ось що я чую в більшості випадків, коли прошу про допомогу в покращенні технічної складової процесу евакуації. звʼязок, специфічне спорядження, ТО машини, підготовка екіпажа до виконання поставленої задачі, знання маршруту, врахування усіх «що, якщо» – стають справжнім викликом для нормального командира, коли ваша структура ще не адаптована до використання броньованої техніки. це – ціла екосистема, яка має гармонійно вписуватись у загальний ланцюжок евакуації поранених, адаптуючись до викликів сучасної війни.
в полі більшість технічних проблем вирішується наявністю горизонтальних звʼязків і простим бажанням вирішити проблему, планування ж операції може вийти грамотним, лише якщо йому передувала ретельна медична розвідка з урахуванням специфіки району виконання та активності противника.
це кропітка робота, яка вимагає в першу чергу бажання її зробити, в меншій мірі – досвіду та знань, які, звісно, теж стануть у нагоді. але з моєї практики, кількість непередбачуваних ситуацій і помилок, через які гинуть або втрачають здоровʼя люди, ростуть в геометричній прогресії саме тоді, коли всім просто похуй і впадлу зайвий раз рухатись.