🇺🇦Проєкт впроваджується ГО “Українська Жіноча Варта” за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF), гнучкого та оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.
💥Катерина розкривала секрети подачі бізнесу в соцмережах:
⁃ що варто розповідати аудиторії;
⁃ як знаходити стиль і голос бренду;
⁃ які дизайнерські рішення працюють найкраще.
👉Також Катерина поділилася практичними порадами з налаштування таргетованої реклами, які допоможуть краще досягати необхідної цільової аудиторії. Учасниці тренінгу здобули навички, які дозволять їм самостійно визначати групи потенційних клієнтів, а також формувати стратегічний рекламний план.
🙏Особливо цінними стали запитання учасниць, що виникли під час роботи над власними бізнесами.
💫Винятковість проєкту «Спроможна жінка — опора України» полягає в тому, що після триденного офлайн-тренінгу, харківʼянки продовжують навчання онлайн, а також мають змогу брати безкоштовні консультації в тренерок різних напрямків: від бізнес-планування до маркетингу.
❗️Менторський супровід фахівчинь полегшує й драйвує процес відкриття нових українських жіночих підприємств!
🇺🇦Ця публікація підготовлена ГО “Українська Жіноча Варта” за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об’єднаних Націй.
Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) — це єдиний глобальний механізм, створений виключно для підтримки участі жінок у процесах розбудови миру та безпеки, а також гуманітарної допомоги. WPHF, керований представниками громадянського суспільства, урядів та ООН, є трастовим фондом, що мобілізує терміново необхідне фінансування для місцевих організацій, очолюваних жінками, та працює разом із жінками на передовій заради побудови міцного миру. Починаючи з 2016 року, WPHF надав фінансування та підтримав спроможність понад 1000 місцевих жіночих організацій громадянського суспільства, які працюють над питаннями порядку денного “Жінки, мир, безпека” та реалізують гуманітарну діяльність у 41 країні, що постраждали від криз.
#УЖВ
@uaguard
@zhinkavarta
@UWguardNewsEN
ГО "Українська Жіноча Варта"
Телеграм-канал УЖВ ХАБ Бородянка
УЖВ ХАБ Бородянка