивное депо «Киев-Пассажирский» (Ю-З). Узлы этого типа имеют сильное «плечо поддержки» из вспомогательных предприятий в Полтаве, а также на черкасском и винницком участках. Удары по поворотным кругам, цехам локомотивных депо и тяговым подстанциям потребуют существенного расхода ракет и дронов, однако при систематической работе по таким объектам появится возможность серьёзно нарушить снабжение подразделений ВСУ по всей линии фронта.

@MChroniclesBot — присылайте ваши фото и видео с фронта.

😡
Подпишись на «Военную хронику»

💙
«Военная хроника» в VK

БЕРЛІНСЬКА

16 Oct, 10:39


Армії вооють не до останнього солдата. А до деморалізації однієї із сторін.
Тому тримати дух важливіше ніж будь що інше. Це теж своєрідна технологія у війні.
Програмування дронів важливо. Але ще важливіше програмування людей (себе) на стійкість. Як би страшно не було. Особливо, коли страшно.
Бо війна найкращий час вчитися не боятися.

БЕРЛІНСЬКА

16 Oct, 09:17


Не пов'язую технологічний прогрес і людяність.
В нацистів були блискучі медики, інженери, режисери і філософи. Рівень освіти у німців перед війною був значно вищим, ніж середня температура по світовій палаті. Але інженери спрямовували свій талант на створення машин смерті, лікарі на експерименти над живими дітьми в концтаборах, а режисери на кшталт Ріфеншталь на прославлення Третього рейху.
Нетфлікс, убер, дрони штучний інтелект, нейролінк і фейсбук, не убезпечать від того, що росіянин розстріляє всю сім'ю за електрочайник.

Здається, що люди в 21 столітті значно розумніші.
Насправді це неоднорідно. Рівень освіти справді вище, письменних людей незрівнянно більше.Але чи середній пасажир київського метро розумніше Сократа?
А головне,чи стали ми людяніше?
Христос з апостолами сприймався тоді як мінімум як дивак.Адже він запропонував людяність і милосердя як новий закон.
"Немає більшої любові, ніж віддати життя своє за ближнього". Що українці зараз і втілюють.Захищають своїм життям свою українську сім'ю.

БЕРЛІНСЬКА

12 Oct, 16:14


Найефективніше вкладення 1 гривні зараз - в дрони.
Найефективніше використання одиниці часу - підготовка до війни.

Ось тут є всі необхідні матеріали, безкоштовно:
https://www.victory-drones.com/warrior

Обов'язково пройдіть такмед, встановіть симулятор польотів на FPV,  вчіться поводитись зі зброєю, тримайтесь  в гарній фізичній формі.
Хочеш миру - готуйся до війни.

Донатьте в будь який Фонд кому довіряєте. Або допомагайте  самостійно. Це навіть краще, адже зменшує операційне навантаження на волонтерські Фонди.

Наш збір на FPV дрони Люті Пташки  тут:
https://send.monobank.ua/jar/5iWf9YdYcx



Можна долучитись до Лютих Пташок також  тут через офіційний рахунок нашого Фонду Дігнітас

https://dignitas.fund/uk/furious-birds/

БЕРЛІНСЬКА

12 Oct, 16:03


Часто чую від різного розливу популістів думку:

"які наші дії коли війна завтра закінчиться? нам треба вже написати стратегію розвитку країни якщо завтра не буде війни".

Це теж wishful thinking, інтелектуальна імпотенція та бажання виглядати великими стратегами.

1. Стратегій написано вагон і малу бричку. Тільки в Кабміні їх добра сотня. Кожен дурень пише свою стратегію.
Але стратегії самі по собі не панацея. Це просто умовний план що варто робити.
Наприклад в одній стратегії написано: " Нам треба побудувати 100 заводів для військової техніки".
Звісно треба. Тільки ідіот який це пише переважно навіть туристичну палатку не вміє розкласти.
Ідеї і стратегії самі по собі нічого не варті.
Волонтери в моїй команді Victory Drones могли роками казати - треба навчити 100 тисяч військових користуватись технологіями. Це стратегічна мета.
Ми не казали, і в нас не було написано ніякої стратегії, тому що паперу шкода. Ми просто знали що це треба, взяли і навчили.


2. З якого дива завтра закінчиться війна?
Вчора один вічний стратег в дорогому костюмі мені доводив що ми вже повинні написати Візію і Стратегію, як нам жити після перемоги до 2040 року.
Я спитала його:
- Ти хочеш дипломатичну відповідь чи пряму?
-Пряму.
- Ок, ти безпомічний довбойоб. Замість того щоб плодити порожню філософію тренуйся тримати в руках автомат і пульт до дрона. Бо поки ти пишеш всю цю хуйню, замість того щоб передати пару ребів чи бронемашин - зараз, в ці хвилини, там вмирає той, кого ти не зберіг.
І тому маєш замінити.
Схоже він образився. Але я говорила йому це, якраз тому, що хочу щоб він вижив. Навіть зі своїми стратегіями та іншим сміттям в голові.

3. І знову ж таки, чому Путін має зупинитись? Звідки ці ідіотські ідеї про перемир'я, якого росіяни тільки чекають?
Мовляв варто нам попросити, віддати частину територій і росіяни підпишуть.
З чого ви взагалі це взяли? На місці Путіна я би зараз взагалі не зупинялась. Ні на яких умовах. Вони тільки розкочегарили машину війни. Тільки почали перебудовувати життя 140+ мільйонів на військові рейки. Тільки включили в цей процес забезпечення ресурсом десятки союзників - Китай, Індія, Північна Корея, Іран, Білорусь, etc.

Нащо їм зупинятись? Щоб отримати просто пару областей?
Ні, маючи такий ресурс я би йшла до кінця. Як мінімум Лівобережжя. А бажано вся Україна.
Наш боксер вже загнаний, висить на канатах, для нас це умовно 11 раунд. А для них десь третій.
Бо ми необдумано втратили кращих людей в перші роки, не продумали математику війни вдовгу. Не захистили людей технологіями.



Іноді мені здається, що в Україні в деяких людей якесь еротичне збудження на слова "стратегія, візія, місія, стейкхолдери, роуд меп..." Це небезпечна і жалюгідна дурня.
Треба просто брати і робити. Чим більше технологій, відтренованих людей, побудованих виробництв і процесів - тим краще.
Це війна військово-економічних систем. І так як ресурсу в нас в рази менше, то і застосовувати його ми маємо в рази ефективніше. Не витрачаючи час на безкінечні конференції на тему повоєнних стратегій.
Все має працювати для фронту. Так, як це на жаль, працює в ворога.

БЕРЛІНСЬКА

12 Oct, 15:12


Дивись як ясніє до нас небокрай!
Як сонце привітно сміється!
Дивися й радій тільки не забувай
Що все це крихке і б’ється
І успіх і святість і вічна любов
І відданість рідного серця
І стіни надійні камінного дому –
Усе це крихке і б’ється
Шепочу в уламках розбитих небес:
Не сердься мила не сердься
І чую торкаючись легко тебе
Що все це крихке і б’ється
(с) Іздрик

БЕРЛІНСЬКА

12 Oct, 15:11


Якою має бути інженерна ставка на державному рівні? Проводимо опитування серед експертної спільноти Victory Drones.

Мета:
👉🏻 зібрати та проаналізувати думку фахівців;
👉🏻 отримати рекомендації відносно складу та ресурсів для втілення цієї ідеї.

Деталі у формі:
https://forms.gle/XF7xjfFKTW9F7j1aA