Раз на рік і папір до рук можна. Розповідаємо
⬇️Вже за годину ми з вами писатимемо диктант єдності. Своя мова у своїй країні — це виборене право, яким українці пишаються й не поступляться.
А що варто пам’ятати після того, як ви поставили крапку у «забужківському реченні» та готові надсилати його електронною поштою на перевірку фахівцями?
🔒Пароль без двофакторної аутентифікації — як незакриті лапки. Як серіал без сертифікату.
🤭 Як нічого не робити й захистити особисту інформацію? Не відкривайте вкладення чи посилання в листах від незнайомих або підозрілих відправників. Це може бути спробою фішингу.
🗣 Чи розповідаєте ви перехожим всі ваші думки та де саме поставили кому в диктанті? Певно, ні. Так і з листами — використовуйте шифрування для захисту інформації, особливо для персональних чи фінансових даних. Активуйте додаткові розширення для браузера або вбудовані функції в налаштуваннях. Клік — і шахраям па-па.
📩 [email protected] не переконує? Перевіряйте автентичність електронних скриньок: уточнюйте адресу для онлайн-перевірки диктанту тільки на офіційних сторінках, як-от на сайті Суспільного
[email protected] 🇺🇦 Вмикайте диктант на Дія.ТV або Дія.Радіо об 11:00 та будьте на крок попереду з порадами та серіалами на Дія.Освіта. Адже цифрова — друга державна в найзручнішій диджитал-країні. Плекаймо обидві