Šie du nuodų baltymai vadinami neurotoksiniais nuodų baltymais ir, kaip skelbiama šiame straipsnyje, dėl savo mažo dydžio gali lengvai prasiskverbti pro kraujo-smegenų barjerą. Kai šie nuodų neurotoksinai pasiekia mūsų smegenis ir nugaros smegenis, nuodų spyglio baltymai prisijungia prie specifinių nervinių ląstelių receptorių, vadinamų nikotino receptoriais, kurių yra kiekvienoje žmogaus kūno ląstelėje.
Šie du nuodai veikia diafragmą ir stuburą; nuodai, patekę į smegenų kamieną, sukelia paralyžių ir sulėtėjusį širdies ritmą. Šių nuodų paskirtis yra sukelti kvėpavimo sustojimą ir hipoksiją, todėl grobiui sunku kvėpuoti ir pabėgti. Būtent tokiais simptomais žmonės visame pasaulyje skundėsi kovodami su COVID.
Iš pradžių šie asmenys neužsikrėtė plaučiuose, kad susirgtų COVID. Gyvatės nuodai pateko į jų galvos ir nugaros smegenis ir slopino galvos smegenų, širdies ir diafragmos kontrolę. Nedidelio, bet labai realaus paralyžiaus pakako, kad jiems būtų sunku kvėpuoti. O nuodams patekus į žmonių kūnus, dažnai prasidėdavo karščiavimas ir šaltkrėtis. Šie neurotoksiniai nuodai imituodavo kvėpavimo takų viruso simptomus! Mokslininkų darbas iššifruojant šį velnišką ginklą išties stulbinantis.
Pagrindiniai receptoriai, į kuriuos nukreipti gyvatės nuodų neurotoksinai, buvo tie, apie kuriuos anksčiau nebuvau girdėjęs: alfa-7 nACHR receptorius arba trumpiau - nikotino receptorius. Ir tai visiškai paaiškina, kodėl rūkaliai nesirgo CoVID! Nes jų kraujyje, kūne ir nervų sistemą supančiame nugaros smegenų skystyje jau cirkuliavo nikotinas. Atsakymas visą laiką buvo nikotinas, kuris turi daug stipresnį surišamąjį poveikį alfa-7 nACHR receptoriams nei bet kuri kita medžiaga, įskaitant gyvatės nuodų neurotoksinus.
Kai gyvatės nuodų neurotoksinai ir nikotinas susiduria su bet kuria žmogaus organizmo ląstele, žmogaus organizmas visuomet suriša nikotiną ir išlaisvina nuodingus baltymus. O jei gyvatės nuodai negali prisijungti prie nikotino receptoriaus, jie negali jums pakenkti ir sukelti simptomų! Toks novatoriškas atradimas!
Šis gyvatės nuodų neurotoksino "spyglio baltymo" atradimas taip pat atsakė į šio skyriaus pradžioje pateiktą antrąjį klausimą dėl sėkmingo ivermektino poveikio COVID-19. Savo baigiamosiose pastabose jie paskelbė šį teiginį:
"Įdomu tai, kad lvermektinas, kuris, kaip neseniai buvo įrodyta, slopina SARS-CoV-2 replikaciją ląstelėse in vitro, yra teigiamas alosterinis a7 nACHR moduliatorius."
Būgno ritmu, prašom! Ir nikotinas, ir ivermektinas yra priešnuodžiai COVID-19 nuodų spyglio baltymams, nes jie abu suriša ir apsaugo specifinius nikotino receptorius, į kuriuos taikosi šie du nuodų spyglio baltymai, ir taip apsaugo nuo COVID simptomų. Suleidus ivermektino, nikotino receptoriai atpalaidavo nuodų smaigalio baltymus, todėl pagerėjo kvėpavimo gebėjimas, nes vietoj jų prisitvirtino ivermektinas. Argi tai nėra neįtikėtina?
Nikotinas iš tikrųjų yra stipresnis ir apsaugo labiau nei ivermektinas, tačiau daugeliui žmonių ivermektino pakako, kad būtų išlaisvinti ir neutralizuoti nuodų baltymai. Dabar paskaitykime, ką šie prancūzų mokslininkai pasiūlė kaip SARS-CoV-2 ir pasaulio gydymą, kai suprato, kad COVID-19 spyglių baltymai genetiškai beveik identiški šių tWo gyvatės nuodams.
"Apibendrinant siūlome ir bandome pagrįsti hipotezę, kad nACHR vaidina KRITINĮ ROLĮ SARS-CoV-2 infekcijos patofiziologijoje (ligos procese), ir todėl siūlome NIKOTINO AGENTUS kaip galimą SARS-CoV-2 infekcijos gydymo būdą." [paryškinta papildomai] Pagalvokite apie tai: Galbūt pirmą kartą sužinosite, kad nikotinas yra tinkamas gydymas nuo COVID-19. Vis dėlto mokslininkai tai atrado dar 2020 m. balandžio mėn.