SETSTUD INFO @setstudinfo Channel on Telegram

SETSTUD INFO

@setstudinfo


Ми - перший всеукраїнський освітній центр 🏆
Комплексна підготовка до іспитів
🔊 100+ телеефірів на рік
1️⃣8️⃣7️⃣ - середній результат НМТ наших студентів 🤫

👈 Вебінар «Все про ВСТУП 2025»
👈 Свіжі освітні новини

SETSTUD INFO (Ukrainian)

SETSTUD INFO - це перший всеукраїнський освітній центр, який пропонує комплексну підготовку до іспитів. Наш канал @setstudinfo є ідеальним ресурсом для студентів, які прагнуть досягти високих результатів у навчанні. Ми надаємо більше 100 телеефірів на рік, які допоможуть вам підготуватися до важливих випробувань. Завдяки нашій підтримці, середній результат НМТ наших студентів становить 187 балів, що свідчить про високу якість нашої підготовки. Ми приховуємо секрети успіху, але готові поділитися ними з вами. Приєднуйтесь до нашого каналу, щоб взяти участь у вебінарі «Все про ВСТУП 2025» та дізнатися свіжі освітні новини. Разом ми забезпечимо ваш успіх у навчанні! 🏆✅🔊🤫👈

SETSTUD INFO

15 Nov, 07:03


📝 Що нового очікує на НМТ-2025?

➡️ Доповнення програми з історії України
➡️ Завдання з української мови за новим правописом

Та ще кілька прийнятих рішень, які обговорювали в інтерв’ю для матеріалу газети “Експрес”.

Повна стаття за посиланням: https://expres.online/lyudi-i-problemi/vstupna-kampaniya-do-vishiv-nastupnogo-roku-vidbuvatimetsya-za-osoblivoyu-protseduroyu-podrobitsi

Форма зв’язку Setstud

SETSTUD INFO

11 Nov, 15:39


🔉 Вашу дитину ображають у школі? - новий сервіс протидії булінгу

Раніше, на Хмельниччині матір оштрафували на 1700грн. за те, що її син “залицявся” до однокласниці у дуже грубій формі. Та як має діяти дитина, якщо її кривдять, але вона не бажає повідомляти батьків та вчителів, аби не ставати ще більшим об’єктом цькувань?

📲 Для цього учню варто зайти на сайт АІКОМ та натиснути червону кнопку “Повідомити про булінг”. Після авторизації, можна створити, як анонімну, так і відкриту заяву, яка одразу надійде до директора школи. Той має добу, аби відреагувати на звернення та вирішити ситуацію зі спеціальною комісією. Лише діти можуть користуватися сервісом, для батьків та опікунів така функція закрита.
‼️ У разі високого рівня жорстокості, зазнаного дитиною, форма не може бути анонімною, а дані одразу надсилаються до правоохоронних органів.

Чи працюватиме система й чи зберігатиметься анонімність - побачимо з часом. Для боротьби з проблемою варто усвідомлювати: якщо учень кривдить інших, то насправді сам живе, не слідуючи своїм бажанням, не задоволений життям. Вирішення знову впирається у питання мотивації та профорієнтації - для старшокласників, а для учнів молодших класів має формуватися система цінностей, під супроводом вчителів та батьків.

🗣️ Оксен Лісовий заявляє, що: “Ми не маємо права нав’язувати цінності в школі”, але саме тут діти мають зрозуміти, що звертатися за допомогою в разі булінгу так само нормально, як повідомляти про завербованих російських шпигунів до СБУ і що той, хто кривдить оточуючих не заслуговує “поваги й визнання” на відміну від тих, хто стає на захист.

📞 116111 - цілодобова гаряча лінія з протидії булінгу

- - - - - - - - - - - - - - -
Форма зв’язку Setstud

SETSTUD INFO

05 Nov, 09:32


📊😬 Опитування МОН – ставлення до НУШ серед учнів та батьків, старша школа та відсутність мотивації

👉 Більшість, 60% батьків не підтримують 12-річну систему, тоді як лише 1 з 10 опитаних “повністю за”
👉 Половина учнів відносяться до новації “нейтально”, такий результат вкотре ілюструє рівнодушне відношення до навчання в цілому.

Також статистика дала зрозуміти, що обидві категорії позитивно відносяться до профільної освіти у старшій школі, що допоможе концентруватися на власних інтересах. Та постає інша проблема, лише 35% учнів 10-11 класів впевнено заявили, що визначилися з майбутньою професією, то як тоді обирати профіль? Ми розбирали процес профорієнтації у пості вище ⬆️

Наразі МОН часто будує свою політику на основі опитувань, що є достойним рішенням у форматі діалогу з населенням, але не може бути єдиним джерелом рішень. Старша школа має бути “реанімацією” після пандемії, в умовах відключень та війни. Статистика ж ілюструє «нейтралітет» – байдужість учнів. Саме тому, батькам варто вкладатися в освіту та звертати увагу на рівень мотивації, з яким дитина готується до НМТ.

Форма зв’язку Setstud

SETSTUD INFO

04 Nov, 06:33


🥇🙅‍♀️ “Пережиток минулого” - ВР хоче скасувати вручення медалей у школах
Концепт погоні за золотом та сріблом справді відходить в минуле, але як вплине таке рішення на дітей?

Учнів старшої школи, що сумлінно працювали над атестатом, така новина не потішить. Медалі слугують для них елементом гейміфікації, що здатен змотивувати до підвищення балів. А от для тих, хто приміром перейшов у 5-ий клас, до моменту випуску медалі стануть в один список з 5-бальною системою.

Таким чином у ВР планують заощадити 2 мільйони гривень з держбюджету. Ціна однієї медалі - 87грн, така собі нагорода за 11-12 років старань. Натомість школи зможуть самостійно впроваджувати власні відзнаки для випускників.

Що скажете про таку новацію ви?
Форма зв’язку Setstud

SETSTUD INFO

24 Oct, 11:48


🔈📚 Профорієнтація - більше ніж тест в школі!

Станом на зараз, лише 4% людей в світі працюють за фахом після отримання вищої освіти. Ця проблема виникає з відомих причин, про які ми говорили вище - відсутність мотивації та профорієнтації. Та як зробити так, аби ваша дитина навчалася в університеті не лише заради диплому?

👉 Крок 1. Загальні тести:
Допоможуть визначити вподобання учня та сферу інтересів. Профорієнтаційні заходи у школах є частиною навчального процесу та ми рекомендуємо звертатися й до інших джерел. Необхідно проходити великі профорієнтаційні тести. Отримана в ході інформація є загальною і тому, ми рухаємося до 2-го пункту.
👉 Крок 2. Визначення типу особистості:
Наприклад, система MBTI, типологія Майерс Бріггс, допоможуть краще зрозуміти темперамент вступника. Проаналізувавши результати, ви отримаєте ще більше інформації, що звузить список професій.
👉 Крок 3. Діалог та власні спостереження:
Запитайте: чи хотів би учень пов’язати свою професію з гуртками, які відвідує чи нинішніми захопленнями? Якщо ваша дитина фанатіє від комп'ютерних ігор, то в 80% це просто захоплення, але в деяких випадках саме колишні геймери стають найкращими операторами дронів. Погляньте на хист до дисциплін та завжди тверезо складайте факти.
👉 Крок 4. Оцінка перспектив та потреб на ринку праці
Можливо, саме там ховається ваш щасливий квиток. Профорієнтаційні тести часто рекомендують неактуальні професії, саме тому варто вивчати списки попиту. У результаті виконання цих пунктів вже зараз, ви значно полегшите вступний період. Внесете корективи в сформовані плани, визначитесь, або ж переконаєтесь, що рухаєтесь в правильному напрямку.
👉 Крок 5. Самостійний вибір:
Обрана спеціальність матиме серйозний вплив, принаймні на роки навчання. Кожен з батьків бажає бачити свою дитину щасливою та успішною. Саме тому, допомагайте та наставляйте і приймайте рішення разом, адже немає нічого гірше розбитих мрій.

А також, профорієнтаційна робота зі спеціалістами та психологами, залежно від пакету послуг, іде у подарунок від Setstud. Враховує всі особливості та побажання, що зекономить час та гарантуватиме точні результати.

Форма звʼязку Setstud

SETSTUD INFO

23 Oct, 07:32


🇺🇦🫂 Диктант єдності. Коли, чому, про що й від кого?

Вже 25-го жовтня об 11:00 сотні тисяч українців у різних куточках світу об’єднаються перед теле- та радіо-ефірами. Вони братимуть участь в найбільшому україномовному флешмобі, що став щорічною традицією.

Як і чому приєднатися?
Диктант дає можливість відчути себе частиною великої спільноти та перевірити власні знання. Його транслюватимуть на хвилях та Youtube-каналі Українського радіо, наживо в ефірі телеканалу Суспільне, на його сайті та Facebook-сторінках.

Що відомо?
Авторкою 24-го радіодиктанту стала Оксана Забужко. Тема, за традицією не розкривається, однак письменниця натякнула, що він присвячений сотій річниці Українського Радіо. В ефірі диктуватиме Павло Вишебаба – письменник, музикант, екоактивіст та військовий, що вступив до лав ЗСУ на початку повномасштабного вторгнення.

Як надіслати диктант на перевірку?
Відсканувати чи сфотографувати написаний текст та відправити за email-адресою:
[email protected], не пізніше 11:00 28 жовтня.

Setstud рекомендує кожному та кожній долучатися й запрошувати до написання рідних, друзів та колег. Покажіть реакціями чи плануєте взяти участь? 👍/😢

Форма звʼязку Setstud

SETSTUD INFO

21 Oct, 06:16


📚🤯 НМТ-2025 доповнять завданнями з історії Київської Русі - Оксен Лісовий.
Про це Міністр Освіти повідомив на годині запитань до уряду у Верховній Раді. Запевнивши, що рішення прийняли спільно з УЦОЯО, тема займатиме не більше 10% від усіх запитань та не вплине на кількість завдань чи загальну складність тесту.

🗣️ Така новація не є фатальною, але слугуватиме ускладненням для тих, хто вже почав підготовку, а тепер має «повертатися назад», що може вплинути на якість запам’ятовування. Особливі складнощі виникнуть в дітей, що не відчувають зацікавленості в предметі. Саме тому, варто звертати увагу на прогнози та слідкувати за новинами.

Цього року наші учні розпочали підготовку з історії за повною програмою (включно зі скіфами й сарматами), тож не переймаються подібними новинами. Setstud піклується про якісну аналітику, аби завжди бути на крок попереду!

Форма звʼязку Setstud

SETSTUD INFO

20 Oct, 07:25


🗣️📊 95% вчителів вважають, що учні почали навчатися гірше

Також опитані виокремили причини такої тенденції ⬆️
Розбираємось:
Так, Covid та безпекова ситуація неодмінно вплинули на якість знань, але у більшості випадків, все залежить від інших, не менш вагомих пунктів. А саме, відсутності в дітей належної мотивації.

Ми вже більш ніж 5 років працюємо з учнями, що на початку не відчувають потреби в освоєнні шкільних дисциплін та не розуміють "куди рухатись далі". Саме здолавши цього ворога формується бажання побороти всі перешкоди і показати результат.

🤔 Тож як сформувати жагу до знань? Профорієнтувати, підібрати цікавого педагога, зрозуміти психологію дитини та в результаті готуватися з розумінням та усвідомленням!

Форма звʼязку Setstud

SETSTUD INFO

18 Oct, 09:19


🏆🎓 17 університетів України ввійшли до World University Rankings
WUR є одним з найпрестижніших рейтингів у світі. Цього року до списку додалося ще 4 вітчизняні ЗВО.

Найкращим в Україні, за його версією, став Сумський державний університет (ввійшов у першу тисячу). Інші 16 закладів зайняли позиції у списку 1501+. Чому так сталося? Бо цей рейтинг оцінює університети за академічною діяльністю (наукові роботи та дослідження).

🤔 В Україні достатньо чудових університетів. Та як обрати найкращий для вашої дитини?
Не варто опиратися виключно на статистичні дані, а й звертати увагу на інші показники. Наприклад: дізнатися відгуки, запитати в знайомих чи провести самостійний аналіз в інтернеті. А для клієнтів Setstud ми проведемо спеціальні тренінги, адже є партнерами 80% ЗВО та глибоко вивчаємо це питання.

Діліться каналом серед знайомих, аби разом слідкувати за головними новинами освіти. Залишилися питання? - Ви знаєте, де їх залишити.

SETSTUD INFO

10 Oct, 05:57


📉 Результати НМТ свідчать про низький рівень підготовки в школах - Комітет ВР.

Такий висновок комітет зробив на основі офіційного звіту про результати НМТ-2024 від УЦОЯО.

Вище ви знайдете результати з математики ⬆️, а зараз поглянемо на історію

📊 Статистика:
👉 Бал престижного бюджету - 180+ отримали 3,2% абітурієнтів.
👉 Впевнений бал контракту - хоча б 160+, змогли набрати 9% людей.
👉 Тоді як другу межу дискваліфікації, не змогло подолати більше третини учнів.

Нагадаємо, що екзамен з історії України в цьому році охоплював період в 500 років (умовно, від початку козацької доби до сучасності). Для успішного складання учень мав орієнтуватися в 35+ темах, знати пів тисячі дат, портрети (що рідко зустрічаються в підручниках), архітектурні споруди, ікони, картини, скульптури та памʼятники. До того ж, повернули всі тестові форми: відповідності, послідовності та вибір правильних тез з переліку.

Ну а для тих, хто ще не почав готуватися, додаю форму для звʼязку з експертом Setstud.

SETSTUD INFO

04 Oct, 10:17


🏫😮 60% батьків не задоволені, що навчання в школах триватиме 12 років

Вже скоро запрацює нова система освіти, запуск якої анонсували ще 8 років тому. Окрім продовження навчального процесу, передбачено ще декілька новацій:

👉 Замість звичних 11 років в одному закладі, дитина отримуватиме середню освіту у 3-ох різних, а саме: початковій школі, гімназії, ліцеї/коледжі/училищі.
👉 На кожному рубежі чекатимуть екзамени, що вирішуватимуть подальшу долю учня. Наприклад, погано склавши ДПА у 4-му класі дорога до престижної гімназії закрита.
👉 Після 9-го класу на дитину чекає вибір між двома варіантами: професійна освіта у коледжі чи училищі, або ж академічна у ліцеї.
👉 У старшій школі учень матиме шанс самостійно обирати ряд предметів, аби якісно підготуватися до екзаменів для вступу в ЗВО.

Минулого тижня говорили про це у матеріалі на “Сніданок з 1+1” ⬆️

SETSTUD INFO

02 Oct, 12:07


📝🤔 4 чи 5? Що відомо про кількість предметів на НМТ-2025

Раніше представники МОН висунули ідею впровадження 5-ти предметів на НМТ, 3 з яких будуть обов’язковими, а 2 - на вибір. Така система може зафункціонувати вже у 2025 році, адже успішно працює у ряді європейських країн та слугуватиме ще одним кроком до євроінтеграції.

Разом з тим, у Верховній Раді нещодавно зареєстрували законопроєкт про проведення НМТ-2025 за форматом НМТ-2024, тобто з 4-ма дисциплінами. Кому ж тоді вірити? Що відбувається? Давайте розбиратися ⬇️

Це класична ситуація. Щороку в травні-вересні реєструється законопроєкт про НМТ. Далі протягом 14-ти днів висуваються різноманітні ідеї, накшталт: “а давайте відмінимо математику, як обов’язковий предмет” чи “нумо повернемо ДПА” і т.д. Після, законопроєкт голосується в першому (загальному) читанні, аби затвердити базові рішення: що це буде НМТ, а не ЗНО, на основі чого формувати атестати й т.і.

Кількість предметів є важливою інформацією для підготовки і в той же час, лише одним з 26 пунктів законопроєкту. Деталі затверджуватимуть у другому та третьому читаннях. Коли — є 2 варіанти:
👉 Класичний, що відбувається щороку. Фінальні рішення приймаються в лютому-березні.
👉 Нестандратний. Фінальне голосування відбудеться зараз, такого не було ні разу за останні роки.

Чому ж зазвичай рішення приймаються в березні - через нестабільні реалії в умовах воєнного стану. До того ж, формат НМТ коригується від інших освітніх реформ.

У 2024 всі 4 предмети вперше йшли в розрахунок конкурсного балу, така зміна була впроваджена за 2 місяці до НМТ.

Варто зауважити, що 5 предметів є неминучою новацією, яка запрацює найближчими роками, згідно курсу України на євроінтеграцію. Тож обирайте у якому таборі ви: перепідготованих чи недопідготованих.

Залишилися питання? - пишіть в коментарях.

SETSTUD INFO

23 Sep, 11:13


😬 ЧОМУ НМТ - ЦЕ НАСПРАВДІ ЗНО?

Наступного року на вас чекає НМТ – це “спрощений” варіант екзамену. Але чому в лапках? З технічної точки зору він дійсно простіший - прийшли і склали всі предмети за один раз - 5 годин та 150 запитань з невеликою перервою посередині, але є нюанс.

📊 Поглянемо на статистику НМТ 2024 з математики:

👉 Бал бюджету - 180+ отримали лише 2,3% учасників
👉 Впевнений бал контракту - хоча б 160+, змогли набрати 7,2% людей.
👉 Тоді як більшість, не змогла подолати другу межу дискваліфікації та набрати більше 140 балів, майже 66% людей - новий антирекорд!
‼️ Ну і наостанок - % повністю дискваліфікованих (не набрали 100 балів) лише за минулий рік виріс утричі.

Справа в тому, що НМТ навіть перевершує ЗНО за складністю. Детальніше про це в наступних постах.

SETSTUD INFO

19 Sep, 08:58


🏃‍♂️‍➡️ Стартував процес отримання грантів

На щастя гранти є, та на жаль у МОН сповістили, що їх на 5000 менше ніж очікувалося, адже в минулу п'ятницю УЦОЯО опублікувало звіт про результати НМТ 2024 на 500+ сторінок, що виявилися значно гіршими ніж очікувалося.
Активувати сертифікат на грант студенти мають до 5 листопада. Усім хто має право на гранти мало прийти сповіщення в застосунок "Дія".

😱 Детальніше про результати НМТ 2024 розповім в наступних постах. А поки чекаєте, рекомендуємо поглянути на підбірку ознайомчих постів про гранти, які ви знайдете вище ⬆️ Тож слідкуйте за оновленнями, аби бути готовими на 100%.

Маєте запитання? - залишайте їх в коментарях.

SETSTUD INFO

12 Sep, 14:28


⚡️На жаль ми не отримали потрібну кількість голосів, для проведення другої частини вебінару "Все про Вступ 2025".

Ми ще обов'язково проведемо її пізніше, а тим часом будемо періодично висвітлювати в цьому каналі цікаву інформацію з приводу іспиту.

❗️Залишаємось на зв'язку!

SETSTUD INFO

11 Sep, 15:36


⚡️ УВАГА! Для батьків 11-класників! Найближчим часом маємо змогу провести другу частину вебінару "Все про Вступ 2025", на якій піднімемо наступні важливі питання:

  Якою буде сама вступна кампанія;
  Які бали потрібні для вступу на бюджет;
Все про коефіцієнти: вагові, регіональні, сільські та галузеві;
  Лайфхаки при подачі документів;
Та як вступити на бюджет в 2025 році.

‼️ Чи буде проводитись друга частина залежить тільки від вас, тому голосуйте у опитуванні нижче.

SETSTUD INFO

06 Sep, 13:01


🏫🎓 Гранти. Про новацію простими словами

Іван вступив на бюджет, чудово – отримує повне фінансування. Він навчається безкоштовно. Дмитру пощастило менше – балів вистачило лише на контракт. Теж молодець, але постає питання – хто платитиме за навчання? Раніше це лягало на плечі батьків, тепер можна заощадити.

Грант – це коли третину, половину чи повну вартість контракту за вас платить держава. Нова форма фінансування, що наразі співіснує разом з бюджетом. Тобто, бюджет ніхто, поки що, не відміняє.

🤷‍♀️ Навіщо ввели гранти?
Розберемо на прикладі: бюджет – це коли в університеті № 1 є 100 місць, а в бажаному вами університеті №2 місць немає, тож ви прямуєте до менш привабливого варіанту, але не сплачуєте жодних коштів за весь період навчання.
Грант - це фіксована сума коштів, які ви отримуєте суто за результати НМТ і здатні направити у будь-який заклад для сплати за контрактом.
Таким чином, на думку творців проєкту, гранти допоможуть студентам-контрактникам та зменшать державне регулювання, зробивши процес вступу екологічнішим.

🧑‍🎓 Які бали потрібні для гранту?
Склали на 150+ балів , хоча б 2 предмети – 15 000 грн. щороку
Набрали 170+ балів, хоча б з 2 предметів – 25 000 грн. щороку

🔢 Коефіцієнти:
Сума може бути більшою, якщо держава зацікавлена у вашій спеціальності.
Наприклад, якщо ви вступаєте на деякі з творчих спеціальностей, то ваш грант зросте в 1,3 рази та становитиме 19 500 за 150+ балів з 2+ предметів чи 32 500 грн. за 170+ з 2+ предметів, відповідно.
Для ряду технічних спеціальностей сума гранту більша від стандартної в 1,5 рази.

❗️ Виключення:
Важливо зазначити, що для таких популярних спеціальностей, як: «Міжнародні відносини», «Право», «Журналістика» та ще ряду інших, передбачений грант виключно від 170+ балів за 2+ предмети та становитиме 25 000 щороку - це виключення. Переглянути на який грант, згідно зі списком спеціальностей, можете податися ви можна за посиланням.

📈 Зростання ціни:
Ціни на контракт не є фіксованими та зростають майже щороку, навіть для студентів, які вже зараховані. Грант ростиме пропорційно, але не більше ніж на % інфляції.

Цікавитесь, питаннями освіти? Чому ціна контракту зростає, або як уникнути дискваліфікації? - напишіть в коментарях і я вам про це роскажу.

SETSTUD INFO

06 Sep, 07:02


😱 Переносимо гранти та змінюємо систему подачі заявок - МОН

Очікується, що подача заявок розпочнеться 15 вересня, а не 5-го і відбуватиметься у застосунку «Дія», а не через електронний кабінет ЄДЕБО. До того ж, прибрали потребу у створенні окремого рахунку в банку. Так розробники проєкту сподіваються запобігти зайвій бюрократії.

❗️Нововведення не стосуються наявності чи суми грантів. Точну дату та час початку реєстрації, а також детальний механізм дій для отримання гранту буде розміщено на офіційному сайті МОН.

Не розумієте, що таке грант та як він працює? Про це у новому матеріалі, вже сьогодні о 16:00 😉

SETSTUD INFO

03 Sep, 17:32


⚡️ Дякуємо за приділений час!

Якщо Ви хочете якісно підготуватися або вирішити питання щодо навчання — залишайте заявку!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfEfST2ongGifqdF4ig6Qtf4GsszO8pUwbnpas2k7GosX4hHw/viewform

1,751

subscribers

18

photos

3

videos