Фельдшер Саня #УкрТґ @banana_ems Channel on Telegram

Фельдшер Саня #УкрТґ

@banana_ems


Особистий погляд на медицину зсередини

Фельдшер Саня #УкрТґ (Ukrainian)

Канал Фельдшер Саня #УкрТґ - це місце, де ви знайдете корисні поради здорового способу життя та першої медичної допомоги. Саня, наш фельдшер, ділиться своїм досвідом і знаннями з усіма підписниками каналу. Ви зможете дізнатися про найефективніші методи надання допомоги в екстрених ситуаціях, як підтримувати своє здоров'я на високому рівні та багато іншого. Наша мета - навчити вас бути готовими до будь-яких ситуацій і забезпечити своєму організму правильний догляд. Підписуйтесь на канал Фельдшер Саня #УкрТґ щоб отримувати корисні поради та підтримку у всіх питаннях, пов'язаних з вашим здоров'ям.

Фельдшер Саня #УкрТґ

07 Jan, 11:11


Мало хто знає, що в цього каналу насправді є два адміністратори.

Я - Карма, медик підрозділу, побратим нашого Адского Реаніматора.

18.12.2024 загинув друг Гіппократ, Сашко, той, кого всі тут читали, за ким спостерігали.

Загинув при виконанні бойового завдання, як Герой.
Загинув швидко і безболісно. Нічого не встиг зрозуміти.

Всі подробиці, згадки і некрологи від побратимів будуть тут виставлені згодом. Згадаємо нашого друга разом?

Завтра відбудеться поховання. Всі, хто бажає провести востаннє Саню - пишіть в приватні, надам час та адресу.
(На загал інформацію не надаємо в цілях безпеки).

Саня, зустрінемось на наступній війні 🫡
Гіппократ - в строю

Фельдшер Саня #УкрТґ

09 Dec, 15:01


Про мою подорож, фіналочка

Власне кажучи ми дуже зраділи новині, що поїдемо додому. Настрій у всіх був не дуже, бо навколо була атмосфера окупації, це ніби інша планета. Триколор бісив шалено. Щонічні бомбардування. Я був дуже втомленим і вичавленим. Знаходитись поруч з ворогом. Я відчував сильну відразу до усього. Деякі люди здається були задоволені тим, що відбулось. Памʼятаю що була жінка яка радо допомогала росіянам у побутових питаннях. Навіть серед моїх колег думки були не такі однозначні як в мене. А щодо попів, то вони просто бухали там кожного вечора і чиплялись до жінок у цьому таборі. Типова поведінка.

28 числа ми готувались виїжджати з самого ранку, о 8 вже були в машинах і готові їхати. Але росіяни не хотіли нас так просто відпускати, щось було не так і не те. Нам не дали роздати всю гуманітарну допомогу. Віддавати поранених бійців вони не збирались з самого початку, цивіли теж ні, ні старі, ні діти. Вивезти людей з самого Маріуполя на територію України нам теж не дали. Десь в обід ми вирушили у зворотньому шляху. Порожні автобуси, машини «швидких». Ми не змогли забрати нікого.

Вночі нам довелось ночувати під Токмаком в машинах, бо фронт активізувався. Не найбільша проблема. 29 квітня ми повернулись додому. Я назавжди запам’ятаю перший прапор що побачив. Я так йому радів. Так радів «пікселю» та панам у панамах. Невеличке опитування і от я повертаюсь додому.

P. S. Моя сім’я як і я не знали куди я їду, лише через підстанцію дізнались де я і шо. Нам вдалось навіть подзвонити з того боку, через телефон людей, яким ми надали медичну допомогу. Єдина жінка-лікарка, що була з нами на 3 день навіть прийняла ванну у цивілів, в обмін на щось здається. За це все діло я навіть отримав гроші, але в еквіваленті менше ніж ці 4 доби з невеличким, якщо б рахували по відпрацьованим годинам і…. грамоту. Рілі наче «єбать ти молодець». Трохи зрадно, як на мене, ми виконали набагато більше ніж, що в мене у функціональних обовʼязках пише. Дякую, що хоч відпочити потім дали.

Фельдшер Саня #УкрТґ

08 Dec, 15:00


Про мою подорож ч.5

Дорога вела нас через усе місто, через проспект Металургів, поруч з Ілліча, здається там я з далеку бачив і Азовсталь. Нас повезли далі і ми опинились в Сартанах, десь поблизу Кальміусу. Там у нас була зупинка. Головний лікар і ще декілька лікарів поїхали на перемовини до Азовсталі, надовго. Ми ж сиділи в машинах і чекали. Роздавали людям що проходять пакети з їжею, в якийсь момент дуже багато людей було поруч. Вони повернулись назад і було розуміння що сьогодні ми звідси не поїдемо. Темнішало. Нас повезли у н.п. Безіменне, де знаходився фільтраційний табір росіян та наметове містечко. Тут нас і заселили. Спали ми на розкладушках у цих наметах, добре що опалювались хоча б. Здається чоловік 15 нас було в одному наметі. Це була друга ніч під триколорами.

26 квітня.

Всю ніч над узбережжям літали бомбардувальники і закидували Азовсталь фабами, великої потужності, бо земля здригалась навіть у Безіменному. Годували нас там здебільшого рисом, що готували на польових кухнях. Він був жахливим, вибирати не доводилось звісно. Вода була солонувата всюди. Магазин що там був приймав і гривні, і рублі. До обіду торгували однією валютою, після - іншою. Здається в цей день нас відвели покупатися в морі. Прохолодно знаєте, але мало хто може сказати, що купався у на узбережжі Азову в квітні 22 року. Звісно нас охороняли, людей навколо не було. Було непогано помитися після 2 діб в мандрах. Потім ми пішли назад і проводили час в наметах за іграми у карти. Це власне єдине що ми могли робити, ходити там вільно нам не дозволяли.

Була величезна черга з цивілів, що мали отримати папірець про дозвіл на пересування. В них забирали мобільні телефони та перевіряли їх, попередньо викачавши з них всю інфу. Багато хто переймався, що будь-що може не сподобатись росіянам. Цивіли розповідали свої історії. Хтось лишився без всього, в когось пропали рідні, у багатьох родичі були у силових структурах, поліції, у війську. Більшість не виходила на звʼязок вже давно.

Не памʼятаю нічого особливого 27 квітня. Ми просто очікували на результати перемовин. Кожен день від нас їздила група на чолі з Олександром Ковальовим та ще одною особою, наче як його братом, але впевненості в мене немає. Так само були залучені і ДСНСники, бо такі гуманітарні історії це їх юрисдикція. Зрозуміло що кожного разу знаходились якісь причини не виносити поранених і цивільних. Нажаль тоді нічого досягти не вдалось. А під вечір ми дізнались що повинні їхати на наступний день додому.

Фельдшер Саня #УкрТґ

07 Dec, 15:00


Про мою подорож ч.4

Ми поїли і зібрались на нараду з головним лікарем швидкої. Я його дуже поважаю за те, що він був поруч і керував процесами, про які я і не знав. Він робив усе що від нього залежало, навіть більше і знаходився в таких самих умовах як і ми. На тій нараді ми вирішили як будемо забирати поранених, їх мало бути ~30. Важкі, але з потенціалом повинні були піти в авто швидких, легкі та середні в автобуси. Безнадійні туди ж, але за ширмочку, яку мали зробити з пельонок з акушерських наборів. Щоб цивіли та інші хлопці не бачили тіла. Я пам’ятаю ту розмову дуже добре, рішення було прийнято, всі розуміли складність та обмеженість ресурсів. Але ми були готові зробити все що від нас залежить. Лягли спати.

25 квітня.

Прокинулись вранці і поїхали у бік Маріуполя. Зупинились у Мангуші. На той час я знав про Мангуш одне. Це супутникові знімки Maxar, де кладовище виросло на +-10к могил. Це місце поховання цивілів, що загинули. Ми зупинились прям у н.п і чекали дозволу на вʼїзд у Марік. Захотілось пити і ми попросили одну з місцевих набрати води. Вона виявилась медсестрою інфекційної лікарні. Колега. Вона казала, що сусіди зникають. «Ну от колись сусід сусіду вивалив щебінь перед двором, давно то було, а він зараз пішов і сказав, що той позиції здає, зник сусід». Вона не була задоволеною росіянами, воно і не дивно. Ми попрощалися і поїхали у місто.

Воно зустрічало нас зруйнованим Епіцентром. Тоді я вперше побачив рівень руйнувань, що завдала кацапня. Запах гару стояв у всьому місті. Я такого ніколи не відчував. Будинки були зруйновані, згорівші. Іноді всі квартири, іноді частково. Люди стояли і готували у дворах, черги до водоколонок. Все потрощене, машини вскриті. Стояв тіп і з «шістки» зкручував катафоти, навіщо? Магазини винесені, банкомати зламані. Єдине ціле що я там побачив це була Тесла, здавалося, що з неї пилинки здували. Парк, засіяний деревʼяними хрестами з рам вікон і підручними матеріалами. Багато хрестів. Дуже багато.

Фельдшер Саня #УкрТґ

06 Dec, 15:00


Про мою подорож ч.3

Почало темнішати потрохи. Основна дорога була перекопана, але якість покриття було афігенною. Велике будівництво, нічого не скажеш. І от ми через маленькі села виїжджаємо до посту ГАІ, прапори денере, військові. І ми не заїжджаємо в місто, нас розвертають і ми їдемо у Юрʼївку, що поруч. Там нас завозять на велику базу відпочинку. Не так давно я дізнався, що там базувався Азов. Але вже там висить табличка «ваєная камендатура денере». В той момент подумав, що можливо це останнє що я побачу. Ми вийшли з авто, нас попередили, що все заміноване і ходити нікуди не треба. Нас повели на місце нашої ночівлі.

Здається це була база відпочинку «Олімп». Більше сцяниною мені не воняло ніде у світі, ніж там. Нам запропонували вечерю, не пам’ятаю що там було, скоріше за все консерви, які ми і привезли як гуманітарку. Нею були завалені 5 автобусів і частково швидкі, на яких ми заїжджали. Куличі певно теж були у меню.

Той фебес достав ніж і показово їв з нього. Розповідав нам про те, що загрози для мирного населення немає, все ж класно. І взагалі, росіся не робить Точки-У, одна з яких не так давно (на той момент) прилетіла у Краматорськ. Де я був, я возив поранених звідти, як і багато хто з колег, що були зі мною. Таких було доречі ще 15. Це з водіями. І цій гниді вистачало розуму розповідати нам про це, що це Україна спеціально вдарила по цивільним, щоб звинуватити росію. І взагалі, ракета не в тому напрямку лежала. Я слухав його і розумів, що нічого не можу відповісти. Я в тилу підорів, ми тут самі.

Фельдшер Саня #УкрТґ

05 Dec, 15:01


Про мою подорож ч.2

Після побаченого я зрозумів де я знаходжусь остаточно, ніхто з бригад про це не знав, ДСНСники також, а от священики знали точно. Як я це зрозумів? Рухаючись по лінії фронту, що затихла на момент поки ми були там ми застрягли у багнюці, якраз на лінії розмежування. Попереду нас була цивільна автівка, що вщент згоріла. Поруч стирчав «Ураган», не знаю чи повʼязані ці речі. І от виштовхуючи автобус ми поговорили з попами, вони знали куди ми їдемо. На Азовсталь. Ми виїхали з того багна і опинились перед росіянським блокпостом. Зрозуміти це було неважко, аквафреш, форма, ну і зеточки. І от наші бокові двері відчиняю дядько і каже на українській «Доброго дня». Морда в нього фсбшника, це перше про що я подумав. Далі я дізнався що був то валентин вікторович крижановський. Це зрадник України, колишній співробітник СБУ. Про нього певно самі зможете знайти інфу, це не складно. Він запитав у нас документи, яких у нас не було. І з цим були певні проблеми, але документи нам сказали здати ще на виїзді.

Ну що ж, поїхали ми далі, вже по окупованій частині нашої країни. Це почало нагнітати, я побачив Василівку, через яку я не один раз їздив у Крим. Думаю, що багато хто ще пам’ятає ту «тарілку». Місто частково зруйноване, особливо АЗС. Зруйнована російська техніка та окопи, що риються. Перші росіянські військові з короткими мосінками. Ця форма. Далі Токмак. Нас зупинили там і довго з чимось розбирались. Там не було відчуття війни, все було цілим і неушкодженим.

Памʼятаю, що в нас була думка, що можливо ми доїдемо до Бердянська і назад, але не судилося. Бо коли ми доїхали до кола перед містом ми впевнено поїхали по дорозі за знаком «Маріуполь». Дорожні знаки були єдиним нагадуванням, що ми в Україні, бо часто зустрічались машини з прапором росії або номерами росії, я бачив багато і українських номерів, на багатьох ізолентою був замотаний наш державний прапор. Думаю на це була дана команда, бо це їх точно дратувало.

Фельдшер Саня #УкрТґ

05 Dec, 10:45


Нє ну нормальна двіжуха ця Пальміра))

Фельдшер Саня #УкрТґ

04 Dec, 15:01


Про мою подорож ч.1

Це був квітень місяць і нас відправляли на чергування у Запоріжжя, точну мету ми не знали, але бригади чергували там багато днів, можливо декілька тижнів. Були розмови про те, що ми маємо забрати Азовців з Оріхову, коли їх вивезуть на підконтрольну Україні територію, бо «Червоний хрест», ООН домовляються про коридор для поранених і цивільних. Але нам це не доводили як остаточну правду.

24 квітня, ми їдемо в Запоріжжя і вже готують колону до руху у бік Оріхову, ми залітаємо на легковій машині, міняємо бригаду і рушаємо. Виїзд з Запоріжжя, зупиняємось. Нам кажуть що стільки автомобілів не пропустять, треба менше. 5 автобусів, 5 «швидких». В одній з бригад іншої підстанції не вистачає фельдшера. І лікарка з моєї бригади каже: «В мене цілих два», а моя бригада залишається і я їду з іншою. Потім ми жартували, що Юля мене продала, до того ж дуже дешево. Це і досі смішно. Залишаю телефон, документи.

Ми вирушаємо, я знайомлюсь з колегами, ще не знаючи, що проведу з ними багато часу. Їдемо в Оріхів. Зупиняємось в полі, бо перед нами працюють наші «Гради», в цей час я помічаю що в колоні священники, ДСНСники і ще декілька тіпів. Про одного з них я дізнаюсь потім. Ми куримо, жартуємо, а потім нас запрошують освятити куличі, бо це Пасхальна неділя. Нам роздали куличі, окропили водою, ми поїхали далі. Десь я починаю розуміти, що їдемо ми ніфіга не в Оріхів, бо видніється Дніпро. Я трохи вивчав мапу до поїздки. А зараз вже подивитись ніде. Розумію що ми їдемо в Камʼянське, що є фронтом. Починають зʼявлятися уламки мін, нерозриви та ракети «Ураганів», вже тоді я їх ідентифікував. І от я бачу зруйнований міст.

Фельдшер Саня #УкрТґ

03 Dec, 15:00


2022 рік

На початках війни «швидка» міста Дніпро стала цікавим для мене місцем. Знаєте, було відчуття, що це саме те заради чого я вчився і отримував досвід багато років. Було відчуття що ми потрібні тут і зараз. Перші «трьохсоті» були вже в перші дні, їх привозили на гвинтокрилах, саме так, як це було у 2014-15 роках. Мої колеги вже це проходили, але я був в такій ситуації вперше. Здається, це було 28 лютого, ми поїхали в аеропорт і там вже була купа карет, ми спілкувались, жартували і чекали на гвинтокрили. В один з моментів хтось з військових закричав: «Повітря». Я один з небагатьох, хто відреагував і почав шукати укриття, бо тоді ніхто не зрозумів сенсу цього слова. Але швидко сказали, що тривога ложна. Ми виїхали на злітну смугу, а не неї приземлявся один з останніх гелікоптерів, тоді я вперше побачив цього птаха вблизу. Діставали поранених і грузили в машини. Один з поранених розповів, що він вдруге за сьогодні в гелікоптері, в перший раз його загрузили з пораненням у ногу по ним відпрацювали і довелось екстрено сісти, уламки попали в іншу ногу і тепер в нього турнікети вже були на обох. Але цього разу він долетів. Це був один з небагатьох разів, коли поранених доставляли на гелікоптерах, далі така практика закінчилась, через великий ризик.


Потім ми почали зустрічати поранених на авто, на кордоні з Донецькою областю, все йшло добре, поки одного разу по машинам не відкрили вогонь. Я не можу судити за правдивість цього, бо я не чув першоджерела, до лінії фронту на той момент сотня кілометрів, тому не впевнений, але далі місце зустрічі перенесли.

Потім чергування на кордоні з Запоріжською областю, не буду казати де саме, але катались в Запоріжжя, перші рази навіть не було розуміння чи проїздні ті дороги, ми ж цивіли. Перші паролі для блокпостів.

Ну а потім сталася подорож, це історія для декількох постів, думаю вийде непогано, довжиною у декілька днів. Якщо все буде добре, то вони будуть виходити, як і цей, о 17.00 кожного дня у вигляді спогадів. Такий, маленький щоденник, деякі з них вже записані, тому щось ви точно прочитаєте))

Фельдшер Саня #УкрТґ

02 Dec, 15:23


Увага😶‍🌫️

Фельдшер Саня #УкрТґ

01 Dec, 15:10


Кєнтафуріки

Ми сиділи на позиції в підвалі 2 доби і памʼятаю як ділились їжею один з одним. То було найсмачніше вʼялене м’ясо у моєму життя, пісок скриготів на зубах, досі памʼятаю цей смак. Банка з компотом, була єдиною рідиною майже добу, поки хлопці не полізли до колодязя і не принесли воду у дірявому від уламків відрі. Коли скінчилось мʼясо настав час печива, яке ми ділили на купу маленьких шматочків і ділились один з одним. Ніколи не заглиблювався у своїх думках про це до того як почав читати «Племʼя» Юнґера. Його опис подій з Сараєво, настільки відкликнувся у мені, що я почав писати цей текст.

І … закинув його на декілька місяців. Так і не дочитав «Племʼя» доречі, чогось не вистачило. Але розуміння того, що на війні всі стають ближче один до одного, відклалося. Не те щоб я цього не знав, але просто підтвердження десь здалеку і здавна. Почитайте, як люди хочуть повернути ті часи, просто щоб бути ближче один до одного.

Доєднатись до цієї сімʼї було мабуть найправильнішим рішенням в моєму житті, важко сказати що могло б бути більш доленоснішим. Дякую одному пану, що у зимовій розмові сказав про свій «секретний спецпідрозділ», бо так би і не познайомився з цими тиграми. Не розділив би те печиво, а потім вже в лісах Харківщини не посмакував би найсмачніший тунець з банки у моєму житті, закусивши галетами. Короче, пафос, але люблю своїх кентафуріків.

Фельдшер Саня #УкрТґ

01 Dec, 11:01


Норм гумор в інсті

Фельдшер Саня #УкрТґ

30 Nov, 20:06


Одягнувши військову форму треба розуміти - одного дня тебе в ній поховають


Такий підзаголовок я писав для посту, який в нотатках створив ще у квітні цього року. Взагалі багато що я починав писати, але з тих чи інших причин не дописував. Взагалі цікаво читати свої нотатки. Це ціла історія, але зараз не про те.

Хочу зазирнути у той час і згадати що я робив і як я почув цей вислів. Не згадую як почув, але де я був пам’ятаю точно.

В квітні я був в Часовому Ярі, ох і місце було. Один вихід в мене там був, але який. Часто серед військових читаю: «Там все хоче тебе вбити», це про це місто.

Заїжджаючи туди в броні по нам прилітає ФПВ, стріляє арта, пошкоджує машину. Замість того щоб зпригнути з ББМ я просто падаю у відкриті двері. Біжу до позиції у будинку. Страшно. Чуємо вибухи в районі дороги. Машина не виходить на зв’язок, лише вийшовши ми дізнались що в неї влучили, кулеметник загинув, водій 300. Ми слухаємо суміжників, які кажуть, що ми скоро будемо в оточені, нам всім пізда і що треба звідси тікати. Це заражає твій розум: «Може дійсно все так погано, а тобі просто не довели?».
Ми чекаємо кращого моменту, перебіжка. Там вже свої. І тут. «Тіпи, та разом ми тут всіх вбʼємо, хто сюди полізе. Вони всі здохнуть». Як же легше одразу. Але треба далі, перебіжка. Ще суміжники, перебіжка. Свої, хлопці, яких я дуже поважаю, які зайняли будівлю і їбашились добряче. Працює підар-танк. Мінування. Перебіжка. Свої та ДШВники, які не те що відважні, вони з такими яйцями, що мабуть не можна їм стрибати з парашутом, стропи обірве. Ніч, КАБи, мій братик в ПНВ бачить як собаки їбуться посеред зруйнованого міста. Мінування, на яке я не пішов. Пішли замість мене і отримали поранення. Надання допомоги. Поруч вʼїбав ФПВ, я виграв цю гру у підор-оператора цієї залупи. Пацанів евакуюють в підʼїзд поруч. Ще 300. Біжу допомагати. Мотаю, даю надію, конверсія, знеболюючі. Евак. Знову арта, ФПВ. Виїхали, передали. Вони будуть в порядку.

Я зараз згадую і в мене тахікардія від переживання цього знову. Я описав вам лише моменти, буквально декілька на кожну подію. Вчитайтесь, включіть уяву. Подивіться відоси з Часіку, коли обороняли Новий. Станьте частиною цих подій. Це лише один вихід. Капля в морі всієї війни. Одна сива волосина на моїй жопі. Але ж моя крапля, моя волосина. Нам всім треба вкласти цю краплю. Для когось крапля поту, для когось крові. А для Ольшана це було життя, його останній видих був у вітер, що повинен здути цю гниду з нашого тіла. Він вдягнув військову форму, його в ній і поховали. Чи був він готовим? А ви готові?

Фельдшер Саня #УкрТґ

10 Nov, 14:13


Прошу закинути тіпам на пікап для ГУР

Збираємо на пікап і розігруємо призи за донати. Деталі розіграшу на сторінці @joolsboond
Долучайтеся!

🎯Ціль: 450 000.00 ₴

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/9Q2tBaA1o6

💳Номер картки банки
4441 1111 2959 0919

Фельдшер Саня #УкрТґ

08 Nov, 14:31


Невідомий напрямок

Короч, до вашої уваги короткий післяогляд моїх двох виходів, більше другого. Перший ми провели норм і повністю виконали задачу, є відосики з нього, прикольно загалом. Помінували, полазили, поспілкувались.

А от другий. Нашою задачою було: замінування ділянки мінами ОЗМ-72 і огляд місцевості на наявність приколів. Десь о 6 ранку ми вже підʼїжджали на пікапі до точки висадки. Під час десанту з пікапу ми одразу потрапили під скиди, десь секунд 30 в нас було. Мій напарник і я з водієм встигли відбігти і одразу другий прикольчик. Почали навалювати зі зброї і дрончик полетів. Водій побіг в тачку і полетів на побитій машині. Я з побратимом в укриття, що складалось з ями та натягнутої над нею масксіткою. Ну майже бліндаж))

Повисіли 20 хвилин, оглянули себе, зробили доповідь і вирішили рухатись далі. На тому ж місці зустрічаємо групу, яка прийшла за речима, які водій встиг викинути. Ми одразу сказали, що тут щойно на нас скидали приколи і в цей момент вилітає мавік з яйцями. Мій напарник криком повідомляє про це і всі в розсипну. Поруч ріденька посадка, де кайфує чоловіки 4 і ще така сама посадка поруч. Ну і просто поле. Я починаю бігти по дорозі, піднімаю голову і дрон прямо наді мною. Я починаю крутити складні геометричні фігури на місцевості. А він наді мною. «Ну чому блять саме я». Це єдине що було в мене голові. І в один момент я бачу, що мої танці його збили з пантелику і він летить в інший бік. Питаю у тіпів чому вони не стріляють, вскидую зброю і бачу як падає горішок. Вибух. Ще один падає. Ще вибух. Веду вогонь і він улітає. Біжить мій побратимчик вже без мін і каже: «Уйобуєм звідси». Повернулись в наш «бліндаж». Ну очі у обох, як у собак що серуть. Бажання продовжувати рух щось замало і тут я бачу як мавік залітає у нашу посадку і сідає. Брейншторм у наших головах підсказує, що там сидять ті, хто їм керує. До них. Ну а там кайф. Великий бліндаж, старлінк і нормальні такі дядьки. Виходимо на зв’язок, описуємо ситуацію і чекаємо декілька годин. За цей час отримуємо дані, що підари звелись артою в точку і саме в ту, де ми мали мінувати. Основна частина роботи відпадає, ну і ладно. Мінувати вдень, коли тебе тільки що двічі обсипали ВОГами таке собі задоволення.

Далі виконання сайдквестів, досить успішно і вихід звідти вже без пригод.

Фельдшер Саня #УкрТґ

06 Nov, 14:01


War never changes part 2

… але. Дещо дійсно не змінюється, піхота так і лишилась піхотою. Якщо піхота не закріпилась, то це не твоя земля. Так, можна втикнути прапор і записати відос на фоні церкви, але це нічого не змінить. А хто буде вибивати цю піхоту? Інша піхота, а до неї будуть застосовувати стару радянську доктрину. Вогневий вал.

Хто там Бог війни? Арта. І це така ж сама руйнівна зброя, як і з часів першої світової, звідти летять сотні снарядів, від 82 до 152. Навіть якщо вас не повбиває або не посіче уламками, то в голову нагепає нормально, а це не дуже впливає на вашу мораль. А що впливає на вашу мораль - впливає на мораль всього підрозділу. Я сам ставав жертвою дізморалі, коли один тіп кричить, що ми тут усі в оточенні і помремо, всі починають задумуватись, а чи не так це насправді? І пішло-поїхало.

Ось це не зміниться ніколи. Все тримається на моралі піхоти, можливо хтось думає, що це все фігня, але як очевидець можу вас запевнити що ні, не фігня.

Фельдшер Саня #УкрТґ

05 Nov, 16:00


War never changes

Настав той час коли я захотів вам щось ще довгеньке написати. Я не дуже люблю серію Fallout, але я дуже добре пам’ятаю фразу про війну, що не змінюється. Так от, можливо суть війни і не змінюється, а от її методи навіть дуже.

Війна рушій прогресу і інакше не скажеш. За останні роки в сфері ВПК придумано стільки, що це просто пиздець. Використання дронів для евакуації/доставки БК та продовольства на початку війни це фантазії, а зараз буденність. БПЛА та контр-БПЛА виходять вже на неможливі рівні. Україна робить мільйони дронів на рік, купа пілотів нищить техніки на мільярди доларів. Вау. А це ви ще не бачите того, що вам не показують.

Рік тому під Бахмутом я не знав про КАБи, навесні цього року я вперше отримав акубаротравму через цю залупу, що вибухнула в десятках метрів від мене. А зараз це просто те, чого боїться піхота по справжньому. Ну окрім інженерки, що може вибухнути вже хєр його зрозумій від чого і при яких взаємодіях.

Техніка, як показав підар-наступ на Харківщині, не панацея, можна піздувати просто пішки))) бо техніка нищиться каміками і мінуванням

Короче, кожні декілька місяців зʼявляється щось нове і якщо ти за цим не услідкуєш, то не зрозумієш як забаранився.

Фельдшер Саня #УкрТґ

04 Nov, 19:51


Для лінивих тут ще, але підпишіться на паблос

Фельдшер Саня #УкрТґ

04 Nov, 19:34


Працює Explosive Department

Фельдшер Саня #УкрТґ

01 Nov, 16:37


Олександр Красноніс, потомок славного козачого роду

Фельдшер Саня #УкрТґ

23 Oct, 18:44


Ой, а хто тут є

Фельдшер Саня #УкрТґ

13 Oct, 08:55


Це шо, спецназ?

P. S. На моєму шоломі можете щось помітити, це вам спойлер на майбутній контент

Фельдшер Саня #УкрТґ

27 Sep, 14:03


Заходьте, чи що

Фельдшер Саня #УкрТґ

27 Sep, 10:49


Так-с, ну сьогодні запустимо десь о 1700

https://www.twitch.tv/bananasanich

Фельдшер Саня #УкрТґ

25 Sep, 14:42


Ну чисто туристи або рекетири

Фельдшер Саня #УкрТґ

14 Sep, 17:02


https://www.twitch.tv/bananasanich забігай поки не втік

Фельдшер Саня #УкрТґ

12 Sep, 16:40


Суміжний підрозділ збирає на наземний дрон, які зараз дуже добре себе проявляють, як ви знаєте.


🎯Ціль: 76 000.00 ₴

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/7odUAnhxH2

💳Номер картки банки
5375 4112 2249 6965

Фельдшер Саня #УкрТґ

12 Sep, 11:31


Всі кошти пішли на перетворення кацапні у рвані друшлаки, дякую вам

Фельдшер Саня #УкрТґ

07 Sep, 09:42


Якщо вам цікаво що носити з собою щоб мати можливість допомогти або хоча б надати матеріал для допомоги то *клаць*

Фельдшер Саня #УкрТґ

31 Aug, 15:28


Можете заповзати

https://www.twitch.tv/bananasanich

Фельдшер Саня #УкрТґ

31 Aug, 14:42


Ромчика більше немає, пишаюсь тим що знав тебе. Постраждав його побратим, якому потрібна допомога. Ці панове робили таке, що вам і не снилося. Навіки в строю🫡

https://send.monobank.ua/jar/3KdRtBuJeX

https://www.instagram.com/p/C_VaXjhIfNt/?igsh=MXhkbmE4bmVwNndwMw== оригінальний пост, де ви можете прочитати про це від дружини Какса

Фельдшер Саня #УкрТґ

29 Aug, 18:28


Ну ви канєшна божевільні, ми закрили за 8 годин, отже по закупці пластику закину фотки, а по факту "хороших рускіх" буде відео-фотоматеріал

Фельдшер Саня #УкрТґ

29 Aug, 18:14


Друга за сьогодні, але таке саме важливе прохання, в моєму житті є тваринка, яка дуже важлива для мене. Її звати Пуссі і вона лишилась без господаря, який може її доголядати. Якщо ви хочете забрати її до себе до кінця війни, то відпишіть тут у комах.
Їй 8 років, вона стерилізована, не вакцинована, свого часу я знайшов її на вулиці. Найгірше що я можу зробити - повернути її туди ж, тому прошу вашої допомоги.

Фельдшер Саня #УкрТґ

29 Aug, 10:09


Пластик для 3D-друку

Сьогодні маємо потребу на пластик для 3D-друку, який потрібен нам для цікавих речей, які роблять росіян фаршированими сталюкою.

🎯Ціль: 10 000.00 ₴

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/74c2yHwnC6

💳Номер картки банки
5375 4112 2176 4058