Правила паркування транспортних засобів: Муніципальна інспекція продовжує заходи із запобігання порушень
http://communal.zolo.gov.ua/pravy-la-parkuvannya-transportny-h-zasobiv-munitsy-pal-na-inspektsiya-prodovzhuye-zahody-iz-zapobigannya-porushen/
22 тисячі 100 гривень: на таку суму штрафів із початку листопада зафіксував порушення несумлінних водіїв у центрі міста Відділ муніципального інспектування УЖКГ. Мова йде ігнорування правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів, що передбачено передбачене Кодексом України про адміністративні правопорушення – ч.1, ч.3 ст. 122.
Як відомо, відповідні функції муніципальні інспектори нашої громади отримали ще у червні 2020-го року. Тоді ситуація була дійсно патовою – паралізований центр міста, постійне виникнення аварійних ситуацій, а також значне ускладнення логістиних питань як для пересічних громадян, так і для комунальних чи екстрених служб.
Змінити ситуацію за цей час вдалось дещо змінити завдяки змінам у організації руху транспорту – обладнання перехресть, розмітка, нові сфітлофори тощо. Але й ніхто не відміняв банальної людської відповідальності. І на цим питанням працювали й надалі будуть працювати наші муніципали. Зіткнувшись на перших етапах із чималим спротивом з боку водіїв, із часом таки вдалося достукатись до розуміння елементарних основ Правил дорожнього руху. Результат є, хоча й не такий, звісно, який хотілося б усім – і нам, і добросовісним учасникам дорожнього руху.
– Власне тому, моніторинг цього питання здійснюється досі регулярно. Якщо ігнорувати – знову швидко повернемося до старого хаосу. А так – добропорядні водії завжди в тонусі, оскільки знають наслідки порушення ПДР, а “новачкам” – наука на все життя. Більшість порушень з боку водіїв у Золотоноші фіксується через зупинку в зоні дії заборонних знаків і перед пішохідними переходами, решта – через зупинку на посадкових майданчиках маршрутно-транспортних засобів і перед перехрестями. Для когось – це вже на рефлекторному рівні, адже свідомий водій ніколи на вчинить такого. Ну а комусь треба нагадувати. Словами – марно, доводиться оформлювати протоколи, – коментує поточну діяльність начальник УЖКГ Артем Харін.
Озброїлись віднедавна муніципали і сучасними інформаційними технологіями. Відтепер не потрібно витрачати безліч часу на “писанину” і доведення своєї правоти. Є автоматизована система, погоджена на державному рівні, є спецпланшет для фіксації, є відповідні авторизовані бази даних порушень.
– Часто чую претензії – війна, мовляв, а ви тут невідомо чим займаєтесь. Ну що сказати… По-перше, кожен із нас активно займається усим, на що вистачає сил. Питаннями допомоги нашим хлопцям на війні також. Просто добрі справи робляться тихо. По-друге ж, мене бентежить, коли недотримання елементарних людських правил етики, а особливо законів, списується на війну. Це не припустимо, як на мене. І цю думку поділяють усі наші комунальники. Ми маємо працювати так, щоб нашим Захисникам було куди повертатись. Держава і місцеві громади мають функціонувати повноцінно, суспільство має не втрачати свою відповідальність, – резюмує очільник УЖКГ.