Аптека садівника @apteka_sadivnyka Channel on Telegram

Аптека садівника

@apteka_sadivnyka


Офіційний канал ТМ "Аптека садівника"🌱

Наш сайт: apteka-sadivnyka.ua
Facebook: facebook.com/aptekasadivnyka
Instagram: instagram.com/aptekasadivnyka
Youtube: youtube.com/@aptekasadivnyka

Перевір препарат на оригінальність
t.me/UkrAvitXcodeBot

Аптека садівника (Ukrainian)

Аптека садівника - це офіційний канал ТМ 'Аптека садівника', який пропонує широкий вибір лікарських засобів та біодобавків для здоров'я і краси. У нашому асортименті ви знайдете все необхідне для підтримання і покращення свого здоров'я. Ми дбаємо про якість продукції та професіоналізм своїх фахівців, щоб кожен клієнт міг отримати найкращі рекомендації та продукти для свого благополуччя.nnНа нашому каналі ви знайдете актуальні новини, корисні поради від лікарів-експертів, а також інформацію про акції та знижки. Ми завжди готові відповісти на ваші питання та надати допомогу у виборі необхідних засобів для здоров'я.nnПриєднуйтесь до нашого каналу 'Аптека садівника' і отримуйте доступ до найкращих препаратів та засобів для здоров'я. Ви можете знайти нас також на нашому сайті apteka-sadivnyka.ua та в соціальних мережах: Facebook, Instagram, Youtube. Крім того, ми пропонуємо можливість перевірити оригінальність препаратів за допомогою нашого бота у Telegram.nnПіклуйтеся про своє здоров'я разом з 'Аптекою садівника'!

Аптека садівника

21 Nov, 09:59


Доглянуті кімнатні рослини — це не лише яскраве цвітіння 💮 та пишна зелень. Мова також і про здоров’я таких рослин. Адже поки шкідники та хвороби в саду “відпочивають”, рослини в домі можуть страждати від попелиці, трипсів, борошнистої роси, іржі.

Щоб вам не довелося шукати окремо засоби від хвороб та шкідників, ми створили один препарат для вирішення таких проблем. Це — інсекто-фунгіцид Флористін.

Препарат контролює широкий спектр шкідників і хвороб.
Уже готовий до використання — вам не потрібно витрачати час на приготування робочого розчину.
Має пульверизатор — вам треба лише легенько зволожити рослини.

❗️ Обов’язково дотримуйтеся інструкції із застосування препарату:

👉 Не можна, щоб препарат потрапив на квітки рослини.
👉 Зволожуйте усі зелені частини з відстані 30-50 см до рослини.
👉 Після обробки провітрюйте приміщення протягом 30 хв.
👉 Не можна, щоб препарат стікав по листках рослини.

💮 Піклуйтеся про кімнатні рослини — і вони обов’язково віддячать вам своєю красою.

Аптека садівника

20 Nov, 10:01


Як користуватися добривами Авангард Чи можна змішувати їх із засобами захисту рослин Як готувати робочий розчин Якщо ви ще не користувалися нашою лінійкою добрив, цей допис допоможе вам більше розібратися в них.
Добрива лінійки Авангард містять макро-, мезо- та мікроелементи у доступній для рослин хелатній формі. Маємо добрива для овочевих, плодово-ягідних, декоративних культур та винограду.
Також до цієї лінійки входять антистресанти та стимулятори росту рослин. Авангард Гроу Аміно — це добриво-антистресант, його рекомендуємо застосовувати, щоб захистити рослини від стресів або швидко усунути, якщо вони вже виникли. Авангард Стимул — добриво на основі стимуляторів росту для підвищення схожості насіння та покращення розвитку культур.
Продовження в коментарях 👇

Аптека садівника

18 Nov, 08:27


Проводимо останню обробку саду після опадання листя 🍂

Температура повітря знизилася 🌡, дерева скинули все (або більшу частину) листя 🍂, тому час провести профілактичну обробку саду від хвороб.

Для початку все опале листя та іншу органіку навколо дерев потрібно прибрати. Адже це може стати джерелом розповсюдження інфекцій. Зніміть і муміфіковані плоди з дерев, які не опали.

У сухий день без поривів вітру та за середньодобової температури не нижче, ніж +5 градусів проведіть обробку фунгіцидом Гарт. Чому цей препарат:

Це контактний фунгіцид на основі міді від широкого спектра збудників хвороб: мілдью, парша, моніліоз, бактеріальний рак, кучерявість листя.
Має низьку норму витрати.
Починає діяти відразу після застосування.

Більше дізнатися про цей препарат ви можете на нашому сайті за посиланням: https://apteka-sadivnyka.ua/gart

Аптека садівника

14 Nov, 09:29


Власникам декоративних хвойних 🌲 та листяних 🌳 культур радимо додивитися це відео до кінця 😉

👉 Якщо ви полюбляєте прикрашати свою ділянку туями, ялівцями, модринами, барбарисом, катальпою та іншими декоративними культурами, то певно знаєте, що таким культурам потрібен постійний догляд. Підживлення, полив, обрізка для того, щоб рослини не втрачали декоративний вигляд. А також захист від хвороб та шкідників.

Найчастіше рослини уражуються хворобами або пошкоджуються шкідниками тоді, коли чекаєш цього найменше. Що робити, щоб швидко відреагувати на проблему? Ми вже це вирішили за вас і створили комплекси для захисту рослин GreenBox.

Що це таке:
Продовження в коментарях 👇

Аптека садівника

11 Nov, 08:31


Як боротися із шютте на туях та ялівцях Що допоможе в боротьбі з чорною плямистістю та борошнистою росою на трояндах

❗️ У нас є рішення цих проблем — фунгіцид Сільвер. Хто мав досвід використання препарату — будемо раді почитати ваші відгуки в коментарях 👇

Сільвер — системний фунгіцид захисної та лікувальної дії. Його можна застосовувати на декоративних рослинах вашої ділянки: хвойних та листяних культурах 🌲, трояндах 🌹, цибулинних квітах, газонних травах.

Фунгіцид захищає оброблені частини рослин та нові прирости, а також діє навіть за понижених температур (від +5 градусів).

👉 Хочете дізнатися більше про препарат? Тоді переходьте на наш сайт за цим посиланням: https://apteka-sadivnyka.ua/silver/

Аптека садівника

08 Nov, 12:37


Ніби й добре просушили бульби картоплі перед закладанням у погріб, і доглядали протягом сезону, а все одно через пару місяців після початку зберігання з’являються якісь проблеми. Було таке

Картопля хворіє не лише коли росте, а й під час зберігання. Що це можуть бути за хвороби:

🥔 Суха фузаріозна гниль — спершу на поверхні бульб з’являються сірувато-бурі або матові трохи вдавлені у м’якоть плями. У таких місцях м’якоть буріє, трухлявіє і стає сухою. Згодом плями збільшуються, зморщуються, на їхній поверхні з’являються невеликі, опуклі, сірувато-білі, жовтуваті або рожеві подушечки. У сухому сховищі такі бульби поступово висихають, стають легкими, їхня шкірка зморщується.
Продовження в коментарях!

Аптека садівника

06 Nov, 10:51


Щоб пахнути картоплею можна було не тільки в сезон: польські виробники випустили парфуми з ароматом картоплі 🥔
Нещодавно з’явилася новина, що один із польських брендів випустив парфуми, головною ноткою яких став аромат картоплі 😊 Звісно, до складу аромату входять й інші ноти, зокрема троянди, геліотропа і гвоздики. “Польська картопля надає цій композиції багатий характер, поєднуючи землистість із характерною солодкістю, віддаючи шану землі, яка є початком усього”, — йдеться в описі аромату на сайті бренду.
Як вам така новина 😊

Аптека садівника

04 Nov, 12:51


Впізнали шкідника на відео 🐛 Дротяник — ґрунтовий шкідник, який завдавав клопоту багатьом господарям.

🐛 Оскільки він знаходиться в землі, помітити дротяника можна не відразу. А шкідник тим часом “робить свою роботу”: шкодить насінню, проросткам і розсаді. А ще пробурює у бульбах та коренеплодах ходи і робить їх непридатними для вживання та зберігання. Цикл розвитку шкідника в землі становить 3-4 роки, і весь цей час личинка живиться нашими рослинами.

Для захисту рослин від дротяника, а також личинок хруща, несправжнього дротяника та інших ґрунтових шкідників радимо застосовувати протруйники. Які саме — дивіться у відео!

Аптека садівника

04 Nov, 08:15


Друзі, хто коли планує садити цибулю на зиму
Якщо ви в очікуванні сприятливої для посадок погоди, підготували для вас кілька порад:
Коли садити цибулю під зиму
🌡 Коли температура опустилася до +5 градусів і тримається так кілька днів. Оскільки цього року осінь досить тепла, посадки у багатьох городників змістилися на початок або й середину листопада.
Яку цибулю садити
🧅 Обирайте озимі сорти, адже вони холодостійкі, і наступного року порадують вас врожайністю. До речі, про озимі сорти цибулі ми говорили раніше, хто пам’ятає? 😉
Як садити
🧅 Борозденки готують глибиною близько 5 см. Садити цибулини обов’язково потрібно сухими і на відстані 5-7 см одна від одної. Далі посадки засипте землею і не поливайте. А коли настануть заморозки, грядки можна замульчувати гіллям або сухим листям.

Аптека садівника

01 Nov, 09:15


Листопад вважається одним із найбільш спокійних місяців для садівників та городників. Та навіть зараз ще знаходиться робота, яку потрібно встигнути виконати до зими.
🥕🧅 У листопаді ще сіють під зиму моркву чи петрушку, садять цибулю. Ділянку, де нічого не росте, підживлюють та перекопують на зиму. На початку листопада ще продовжується посадка саджанців плодових.
👉 Щоб усе розпланувати, радимо скористатися підказками посівного місячного календаря садівника і городника на листопад 2024. Більш детально про кожен день місяця дізнавайтеся на нашому сайті за цим посиланням:
https://apteka-sadivnyka.ua/misyachniy-kalendar-gorodnika-ta-sadivnika-2024-rik-listopad

Аптека садівника

30 Oct, 09:53


Зізнавайтеся, скільки вже маєте вазонів дома? 😉

Аптека садівника

28 Oct, 09:57


❗️ Чому важливо використовувати засоби від гризунів:

👉 Голодні від нестачі поживи взимку миші та щурі із задоволенням поїдають ваші запаси у сховищах. Знищують врожай овочів та інших культур.
👉 Швидко розмножуються. Чим більше їх буде у вашому сховищі, тим більшу кількість врожаю вони зіпсують.
👉 Переносять небезпечні для людей інфекційні захворювання.

🤔 Як захистити врожай у погребі/підвалі від мишей та щурів:

Використовувати готові принади Капкан. Випускаються у різній формі: тістоподібна принада, зернова принада, парафінові брикети. Кожен може обрати кращу форму для себе. Застосовувати принади можна не лише у сховищі, а й на присадибній ділянці, щоб захистити коріння дерев та чагарників.

❗️ Замовити принади від гризунів можна на нашому сайті за посиланням: https://apteka-sadivnyka.ua/rodentitsidi/

Аптека садівника

28 Oct, 07:41


Купити готовий субстрат чи приготувати самостійно — дилема, яку вирішити складно 😊 Пишіть у коментарях, на якому ви боці 👇😉
Якщо ви прибічник другого варіанту, то готуватися до сезону розсади варто заздалегідь. Поки земля ще не мерзла, її заготовляють та зберігають до січня-лютого, коли настане момент знову сіяти насіння на розсаду.
🌱 Кожна культура має свої вимоги щодо складу ґрунтосуміші. Але основні компоненти субстрату для розсади — садова земля (або городній ґрунт), пісок, торф. Їх змішують у різних пропорціях. До них можуть вноситися добавки, які потрібні конкретній культурі: зола, вапно, тирса, крейда, добрива. Щоб покращити волого- і повітрообмін субстрату, до нього додають вермикуліт.
Продовження в коментарях 👇

Аптека садівника

24 Oct, 07:32


Робота, яку потрібно провести в саду після збирання врожаю 🍐🍎🍇

Після того, як з дерев та винограду зібрали врожай, радимо провести захисту обробку саду. Робимо це, поки тримається “плюсова” температура повітря.

Чому саме зараз

Тому що рослини потрібно захистити від зимуючих стадій хвороб — парші, раку, бурої плямистості, бактеріозів.

Чим провести обробку

Ми радимо застосувати фунгіцид Гарт на основі міді. Він ефективний проти багатьох збудників хвороб та починає діяти відразу після застосування.

Як провести обробку — показали у відео, тому дивіться до кінця!