ЗНО / Вступ @znovstup Channel on Telegram

ЗНО / Вступ

@znovstup


Всі актуальні новини ЗНО та вступу до ВНЗ.

▪️Посилання на канал: https://t.me/znovstup

🏡Наш чат: https://t.me/chat_zno

⚡️Власник: @znovooo

ЗНО / Вступ (Ukrainian)

Переглядаєте новини про ЗНО та вступ до ВНЗ? Тоді канал 'ЗНО / Вступ' - саме те, що вам потрібно! Ви знайдете усю актуальну інформацію про Зовнішнє незалежне оцінювання та умови вступу до вищих навчальних закладів. В нашому каналі ви знайдете посилання на корисні ресурси, поради від експертів та найсвіжіші новини з цієї сфери. Долучайтесь до нашого чату, щоб обговорювати важливі питання та ділитися корисними порадами з іншими учасниками. Слідкуйте за оновленнями у каналі та будьте в курсі всіх змін. Приєднуйтесь до нашого каналу 'ЗНО / Вступ' за посиланням https://t.me/znovstup і не забудьте про наш чат https://t.me/chat_zno, де можна спілкуватися з однодумцями. Власник каналу - @znovooo, який завжди готовий допомогти та відповісти на ваші запитання. Долучайтесь до нашої спільноти в Telegram!

ЗНО / Вступ

30 Aug, 13:30


Загадка: "Ніколи не рано й інколи пізно" — це про що? 🤔

Правильно. Про підготовку до ЗНО з англійської 😁
І тут одразу пригадуються народні мудрості, типу "раніше почнеш — раніше не закінчиш, але шансів добре підготуватися буде точно більше" або "не почнеш готуватися зараз — почнеш готуватися потім, але навіщо затягувати" та ін.

Яка мораль? Час записатися на курси підготовки до ЗНО з англійської в Грін Кантрі 🙌

⭐️ Повний курс "Підготовка до ЗНО"
Заняття 3 рази на тиждень:
1 раз — підготовка до ЗНО, 110 хв
2 рази — вивчення загальної англійської, 80 хв
Повний курс = 2 семестри (90 занять)

⭐️ Спецкурс "Підготовка до ЗНО"
1 раз на тиждень (пт, сб, нд)
Повний курс = 2 семестри (30 занять)

Курси проводять викладачі, що неодноразово складали ЗНО з англійської, тому вони чудово розуміють, через що доводиться проходити випускникам, та діляться такими важливими лайфхаками 👌

Курси доступні в онлайн, офлайн та мікс форматах 🔥

☝️ Старт семестру: 11.09
☝️ Вартість: від 6700 грн за 2 семестри (8 місяців)

ЗНО / Вступ

18 Nov, 15:00


📚“Крила” Ліна Костенко аналіз #укрліт

Рік написання: 1958

Рід: лірика

Вид: філософська

Тема: розповідь про “окриленність” людини.

Ідея: уславлення духовних поривань людини. Треба жити й мріяти, мати цілі й бажання. А життя людини без мрій буде буденним. 

Головна думка: “Людина нібито не літає…а крила має”
Художні засоби вірша “Крила”:
⁃ Епітети: правда пташина, вічного поривання
⁃ Риторичні оклики: Людина нібито не літає…А крила має, А крила має! (зустрічається двічі)
⁃ Метафора: правда пташина.
⁃ Рефрен: А крила має. А крила має.
⁃ Порівняння: “крила, не з пуху-пір’я,а з правди, чесноти і довір’я” 
⁃ Антитеза: “Землі немає, то буде небо”.
⁃ Заперечувальне порівняння: “Немає поля, то буде воля”, “Немає пари, то  будуть хмари”. Риторичні запитання: “А як же людина?”, “А що ж людина?”. Риторичні оклики: “А крила має!”

https://www.youtube.com/watch?v=kkHMxXsnE5k

ЗНО / Вступ

12 Nov, 09:55


⚡️В Україні посилено карантинні заходи

Забороняється відвідування закладів освіти групами кількістю понад 20 осіб, окрім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої і мистецької освіти.

Також заборонено відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, спортивної та спеціалізованої і мистецької освіти у разі, коли на самоізоляції перебуває понад 50% персоналу й здобувачів освіти.

ЗНО / Вступ

05 Nov, 16:00


​​📚Аналіз народної думи «Маруся Богуславка». #укрліт

Жанр – дума

Тема «Маруся Богуславка»: відтворення часів боротьби українського народу з турками та тривалого перебування козаків у ворожому полоні, яким прагне допомогти Маруся Богуславка.

Ідея «Маруся Богуславка»: засудження поневолення, страждань, яких зазнали українці під час нападу турків, віра у щасливе вільне життя.

Основна думка: скільки горя, поневірянь зазнав народ у боротьбі з загарбниками, тільки мужність, рішучість українців позбавить їх від ворожого гніту, приниження.

Жанр «Маруся Богуславка»: народна дума невільницького циклу.

Композиція «Маруся Богуславка»
◦ Вступ: розповідь про те, як козаки перебували в ув’язненні у пана турецького. Основна частина: обіцяння Марусі звільнити запорожців з неволі після від’їзду турецького пана до мечеті.
◦ Закінчення: Маруся дотрималася обіцянки — визволила козаків з неволі; відмова героїні тікати на рідну землю.

Художні засоби «Маруся Богуславка»
◦ Епітети: «білий камень», «бідні невільники», «святий день», «тяжка неволя», «розкіш турецька», «лакомство нещасне», «тихі води».
◦ Метафора: «сльозами проливали».
◦ Повтори: «…стояла темниця кам’яная»; «…козаки, ви, бідні невольники»; «Словами промовляли, Сльозами проливали»; «…дівкабранка, Маруся, попівна Богуславка».
◦ Риторичні оклики: «Козаки, ви, бідні невільники!», «Гей. Козаки, ви, бідні невільники!», «Як ти нам святий Великдень і сказала!», «Тільки города Богуслава не минайте!», «…Между мир хрещений!», «Пошли, Боже, на многая літа І до конця віка!».
◦ Риторичне запитання: «Чи ви знаєте, Що в нашій землі Та й день затепера?»

ЗНО / Вступ

05 Nov, 08:00


💥Новий гість The School — cтудент 3 курсу Національного медичного університети ім. Богомольця, Гліб Яновицький. Розповідає про те, як обирав спеціальність, скільки заробляють лікарі в Україні та чи кожному під силу займатися цією справою. https://youtu.be/kVkKRLe6ToE

ЗНО / Вступ

03 Nov, 08:00


​​📚Аналіз твору «О панно Інно» П. Тичини #укрліт

Вид лірики: інтимна

Тема: Звертання Павла Тичини до панни Інни зі своїми почуттями та спогадами.

Головна думка: Передача ніжних та щирих почуттів. Намагання відкрити своє серце панні,яку кохає.

Мотив твору: не­стерпна туга за втраченим коханням, поєднана зі світлим спогадом про нього.

Художні засоби: Епітети: зимовий вечір

Метафори: любові усміх квітне

Порівняння: очі пам’ятаю, як музику, як спів

Рефрен: О, панно Інно, панно Інно Неологізми: дитинно, злотоцінно

Римування: кільцеве Рима: чоловіча (2 і 3 рядки), жіноча (1 і 4 рядки) Віршовий розмір: 5-стопний ямб

ЗНО / Вступ

02 Nov, 16:00


💥Новий гість The School — студентка 3 курсу спеціальності "Історія та археологія" у Таврійському національному університеті ім. Вернадського, Яна Новаленко. Вона розповість, які перспективи мають українські історики, чим університетська програма відрізняється від шкільної та про можливості працевлаштування. https://youtu.be/gykyhFdK008

ЗНО / Вступ

22 Oct, 17:00


Новий гість The School — студентка 2 курсу спеціальності "Міжнародні комунікації" в інституті міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка, Катерина Беспрозванна. Вона розповість що вивчають на цій спеціальності, наскільки багато варіантів працевлаштування після неї та який бал ЗНО потрібен для вступу.

ЗНО / Вступ

22 Oct, 07:00


​​⚡️У 2021 році діятимуть сертифікати ЗНО 2018–2021 років

Сертифікати ЗНО з української мови і літератури 2018-2020 років можна буде використовувати для вступу на всі спеціальності.

У 2021 році при вступі до закладу вищої освіти прийматимуться сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2018, 2019, 2020 та 2021 років у будь-яких комбінаціях на вибір вступника. Якщо як конкурсний предмет встановлено іноземну мову, вступник матиме право подавати сертифікат ЗНО з однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд.

ЗНО / Вступ

21 Oct, 07:00


​​📚Аналіз твору «Тіні забутих предків» М. Коцюбинського. #укрліт

Рід літератури: епос.

Жанр: повість.

Тема: зображення життя гуцулів на межі ХІХ-ХХ ст.; відтворення поетичного світу давніх гуцульських традицій, міфологічного світосприйняття і світовідчуття гуцулів; сильних і нестримних почуттів; органічної єдності з природою, 

Ідея: гімн природі, чистоті людських взаємин і почуттів; засудження бездуховного життя, обмеженого дрібними потребами й інтересами.

Герої: Марічка Гутенюк та її родина; Іван Палійчук та його родина; Палагна — дружина Івана Палійчука; Юра, сусід Палійчуків, мольфар; щезник, нявка, чугайстер.

Проблематика: гармонії людини і природи; життя і смерті; вічності й сили кохання; протиборства добра і зла; сенсу житія і щастя людини; вірності й зради; вірності кохання і деспотизму антигуманних звичаїв; ролі праці в житті людей; стосунків батьків та дітей; язичництва і християнства.

Художній напрям, стиль: модерний твір, у якому яскраво простежується імпресіоністична манера по­дачі матеріалу.