Gydomės vaistažolėmis namuose @gydomesvaistazolemisnamuose Channel on Telegram

Gydomės vaistažolėmis namuose

@gydomesvaistazolemisnamuose


Tel numeris +1 850 980 2645

Gydomės vaistažolėmis namuose (Lithuanian)

Gydomės vaistažolėmis namuose yra Telegram kanalas, skirtas visiems, kurie siekia išgyventi sveikai ir natūraliai. Čia rasite naudingą informaciją apie įvairius vaistažolių gydomosios savybės, patarimus ir receptus, kaip galima skatinti sveikatą naudojant natūralius ingredientus. Kanalas yra puikus išteklius tiems, kurie domisi alternatyviomis medicinos formomis ir nori išbandyti sveikų gyvenimo būdų nepriklausomai nuo tradicinės medicinos. Gydomės vaistažolėmis namuose padės jums suprasti, kaip natūralūs ingredientai gali būti efektyvūs gydant įvairias ligas ir stiprinant imuninę sistemą. Jei jūsų tikslas yra sveikesnis ir natūralesnis gyvenimo būdas, šis kanalas yra kaip tik jums! Jungkitės prie bendruomenės, kurie įvertina gamtos galias ir nori dalintis žiniomis bei patirtimi su kitais. Užsiregistruokite kanale ir pradėkite kelią link sveikesnio gyvenimo jau dabar! Tel numeris +1 850 980 2645

Gydomės vaistažolėmis namuose

13 Nov, 20:01


Šiek tiek apie naktinės smarvės aliejų.
Rapsų aliejus: geras, blogas ir bjaurus - spręskite jūs -Lisa O'Gorman, CEC
8 rapsų aliejaus pavojai sveikatai: Ne toks sveikas aliejus, kokiu jus įtikino
Apr 27, 2018 pagal Carly Fraser
LiveLoveFruit.com
Paskutinį kartą atnaujinta: 2019 m. spalio 27 d.
Rapsų aliejus praktiškai užėmė maisto perdirbimo pramonėje populiariausio aliejaus vietą. Nesvarbu, ar tai būtų majonezas, traškučiai, ar salotų padažai, rapsų aliejus paprastai yra pirmasis, antrasis ar trečiasis ingredientas sąraše. Deja, rapsų aliejaus keliamas pavojus sveikatai yra kur kas didesnis, nei mums buvo įteigta.
Taigi, jei nėra jokių realių priežasčių naudoti rapsų aliejų sveikatai, kodėl jis taip plačiai naudojamas maisto pramonėje? Kaip ir dauguma priežasčių, dėl kurių vieni ingredientai naudojami labiau nei kiti - kaina. Rapsų aliejų auginti ir nuimti jo derlių kainuoja labai pigiai. Be to, jį labai lengva auginti dėl genetinių modifikacijų ir dėl to, kad prie jo nesiartina vabzdžiai.
Pirmą kartą rapsų aliejus buvo sukurtas XX a. septintojo dešimtmečio pradžioje kaip natūralus aliejus. Tačiau 1995 m. Monsanto sukūrė genetiškai modifikuotą rapsų aliejaus versiją. Iki 2009 m. daugiau kaip 90 proc. kanadietiško rapsų aliejaus pasėlių buvo genetiškai modifikuoti (1).
Kas yra rapsų aliejus?
Rapsų aliejus buvo pateiktas rinkai žmonėms vartoti XX a. šeštajame dešimtmetyje, tačiau ne daug žmonių norėjo jį vartoti dėl stipraus skonio ir nepatrauklios spalvos.
Tuo metu mokslininkai ėmė atrasti, kad eruko rūgštis, viena iš pagrindinių aliejuje esančių riebalų rūgščių sudedamųjų dalių (daugiau kaip 50 %), kenkia širdies audiniui. Maždaug tuo pačiu laiku alyvuogių aliejus buvo pradėjęs skintis savo kelią rinkoje. . Taigi, ką prekybininkai padarė su rapsų aliejumi? Žinoma, pakeitė jo išvaizdą! Atlikus atrankinę selekciją ir kruopščią rinkodarą, rapsų aliejuje dabar buvo mažai eruko rūgšties, daug oleino rūgšties (kaip ir širdžiai naudingame alyvuogių aliejuje), daug omega-3 riebalų ir neutralus skonis. Rapsų pavadinimas buvo pavadinimu canola (terminas can kilęs iš Kanados, o ola - aliejus). Berods pranzūziškai rapsai vadinasi Huina de colza.
Nors rapsų aliejus buvo reklamuojamas kaip sveikatai palankus aliejus, turintis mažai sočiųjų riebalų ir esantis omega-3 riebalų rūgščių šaltinis, jis labai toli nuo to. Rapsų aliejus yra ne tik genetiškai modifikuotas, bet ir labai perdirbtas ir rafinuotas, o tai skatina dideles organizmo sveikatos problemas.
Rapsų aliejaus pavojai sveikatai
Rapsų aliejus nėra toks sveikas aliejus, kokiu jus įtikino. Rapsų aliejus kelia tiek daug pavojų, kad kiekvienas sveikai mąstantis žmogus turėtų nuo jo laikytis atokiau. Štai tik kelios priežastys, kodėl rapsų aliejus daugiau niekada neturėtų įžengti į jūsų namus.
1. Rapsų aliejus yra hidrintas aliejus
Jei jis nėra "šalto spaudimo" arba "ypač tyro", aliejus laikomas rafinuotu. Šis procesas apima rafinavimą kaustinėmis medžiagomis, balinimą ir nuriebalinimą - visi šie procesai susiję su aukšta temperatūra arba cheminėmis medžiagomis, kurios kenkia žmogaus organizmui. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus yra dezodoravimo procesas. Kadangi rapsų aliejuje yra daug omega-3 riebalų rūgščių, veikiamas deguonies ir aukštos temperatūros jis lengvai genda ir įgauna nemalonų kvapą. Standartinio dezodoravimo proceso metu pašalinama didelė dalis omega-3 riebalų rūgščių, paverčiant jas transriebalų rūgštimis.
Jei vartojate bet kokį augalinį aliejų, kuris perdirbimo metu oksiduojasi dėl karščio, tai savo organizmo audinius taip pat veikiate oksiduotais ar gendančiais produktais. Tai prisideda prie degeneracinių ligų ir lėtinio uždegimo.
2. Genetiškai modifikuotas produktas
Beveik visas rapsų aliejus gaminamas iš genetiškai modifikuotų augalų. Daugiau kaip 90 % viso rapsų aliejaus pagaminama iš genetiškai modifikuotų augalų. Nors genetine modifikacija pavyko sėkmingai sumažinti eruko rūgšties kiekį, ji taip pat padidino oleino rūgšties kiekį.

Gydomės vaistažolėmis namuose

13 Nov, 20:01


7. Kompromituoja mūsų detoksikacijos organus
Kadangi rapsų aliejus yra genetiškai modifikuotas maisto produktas, jis kenkia mūsų kepenims ir inkstams.
2011 m. atlikus 19 skirtingų tyrimų, kurių metu žinduoliai 90 dienų buvo šeriami genetiškai modifikuotomis sojomis ir kukurūzais, apžvalgą nustatyta, kad GMO maisto produktai gali sutrikdyti inkstų ir kepenų veiklą. Žurnale "Environmental Sciences Europe" paskelbtoje apžvalgoje teigiama, kad minėtuose tyrimuose inkstų funkcija sumažėjo 43,5 %, o kepenų - 30,8 %.
Augaliniai aliejai taip pat stokoja oksidacinio stabilumo, todėl, jei jie nevalomi, greitai genda. Maisto produktų gamintojai rado būdą, kaip šią problemą apeiti, pridėdami sintetinių antioksidantų, tokių kaip TBHQ, BHA ir BHT. Vartojami didelėmis dozėmis, šie konservantai gali sukelti kepenų auglius, taip pat kepenų padidėjimą.
8. Gali trukdyti normaliam vaikų augimui
Rapsų aliejuje esanti eruko rūgštis buvo pagrindinė priežastis, dėl kurios rapsų aliejų buvo uždrausta naudoti kūdikių mišiniuose. Rapsų aliejuje esanti eruko rūgštis yra kenksminga kūdikiams dėl nesugebėjimo jos tinkamai suskaidyti. Nors anksčiau FDA buvo uždraudusi rapsų aliejų naudoti mišiniuose kūdikiams, dabar tai nebegalioja. Prieš kelerius metus rapsų aliejus įtrauktas į visuotinai pripažintų saugių produktų sąrašą, o tai reiškia, kad kūdikių mišinius gaminančios įmonės gali naudoti rapsų aliejų savo mišiniuose, kiek tik nori.
Straipsnis apie tai kaip karvės apako per 2 savaites ganomos nupjautų ir ataugusių rapsų lauke.
http://www.flockandherd.net.au/cattle/reader/rape-blindness.html
Rapsų aliejus daugybėje maisto produktų, turbūt visuose lietuviškuose majonezuose, duonoje, miltiniuose kepiniuose, aliejiniuose konservuose, vegetariškame aliejuje, abejoju kad galima būtų rasti vaikiškų mišinių be rapsų,
Kaži kaip su šunų ir kačių konservais?

Gydomės vaistažolėmis namuose

13 Nov, 20:01


Su oleino rūgštimi susijusios sveikatos problemos: - augimo sulėtėjimas (uždrausta naudoti kūdikių mišiniuose), - kraujo plokštelių anomalijos, - laisvųjų radikalų žala, - padidėjusi rizika susirgti tam tikromis vėžio rūšimis.
Genetiškai modifikuoti maisto produktai taip pat kelia labai rimtų sveikatos problemų, tokių kaip alerginės reakcijos, imuniteto slopinimas, toksiškumas ir maistingumo praradimas dėl vartojamų maisto produktų.
3. Padidėjusi rizika susirgti vėžiu
Rapsų aliejus yra labai nestabilus veikiant karščiui, šviesai ir slėgiui, todėl oksiduojasi ir organizme išsiskiria laisvieji radikalai. Kaitinant rapsų aliejų, jame susidaro daug butadieno, benzeno, akroleino, formaldehido ir kitų nemalonių junginių. Šie cheminiai junginiai kartu su padidėjusiu laisvųjų radikalų kiekiu sudaro puikias sąlygas vėžiui augti.
Mokslininkai nustatė, kad vėžio ląstelės maitinasi rapsų aliejuje esančia oleino rūgštimi. Dėl šios rūgšties vėžio ląstelės stiprėja ir išlaiko piktybiškumą. Papildomi tyrimai taip pat parodė, kad oleino rūgštis skatina navikų progresavimą.
Kadangi rapsų aliejuje po kepimo išsiskiria daug laisvųjų radikalų, nenuostabu, kad šis aliejus skatina vėžio augimą. Laisvieji radikalai yra labai reaktyvios cheminės medžiagos, kurios vaidina svarbų vaidmenį vėžinių ląstelių mutacijai.
4. Prisideda prie širdies ligų
Nors dėl genetinės modifikacijos rapsų aliejuje sumažėjo eruko rūgšties kiekis, jis vis tiek yra pagrindinis šios rūgšties šaltinis. Eruko rūgštis yra mononesočioji riebalų rūgštis, susijusi su širdies pažeidimais, ypač su Kesano liga (širdies jungiamojo audinio sustorėjimu ir randais). Tyrimai parodė, kad tose vietovėse, kur žmonės linkę sirgti Kešano liga, eruko rūgšties kiekis yra didesnis, o seleno - mažesnis.
Rapsų aliejus taip pat gali skatinti didelį uždegimą organizme ir arterijų kalkėjimą. Tai gali daryti bet kuris iš dalies hidrintas aliejus. Kaip turbūt numanote, sisteminis uždegimas ir kalkėjimas yra pagrindiniai koronarinės širdies ligos rizikos veiksniai.
5. Trikdo sveiką smegenų veiklą
Naujas tyrimas, atliktas Lewis Katz medicinos mokykloje prie Temple universiteto ir paskelbtas žurnale "Scientific Reports", susiejo rapsų aliejų su atminties ir mokymosi pablogėjimu, rodančiu Alzheimerio ligą - labiausiai paplitusią demencijos formą. Tyrimo metu nustatyta, kad rapsų aliejumi apdorotų pelių smegenyse buvo daugiau amiloidinių plokštelių, taip pat sumažėjo smegenų neuronų kontaktai.
Rapsų aliejus, kaip uždegimą sukeliantis maisto produktas, prisideda prie prastos smegenų funkcijos. Lėtinis uždegimas, kaip jau žinote, yra žalingas organizmui. Jis pažeidžia sveikas ląsteles, kraujagysles ir audinius, užuot juos apsaugojęs. Jis gali sustabdyti energijos gamybą smegenų ląstelėse ir sulėtinti neuronų veiklą, todėl prisideda prie ADHD, nerimo, smegenų miglos, depresijos, atminties praradimo ir Alzheimerio ligos.
6. Hipertenzija ir insultas
Rapsų aliejus, kaip pagrindinis organizmo uždegimo sukėlėjas, daro žalą mūsų širdies ir kraujagyslių sistemai, ypač kraujospūdžiui. Tyrimais nustatyta, kad rapsų aliejus sutrumpina į insultą linkusių ir hipertenzija sergančių gyvūnų gyvenimo trukmę.
Viename tyrime buvo nagrinėjamas santykis tarp žiurkių, šertų rapsų aliejumi, ir žiurkių, šertų ne rapsų aliejumi. Visos žiurkės buvo maitinamos taip, kad joms būtų padidėjęs kraujospūdis ir polinkis į insultą. Žiurkės, kurios buvo šeriamos rapsų aliejumi, mirė anksčiau, o žiurkės, šeriamos ne rapsų aliejumi pagrįstu maistu, gyveno ilgiau.
Kitame tyrime, paskelbtame žurnale "Toxicology Letters", buvo nagrinėjamas rapsų ir sojų aliejaus poveikis kraujo krešėjimo laikui ir eritrocitams (eritrocitų (raudonųjų kraujo kūnelių tipas) į insultą linkusioms hipertenzija sergančioms žiurkėms. Tyrimo metu nustatyta, kad "rapsų aliejaus sukeltas kraujo krešėjimo laiko sutrumpėjimas ir padidėjęs [eritrocitų] membranų trapumas", o tai gali sukelti insultą į insultą linkusiems gyvūnams.

Gydomės vaistažolėmis namuose

11 Nov, 10:24


Staphylococcus aureus
Meticilinui atsparus Staphylococcus aureus (MASA) Methicillin- resistant Staphylococcus aureus (MRSA) tampa vis dažnesne infekcine liga. Dabar ji paplitusi tiek ligoninėse, tiek visuomenėje ir labai lengvai plinta tarp žmonių, kad ir kur jie susiburtų. Asmenims, kurių imuninė funkcija yra susilpnėjusi, net jei jie atrodo sveiki, kyla didesnė sunkių infekcijų rizika. Egzistuoja daugybė bakterijų padermių, kai kurios iš jų yra atsparesnės už kitas. Daugeliu atžvilgių MASA turėtų reikšti "atspari daugeliui vaistų", o ne tik "atspari meticilinui".
Dauguma MASA infekcijų bendruomenei iš pradžių pasireiškia kaip maži raudoni iškilimai, panašūs į spuogus, voro įkandimus ar nedideles opas. Gali būti karščiavimas ar net bėrimas. Ligai progresuojant guzai tampa didesni ir labai skausmingi, o galiausiai atsiveria į gilius, pūlingus išopėjimus. Tiems, kuriems gydymas antibiotikais nepadeda, išopėjimai toliau plinta, infekcija gilėja ir kartais prireikia amputuoti pažeistas galūnes.
Ligoninėse MASA gali užkrėsti atviras žaizdas, intraveninius kateterius, šlapimo takus ir plaučius; infekcija gali būti gana pavojinga, nes gali išplisti po visą sistemą. Nepatikrinta ji gali užkrėsti širdies vožtuvus, kaulus ir sąnarius, organus ir kraują (bakteremija arba sepsis), sukelti toksinio šoko sindromą ir nekrozinę (mėsą ėdančią) pneumoniją. Kasmet nuo jos miršta daugybė žmonių visame pasaulyje.
Pagrindinės vaistažolės MASA gydyti yra kriptolepis, sida, alchornea, bidens, juodieji pipirai, berberinai, usnė, juniperus communis uogos, isatis, saldymedis, imbieras, ašvaganda, ežiuolės angustifolis šaknis, raudonoji šaknis, reiši, medus ir Artemisia annua.
Streptococcus rūšys
Pagrindinės streptokokų bakterijų rūšys, sukeliančios žmonių ligas, yra S. pyogenes, sukeliančios gerklės slogą, ūminį bakterinį glomerulonefritą ir nekrotizuojančią (mėsą ėdančią) fasciitę: S. pneumoniae, sukeliantis bakterinį plaučių uždegimą, vidurinės ausies uždegimą, sinusitą, meningitą ir peritonitą; ir S. agalactiae, sukeliantis plaučių uždegimą, meningitą, bakteremiją, žarnyno infekcijas ir moterų reprodukcinio trakto pažeidimus. Pirmieji du iš jų yra dažniausios žmonių infekcijų priežastys.
Tiem kas naudoja antibiotikus reikia žinoti kad gram- neigiamos bakterijos yra labiau atsparios antibiotikams, įsivaizduokite jeigu paprasta bakterija apsisaugo vienu apvalkalu, tai gram-neigiama bakterija įsivilkus lyg į dvi medicines gumines pirštines. Subletalūs tetraciklino kiekiai tampa mirtini prieš stafilokokokų organus, kai į juos pridedama imbiero; imbiero junginiai keičia Acinetobacter baumanii bakterijų atsparumą; imbieras stiprina nifedipino poveikį trombocitų agregacijai hipertenzija sergantiems žmonėms; imbieras stiprina klaritromicino veiksmingumą prieš Helicobacter pylori nepriklausomai nuo to, ar bakterijų padermė buvo jautri šiam vaistiniam preparatui, ar ne prieš pridedant imbiero. Todėl kas naudojate antibus, naudokite šviežų imbierą arba jo sultis kad sustiprinti antibiotikų poveikį.
Imbieras taip pat pasižymi tiesioginiu sinergetiniu poveikiu su kitomis žolelėmis. Jis sustiprina jų aktyvumą, gerokai jį padidindamas.

Gydomės vaistažolėmis namuose

06 Nov, 10:03


Alyvuogių lapų aliejus stipriai padeda nuo reumatodinio artrito ( pas 90% sergančių R.A randama mikoplazma!)
Alyvuogių aliejų geriau suvartoti po valgio (arba jo metu), o ne prieš valgį - greičiausiai todėl, kad tuo metu tulžis jau būna suaktyvėjus. Dozavimas būtų po 30ml iš kart po pusryčių ir vakarienės, arba tiesiog valgymo metu su salotomis ar panašiai, neturint alyvuogių lapų infūzijos galima aliejų gerti atskirai nuo alyvuogių lapų miltelių/kapsulių.

Gydomės vaistažolėmis namuose

02 Nov, 18:55


Akių sutrikimai
Per pastarąjį dešimtmetį atliktais naujesniais tyrimais nustatyta, kad bartonella infekcijas dažnai lydi platus akių pažeidimas. Dažniausiai pasitaikantys simptomai yra svetimkūnio pojūtis, paraudimas, serozinės išskyros, padidėjusi ašarų gamyba, neryškus matymas, fotofobija, granulomatozinis konjunktyvitas, neuroretinitas, subretininiai pažeidimai, retinitas, tarpinis uveitas, uždegiminės masės, angiomatoziniai pažeidimai, tinklainės serozinis atšokimas, choroiditas, tinklainės kraujagyslių vaskulitas, orbitinis abscesas, vitritas, stiklakūnio ir difuzinės tinklainės kraujosruvos, staigus regėjimo praradimas ir regos nervo uždegimas. Neuroretinitas, daugiažidininis ir židininis retinitas, tinklainės arterijų ir venų šakų okliuzijos bei angiominiai pažeidimai dažniausiai pasitaiko po konjunktyvito. Dažnai pasitaiko junginės epitelio išopėjimas. DVIEM TREČDALIAMS žmonių, kuriems nustatytas neuroretinitas, nustatytas teigiamas bartonella infekcijos rezultatas.
Kaip teigia Chappell et al. (2011, 112), "nors neuroretinitas kaip atskiras klinikinis vienetas pripažįstamas jau daugiau kaip 120 metų, tačiau tik 1990-aisiais šis sindromas buvo galutinai susietas su Bartonella infekcija." Neuroretinitas gali pasireikšti vienoje arba abiejose akyse ir pirmiausia pasireikšti neryškiu matymu, tačiau gali progresuoti iki šviesos suvokimo praradimo, regos nervo disko edemos, serozinio tinklainės atšokimo ir geltonosios dėmės žvaigždės. Regėjimo netekimas paprastai būna neskausmingas, staigus ir vienpusis. Atliekant nuodugnius tyrimus reguliariai nustatomi nedideli, balkšvi akies tinklainėje arba gyslainėje esantys nuo 50 iki 3 000 mikromilimetrų dydžio pažeidimai. Gali prireikti kelių mėnesių, kol regėjimas grįžta į normalią būseną, o net ir tada gali likti liekamųjų problemų: nenormalus spalvinis matymas, subnormalus jautrumas kontrastui, akių spalvų pokyčiai ir sumažėjęs regėjimo aštrumas.
Bartonella gali stimuliuoti nesuvaldomą kraujagyslių augimą, o kai tai įvyksta akyje, rezultatas panašus į tam tikrų formų geltonosios dėmės degeneraciją. Bartonella infekcija taip pat gali imituoti Vogt-Koyanagi- Harada sindromą, kuris pasižymi panašiais simptomais.
Pagalbinis Bartonella protokolas akių problemos
A. Speciali priemonė infekuotai akių junginei: Infuzinis akių skalavimo skystis Isatis su dilgėlių arbata arba nuoviras, 2-3 lašiukai į akis, 3 kart dienoj. Užpilą laikykite šaldytuve: jo užtenka savaitei. ( nuoviro poveikis visada yra stipresnis nei arbatos).
B. Palaikomasis (ir dėl neryškaus matymo)
1. Vitaminas C, 1000 mg, 3 kartus per dieną, ir...
2. Cinkas, 25-50 mg vieną kartą per parą, ir...
3. liuteinas, 50 mg 3 kartus per parą, ir
4. Mėlynės (Vaccinium myrtillus), 500 mg 2 kartus per dieną. Arba naudoti F-63 formulę.
C. Esant Plaukiojančių medžiagų akyse vaizdui
1. Stephania tetrandra tinktūra, po 1 arbatinį šaukštelį 3 kartus per dieną ir (arba) ...
2. Chlorella, po 1 valgomąjį šaukštą 3 kartus per dieną ir / arba...
3. Ceolitas, 15 lašų skysčio 3-4 kartus per dieną arba 2 kupini arbatiniai šaukšteliai miltelių
per dieną arba 3 kapsules per dieną.
D. Jautrumas šviesai
1. Melatoninas, 3-9 mg per parą, ir...
2. Leonurus cardiaca (sukatžolė) tinktūra, 2-1 arbatinis šaukštelis 3-6 kartus per dieną ( NAUDOJAMAS TIK ŠVIEŽIAS AUGALAS) ir (arba)...
3. Hericium erinaceus (liūto girios) tinktūra, 1/4-12 arbatinio šaukštelio 3 kartus per dieną,
ir (arba)...
4. Lichi uogos, valgomos visą dieną.
Esant Haemophylus purelant konjuktyvitui, naudokite Isatis arba Isatis su medum akių lašiukus, darykite arbata arba nuovira pasaldindami natūraliu medumi, plauti arba lašinti į akis 4-6 kart dienoj.
Jeigu konjuktyvito priežastis Serratia marcescens bakterija, ji dažniausiai randama ligoninėse, tada akims naudokite- Bidens pilosi šviežias sultis 1-3 lašiukai 6×dienoj į akis.

Gydomės vaistažolėmis namuose

02 Nov, 18:55


Dar viena kombinacija konjuktyvitui gydyti kurią minėjom aukščiau - Isatis su dilgėlių arbata arba nuoviras, 2-3 lašiukai į akis, 3 kart dienoj.
Imuninei stiprinti nuo šios bakterijos imkite lygiomis dalimis Lomatium, Licorice, ir Ginger tinktūros po puse arbatinio šaukštelio 3×dienoje.
Iprastai S.Marcescens kolonizuoja šlapimo sistemą, operacines žaizdas, kraują, kvėpavimo takus (pneumonia), CNS (Meningitas), kaulus ( osteomelitas), širdį ( endokarditis), gydymui pagrindiniai naudojami augalai: juniper, bidens, licorice, lomatium, coptis shinensis, medus, oregon aliejus, taip pat bakterijai šalinti aktyvus augalai- Trihosanthes cucumerina, Cassia didimobotrya, Blumea lacera, Moringa olifeira, Isodon spp, Dendrophthoe falcata, Zucagnia punctata, ir Phrygilanthus acutifolius.
Pastaba : Visada naudokite juoduosius pipirus (piperine) esant Serratia infekcijai.
Atsižvelgiant į infekcijos pobūdį yra papildomi protokolai, dabar rašau kas liečia akis.
Nuo konjuktyvito tinka Alchornea (Christmas bush) arbata akims plauti, naudojamos dalys: daugiausiai lapai, taip pat žievė, šaknys, vaisiai taip pat naudojami.
Sekantis augalas nuo konjuktyvito goldenseal canadensis šaknys, daryti arbatą, tik reiktų visada, gerai nufiltruoti arbatą, kad šaknų dalelės nebraižytų akių.
Galima plauti akis su F-20 kurioje yra goldenseal canadensis.
Platesnis F-20 aprašymas žemiau: F-20 Herbal Eyebright Formula (Herbal Eye Wash Formula) 
Augalinis mišinys su akišveite (Augalinis mišinys su akišveite akims plauti)
Bayberry (myrica cerifera) žievė (rusiškame vertime esame klaidingai nurodę ne bayberry bet barbery root, tai yra du skirtingi augalai)
(Berberis vulgaris)
Paprastoji akišveitė (Euphrasia officinalis)
Kanadinė auksašaknė (Hydrastis canadensis)
Paprastoji avietė (Rubus idaeus)
Kajeno paprika (Capsicum spp.)
Ši formulė yra puiki priemonė regėjimui gerinti ir akims gydyti, taip pat žinoma, kad ji pašalina kataraktas ir sunkios plėvelės akyse pojūtį. Ji taip pat naudota regėjimui koreguoti, tarp jų trumparegystei, toliaregystei, amžinės makulos (geltonosios dėmės) 
degeneracijai ir glaukomai. Naudojant šį mišinį iš pradžių pajusite deginimo pojūtį. 
Tai dėl stimuliuojančio kajeno paprikos poveikio, kuris akims išeis tik į naudą. 
Naudojimas: jei naudosite tinktūrą, įlašinkite 2-5 ekstrakto lašus į stiklinę akių plovimo vonelę (angl. – glass eye cup) su verdančiu vandeniu. Tirpalą atvėsinkite iki kūno temperatūros ir plaukite akį laikydami vonelę prispaustą prie akies ir užvertę galvą aukštyn. Šios procedūros metu judinkite akis tarsi plauktumėte po vandeniu. 
Būtinai naudokite kiekvienai akiai atskirą vonelę, kad išvengtumėte kryžminio užteršimo, jei kurioje nors akyje yra infekcija. Procedūrą kartokite 3-6 kartus per dieną. Gerkite po 2-3 kapsules arba po puodelį šios arbatos ryte ir vakare.
Toliau apie formulėje esančią akišveitę.
Euphrasia officinales (Akišveitė)
Ji naudinga sergant konjunktyvitu - liga, kai iš akių išsiskiria baltoji medžiaga, dėl kurios akių vokai dažnai sulimpa, o tai sukelia aštrų ir beveik nepakeliamą dirginimą. Žolės užpilas (30gr į 500ml distiliuoto vandens niekada nelaikytu toksiškoje taroje), užpiltas verdančiu vandeniu ir palaikytas, kol atvės, po to perkoštas) yra puikus ir veiksmingas losjonas šiai ligai gydyti. Akis reikia maudyti tris ar keturis kartus per dieną. Skystį reikia gerai perkošti, galbūt per skudurėlį, kad į akis nepatektų dalelių. Kai akyse susikaupia lipnių gleivių, jas išvalyti padės akišveitė.
Euphrasia officinales taip pat vartojama sergant glaukoma, kai akis palaipsniui pasidengia drumzlina medžiaga. Ji vartojamas tokiu pat būdu.Tačiau vartojant Christopher Eyebright Combination, gijimas vyksta daug greičiau, nes kitos vaistažolės papildo ir palengvina Eyebright veikimą: Cayenne raudoni aštrūs pipirai ypač padeda išvalyti glaukomą.

Gydomės vaistažolėmis namuose

02 Nov, 18:55


Katarakta - tai akies sutrikimas, kai lęšiukas tampa neskaidrus, tarsi matinis lango stiklas. Ląstelės nesidaugina nenormaliai, kaip vėžio atveju, bet atrodo, kad jos žūsta ir tampa baltos. Tai ypač būdinga vyresnio amžiaus žmonėms, vadinama senatvine katarakta, nors pasitaiko ir jaunesnių žmonių. Ši liga taip pat išnyksta naudojant akišveitės losjoną.
Dr. Sydenstrickeris iš Džordžijos universiteto įrodė, kad gydymas vitaminu B-2 padeda žmonėms, kuriems gresia katarakta. Pirmiausia jis pabandė naudoti vitaminą A 47 pacientams, kenčiantiems nuo akių negalavimų, iš jų 18 pacientų turėjo drumzlių, rodančių kataraktos susidarymą, o šešiems iš jų katarakta buvo visiškai išsivysčiusi. Vitaminas A 47 pacientams iš esmės nepadėjo.
Tačiau visų jų būklė labai pagerėjo, kai buvo pridėta 15 miligramų B-2; pagerėjimas buvo pastebėtas per dvidešimt keturias valandas. Beveik visais atvejais deginimo pojūtis ir kiti simptomai, tokie kaip niežulys, bendras akių silpnumas ir sutrikęs regėjimas, ėmė nykti. Tiems, kurių būklė iš pradžių pagerėjo nedaug, per kitas dvidešimt keturias valandas pagerėjo. Po devynių mėnesių B-2 vartojimo katarakta išnyko ir pacientų akys tapo visiškai normalios.
Kitas gydytojas savo katarakta sergantiems pacientams draudžia gerti kavą, nes mano, kad yra ryšys tarp kavos ir glaukomos.
Galbūt akišveitės žolėje taip pat yra medžiagų, kurios palengvina vitamino B-2 gamybą arba įsisavinimą, nes žolės veikimas labai panašus į aukščiau aprašytą B-2 gydymą.
Mikoplazma pneumoniae akių infekcija, dažniausiai pasireiškianti vaikams: Konjunktyvitas, priešriorinis uveitas, regos nervo neuropatija, retinitas, tinklainės kraujosruvos, iritis, akių miastenija ir regos nervo disko patinimas. Kartais gali būti nuolatinių regėjimo pažeidimų.
(Naudoti pagrindini mikoplazmos protokolą)

Gydomės vaistažolėmis namuose

02 Nov, 11:29


Puse šaukštelio kajeno ir imbiero įberkite į karštesnę vonią tai padės numalšint skausmus, taip pat esant apoplexijai (apoplexy).
Taip pat padės geriau atsiverti odos poroms, ir lengviau pašalins toksinus.
Tai reiktų įtraukti į F-46 protokolą.

Gydomės vaistažolėmis namuose

24 Oct, 16:34


Oleino rūgštis, kuri yra pagrindinė alyvuogių aliejaus sudedamoji dalis, turi svarbų poveikį uždegimui ir bakterinei infekcijai. Infekcijos metu ji mažina blužnies limfocitų proliferaciją, o iš tikrųjų tai turi įtakos visiems limfocitų lygiams. Tiek oleino rūgštis, tiek alyvuogių aliejus daro stiprų poveikį adhezijos molekulėms. Jie labai sumažina kraujagyslių adhezijos molekulės-l (VCAM-1) paviršiaus ekspresiją. Sveikiems vidutinio amžiaus vyrams du mėnesius reguliariai vartojant alyvuogių aliejų sumažėjo tarpląstelinės adhezijos molekulės (1CAM-1) raiška; šis poveikis buvo susijęs su oleino rūgštimi. ICAM-1 stipriai išreikšta mononuklearinėse ląstelėse, kurios įsiskverbia į sergančiųjų reumatoidiniu artritu uždegimo apimtą sinoviją.
Didesnė nauda bus jeigu alyvuogių aliejumi užpilsite grubiai sumaltus alyvuogių lapus, 1:4 arba galite daryti stipresnę koncentracjja.
ir palaikysit orkaitėj, per dieną, jeigu temperatūra mažesnė galima ir ilgiau, karts nuo karto pamaišant, prie temperatūros ne aukščiau 65 C.
Toks aliejus būtinas gydant mikoplazmas.
Dozavimas 30ml ryte po pusryčių ir 30ml po vakarienes, galima valgio metu arba iškart po valgymo, jeigu valgomas kažkoks aštrus maistas kuris degina rėmą, tai reiktų gerti prieš valgymą.
Alyvuogių aliejus stipriai apsaugo akies retina nuo oksidacinių procesų.
Apsaugo odą nuo ultravioletinių spindulių.
Ypač stipriai padeda esant uždegiminiams procesams smegenyse, sanariuose. Apsaugo Hippocampą nuo neurologinių pažeidimų.Taip pat padeda malšinti skausmą esant diabetui.
Mažina trigliceridus, reguliuoja cholesterolį.
Tyrimuose su apnuodytomis švinu pelėmis, buvo nustatyta kad pelėms gaunančios alyvuogių aliejus buvo labiau apsaugota priekinė smegenų dalis (frontal cortex).
Bandymuose su žiurkėmis žaizdos gijo greičiau.
Kontraindikacijos: alyvuogių aliejus mažina kraujo spaudimą, todėl naudodami stokitės lėčiau, kad neapsisuktų galva.
Nenaudokite su kraują skystinančiais, kraujo spaudimui, taip pat diabetiniais vaistais.

Gydomės vaistažolėmis namuose

21 Oct, 17:31


Hemarojus.
Iš pigiausių ir prieinamiausių priemonių naudokite trauklapių stipresnį nuovirą, suleiskite po vieną valgomą šaukštą 4 kart dienoj.
Tinka aviečių lapų ar šaknų arbata, suleiskite 150ml šiltos ar šaltos arbatos, išlaikykite kiek galima ilgiau.
Potentilla erecta šaknų nuoviras neatskiestas 90-120ml, išlaikykite kiek įmanoma ilgiau.
Hamamelis virginiana
Dozavimas: Nuoviras 60ml
Ekstraktas1/2- 1 arbatinio šaukštelio (30-60 lašų)
Infuzija 1 puodelio arba daugiau pagal poreikį.
Milteliais 1-2 gramai.
Tinktūra 1/2-1 arbatinis šaukštelis (30-60 lašų).
Panaudojimas: Hemorojus, viduriavimas, dizenterija: Į tiesiąją žarną švirkščiamas skysčio ekstraktas (distiliuotas vandeninis ekstraktas) arba nuoviras, vartojamas į vidų.
Nuo hemarojaus taip pat tiktų Itadori (polygonum cuspidatus) šaknų arbata, nuoviras, tepaliukas.
F-25. Augalinis geležies mišinys – procedūra ant gulsčios lentos.
Ši formulė naudojama kaip gydomoji priemonė siekiant palengvinti sveikatos būklę, kai yra iškritusi gimda, žarnos ir kiti organai. Išsivirkite koncentruotos arbatos (virinkite, kol išgaruos pusė vandens tūrio) iš 6 dalių baltojo ąžuolo žievės, 3 dalių smulkiažiedės tūbės žolės, 4 dalių rauktalapės rūgštynės šaknų, 3 dalių juodojo riešutmedžio žievės arba lapų, 6 dalių vaistinės taukės šaknų, 1 dalies pūstažiedės lobelijos ir 3 dalių vaistinės svilarožės šaknų. Gulėdamos ant nuožulnios lentos galva
žemyn, su švirkštu sušvirkškite 1/4-1/5 puodelio (ar daugiau) į makštį arba 1 puodelį (ar daugiau) į tiesiąją žarną esant prolapsui ar hemorojui ir laikykite kiek įmanoma ilgiau prieš išpilant (išstumiant) arbatą laukan. Rekomenduojama dozė – į makštį (tiesiąją žarną) pilti po 1/4-1 puodelį arbatos 1-2 kartus per dieną ir gerti 1/4 puodelio arbatos su 3/4 puodelio distiliuoto vandens 3 kartus per dieną. Kai sušvirkšite arbatą į pilvo sritį ir gulėsite ant nuožulnios lentos, paminkykite ir pamasažuokite dubens ir pilvo plotą, kad pamankštintumėte raumenis tam, kad organai pasisavintų vaistažolių arbatą (maistą).

Gydomės vaistažolėmis namuose

19 Oct, 19:49


Tuberkuliozė: Sumaišykite taukės šaknų su česnaku, 1 valgomąjį šaukštą šviežių česnako sulčių kiekvienam pusei litro kaulažolės košytės ir gerai išmaišykite. Dr. Shook teigimu, tai geriausia kada nors atrasta priemonė šiai problemai spręsti.

Gydomės vaistažolėmis namuose

19 Oct, 19:46


Apie Bronchitą.
Dabar daugumoj kvėpavimo takų sutrikimų yra neaiškios kilmės, ta prasme kilmė ne nuo žodžio kilti, bet nuo krentančių brsidriekiančių chemtrailų juostos iš lėktuvų.
Priemonės nuo "tradicinio" bronchito- Sida acuta arba kiti jos porūšiai. Tinktūros dozavimas: 20-40 lašų 4× dienoje, sergant sunkia sistemine stafilokoko sukelta infekcija: iki arbatinio šaukštelio 3-6 kart dienoje, dideles dozes vartoti ne ilgiau 60 dienų.
Sekanti žolelė Lobelija inflata nuo bronchito, kokliušo, kvėpavimo takų negalavimų, nuo plaukų slinkimo, nuo spazminių sutrikimų.
Gobernadora (Larrea divaricata) nuo bronchito, prie to pačio paliksiu ir šią info apie varį kurio yra ganėtinai daug gobernadoroje. Nervų apvalkalo augimas ir atkūrimas iš dalies priklauso nuo vario. Varis didina audinių kvėpavimą. Jei su maistu gaunate nepakankamai vario, gali sutrikti kvėpavimas. Vario trūkumas pasireiškia bendru silpnumu, lėtu gijimu, žilstančiais plaukais, plaukų slinkimu, žemu kraujospūdžiu, kepenų ir tulžies pūslės veiklos sutrikimais, blužnies silpnumu, akne, egzema, mažakraujyste, peršalimo ligomis, sinusų sutrikimais, nervingumu, pernelyg dideliu gleivių kiekiu, reumatu, neuritu, neuralgija, prostatos padidėjimu ir kitais reprodukciniais sunkumais, tuberkulioze, širdies pažeidimais, akytomis kaulų ir kitais skeleto defektais, prastu geležies kiekiu ir sulėtėjusiu augimu.
Gryžtant prie bronchito- Taukė ir migdolų riešutai yra bronchito specifiniai vaistai. Kadangi vidurių užkietėjimas yra viena iš pagrindinių problemos priežasčių, žarnyną reikia išvalyti ir palaikyti švarų, vartojant apatinės žarnos toniką arba augalinius vidurius laisvinančius vaistus. Jei kamuoja dusulys ir reikia išvalyti gerklę nuo gleivių, vartokite emetiko.
Kajeno pipirai, kaip ir vaisių sultys, pavyzdžiui, greipfrutų, citrinų, apelsinų ar ananasų, labai veiksmingai mažina skreplius. Stelaria, taukė, vaistinė svilarožė, karališka žvakė (mullein) yra geriausios valomosios priemonės gleivėms iš organizmo pašalinti. Gerklę, skrandį ir bronchus greitai atpalaiduoja labai mažas lobelijos kiekis.
Nymphaea odorata (baltųjų lelijų) šaknys vartojamas plaučių ligoms, ypač bronchitui, gydyti kartu su laukine vyšnia.
Nuo bronchito tsip pat padeda Lactuca seriola, raudonųjų dobilų žiedai.
Raudonoji šaknis yra svarbus augalas sergant daugeliu ligų, nes padeda iš limfos sistemos išvalyti negyvą ląstelinį audinį. Kai imuninė sistema reaguoja į ūmius susirgimus ar ligos pradžią, baltieji kraujo kūneliai, naikindami bakterinius ir virusinius patogenus, patenka į limfos sistemą, kur juos pašalina. Jei limfinė sistema greitai pašalina negyvas ląstelines medžiagas, gijimo procesas paspartėja, kartais labai smarkiai. Žolė ypač stipriai veikia, kai bet kuri limfinės sistemos dalis yra patinusi, infekuota ar uždegiminė. Tai apima limfmazgius, tonziles (visą gerklės užpakalinę dalį), blužnį, apendiksą ir kepenis.
Naudojama gydyti- gonorėja, sifilį, dizenterija, astma, chronišką bronchitą, kokliušą, plaučių problemos ir burnos opos dėl karščiavimo ir infekcijos, tačiau pagrindinis vartojimas- padidėjusi blužnis ir šiek tiek padidėjusios kepenys.
Tinktūra daryti jei šaknis sausa 1:5, 50% stiprumo alko.
Dozavimas 30-90 lašų 4 kart dienoj.
Penkiasdešimčiai procentų užsikrėtusiųjų mikoplazma pasireiškia viršutinių kvėpavimo takų ligos, įskaitant faringitą ir tracheobronchitą.
Mikoplazma perneša užsikrėtusios erkės,vabzdžiai ir k.t taip pat lėktuvai pilantys chemtreilus mums ant galvų.

Gydomės vaistažolėmis namuose

19 Oct, 09:17


Šalutiniai poveikiai, tokie kaip spengimas ausyse (tinitus) ir skrandžio opos, kurie gali pasireikšti vartojant acetilsalicilo rūgštį (aspirinas) nepasireiškia, jei naudojama baltojo gluosnio žievė, kiti augale esantys junginiai specialiai sušvelnina šalutinį poveikį.

Gydomės vaistažolėmis namuose

17 Oct, 10:22


F-58. Sinusų užgulimo formulė. Šią labai stiprią formulę sudaro lygios dalys Brigham tea arba dar vadinama Mormon tea, krienų šaknys ir kajeno pipirų. Norint iš karto sumažinti peršalimo ar alergijos sukeltą sinusų spaudimą, vartokite po 20 lašų kas 30 minučių.
Paruošimas (4 arbatinius šaukštelius) užpilkite 60ml karšto distiliuoto vandens, kai gerai pritrauks, nufiltruokite.
Šaltinis: Ephedratean.

Gydomės vaistažolėmis namuose

16 Oct, 11:13


Sveiki atvykę į karą!
"Google" vertimas iš suomių kalbos puslapio:
Tarja Halonen buvęs Suomijos prezidentas
Tarja Halonen 2008 m. kovo mėn. pasirašė Atviros oro erdvės susitarimą, t. y. susitarimą dėl laisvo užsienio orlaivių skraidymo Suomijos oro erdvėje (Lėktuvams kuriems galima purkšti biologinį ginklą? V.P) Cheminiai nuodai Suomijos oro erdvėje iš orlaivių purškiami mažiausiai nuo 2009 m. Vyriausybė tokiai veiklai įgaliojo Aviacijos tarnybą.
Suomijoje pagrindiniai šių nuodų pilstymo punktai yra Pirkanmaa oro uostas, Pori oro uostas, Vantaa oro uostas ir Turku oro uostas. Turku oro uosto darbuotojas man pasakojo, kad prie TNT sandėlio yra įvykę rimtų nelaimingų atsitikimų, o krovininiai lėktuvai buvo užkimšti skystomis atomizuojamomis medžiagomis. Dažniausiai tai būna šios cheminės medžiagos:
Aliuminio trimetiloksidas 1000 GRIT.
bario chloridas HG/T 1617- 2008 n.o.s. 25 kg maišas.
Genetiškai modifikuota nanomolekulinė mikoplazma.
Nanomolekuliniai slapti mikrobai, genetiškai modifikuoti.
Polimeras.
Jie sukelia deginimo pojūtį nosies ir gerklės viduje, kruviną kosulį bronchuose ir plaučiuose, akių uždegimą ir alerginę gleivių gamybą, panašią į stiprų peršalimą, skysčių kaupimąsi plaučiuose, astmą ir kvėpavimo takų sutrikimus. sunkumus. Taip pat ausų infekcija, galvos skausmas, reumatiniai kūno skausmai ir karščiavimas.
Kodiniai pavadinimai JAV, pvz.
"Operation Cloverleaf".
"Operacija "Reino šokis".
Cheminėms juostoms reikia H.A.A.R.P. pagalbos.
https://www.facebook.com/groups/112002225492262/?hoisted_section_header_type=recently_seen&multi_permalinks=28098963406369435
P.S dabar vertimas tiems kas nepagavo esmės tekste!
Mikoplazma tai viena iš laimo koinfekcijų persiduoda nuo erkės, uodo, blusos, kandančių vabzdžių, iš žmogaus žmogui, oro-lašeliniu būdų, per kraują, seksą. Šita zaraza labai tyliai ir iš lėto ardo žmonių ar gyvūnų organizmus, ir gan sunkiai šalinama iš organizmo.
Toliau chemtreilų sudėtyje minimi nanomolekuliniai slaptieji patogenai, tai gali būti ne tik Mikoplazma, bet ir Anaplazma, Babezia, Erlichia, ir dar velniai žino kas.
Man jau senokai kilo toks įtarimas kad iš lėktuvų purškiami biologiniai slaptieji patogenai, yra labai artimi laimo koinfekcijoms, kai gan stipriom tradicinėm vaistažolių priemonėm neina nuimt žmonėms kosulio, kol iš Afrikos neparsisiunčiau Bambaros žievės (afrikietiškas beržas), ji minima legendinio daktaro S.H.Buhnerio literatūroje, kaip labai veiksminga priemonė prieš mikoplazma.
Na ir tarp kitko kas atydžiai seka situacija atsimena kai apie 2008-2009 metus Lietuvoj buvo pakelta chemtreilų tema, pasirodė straipsniukas internetiniame psl "ATOVEIKSMIS" po kurio pasirodymo Lietuvos saugumas puslapiuką iškart nutildė.

Gydomės vaistažolėmis namuose

13 Oct, 10:49


1915 m. Thomas B. Osborne'as ir Lafayette'as B. Mendelis apžvelgė McCollumo tyrimus, susijusius su tokiomis eksperimentinėmis dietomis, kai jaunikliai buvo auginami tik su augaliniais aliejais ar net komerciniais taukais.
Darant tyrimus su gyvūnais kaip vienintelis riebalų šaltinis buvo duodamas sėklų aliejus,
..jie paprastai normaliai auga apie tris mėnesių, bet niekada nepasiekia viso savo dydžio. Anksčiau ar vėliau maistinė katastrofa pasireiškia visišku ar daliniu augimo sustojimu, kuris galiausiai (o kartais ir labai greitai) baigėsi kūno masės mažėjimu, o jei mityba greitai nepakeičiama, išsivysto šiurkštus kailis, naktinis aklumas, dantų ėduonis ir infekcijos, o jei tokia mityba būtų tęsiama, jie mirtų gerokai anksčiau laiko.
T.A.D.R p49

Gydomės vaistažolėmis namuose

13 Oct, 09:55


Tyrimuose su gyvūnais nustatyta, kad resveratrolis esantis Itadori šaknyje gydo lėtinio nenuspėjamo streso sukeltą sutrikusi pažinimą. Be to, transresveratrolis mažina streso poveikį nervụ sistemai. Smegenų funkcijos tyrimas parodė, kad vaistažolė didina serotonino kiekį ir stiprina trijų atskirų smegenų dalių funkciją: priekinės kaktinės žievės, hipokampo ir pagumburio. Šios smegenų dalys stipriausiai pažeidžiamos sergant neuroborelioze. Kaktinėje žievės dalyje ir smegenų dryžuotajame kūne padidėjo noradrenalino ir dopamino lygis. Keturiose smegenų dalyse, ypač priekinėje kaktinėje ir hipokampe, buvo slopinamas veikimo mechanizmas. Vaistažolė ir ypač jos sudedamoji dalis resveratrolis veikia ir kaip antidepresantas. Poveikį dar sustiprina piperino vartojimas.

Gydomės vaistažolėmis namuose

11 Oct, 19:32


Arbatinis šaukštelis alyvuogių aliejaus prieš valgį ir valgomas šaukštas alfalfa į dieną, nuims skausmą, padės nuo skrandžio ir žarnyno opų.

Gydomės vaistažolėmis namuose

08 Oct, 10:08


Bartonella infekcijos simptomai yra anemija, pasikartojantis nepaaiškinamos kilmės karščiavimas (FUO) pasikartojantis galvos skausmas (iki migrenos lygio), fotofobija, nepaaiškinamas kosulys, kaulų skausmas (ypač kojų), neurologiniai sutrikimai (ypač, jei pasireiškia žudikiškas įniršis arba stiprūs nepaaiškinami pykčio priepuoliai), parestezija, atminties praradimas, ataksija, paraparezė ir bet širdies sutrikimai.
Kaulų skausmas, nepaaiškinamas kosulys, fotofobija, nuovargis ir atminties sutrikimai beveik visada rodo bartonella infekciją.

Gydomės vaistažolėmis namuose

08 Oct, 09:34


Itadori (Polygonum cuspidatum) kontraindikacijos ir šalutinis poveikis
Nors Itadori yra labai saugus augalas, nėštumo metu jį vartoti draudžiama. Didelių dozių šalutinis poveikis pirmiausia yra virškinimo trakto pobūdžio - burnos džiūvimas, kartus skonis burnoje, pykinimas, vėmimas, pilvo skausmas, viduriavimas. Labai retais atvejais 0.5% pasitaikė skonio praradimas, metalo skonis burnoje. Tai pasitaiko dažniau vartojant šviežų augalą. Prireikia šiek tiek laiko, kad grįžtų (karts gali užimti keletą mėnesių). Jei pasireiškia virškinimo trakto šalutinis poveikis, sumažinkite dozę.
Pastaba: kai kurie žmonės pranešė apie gana stiprias neigiamas fizines reakcijas į Source Naturals resveratrolį. Nesu tikras, kodėl taip yra, tačiau tie, kurie perėję prie kito Paradise Herbs produkto, praneša apie geresnius rezultatus. Tiesiog informuoju apie tai.
Vaistažolių ir vaistų bei vaistažolių ir vaistažolių sąveika
Negalima vartoti su kraują skystinančiomis medžiagomis. Nutraukite vaistažolių vartojimą likus 10 dienų iki bet kokios operacijos. Augalas yra sinergistas ir gali sustiprinti vaistų ir kitų žolelių poveikį.
S.H.Buhner

Gydomės vaistažolėmis namuose

07 Oct, 09:59


Juglans nigra cheminė sudėtis

Gydomės vaistažolėmis namuose

07 Oct, 07:10


Cukranendrių melasa
Manganas labai svarbus sveikai nervų sistemai. Argi ne visi kartais patiriame stresą? Jis padeda gaminti baltymus ir angliavandenius. Jis taip pat yra svarbi antioksidacinio fermento superoksido dismutazės (SOD), saugančio mus nuo laisvųjų radikalų, dalis. Vos 2 arbatiniai šaukšteliai suteikia 18 % RPN. ( manganas ypač svarbus užsikrėtusiems Borelioze; Laimo parazitais, nes spirochetos stipriai sekina mangano atsargas organizme, V.P)
Magnis atsakingas už kalcio patekimą į nervų ląsteles. Jis labai svarbus kaulų ir ląstelių energijos gamybai. Jis taip pat padeda reguliuoti kalcio kiekį. Vos dviejuose arbatiniuose šaukšteliuose juodosios cukranendrių melasos jo gaunama 7,3 %.
Juodoji melasa yra didžiausias kalio šaltinis maiste. 1 valgomasis šaukštas juodosios melasos turi 340 mg kalio. 1 valgomasis šaukštas ekologiškos juodosios melasos turi 720 mg kalio. Kalis padeda reguliuoti aukštą kraujospūdį ir širdies bei kraujagyslių problemas. Jis padeda palaikyti elektrolitų pusiausvyrą ir pH lygį. Jis padeda sklandžiai veikti raumenų ir nervų sistemai. Mažas kalio kiekis siejamas su vėžiu. Vos du arbatiniai šaukšteliai suteikia 9,7 % RPN.
Ir auksinė karūna, kuri daugeliui asocijuojasi su juodąja melasa, yra geležis. Juodoji melasa suteikia daugiau geležies nei raudona mėsa, kuri dažniausiai vartojama dėl geležies trūkumo , be to, melasa turi mažiau kalorijų ir neturi riebalų. Kitas dažnai naudojamas būdas geležies kiekiui padidinti yra papildai iš vaistinių. Šie geležies papildai paprastai labai užkietina vidurius, o juodoji melasa padeda sureguliuoti žarnyno veiklą. Geležis padeda gaminti hemoglobiną, pernešantį deguonį į ląsteles. Ji taip pat yra esminė energetinių sistemų dalis energijos gamybai ir medžiagų apykaitai. Juodoji melasa padidina geležies atsargas ir suteikia organizmui energijos. Tai labai naudinga menstruacijų ciklo, nėštumo, žindymo laikotarpiu, augantiems vaikams arba kai geležies kiekis yra sumažėjęs. Puikius rezultatus parodė net kraujo tyrimai vos per tris savaites, vartojant vos vieną valgomąjį šaukštą per dieną. 2 arbatiniai šaukšteliai turi 13,3 % RPN.

Gydomės vaistažolėmis namuose

04 Oct, 09:30


Tai labai svarbus augalas gydant mikoplazmas, laimo ligos koinfekcijas ir ypač smegenų uždegimą.
Kontraindikacijos: nevartoti nėštumo metu, ir esant tulžies latakų uždegimui, per ilgai vartojant ugniažolę tulžies latakai taip pat gali išbrinkti ir praeinamumas suprastės, kas lygų uždegimui, bet nutraukus vartojimą viskas greit gryžta į norm.
Priešingai nei nuo talenolio ar antibiotikų perdozavimo kada kepenis arba pacientą reikia nurašyti.

Gydomės vaistažolėmis namuose

04 Oct, 09:30


Didžioji ugniažolė (Chelidonium majus)
Augalas yra stipriai priešuždegiminis, nes slopina citokinų apykaitą, o tai yra dalis jo skausmą malšinančio poveikio. Korėjoje jis vartojamas kaip priešuždegiminė priemonė (be kita ko), ypač gydant reumatoidinį artritą. Tyrimais su pelėmis (Korėjoje) nustatyta, kad vaistažolė gerokai sumažino IL-6 ir TNF-a kiekį blužnyje ir limfmazgiuose ir stipriai slopino artrito progresavimą pelių kelio sąnaryje, taip pat "smarkiai" sumažino sąnario kremzlės eroziją.
Jis pasižymi gana dideliu antimikrobiniu aktyvumu. Nustatyta, kad jis stipriai veikia Bacillus, Staphylococcus, Streptococcus, Enterococcus (įskaitant atsparias padermes) ir 98 proc. žmogaus dantų apnašų sukėlėjų. Jis pasižymi tam tikru antivirusiniu poveikiu ŽIV, herpeso virusui, poxvirusui ir gripo virusui. Jis stipriai veikia erkinio encefalito virusą in vitro ir mažina ligos poveikį pelėms, kurioms duodama vandeninių ekstraktų, todėl yra naudingas būtent šiai Laimo infekcijai gydyti. Be to, jis yra priešgrybelinė priemonė prieš įvairias kandidozes, taip pat prieš atsparias jų atmainas. Jis yra stiprus antihelmintikas prieš Dactylogyrus intermedius parazitus randamus žuvyse. Jis taip pat yra bioplėvelės inhibitorius - kai kurie augalo junginiai yra aktyvūs prieš įvairių Staphylococcus rūšių bioplėvelės formavimąsi. Jis taip pat slopina bakterijų sukibimą su žmogaus ląstelėmis, tikriausiai dėl augale esančio cheleritrino (žr. žemiau). Šis veiksmų spektras patvirtina tradicinį augalo naudojimą
infekuotos žaizdos ir dantenos.
Augalas pasižymėjo imunomoduliaciniu poveikiu blužnyje ir kaulų čiulpuose, taip pat buvo nustatyta, kad jis stipriai skatina tulžies gamybą ir išsiskyrimą, yra hepatoprotektyvus ir antiulcerogeninis, priešvėžinis, spazmolitinis, radioprotektyvus ir antiosteoporozinis, visų pirma atliekant tyrimus in vivo ir su žmonėmis.
Viename tyrime su žmonėmis nustatyta, kad jis pagerina ląstelių ir humoralinį atsparumą bei nespecifinį atsparumą ligoms ir gerokai sumažina lėtinio tonzilito pasikartojimų skaičių vaikams. Kito klinikinio tyrimo metu nustatyta, kad jis veiksmingai mažina stiprų pilvo skausmą, palyginti su placebu.
Tradicinis augalo naudojimas ir moksliniais tyrimais patvirtintas jo veikimas pasižymi plačiu veikimo spektru daugelyje sričių, kuriose pasireiškia Laimo infekcijų poveikis. Tačiau įdomiausi yra tie, kurie atsiranda dėl vienos iš pagrindinių jo konstitutyvų - cheleritrino.
Didžioji ugniažolė turi daugiau kaip 30 skirtingų alkaloidų, iš kurių pagrindiniai yra koptisinas (kaip Coptis chinensis), sanguinarinas (kaip bloodroot, meksikietiškose ir opijinėse aguonose), chelidoninas ir cheleritrinas. Daugiausia cheleritrino yra šaknyse - 2-3 proc. masės.
Cheleritrinas yra labai stiprus ir selektyvus baltymų kinazės C (PKC) inhibitorius (mažomis 0,66 mikromolarų dozėmis), ATPazės inhibitorius ir alaninaminotransferazės (ALT) inhibitorius. Jis taip pat labai stipriai blokuoja P2X(7) receptorius smegenyse, kuriuos stimuliuoja ATP.
Cheleritrinas taip pat yra stiprus ATPazės inhibitorius. Babezijos, ebrilichijos ir anaplazmos (taip pat dauguma mikoplazmų), kai jos yra ūmios, į organizmą vėl patenka Al. ATPazės inhibitoriai gali sumažinti daugelį ūmesnių koinfekcijų simptomų, taip pat mikoplazmų gebėjimą įsiskverbti
į šeimininko ląsteles 50 proc. ATPazės slopinimas sumažina šių gretutinių infekcijų poveikį šeimininko ląstelėms ir palaiko aukštesnį energijos lygį šeimininko ląstelėse.
Didelis ATP kiekis smegenyse sukelia didžiulę žalą CNS ( centrinei nervų sistemai).
Tinktūra daryti tik iš šviežio augalo 1:2 95% alko.
Dozavimas: tipiška amerikietiška dozė yra 10-30 lašų 3× dienoje, 6 dienas į savaitę, vartoti ne ilgiau 30 dienų.
Angliškos dozės 40-80 lašų 3× dienoj.
Kiniečių dozavimas visada didesnis, pradėkite nuo mažiausio.

Gydomės vaistažolėmis namuose

03 Oct, 10:26


imbierų aliejus pridėjus prie magnolijų, jų derinys duoda nepaprastai sinergetinį rezultatą gydant depresiją. Serotonino kiekis smegenyse ir noradrenalino kiekis prefrontalinėje žievėje gerokai padidėja, kai į subklinikines (neaktyvias) magnolijos dozes pridedama imbiero.
Taip pat manoma, kad imbieras yra specifinis kitų TKM naudojamų vaistų ar žolelių toksinį poveikį mažinantis preparatas. In vivo tyrimais nustatyta, kad imbieras mažina kadmio kiekį ir toksiškumą žiurkėms, veikdamas kaip sunkiųjų metalų detoksikatorius. Jis taip pat mažina organofosfatinių insekticidų poveikį in vivo.

Gydomės vaistažolėmis namuose

03 Oct, 10:03


Kiniečių formulė nuo tymų, taip pat tinkanti prieš enterovirusą 71.
Black cohoch rhizome, kudzu root, red peony root, licorice.
H.A p188

Gydomės vaistažolėmis namuose

03 Oct, 09:43


Prieš gram- neigiamą Helicobacter pilori bakterija veiksmingi augalai ir priemonės: Berberino turintys augalai pvz Goldenseal canadensis, barberry ir k.t. O turint problemų su kepenimis paprasčiau būtų naudoti F-3 formulę kepenims ir tulžiai, formulėje yra barberry ir imbiero.
Tinka juniperrus communis uogos, medus, saldymedžio šaknys, bet jį visada geriau vartoti kombinacijoj su kitais augalais.
Imbieras, visada geriau šviežias arba jo sultys, džiovintas imbieras veikia silpnai.
Įdeliai tiktų F-4 formulė inkstams ir šlapimo pūslei, nes formulėje yra iškart 3 augalai kurie taikosi į helicobacterium pilori tai goldenseal canadensis, juniperrus communis, ir imbiero šaknis.
Tiem kas naudoja antibiotikus reikia žinoti kad gram- neigiamos bakterijos yra labiau atsparios antibiotikams, įsivaizduokite jeigu paprasta bakterija apsisaugo vienu apvalkalu, tai gram-neigiama bakterija įsivilkus lyg į dvi medicines gumines pirštines. Subletalūs tetraciklino kiekiai tampa mirtini prieš stafilokokokų organus, kai į juos pridedama imbiero; imbiero junginiai keičia Acinetobacter baumanii bakterijų atsparumą; imbieras stiprina nifedipino poveikį trombocitų agregacijai hipertenzija sergantiems žmonėms; imbieras stiprina klaritromicino veiksmingumą prieš Helicobacter pylori nepriklausomai nuo to, ar bakterijų padermė buvo jautri šiam vaistiniam preparatui, ar ne prieš pridedant imbiero. Todėl kas naudojate antibus, naudokite šviežų imbierą arba jo sultis kad sustiprinti antibiotikų poveikį.
Imbieras taip pat pasižymi tiesioginiu sinergetiniu poveikiu su kitomis žolelėmis. Jis sustiprina jų aktyvumą, gerokai jį padidindamas.
Sekantis augalas prieš Helicobacter pilori būtų Alchornea, dažniausiai vartojami lapai, bet tinka ir žievėm bei šaknų žievė, vaisiai irgi gali būti vartojami.
Alchornea cordifolia veikia prieš 15 MRSA skirtingų s.aureus padermių, ir labai stipriai veikia prieš Pseudomonas aeruginosa, mažos koncentracijos Alchornea aktyvi prieš E.coli, staphylococcus aureus, veikia stipriau nei tokie antibiotikai kaip gentamicinas ir ampicilinas.
Artemisia absinthium, A.douglasiana, A.ludoviciana taip pat veikia prieš Helicobacter pylori.
Ir dar vienas augaliukas nukreiptas prieš Helicobacterium pilori tai USNEA, kadangi jį labai sunku sumalti į miltus, darykite iš jų tinktūrą, prieš tai kiek įmanoma labiau susmulkinę tą barzdotą augalą.

Gydomės vaistažolėmis namuose

02 Oct, 15:27


Trumpai apie uždraustų vaistų vartojimą JAV Metforminą👇
Metformino kontroversija
David Christopher, MH
Metforminas yra vienas iš dažniausiai pasaulyje išrašomų vaistų, kurio pardavimai siekia 4 028,00 mlrd. dolerių. Jis skiriamas kartu su tinkama dieta sergant ikidiabetine liga, kad sumažėtų cukraus kiekis kraujyje. Amerikoje metforminas buvo atšauktas iš rinkos ir gydytojams patariama jo neskirti dėl šalutinio poveikio žarnynui, galimo inkstų pažeidimo ir pieno rūgšties acidozės (kuri gali baigtis mirtimi), o visai neseniai aptiktas užterštumas NDMA, kuris gali sukelti vėžį. Prieštaringai vertinama tai, kad likęs pasaulis nesivadovauja Amerikos apribojimais, ir prognozuojama, kad iki 2030 m. pardavimai padidės iki 6 420,00 mlrd. dolerių. Tikėtina, kad pašalinus teršalus, dėl kurių buvo inicijuotas atšaukimas, metforminas nesugrįš į gerąją pusę. Aš postuluoju, kad šis pinigus nešantis vaistas negrįš, nes jis parduodamas po 38,00 USD už 100 tablečių, o jo pakaitalas Ozempic® kainuoja 935,00 USD per mėnesį. Jei esate apsidraudę, gali tekti mokėti tik 25,00 dolerius, tačiau kažkas sumoka kitus 900,00 dolerių - didesnes įmokas arba mokesčių mokėtojų subsidijas.
Metforminas yra veiksmingas todėl, kad jo pagrindinė sudedamoji dalis guanidinas, kuris išgaunamas iš vaistinės žolės Galega officinalis. Augalas Galega veiksmingai mažina cukraus kiekį kraujyje, be to, jis yra saugus, nes vartojamas visas ir vartojamas jau šimtus metų. Tad kodėl gi negrįžus prie pirminio šaltinio arba prie bet kurio iš tūkstančio vaistinių augalų, mažinančių cukraus kiekį kraujyje, pavyzdžiui, cinamono, ciberžolės, juniper berries, Oregon grape root, bitter melon, fenugreek, garlic, onions, olive oil.
Nėra prasmės vartoti vaistus ar žoleles cukraus kiekiui kraujyje mažinti ir tuo pat metu neriboti koncentruoto cukraus ir labai perdirbtų grūdų, kurie organizme greitai virsta koncentruotu cukrumi, vartojimo.
Mūsų organizmo sveikata priklauso nuo nuolatinio baltymų, riebalų ir angliavandenių tiekimo. Tegul niekas jūsų neapgaudinėja, jums reikia visų trijų. Visų šių būtinų maisto produktų gausu šviežių vaisių, daržovių, neskaldytų grūdų, riešutų ir sėklų mityboje. Tokia mityba padės išvengti 2 tipo diabeto ir jį išgydyti.
Nuorodos:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7764533/
Dabar pažiurėkim kaip Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba (VVKT) prie LR sveikatos apsaugos ministerija kabina makaronus apie metforminą
https://vvkt.lrv.lt/lt/verslui/svarbi-informacija-apie-nitrozaminus/svarbi-informacija-apie-metformina/