НАУ стає КАІ ✈️ @officialnau Channel on Telegram

НАУ стає КАІ ✈️

@officialnau


Офіційний Telegram канал державного університету "Київський авіаційний інститут" | КАІ ✈️

Долучайтесь до нашого чату:
t.me/nau_offical_chat

Для зворотнього зв'язку:
@NAU_channel_bot

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️ (Ukrainian)

Національний авіаційний університет, відомий як НАУ, запрошує всіх зацікавлених приєднатися до свого офіційного Telegram каналу. Цей канал призначений для студентів, викладачів, абітурієнтів та всіх, хто цікавиться авіаційною сферою. Тут ви знайдете інформацію про події університету, новини авіаційної галузі, цікаві факти та багато іншого. Долучайтесь до нашого чату, щоб обговорювати актуальні теми та ділитися думками з однодумцями. Крім того, якщо у вас є питання або пропозиції, звертайтеся до нашого Telegram бота @NAU_channel_bot. Приєднуйтесь до каналу НАУ і будьте в курсі всіх подій у світі авіації!

НАУ стає КАІ ✈️

03 Jan, 10:45


Чудова новина для студентів КАІ, які вивчають телекомунікації та комп’ютерні системи та мережі!⚡️

Вже в другому семестрі в навчальні програми спеціальностей 172 “Електронні комунікація та радіотехніка”, 123 “Комп’ютерна інженерія” та інших ІТ спеціальностей буде інтегрована програма навчання технологіям у галузі комп'ютерних мереж, побудованих з використанням продуктів і рішень компанії MikroTik.

Це стало можливим завдяки тому, що університет приєднався до мережі Академій MikroTik, і, зокрема, викладач кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем ФАЕТ Богдан Чумаченко став сертифікованим тренером MikroTik і може проводити навчання!

Також дякуємо за підтримку компанії Мегатек Дістрибьюшн - друзям КАІ і офіційним представникам Мікротік в Україні. 🤝

Чому це важливо для студентів?


Апаратне та програмне забезпечення для підключення до Інтернету MikroTik використовуються в більшості країн світу, зокрема і в Україні.
Тому наші випускники з дуже великою імовірністю стикнуться з ним, коли підуть працювати. Тільки уявіть, яке полегшення відчує майбутній роботодавець, коли працівник скаже: та я ще в університеті вивчив все про маршрутизатори MikroTik, знаю їх як свої 5 пальців! І, звісно, запис в резюме про те, що випускник університету вміє працювати на обладнанні та ПЗ, яке використовує компанія, суттєво збільшує шанси отримати job offer.

Що далі?

З наступного навчального року на базі КАІ буде працювати Академія MikroTik, в якій ми будемо навчати також і студентів інших університетів. Це буде єдина діюча академія в країні, тож студентам КАІ дуже пощастило! 😎
Всі студенти по закінченню навчання в Академії та успішного складання іспит отримають сертифікати, що підтверджують їхні навички роботи з обладнанням та ПЗ латвійського виробника.

НАУ стає КАІ ✈️

02 Jan, 12:22


15 студентів та 3 аспіранти технічних і природничих спеціальностей Авіаційного університету отримали 6-місячні стипендії на розвиток своїх проєктів від банку ПУМБ!

Це чудова підтримка для молодих талановитих людей, адже стипендії дають можливість закупити необхідне обладнання та комплектуючі для реалізації власних ідей. Студенти можуть отримати від 74,5 тис. грн до 111,8 тис. грн, а аспіранти — до 136,6 тис. грн, в залежності від складності проєкту.

Один із стипендіатів — Дмитро Сенчук, другокурсник Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій.

Ми поспілкувалися з ним, щоб дізнатися, як просувається його проєкт 👇

Який проєкт розробляєте?
Дмитро займається створенням гібридної електричної станції, яка поєднує вітрову та сонячну енергетичні системи. В майбутньому такі станції можуть бути використані для живлення білбордів, світлофорів та інших елементів інфраструктури, що працюють на альтернативних джерелах енергії.

На якому етапі зараз проєкт?
💬 «Наразі я працюю над виготовленням лопастей для вітряка. Це тривалий процес, оскільки спершу необхідно створити модель у конструкторській програмі, щоб розрахувати всі переваги та недоліки конструкції. Побудувати вітряк не так складно, але важливо зробити його ефективним і безпечним, а це вже серйозне завдання.»

Як стипендія допомагає в розвитку проєкту?
Більшість коштів Дмитро витратив на закупівлю акумулятора, пластика для 3D-принтера та інших комплектуючих для станції.
💬 «Також я займаюся волонтерською діяльністю і працюю над виробництвом для оборони, тому частину своєї стипендії направлю на розвиток цих напрямків.»

Усі проєкти, як і цей, так чи інакше пов'язані з оборонними технологіями, адже ми в КАІ вважаємо, що розробки студентів мають бути актуальними. А в ПУМБ вірять, що талановита молодь — це ті, хто може знайти нові підходи, нестандартні рішення і реалізувати яскраві ідеї, з яких народжуються круті проєкти.

НАУ стає КАІ ✈️

31 Dec, 10:41


Друзі, вітаємо з Новим роком! 🎊

Цей рік був особливим для КАІ — разом ми досягли чимало змін та вдосконалень в університеті. Дякуємо студентам і працівникам за натхнення, працю та нові ідеї!

Бажаємо у новому році миру, щастя та сил для подальшого розвитку й звершень. Нехай 2025 стане роком нових перемог і можливостей!

Залишаймося разом і творімо майбутнє 💙

НАУ стає КАІ ✈️

31 Dec, 09:07


Розпочинаємо рік з можливостей для комерціалізації науково-технічних розробок!

Запрошуємо дослідників та інженерів, зацікавлених у комерціалізації своїх напрацювань на зустріч з великим другом українського технологічного сектору — Чарльзом Уайтхедом.

Чарльз є засновником «eō Business Incubators» — першого в Україні американського технологічного бізнес інкубатора.
Серед випускників EO Business Incubator — компанія AeroDrone, заснована випускником НАУ Юрієм Падєрієм. Більше успішних кейсів можете глянути у портфоліо EO Incubators.

Приходьте та дізнайтесь більше 👇

📆 Субота, 04 січня о 10:00
📍NAU HUB, Гарматна 53

Реєстрація на зустріч із Чарльзом за посиланням 🔗

НАУ стає КАІ ✈️

30 Dec, 10:27


Команда Юридичного факультету здобула 2 місце на I Всеукраїнському конкурсі із застосування Європейської конвенції з прав людини та практики ЄСПЛ

Конкурс складався з двох етапів – письмового та усного раундів. Під час письмового раунду студенти проявили своє вміння згуртовано підходити до вирішення справи.

Під час усних дебатів, які проходили за підтримки судді ЄСПЛ від України Миколи Гнатовського, студенти мали можливість відчути себе у ролі позивача та відповідача даної справи.

За результатами запеклої боротьби наша команда посіла 2 місце! 💪

Вітаємо Нікіту Літвінова, який також отримав перемогу в номінації «Кращий індивідуальний виступ», а також Ростислава Летківа та Мар’яну Денисюк із крутим результатом у конкурсі!

Кожна перемога, ще раз підтверджує кваліфікацію наших викладачів та старання студентів!

НАУ стає КАІ ✈️

27 Dec, 13:18


Студенти ФМВ та ФКНТ успішно пройшли стажування у Кавказькому університеті в Тбілісі 🇬🇪

Студенти відвідали заняття за різними напрямами:
• Політичні науки
• Готельна справа
• Розширення ЄС
• Історія психології
• Бізнес-стратегії в контексті сталого розвитку

🤝 Особливою подією стала зустріч студентів із президентом Кавказького університету Кахою Шенгелією, де обговорювались питання подальшої співпраці, підтримки України та європейської інтеграції.

Програма, розроблена для українських студентів, поєднала освітню складову із культурною. Грузинська сторона організувала екскурсії Тбілісі та старовинною столицею Мцхета, а також знайомила студентів з грузинською культурою та кухнею.

Це стажування стало важливим кроком у розвитку міжнародної співпраці, а також в обміні досвідом між молоддю України та Грузії.

Кавказький університет є нашим постійним партнером. Дякуємо за теплий прийом та нові можливості для наших студентів! 🤝🇬🇪🇺🇦

НАУ стає КАІ ✈️

27 Dec, 10:35


Студенти ФКНТ здобули 85 місце серед 1128 команд у престижному міжнародному змаганні HTB University CTF 2024! 😎

HTB University CTF
— це одне з провідних змагань у сфері кібербезпеки, організоване платформою Hack The Box, яка об’єднує тисячі спеціалістів, ентузіастів та студентів у галузі інформаційної безпеки.

Цьогорічна тема змагань — "Binary Badlands". Завдання включали різноманітні виклики в таких категоріях, як реверсинг, експлуатація бінарних програм, криптографія, веб-експлуатація, forensics та інші.

КАІ представляла команда студентів та аспірантів кафедри кібербезпеки  та кафедри технічного захисту інформації Факультету комп’ютерних наук та технологій під керівництвом завідувача кафедри кібербезпеки Анни Ільєнко.

Вони не лише продемонстрували високий рівень знань, але й вразили своєю швидкістю та креативністю у вирішенні завдань, увійшовши в топ-100 здобувши 85 місце серед 1128 команд міжнародних університетів.

Ось така чудова перемога! Вітаємо учасників та бажаємо нових досягнень вже в наступному 2025 році! 🤝

НАУ стає КАІ ✈️

27 Dec, 09:14


Ділимося відео про те, як пройшов Nobilitet 2024.

Одна з його співзасновниць - Ольга Маслова, старший викладач кафедри біотехнології ФЕБІТ і дуже відома українська вчена у галузі клітинної біології та популяризаторка науки.

А КАІ цьогоріч був одним із інформаційних партнерів. Велика честь підтримувати такі круті ініціативи!

НАУ стає КАІ ✈️

26 Dec, 12:46


Раніше ми розповідали про студентів, які отримали 6-місячні стипендії на розвиток проєктів від банку ПУМБ!

Один із них — Андрій Довгалюк, який навчається на 4 курсі Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій.

Який проєкт в розробці?
Андрій займається дослідженнями в сфері аеродинаміки і динаміки польоту літальних апаратів. Зараз в розробці електронна система управління літальними апаратами. Система передбачає керування літаком, регулюючи його положення за трьома основними напрямками: креном, тангажем і риськанням.

Як стипендія допомагає у розвитку проєкту?
💬 «Значну частину коштів я витратив на подальшу роботу з моделювання електронної системи.»
На цю суму закуплено обладнання: електронні плати, велика кількість сервоприводів, електричні двигуни, комплект провідники, LCD-дисплеї, різнотипні індикатори, датчики тиску, температури, вологості, і купу-купу всього іншого!

Які плани Андрія?
💬 «Планую значну частину коштів втратити на побудову аеродинамічної труби для власних потреб і досліджень. В майбутньому планую відродити аеродинаміку — надважливу науку в рідному університеті, сподіваюся, що знайду групу однодумців — людей, закоханих в авіацію!» 😎

Ми віримо, що наукова підтримка від наших викладачів та фінансова підтримка від ПУМБ допоможуть віднайти справжні таланти серед молоді та відкрити їх потенсіал в дослідженні та розробці оборонних технологій. А далі лише перемога! 💪

НАУ стає КАІ ✈️

24 Dec, 10:59


Дорогі студенти та працівники КАІ!

Вітаємо вас з Різдвом Христовим! Нехай цей святковий час принесе мир, радість та надію. Бажаємо тепла у серці, благополуччя в домі та світла в кожному дні.

Зі святом вас!

НАУ стає КАІ ✈️

24 Dec, 09:58


КАІ 🤝 robota.ua

Ми прагнемо, щоб кожен з вас мав можливість працевлаштуватись та успішно розпочати свій карʼєрний шлях. Тому підписали меморандум із robota.ua та уже розпочали роботу над спільним проєктом.

Яка мета?
Допомогти студентам із пошуком підходящих вакансій, підготовкою до майбутніх співбесід та успішним працевлаштуванням.

Що передбачає проєкт?
• Спеціальний лендінг , де зібрано все необхідне для успішного старту кар'єри.
• Пошук підходящих вакансій для вас.
• Зручні інструменти для створення професійного резюме.
• Корисні поради та рекомендації від експертів robota.ua та KAI.
• Можливість взяти участь у спільних заходах та познайомитися з потенційними роботодавцями.

Ми розуміємо, як іноді складно знайти свою першу роботу, тому прагнемо щоб кожен з вас мав підтримку та все необхідне під рукою ❤️

Запуск вже зовсім скоро — слідкуйте за оновленнями! 😉

НАУ стає КАІ ✈️

23 Dec, 16:29


Що таке DAD_LAB? 👇
DAD_LAB (LABoratory of the Department of Aircraft Design) - це лабораторія, створена за підтримки компанії Progresstech-Ukraine, із безпосередньою участю інженерів компанії.

Мета проєкту — відновлення матеріально-технічної бази кафедри конструкції літальних апаратів АКФ та забезпечення сучасної практичної підготовки майбутніх авіаційних інженерів.

Для чого можна використовувати лабораторію та обладнання в ній? ⚙️
• Випробування різних матеріалів (металевих, композитних, пластикових) для визначення їх механічних характеристик
• ⁠Проведення наукових досліджень при статичному та циклічному навантаженнях
• Компресор та пневмоінструменти призначені в основному для клепання різних конструкцій
• Верстати — для виготовлення необхідних для досліджень деталей та навчання бажаючих токарній справі
• 3D-принтери — для друку будь-яких проєктів студентів та стендів для навчання

Вже зараз інженери Progresstech-Ukraine разом із студентами розробляють методичні матеріали, щоб студенти могли виконувати лабораторні роботи, використовуючи обладнання лаби.

Але у вас є можливість доєднатись до лабораторії навіть поза заняттями 👇

В лабораторії ви зможете:
❇️ пройти курс підготовки для отримання професії у сфері сервісного обслуговування літаків
❇️ брати участь у випробуваннях на міцність матеріалів та конструкцій
❇️ розробляти та виготовляти власні проєкти, за потреби отримати менторську підтримку наших фахівців
❇️ вивчати класичні та адитивні методи виробництва

Якщо вас зацікавив хоча б один з пунктів, обов'язково пишіть у дірект DAD_LAB ⚡️ви ж підписались?)

Не втрачайте шанс стати частиною інженерних досягнень майбутнього!

НАУ стає КАІ ✈️

23 Dec, 14:18


Вакансія для наших студентів 👇

Український MilTech стартап Vidar Systems шукає інженера електроніки. Робимо дуже потрібні акустичні контрбатарейні комплекси для ЗСУ.

Що потрібно?
• Базові знання електричних схем та вміння користуватися інструментами, такими як паяльна станція, мультиметр, осцилограф і генератор сигналів.
• Різноманітний досвід роботи з електронікою та програмним забезпеченням, включаючи використання та усунення несправностей.
• Навички оцінювання, вибору та інтеграції готових компонентів у системи та здатність вирішувати проблеми, що виникають у процесі.
• Розмовна Англійська мова на рівні upper-intermediate

Ваші задачі?

Розв'язувати технічні проблеми, виявляти їхні першопричини та впроваджувати надійні рішення, використовуючи аналітичне та творче мислення.

Локація: Київ
Формат роботи: гібридний/офіс
English: intermediate+
Наразі ЗП 800-1500$

Повний опис вакансії 🔗

Якщо вам цікаво, напишіть нам: [email protected]

#Офіс_Карʼєри
В КАІ ми прагнемо, щоб студенти починали свій карʼєрний шлях, ще під час навчання. Для цього відкрили Офіс Карʼєри, куди компанії можуть звернутись щоб знайти працівників, а студенти — роботу 😉

НАУ стає КАІ ✈️

23 Dec, 13:16


Пластуни Києва передали Вифлеємський Вогонь Миру КАІ 🕯

Вифлеємський вогонь миру — це міжнародний скаутський захід, що відбувається щороку напередодні Різдва. Основна мета — поширити символічний вогонь з місця народження Ісуса Христа до всіх, хто його потребує.

Дякуємо Пласт за вогонь — символ доброї справи і підтримки.

Світлом подолаємо темряву

НАУ стає КАІ ✈️

20 Dec, 14:06


15 студентів та 3 аспіранти технічних та природничих спеціальностей Авіаційного отримали 6-місячні стипендії на розвиток своїх проектів від банку ПУМБ!

Це студенти Аерокосмічного факультету, Факультету комп’ютерних наук та технологій та Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій.

В кожного зі стипендіатів є власні проекти, які вони реалізують під керівництвом викладачів КАІ. Всі вони дотичні до оборонних технологій, бо ми в КАІ переконані, що наукові розробки студентів мають бути актуальними. А в ПУМБ вірять, що талановита молодь - це саме ті, хто може знайти нові підходи, нестандартні рішення та яскраві ідеї, з яких народяться круті проекти.

Наприклад, студент 2 курсу ФАЕТ Андрій Пітерцев працює над розробкою георадарної електронної системи самохідних пристроїв для пошуку мін. Олексій Маковій, 2 курс АКФ, шукає варіанти вдосконалення пристрою для випробування двигунів та визначення їх характеристик. А Дмитро Сенчук, 2 курс ФАЕТ, розробляє проект гібридної станції, що включає вітрову та сонячну системи.

Загалом протягом шести місяців кожен аспірант отримає сумарно 136,6 тис грн, а студенти - 111,8 тис грн та 74,5 тис грн залежно від складності проекту. 😎 Ці гроші вони використовують на закупівлю обладнання, потрібного для розробки проектів.

Хтозна, можливо завдяки науковій підтримці КАІ та фінансовій підтримці ПУМБ саме зараз починається історія майбутнього Нобелівського лауреата, або ж відомого науковця 🤝

НАУ стає КАІ ✈️

19 Dec, 17:15


КАІ визнано найкращим інноваційним університетом 2024 року 🏆

Київський авіаційний інститут переміг в номінації Best Innovative HEI 2024. Разом з КАІ серед номінантів були: Український католицький університет, КНУ ім. Тараса Шевченка, КПІ, Kyiv School of Economics та Американський університет.

КАІ – перший державний заклад вищої освіти, який отримав статус державного некомерційного підприємства. Безумовно, це найважливіша інновація і знакова подія для сфери вищої освіти.

Цьогоріч КАІ розпочав розбудову КАІ Innovations — стартап-системи на базі університету, в якій кожен студент зможе виростити свою ідею до працюючого стартапу. Екосистема об'єднає підприємницький курс, що запустився з вересня 2024, інкубаційну програму для наукоємних стартапів і спільноту, що живе інноваціями.

В серпні 2024 року на базі університету запрацював перший національний кіберполігон, а в вересні – сучасна лабораторія електроніки Ajax. Вже на початку 2025 року запрацює Науковий парк, націлений на монетизацію досліджень. Крім того, готуються до запуску навчальні лабораторії AxxonSoft та VD MAIS, а також Huawei Excellence Center.

Далі більше! 🚀

НАУ стає КАІ ✈️

19 Dec, 15:41


🎓 АВІАЦІЙНА ЗИМОВА ОНЛАЙН ШКОЛА ✈️

Зимова школа - це унікальна можливість для школярів глибше зануритися в світ авіації та космонавтики під керівництвом провідних викладачів Аерокосмічного факультету Київського авіаційного інституту ( раніше НАУ). Наші лекції розкриють всі авіаційні тонкощі, від теоретичних основ до практичних аспектів галузі.

👉 Для кого?
• Школярі (9-11 клас), які мріють пов'язати своє майбутнє з авіацією.
• Студенти або ті, хто хоче отримати нові знання та дізнатися більше про авіаційну галузь.
• Усім, хто цікавиться авіацією або хоче послухати цікаві лекції від профі!
Не потрібно мати спеціальних знань.

👇 Що дізнаєшся?
• Кар'єра в авіації: можливості для спеціалістів у галузі льотної придатності літаків.
• Як створюються літаки та які технології використовуються.
• Енергетика для авіації: майбутнє аерокосмічних технологій.
• Причини аварійних ситуацій на борту літака та як їх уникати.
• Інноваційні матеріали та технології для авіації та оборонної промисловості.

🔥 Усі лекції проводять провідні фахівці галузі:
— Відомі експерти з авіаційної безпеки, конструкції літальних апаратів, авіаційних двигунів та інженерії матеріалів.
— Керівники та науковці з провідних авіаційних університетів та компаній.

Формат:
📚 11 лекцій • детальніше
💻 Онлайн, 1-2 лекції в день
📅 3-10 січня

Реєструйся на лекції за посиланням 🔗

Зимова школа є безкоштовною для усіх! 💸 Не пропусти!

НАУ стає КАІ ✈️

18 Dec, 14:35


Forbes провів круту дискусію про майбутнє освіти в Україні!

Петро Чернишов - голова Наглядової ради КАІ та Роман Грищук - член Наглядової ради КАІ разом з іншими експертами обговорювали, чому українські університети досі "застрягли" в радянській освіті і як це впливає на нашу підготовку до реальних викликів на ринку праці.

💡ЗВО не завжди дають те, що реально потрібно сучасним професіоналам. Що з цим робити і як змінити ситуацію? Тема, яка точно варта уваги!


Читай статтю за посиланням 🔗

НАУ стає КАІ ✈️

17 Dec, 13:58


Науковці КАІ – лауреати Премії Верховної Ради України!

Андрій Фесенко – кандидат технічних наук, доцент, декан #ФКНТ
Тетяна Охріменко – кандидат технічних наук, старший дослідник, заступник декана з наукової роботи #ФКНТ

Премію ВРУ присуджено за роботу «Методи та засоби захисту критичних інформаційних ресурсів в пост-квантовий період»

Щиро вітаємо представників Факультету комп’ютерних наук та технологій КАІ з черговим визнанням їхніх наукових досягнень! Бажаємо натхнення, наснаги та подальших творчих успіхів! Пишаємось ними! 🤝

Наші студенти мають можливість навчатися у найкращих! 😎

НАУ стає КАІ ✈️

17 Dec, 08:03


😏Стартапи бувають різні — технологічні, смачні й дуже креативні!

Хочеш дізнатися, як запустити власний стартап, вижити у 2025-му та ще й завоювати свій ринок? Тоді приходь на Founder Talks від KAI Inno — це буде кайф!

📅 Коли? 18 грудня
📍 Де? NAU HUB
Час? 18:00 — 19:30

Що тебе чекає?
👩‍💻 Катерина Северінко — співзасновниця Просте ЗНО — застосунку для підготовки до НМТ. Якщо дедлайн вже дихає в спину, Катя точно знає, як вирватися з цього часу. Прекрасно розбирається у продакт-менеджменті, має технічний бекграунд і вже готується вийти на міжнародний рівень.

👨‍💻 Дмитро Бочкай — людина-стартап і справжній борщовий експерт. Дмитро є Chief Digital Officer у YEP, співзасновник NavernyBorshchu — інтерактивної мапи для пошуку найсмачнішого борщу та Chief Sales Officer у Всеукраїнській раді реанімації.

👩‍💻 Аліна Карчевська — засновниця Teather, стартапу, який створює екологічну шкіру з комбучі. Також кураторка інкубаційної програми і менеджерка KAI, а ще працює у великому українському стартапі, де відповідає за взаємодію з клієнтами.

Чекаємо тебе 18-го, щоб закінчити цей рік на хвилі інновацій! 🚀

P.S. Буде цікаво і весело! Реєстрація тута.

🦄Приєднатися до спільноти KAI Innovations

НАУ стає КАІ ✈️

16 Dec, 12:43


Аерокосмічний факультет – один із провідних факультетів Авіаційного, що логічно😅 Сьогодні трішки про нього для наших майбутніх вступників 👇

На АКФ вивчають все, що повʼязане з літаками: від проєктування та конструювання до обслуговування та ремонту, звичайно ж пілоти 😎 та створення безпілотників, сучасні композитні матеріали. Додатково є напрям з електро-енергетичної інженерії.

Які спеціальності є на факультеті?
J6 Авіаційний транспорт
• Льотна експлуатація повітряних суден
• Технічне обслуговування та ремонт повітряних суден та авіадвигунів
• Технології робіт та технологічне обладнання аеропортів

G12 Авіаційна та ракетно-космічна техніка
• Літаки і вертольоти
• Обладнання повітряних суден

G9 Прикладна механіка
• Прикладна механіка композиційних конструкцій та технічних систем

G3 Електрична інженерія
• Енергетичний менеджмент
• Електротехнічні системи електроспоживання

G11 Енергетичне машинобудування
• Газотурбінні установки і компресорні станції
• Авіаційні двигуни та енергетичні установки

Під час навчання студенти опановують не лише теорію, а й практичні навички:
❇️ факультет пропонує унікальну можливість практичної підготовки в ангарі та спеціалізованих класах, де розміщені справжні літаки, гелікоптери, авіаційні двигуни та інше обладнання. Тут студенти вивчають конструкцію та системи повітряних суден та виконують практичні роботи з їх технічного обслуговування.
❇️ нещодавно відкрили клас авіатренажерів, де можна попрактикуватись в керуванні літаком.
❇️ також активно розвивається інженерний простір DAD_LAB (LABoratory of the Department of Aircraft Design) – лабораторія з сервісного інжинірингу, створена спільно із нашими партнерами Progresstech-Ukraine, де проводять випробування матеріалів та конструкцій літаків, розробляються проєкти їх ремонту, а також студентськими колективами створюється унікальне обладнання для випробувань.

Чи потрібні інженерні фахівці?
Так, в першу чергу задля нашої перемоги! Адже розвиток авіаційної та механіко-енергетичної галузі є ключовим для оборони, технологічного прогресу та відновлення України.

Чому варто обрати АКФ?
Наші студенти стажуються та в майбутньому працюють у найкрутіших авіаційних компаніях України та світу: Антонов, Боінг-Україна, Прогрестех-Україна, Airlogix, Skyeton, Sky-UP, SuperNova, аеропортах України (наприклад, "Бориспіль", "Київ") та світу, також в компаніях: ДТЕК, Yasno, Нафтогаз Україна, Укртрансгаз та ін.

Чекаємо на вас 🚀

НАУ стає КАІ ✈️

12 Dec, 13:25


Курс “Введення в числовий експеримент в Ansys CFX” для студентів КАІ 🦾

На курсі ви тримаєте практичні знання та навички, а саме👇
❇️ Познайомитесь з програмою Ansys.
❇️ Навчитесь працювати з тривимірними моделями, використовуючи SpaceClaim.
❇️ Розробите розрахункову сітку в модулі Mesh.
❇️ Проведете моделювання обтікання.
❇️ Проаналізуєте отримані результати і модулі CFX
.

Читай детальніше та реєструйся🔗

НАУ стає КАІ ✈️

12 Dec, 12:39


Вакансія для наших студентів👇

🧑‍💻 Junior Python Developer in Test (Server) at Ajax Systems

Ajax Systems — це міжнародна технологічна компанія, найбільший в Європі розробник і виробник систем безпеки Ajax із можливостями розумного дому шукає Junior Python Developer in Test (Server).

Необхідні знання та навички:
• Рівень володіння Python — Junior;
• Базове розуміння або досвід роботи з Asyncio;
• Досвід використання PyTest;
• Навички роботи в операційних системах типу UNIX;
• Знання або досвід взаємодії з нереляційними базами даних (наприклад, MongoDB, Redis).

Завдання:
• Дизайн та розробка частин екосистеми автотестів;
• Аналіз технічної документації;
• Аналіз результатів тестування;
• Робота з низькорівневими бінарними протоколами.

Пропонуємо:
• Можливість пропонувати та реалізовувати власні ідеї, які мають вплив на продукт і виробництво;
• Конкурентну заробітну плату;
• Медичне страхування;
• Корпоративну англійську мову;
• Компенсацію профільного навчання;
• Можливість взяти участь у проєкті бета-тесту систем безпеки Ajax — отримання та тестування нових гаджетів до їх релізу.

Долучайся, щоб зробити Made in Ukraine синонімом надійності 🤝

В КАІ ми прагнемо, щоб студенти починали свій карʼєрний шлях, ще під час навчання. Для цього відкрили Офіс Карʼєри, куди компанії можуть звернутись щоб знайти працівників, а студенти — роботу 😉

НАУ стає КАІ ✈️

11 Dec, 15:22


Курс “Введення в числовий експеримент в Ansys CFX” для студентів КАІ 🦾

Готові зануритись у захоплюючий світ числового моделювання з Ansys CFX? Запрошуємо на курс, на якому ви отримаєте базові навички CFD-моделювання.

На курсі ви тримаєте практичні знання та навички, а саме👇
❇️ Познайомитесь з програмою Ansys.
❇️ Навчитесь працювати з тривимірними моделями, використовуючи SpaceClaim.
❇️ Розробите розрахункову сітку в модулі Mesh.
❇️ Проведете моделювання обтікання.
❇️ Проаналізуєте отримані результати і модулі CFX
.

Вивчене допоможе вам вирішувати реальні інженерні завдання. Наприклад, моделювати обтікання повітряного гвинта або аеродинамічного профілю, вивчати течії з відривом потоку, досліджувати вихори у дифузорному каналі та ін.

Програма курсу:
Тривалість: 1 лекція + 3 дні практики (2-3 пари на день).
Коли: 19, 20, 23 та 24 грудня.
Формат: Офлайн (локацію надішлемо після реєстрації).

👤 Вимоги до учасників:
• Розуміння аеродинаміки на базовому рівні.
• Бажано (не обов’язково) мати навички проектування геометрії (SolidWorks, AutoCAD).
• Як мінімум другий курс.


Курс безкоштовний для студентів КАІ 😉

Реєстрація за посиланням 🔗
Кількість місць обмежена*

Технічні вимоги:
Для участі в курсі вам знадобиться ноутбук із попередньо встановленим програмним забезпеченням Ansys Workbench. Вимоги 🔗

НАУ стає КАІ ✈️

10 Dec, 12:02


University Tech Talk в КАІ🚀
Це захід, який відкриє для вас основи Web3 та Internet Computer Protocol (ICP) 👇

❇️ Еволюція інтернету від Web2 до Web3: сучасні тренди та напрями розвитку
❇️ Як створювати децентралізовані додатки (dApps) на ICP
❇️ Воркшоп із прототипування простого dApp на ICP
❇️ Можливість поспілкуватись та попрацювати із менторами

👤 Спікери:
Славік Яровіков – Lead Investment Analyst в 3x Capital
Петро Яременко – Blockchain Tech Lead at RICH

Чекаємо на всіх 17 грудня в КАІ!🤝
Локацію та час повідомимо після
реєстрації 🔗

Авіаційний – університет, який шукає та дає для вас унікальні можливості. Не упускайте шанс. Можливо на одній із таких зустрічей ви знайдете щось цікаве для себе і розпочнете ваш карʼєрний шлях!😉

НАУ стає КАІ ✈️

10 Dec, 11:20


Новий інтерактивний центр авіасимуляцій для наших студентів 😎

Тепер студенти кафедри аеронавігаційних систем ФАЕТ і не тільки матимуть доступ до кількох повноцінних системи керування винищувачем F16. Зможуть відчути кінематику польоту й осягнути відчуття справжніх пілотів Viper.

Центр облаштували завдяки підтримці команди ERC та її працівникам — випускникам нашого університету.

Надзвичайно приємно, що все більше компаній долучаються до співпраці з КАІ. Як сказав Володимир Костенко, CEO компанії ERC, під час запуску центру: “Ми бачимо зміни, які відбуваються в Авіаційному і тому з’явилася довіра. Коли з’явилася довіра, то виникло і посилене бажання допомогти”.

Ми вдячні і плануємо кроки для подальшої співпраці 🤝

НАУ стає КАІ ✈️

09 Dec, 09:20


🎯 Грудень — місяць дедлайнів, але час знайти місце і для власного розвитку

Приєднуйся до онлайн-ідеятону, де разом будемо:
💡Генерувати інноваційні ідеї;
💡Тестувати гіпотези;
💡Створювати прототипи за допомогою дизайн-мислення.

Коли? 12 грудня
Час? 17:00 — 19:00
Де? Онлайн

Ми почнемо з найважливішого — глибокого розуміння проблеми. Разом ми навчимося:
👉 Досліджувати користувачів із емпатією;
👉 Шукати нестандартні рішення;
👉 Втілювати ідеї у прототипи.

Реєструйся тут

🦄Приєднатися до спільноти KAI Innovations

НАУ стає КАІ ✈️

07 Dec, 17:47


Зі святом✈️💛💙

НАУ стає КАІ ✈️

06 Dec, 09:38


КАІ навіть на канікулах готує можливості для наших студентів ⚡️
Практичний курс з 3D-друку: від новачка до досвідченого 3D-друкаря

❇️ Цікавишся 3D-друком, але не знаєш, з чого почати?
❇️ Маєш 3D-принтер, але не можеш налаштувати?
❇️ Вже друкуєш, але хочеш, щоб принтер ще й сам скидав надруковане?
Тоді цей курс саме для тебе 👇

Ти дізнаєшся про:
• Калібрування та налаштування 3D-принтера
• Технічне обслуговування та ремонт 3D-принтерів
• Підготовка моделей до 3D-друку
• Особливості розробки моделей для 3D-друку
• Друк циклом з самоскиданням надрукованого
• Типові проблеми під час 3D-друку та способи їх вирішення

👤 Курс вестиме Юрій Сахно – керівник відділу дизайну, Київстар

Цікаво? Реєструйся за посиланням 🔗
(дату старту на локацію повідомимо зареєстрованим)

Дедлайн: 26 грудня.

Чекаємо на вас. Не сумнівайтесь, буде цікаво та корисно 🚀

НАУ стає КАІ ✈️

05 Dec, 15:18


На Speka вийшло інтервʼю із в. о. президентки КАІ Ксенією Семеновою «Університет як стартап» 🚀

❇️ Що змінилося за рік?
❇️ Співпраця з топкомпаніями, реальні кейси й стажування.
❇️ Нові дослідження та лабораторії.
❇️ Шляхи для студентів: стартапи, кар’єра, підтримка менторів.

Читайте за посиланням 🔗

НАУ стає КАІ ✈️

04 Dec, 16:11


Плануєш вступати на факультет лінгвістики та соціальних комунікацій? Чекаємо тебе на Career Fest! 🫶

📚 Дізнайтеся про наші спеціальності:
• 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
• 035 Філологія
• 053 Психологія
• 231 Соціальна робота
• 033 Філософія 


На локаціях вас чекають:
❇️ Знайомство із нашими викладачами
❇️ Різноманітні майстеркласи та трейнінги
❇️ Trip музеєм авіації
І звичайно ж відповіді на усі ваші запитання, щодо вступу і не тільки 😉

📅 Дата: 13 грудня 
🕒 Час: 11:00 
📍 Місце: актова зала КАІ (1 корпус), проспект Любомира Гузара, 1

Реєстрація за посиланням 🔗

Залишились питання?
Телефон: (044) 406-70-36
E-mail: [email protected]

НАУ стає КАІ ✈️

03 Dec, 14:53


Підготовка до Battle Bots в КАІ триває ⚡️

Минулого тижня на 3D воркшопі студенти спільно із менторами збирали міні-робота для майбутньої битви 🦾
На фото ви можете роздивитись із чого ж складається боєць

А вже цього четверга о 17:00 проведемо перше тренування. Приходьте поганяти на роботі 😉
Де? аудиторія 6.110
І звичайно ж все буде проведено згідно правил безпеки

А о 19:00 чекаємо вас на нашій щотижневій зустрічі мейкерспейс-лабораторії в KAI-AJAX LAB (аудиторія 3.108-3.109).

Реєструйтесь на воркшоп та зустріч за посиланням 🔗

Мейкерспейс-лабораторія це неформальний простір для спілкування, створений спеціально для обговорення ваших ідей, викликів та можливостей.

Приходьте зі своїми розробками, ідеями або просто подивитись та познайомитись 😉

Ми зустрічаємось щочетверга о 19 годині у KAI-AJAX LAB (аудиторія 3.108-3.109) — лабораторії, створеній за підтримки компанії Ajax.

Вестиме зустріч Юрій Власюк, керівник Управління інноваційного розвитку КАІ, продюсер ярмарків мейкерів Maker Faire, фестивалів 3д-друку RepRapUA, співзасновник української мейкерської асоціації.

НАУ стає КАІ ✈️

03 Dec, 13:13


Майбутні програмісти тут? Наші партнери SoftServe підготували для вас дайджест новин та подій на грудень 👇❄️

Кар'єрні можливості:
📌 Стажування з C++
Додавай перший проєктний досвід у своє CV. Деталі шукай за посиланням

📌 Грантові місця на курсі «Ручне тестування: практика на проєкті» у SoftServe Academy.
Маєш гарну англійську та базові знання з тестування? Тоді реєструйся, проходь відбір та навчайся безплатно

Події:
🗓 5 грудня – Досліджуємо IT-професії: Full Stack розробка
Реєструйся на подію та дізнавайся, як розпочати кар’єру в цьому напрямку

🗓 11 грудня – Live Coding | Test Automation
Приєднуйся, щоб у прямому етері зазирнути за лаштунки автоматизації тестування

Рекомендуємо почитати:
📍 Frontend чи Backend? А можливо, все одразу?
Любов Коляса, менторка SoftServe Academy, розповідає про Full Stack розробку. Детальніше у статті

НАУ стає КАІ ✈️

29 Nov, 15:21


Впевнені нас читають майбутні абітурієнти. Визначились уже зі спеціальністю? Саме час 😉

Нещодавно ми проводили день карʼєри в авіації – день де ми та наші спікери представляти та розповідали чому варто обрати авіацію, як майбутню професію? чому саме КАІ?

Київський авіаційний інститут – університет, який обʼєднує в собі 10 різноманітних факультетів, інноваційні лабораторії, комюніті однодумців. Але є в нас одна унікальна фішка – авіація!

В КАІ навчають спеціалістів, які зможуть в майбутньому проектувати, тестувати та керувати літаками, а також обслуговувати їх.

Чи потрібна авіація сьогодні? Так, в першу чергу задля нашої перемоги! Адже розвиток авіаційної галузі є ключовим для оборони, технологічного прогресу та відновлення України.

Чекаємо на вас🫶
А детальніше про факультети та спеціальності читайте на сайті приймальної комісії🔗

День кар’єри в авіації організував Авіаційний спільно з Боїнг-Україна за підтримки генерального партнера Skyeton та чотирьох стратегічних партнерів: Avia Ventures by Baykar, Прогрестех-Україна, Airlogix та Supernova Airlines, а також Антонов, SkyUp, Арсенал, lab_418, SkyFall.

Дякуємо всім нашим партнерам, спікерам та учасникам 🤝

Наступний подібний захід чекайте навесні. Також незабаром розпочнуться дні відкритих дверей на факультетах. Усі анонси в наших соцмережах 😉

НАУ стає КАІ ✈️

27 Nov, 12:35


Підготовка до Battle Bots в КАІ триває ⚡️

🤖 В цей четвер о 17:00 зберемось невеликою студентською компанією на 3D воркшоп та зберемо робота для майбутньої великої битви;)
Де? аудиторія 6.110

А о 19:00 презентуємо його на нашій щотижневій зустрічі мейкерспейс-лабораторії в KAI-AJAX LAB (аудиторія 3.108-3.109).

Реєструйтесь на воркшоп та зустріч за посиланням 🔗

Мейкерспейс-лабораторія це неформальний простір для спілкування, створений спеціально для обговорення ваших ідей, викликів та можливостей. Минулого разу ми показували нашого міні-робота, а друзі з DadLab — стенд для вивчення плоскопаралельного руху.

Приходьте зі своїми розробками, ідеями або просто подивитись та познайомитись 😉

Ми зустрічаємось щочетверга о 19 годині у KAI-AJAX LAB (аудиторія 3.108-3.109) — лабораторії, створеній за підтримки компанії Ajax.

Вестиме зустріч Юрій Власюк, керівник Управління інноваційного розвитку КАІ, продюсер ярмарків мейкерів Maker Faire, фестивалів 3д-друку RepRapUA, співзасновник української мейкерської асоціації.

НАУ стає КАІ ✈️

26 Nov, 08:17


Запрошуємо студентів, фахівців з комунікацій та всіх зацікавлених у тематиці оборонних технологій долучитися до міні-курсу «PR для оборонних технологій: комунікації на передовій інновацій та безпеки» 👋

Курс складається з 4 лекцій:
🔹 Лекція 1: Ключові відмінності між PR у довоєнний та воєнний часи.
🔹 Лекція 2: Баланс між прозорістю та конфіденційністю.
🔹 Лекція 3: Етика, кризові комунікації та протидія дезінформації
🔹 Лекція 4: Міжнародне позиціонування оборонних технологій

👤 Авторка та лекторка курсу — Анастасія Браткова, PR-експертка з 10-річним досвідом у стратегічних та креативних комунікаціях.

Що ви отримаєте?
• Розуміння ключових аспектів роботи з оборонними технологіями в умовах війни.
• Інструменти для створення стратегій кризової та етичної комунікації.
• Практичні навички роботи з міжнародними партнерами, ЗМІ та дезінформацією.

📍 Формат: Офлайн
Тривалість:
4 лекції по 100 хвилин із обговореннями та Q&A
📅 Дата старту:
28 листопада

Реєстрація: обов’язкова за посиланням🔗

НАУ стає КАІ ✈️

25 Nov, 10:09


ПРОФКОМ КАІ ШУКАЄ ВОЛОНТЕРІВ

Завершуємо біговий сезон яскраво та незабутньо – стартом Spartan Race Kiev!
Запрошуємо тебе стати частиною великої пригоди, долучившись до команди волонтерів.

Захід благодійний! Всі кошти буде передано на секретну зброю для ГУР.

Дата: 07.12.24
Місце проведення: Крюківщина

Обов'язки волонтерів:
координація учасників на маршруті
забезпечення роботи камери схову та пунктів гідратації


Кожен волонтер отримає:
харчування
диплом-подяку
футболку волонтера


Форма реєстрація волонтерів

ПРОФКОМ КАІ

НАУ стає КАІ ✈️

23 Nov, 15:22


Запали свічку памʼяті 🕯️

НАУ стає КАІ ✈️

22 Nov, 11:11


Ще одна перемога наших студентів 💪

Нещодавно дві студентські команди із кафедри прикладної математики ФКНТ взяли участь в першому турі Київського турніру математичних боїв серед студентів 1–4 курсів.

🏆 Команда «Асимптота успіху»

Хто в команді?
Данілова Катерина, Мозольов Олександр, Лізунов Станіслав, Коренченко Давід, Вейдемюллер Олег, Гулієва Емілія та Ліснічук Анастасія.

Які результати?
Блискуча перемога над суперниками з Київського столичного університету імені Бориса Грінченка з рахунком 53:6! Це найвищий результат туру!

🏆 Команда «Дельта»

Хто в команді?
Щербинський Дмитро, Кузьмін Олексій, Костир Нікіта та Анцибор Олексій.

Які результати?
Ця ж команда обіграла команду фізико-технічного інституту Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського з рахунком 30:18 😉

🧩 Наступного туру наші студенти змагатимуться із студентами Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Отож вітаємо наші команди та бажаємо їм перемоги в наступних етапах турніру!👏

НАУ стає КАІ ✈️

21 Nov, 09:11


Сьогодні в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цей день — нагадування про те, що свобода і гідність є базовими цінностями, заради яких ми готові боротися.

Важливо, щоб ці цінності розуміли всі українці. Тому ми закликаємо кожного студента чи працівника КАІ замислитись, що для нього означає свобода та гідність, що вони значать зараз, у часи війни.

Пам’ятаємо справжню ціну свободи для України та шануємо всіх, хто в різні часи боровся і бореться за її незалежність.

🇺🇦

НАУ стає КАІ ✈️

18 Nov, 15:24


Знайомтесь – це міні-робот, надрукований на 3D принтері та зібраний у нас в лабораторії👆

🤖 Що ж він може?
Не зважаючи на компактні розміри, він досить сильний щоб знищувати яблука, або інші маленькі предмети, а головне він може брати участь в битві з такими ж роботами 🤩 Звучить весело, чи не так?

Уже зовсім скоро в КАІ проведуть першу битву роботів, а зараз запрошуємо подивитись детальніше на майбутнього бійця.

В четвер принесемо модель на зустріч мейкерської лабораторії –
усе покажемо та розкажемо.

Приходьте зі своїми розробками, ідеями або просто подивитись та познайомитись:)

📅 21 листопада о 19:00
📍 KAI-AJAX LAB

Попередня реєстрація на зустріч 🔗

Нагадуємо, що наша мейкерспейс-лабораторія це неформальний простір для спілкування, створений спеціально для обговорення ваших ідей, викликів та можливостей.

Ми зустрічаємось щочетверга о 19 годині у KAI-AJAX LAB (аудиторія 3.108-3.109) — лабораторії, створеній за підтримки компанії Ajax.

Вестиме зустріч Юрій Власюк, керівник Управління інноваційного розвитку КАІ, продюсер ярмарків мейкерів Maker Faire, фестивалів 3D-друку RepRapUA, співзасновник української мейкерської асоціації.

НАУ стає КАІ ✈️

18 Nov, 13:30


Серія наукових лекцій від професора Університету Бразиліа⚡️

👤 Спікер: Олексій Шинкаренко –
PhD, професор кафедри аерокосмічної інженерії Університету Бразиліа (UnB), керівник лабораторії хімічних двигунів, координатор партнерства Науково-технологічного парку.

🔬 В роботах професора поєднуються теоретичні, чисельні й експериментальні підходи для дослідження аерокосмічних систем: гібридних ракетних двигунів, прямоточних повітряно-реактивних двигунів, систем подачі, запалювання, горіння, аеродинаміки тощо.

Тема першої лекції:
«Основні проєкти Лабораторії хімічної тяги Університету Бразилії: Поєднання теоретичних, чисельних і експериментальних підходів»

Мова доповіді: англійська
📅 Коли: 20 листопада о 16:00
🧑‍💻 Формат: онлайн


Лекції відкриті як для студентів КАІ, так і для усіх охочих.
Реєструйтесь щоб отримати посилання на зустріч😉

Не пропустіть можливість дізнатися про інноваційні дослідження у сфері хімічної тяги та інновацій у аерокосмічній галузі! 🚀

НАУ стає КАІ ✈️

18 Nov, 11:18


🚀 Хочеш зробити свій внесок у майбутнє КАІ та стати справжнім драйвером змін? Тоді KAI Innovations Leaders для тебе!

28-29 листопада ми збираємо топову команду студентів, які хочуть робити щось круте для КАІ! І ось, що тебе чекає:

🔹 Справжній досвід створення своїх проєктів.
Розберемося, як розвивати стартап-спільноту, організовувати івенти та робити так, щоб про твої ідеї говорили всі!
🔹 Твій лідерський левел підскочить.
Дізнаєшся, як вести за собою команду, надихати інших та круто організовувати будь-які активності.
🔹 Повний гайд у світ стартапів.
Що таке Lean Canvas? Як створюють ідеї, які стають глобальними? Як презентувати свою ідею так, щоб усі сказали “Вау!”? Усе це буде тут.
🔹 Реальний погляд на екосистему.

Ми розкажемо, як стартапи розвиваються в Україні, покажемо успішні приклади з університетів і навчимо, до кого йти, якщо в тебе зʼявилася ідея.

Головне — це твої два дні, які запалять тебе на нові ідеї та дії.

👉 Лінк на реєстрацію – приходь, якщо готовий/а прийняти виклик!

НАУ стає КАІ ✈️

17 Nov, 12:33


Студенти КАІ! 🎉

Як ви після нічних тривог? Нехай вони не зіпсують вашого свята! З Днем студента! Вперед до нових досягнень! 💪

НАУ стає КАІ ✈️

15 Nov, 12:40


Відкрита зустріч з астронавтом Террі Віртсом 🚀

Террі Віртс – льотчик-винищувач ВПС США, льотчик-випробувач і астронавт NASA.

21 листопада о 15:00
📍 Точну локацію надішлемо після реєстрації

Чекаємо всіх любителів космосу: школярів, студентів, і всіх-всіх😉

Реєструйтесь за посиланням 🔗

НАУ стає КАІ ✈️

14 Nov, 14:17


Дякуємо всім, хто бере участь у конкурсах, розвиває технічні та інші напрямки, виявляє ініціативу і шукає нові можливості для зростання! Ваші зусилля не залишаються непоміченими, ви надихаєте інших на великі досягнення.

Далі більше! 🚀

НАУ стає КАІ ✈️

14 Nov, 14:17


Ще одна крута команда наших студентів брала участь у конкурсі від Huawei Ukraine Student Tech Challenge 2024 для студентів технічних спеціальностей.

👤 Хто в команді?
AKKA Team – команда із ФКНТ у складі Дарʼї Васьківської, Олександра Сорокопуда, Максима Покарця, Дениса Сухіна, Георгія Купрія, під керівництвом доцента кафедри ІКС ФКНТ Євгена Артамонова. Вони виступали у напрямку Transport Network Engineering.

Завданням було розробити рішення, яке може підключатися до комутатора Huawei через SSH для збору статистики використання портів, помилок CRC, відмов та інших важливих показників.

🧑‍💻 Що вдалося зробити?
Команда розробила моніторингову систему котра збирає інформацію та стан портів комутатора Huawei та аналізує її. Та в результаті отримали 3 місце у своєму напрямку 😎

Вітаємо команду та бажаємо нових звершень🤝

НАУ стає КАІ ✈️

14 Nov, 11:54


Хочеш банківську картку з дизайном свого факультету?
ПриватБанк спеціально для студентів КАІ дає таку можливість.


Ти навіть можеш сам створити дизайн!
Надсилай макети на [email protected] до 30.11.2024

Ті, що наберуть найбільшу кількість голосів, з’являться в додатку Приват24, щоб ти та твої однокурсники користувалися картками з унікальним дизайном 😍

Лайк з усіх любителів леопарду 🔥😉

НАУ стає КАІ ✈️

13 Nov, 13:30


На фото наші студенти ФАЕТ Алла Пінчук, Ілля Войтюк та їх ментор в.о. декана ФАЕТ Роман Одарченко – команда Nexus.

Вони брали участь у конкурсі від Huawei Ukraine Student Tech Challenge 2024 для студентів технічних спеціальностей. Команда виступала у напрямку Project Management та отримали непросте завдання з розробки плану модернізації мережі LTE мобільного оператора 📶

💻 Що вдалося зробити?
Команда не просто впоралася з усіма розрахунками бюджету, розробкою планів імплентації проєкту, HR та підрядників, аналізом ризиків та припущень, але й створила унікальний вебдодаток NexusPM, який дозволяє автоматизувати весь процес розробки плану та калькуляції проєкту.
Це набагато приємніше, ніж працювати в Excel! 🌚

🏆 І які ж результати?
💬 «Трошки недоспаних ночей, багато переживань та сумнівів, особливо в день пітчингу, довге очікування результатів)) і неочікувано для нас, ми здобули 1 місце у своєму напрямку!»

Отож, вітаємо наших переможців і бажаємо їм наснаги для нових звершень і великих досягнень у майбутньому!

НАУ стає КАІ ✈️

12 Nov, 14:48


Як гадаєте, що на зображенні? Це двигун внутрішнього згоряння, який розробив один із наших студентів! Роздивлялись та обговорювали весь вечір 😃

Цього четверга має бути не менш цікаво:

🔧 Плани по організації битви роботів.
⚙️ Ваші розробки та прототипи.
💡 Можливості, які з’являються в університеті для реалізації ваших ідей.
👫 Труднощі, з якими ви зіштовхуєтеся та те, як їх подолати.

Під час зустрічі ви зможете презентувати проект, над яким працюєте, запросити однодумців приєднатися і отримати зворотній відгук від колег по мейкерству.

Ця лабораторія для вас якщо:

❇️ Цікавитесь, що таке мейкерський рух.
❇️ Маєте ідею для власного hardware-проекту, але вам потрібна допомога із реалізацією.
❇️ Шукаєте однодумців або команду розробників.

Отож реєструйтесь і приходьте 14 листопада о 19:00 у KAI-AJAX LAB.

Нагадуємо, що наша мейкерспейс-лабораторія це неформальний простір для спілкування, створений спеціально для обговорення ваших ідей, викликів та можливостей.

Ми зустрічаємось щочетверга о 19 годині у KAI-AJAX LAB (аудиторія 3.108-3.109) — лабораторії, створеній за підтримки компанії Ajax.

Вестиме зустріч Юрій Власюк, керівник Управління інноваційного розвитку КАІ, продюсер ярмарків мейкерів Maker Faire, фестивалів 3д-друку RepRapUA, співзасновник української мейкерської асоціації.

Приєднуйтесь 🤝

НАУ стає КАІ ✈️

12 Nov, 10:56


Думати на канікулах в університеті нічого робити? – це не так 👇

"Зимова школа з програмування" – це курс воркшопів по C# створених на кафедрі інженерії програмного забезпечення ФКНТ спільно із провідними ІТ компаніями України.

❇️ 20 інтенсивних воркшопів, тривалістю 2-3 год
❇️ Опануй базові знання та навички, які повинен мати .NET-програміст і не тільки
❇️ Live кодинг та практичні завдання з використанням навчальної платформи компанії Epam Systems
❇️ Підтримка менторів в Discord каналі
❇️ Заняття в Zoom та їх запис

Круто ж, чи не так?
Більше того, усі лектори на воркшопах – професіонали, які працюють у таких компаніях, як EPAM Systems, 3Shape Ukraine, Revenue Grid та Roslin 😎

Цей курс розрахований на новачків, а також на студентів, які мають певні прогалини в знаннях та хочуть це виправити 😉

Вчора в школі уже почались перші заняття, але ви ще можете приєднатись.
Реєструйся в гугл-формі 🔗

Залишились питання?
📩 [email protected]

НАУ стає КАІ ✈️

08 Nov, 13:21


Відучора ми уже КАІ, а ви ставили безліч питань щодо трансформації в коментарях.

Отож відповідаємо на найпопулярніші із них👇

Що буде написано в дипломі у магістрів (випуск грудень 2024 року)?
В дипломах освітнього ступеню «Магістр» буде вказано, що студенти закінчили державний університет «Київський авіаційний інститут».

Що буде написано в дипломах випускників 2025 і подальших років?
В дипломах освітнього ступеню «Бакалавр» та «Магістр» буде вказано, що студенти закінчили державний університет «Київський авіаційний інститут».

Чи будуть дійсні студентські квитки, де зазначено НАУ?
Студенти отримають нові студентські квитки, де буде зазначена нова назва університету.

Чи стане КАІ інститутом чи так і залишиться університетом?
Повна назва - Державний університет “Київський авіаційний інститут”.

Такий же принцип використано в назвах багатьох університетів: Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», наприклад.

Чи вплине зміна назви/зміна організаційно-правової форми на визнання диплому КАІ за кордоном?
Ні зміна назви, ні зміна організаційно-правової форми на ДНП не впливають на визнання диплому за кордоном.

Чи потрібно буде перепідписувати договори на навчання?
Потрібно буде підписати додаткові угоди. Плануємо підписувати онлайн.

НАУ стає КАІ ✈️

08 Nov, 08:05


Ще одна співпраця – ще одна крутецька можливість для наших студентів 😎

Нещодавно українська компанія MySat передала кафедрі аеронавігаційних систем ФАЕТ супутник MySat — конструктор, який дає можливість ознайомитись з базовим дизайном супутника CubeSat.

Кафедра буде інтегрувати роботу з MySat у навчальну програму. На практичних заняттях студенти зможуть зібрати, запрограмувати та спробувати провести на цьому супутнику свої перші експерименти.

Дякуємо MySat. А нашим студентам бажаємо натхнення, цікавих експериментів та нових відкриттів! 🤝

НАУ стає КАІ ✈️

07 Nov, 16:51


Channel name was changed to «НАУ стає КАІ ✈️»

НАУ стає КАІ ✈️

07 Nov, 16:48


Тепер офіційно – державний університет «Київський авіаційний інститут»!

Університет повертає історичну назву: саме Київський авіаційний інститут в 1933 році розпочав навчання майбутніх льотчиків та інженерів. 

Але новий КАІ змінює правила: ми – перший університет, з якого розпочалася реформа
вищої освіти, перший університет, який отримав інший організаційно-правовий
статус, перший defence-tech університет.

Лишилося ще два пункти: стати найкращим технічним університетом в Україні та одним з кращих – в східній Європі. І сьогодні для цього ми зробили значний крок 💪

НАУ стає КАІ ✈️

06 Nov, 15:34


Продовжуємо тему авіації ✈️
Україна зараз лідер з виробництва БпЛА. Індустрія розвивається шаленими темпами: зростає кількість компаній-виробників, збільшуються обсяги виробництва. А це значить, що постійно потрібні нові спеціалісти – інженери різних напрямків.

Про те, хто залучений до виробництва залізних пташок, на Дні кар’єри в авіації розповідали спікери від компанії Skyeton.

Авіаційний досвід Skyeton сягає 18 років: спочатку це були надлегкі літаки K-10 Swift, що і досі використовуються по всьому світу. А з 2015 року компанія переключилася на виробництво безпілотних систем. Їхні БпЛА виконують як цивільні, так і безпекові місії по всьому світу: моніторинг кордонів, стихійних лих та пожеж, інженерних систем, 3D-мапування.

92% компонентів до БпЛА компанія виробляє самостійно. А ще Skyeton має власний R&D центр з 100+ інженерами в Україні. R&D – це такі центри, де інженери проводять дослідження, щоб покращувати існуючі технології або вигадувати нові. І Skyeton це вдається: в 2019 році їхній БпЛА пролетів 24 години (це не лише персональний рекорд компанії, але і максимальний на той час політ БпЛА загалом). Зараз час польоту збільшився до 28+ годин.

Уяви, що через кілька років і ти також можеш бути причетним до таких рекордів! 😎 В компанії працюють: PCB та hardware інженери, embedded, firmware та software девелопери, оператори БПЛА, інженери конструктори та багато інших.

Цікаво? Тоді слідкуй за анонсами наших подій – попереду ще будуть дні кар'єри в авіації, де ти зможеш познайомитися з представниками Skyeton та інших компаній авіаційного сегменту.

День кар’єри в авіації організував НАУ спільно з Боїнг-Україна за підтримки генерального партнера Skyeton та чотирьох стратегічних партнерів: Avia Ventures by Baykar, Прогрестех-Україна, Airlogix та Supernova Airlines.

НАУ стає КАІ ✈️

05 Nov, 15:30


Ми активно працюємо над “Битвою роботів” та готуємо для вас цікаву лекцію про сучасну металообробку та точне машинобудування 🦾
Ну що, цікаво?

Запрошуємо на зустріч мейкерспейс-лабораторії 👇

Ця лаба для тебе якщо:

❇️ Цікавить, що таке мейкерський рух.
❇️ Маєш ідею для власного hardware-проекту, але потрібна допомога із реалізацією.
❇️ Шукаєш однодумців або команду розробників.

Чекаємо на вас 7 листопада о 19:00 у KAI-AJAX LAB.

Під час зустрічі ви зможете презентувати проект, над яким працюєте, запросити однодумців приєднатися і отримати зворотній відгук від колег по мейкерству.

Нагадуємо, що наша мейкерспейс-лабораторія це неформальний простір для спілкування, створений спеціально для обговорення ваших ідей, викликів та можливостей, які дає для вас Авіаційний.

Ми зустрічаємось щочетверга о 19 годині у KAI-AJAX LAB (аудиторія 3.108-3.109) — лабораторії, створеній за підтримки компанії Ajax.

Вестиме зустріч Юрій Власюк — працівник НАУ, продюсер ярмарків мейкерів Maker Faire, фестивалів 3д-друку RepRapUA, співзасновник української мейкерської асоціації.

Реєструйтесь та приходьте 🔗

І знайте – навіть якщо ви маєте сумніви щодо вашої розробки чи ідеї, на зустрічах вам завжди допоможуть вдосконалити ідею та розробити план дій задля реалізації проекту 🤝

НАУ стає КАІ ✈️

05 Nov, 14:49


👇 Доповнення
Що робити тим, хто не потрапив до списків на проживання:


📍Виселитися з гуртожитку:
• здати постільну білизну каштеляну
• здати кімнату і меблі старшому адміністратору
• здати ключі від кімнати/блоку/секції старшому адміністратору

Мешканці гуртожитків № 3, 4, 5, 6 можуть залишити особисті речі у кімнаті (кімнати мають бути прибрані, сміття винесене, холодильники помиті), як це робили на літній період або здати у камеру схову гуртожитку.

Мешканці гуртожитків № 7, 8, 9 мають звільнити кімнати від власних речей. За потреби речі можна здати у камеру схову гуртожитку.

У випадку додаткових запитань – звертайтеся у 3 гурт. до дирекції Управління житлового сервісу.

НАУ стає КАІ ✈️

05 Nov, 14:12


Проживання у гуртожитках на опалювальний сезон 2024-2025 року 🏠

👤 На цей період у гуртожитках будуть проживати:
Студенти, які заповнили гугл-форму на продовження проживання та були погоджені (списки є у ст.адміністратора гуртожитку)
Магістри на час підсумкової атестації і захисту кваліфікаційних робіт
Аспіранти, які навчаються в аспірантурі згідно службових записок деканатів
Інші студенти, які мали підстави для проживання

▶️ Переселення на опалювальний сезон буде відбуватися наступним чином:

Студенти гуртожитку №3 – гурт. №9
Студенти гуртожитку №4 – гурт. №7
Студенти гуртожитку №5 – гурт. №8
Студенти гуртожитку №6 – гурт. №8
Курсанти КВП – гурт. №7

👇 При виселенні з гуртожитку необхідно:
Здати постільну білизну каштеляну гуртожитку
Здати ключі від кімнати старшому адміністратору гуртожитку
Взяти договір найму житлового приміщення у ст.адміністратора гуртожитку

До 15 листопада з договором найму житлового приміщення необхідно звернутись до старшого адміністратора гуртожитку в якому ви будете проживати під час опалювального сезону для продовження договору на проживання.

Студентам гуртожитків № 7, 8, 9, 10, 11, 13 виселятися не потрібно, необхідно просто звернутися до ст.адміністраторів свого гуртожитку для продовження договору найму.

Графік роботи: пн-пт 08:00-16:00 (12:00-13:00 обід)

Квитанцію для оплати проживання очікуйте згодом.

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

01 Nov, 14:28


Ділимося з вами теплим відео з Дня кар’єри в авіації 🛩️

• 17 спікерів
• 10 провідних авіаційних компаній
• Понад 600 учасників

Говорили про те, яка зараз українська авіація, чим займаються українські пілоти, бортпровідники, інженери.

Звісно, багато говорили про БпЛА і про те, що Україна є одним з драйверів розвитку цього сегменту в світі. А, отже, нам потрібно дуже і дуже багато інженерів.

🤝 Дякуємо всім нашим партнерам, що вони знайшли час та можливість розказати молоді про авіаційні професії.

Немає нічого ціннішого, почути про те, що насправді стоїть за професією, від людини, яка присвятила їй життя. Впевнені, багато-хто пішов з великим інтересом до авіації, а для когось цей день став доленосним у визначенні професії.

День кар’єри в авіації організував НАУ спільно з Боїнг-Україна за підтримки генерального партнера Skyeton та чотирьох стратегічних партнерів: Avia Ventures by Baykar, Прогрестех-Україна, Airlogix та Supernova Airlines.

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

31 Oct, 12:00


Це Саша, студент другого курсу факультету комп’ютерних наук та технологій НАУ⚡️

На фестивалі 3D друку він – один з учасників.
Хочеш бути як Сашко і наступного року також показувати свої роботи на вже 4 фестивалі RepRapUA? Тоді давай з нами вчитися друкувати на 3D принтерах!

Навчитися друку студенти Авіаційного можуть в лабораторії Delta space ⚙️

Це молодий університетський простір, який ми тільки розвиваємо. Але там вже є 3D принтери та багато базових інструментів для паяння і вивчення мікроконтролерів.

Резиденти лаби вивчають основи мікрокомпютерів та мікроконтроллерів, працюють з датчиками і сервомоторами.

Для чого тобі Delta space?

❇️ Освоїти роботу з базовими інструментами інженерів
❇️ Отримати базові виробничі навички
❇️ Розібратися, як працюють станки і для чого кожен з них
❇️ Надалі з меншими страхами прототипувати свої перші пристрої

А щоб ти надихнувся і став резидентом Delta Space, ділимося атмосферним відео з фестивалю 3D друку 🔗

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

31 Oct, 10:22


Шукаєш підтримку для власного стартапу? Є можливість отримати фінансування до 10 тисяч євро на інноваційні послуги 👆

Не прогав свій шанс!

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

31 Oct, 10:20


​​‼️💶 Останній шанс отримати фінансування до 10 тисяч євро на інноваційні послуги!

Оголошуємо останню хвилю прийому заявок на програму "Інноваційні послуги" від проєкту Seeds of bravery.

Інноваційні МСП, стартапи та скейлапи можуть отримати гранти до 10 000 євро на такі послуги:
👉🏼 Бізнес-консалтинг: допомога у вдосконаленні та розвитку бізнес-моделі, бізнес-плану або стратегії зростання
👉🏼 Аналіз IPR та патентів: експертні послуги з питань прав інтелектуальної власності та патентної стратегії, що допомагають бізнесу захищати та розвивати свої інновації.
👉🏼 Аналіз/валідація ринку: глибоке занурення в ринкові тенденції, потреби клієнтів та валідаційні дослідження для забезпечення відповідності та готовності до ринку.
👉🏼 Послуги з інтернаціоналізації (включаючи участь у конференціях, ярмарках та місіях): підтримка у розширенні діяльності на нові європейські ринки та дотримання регуляторних вимог.
👉🏼 Послуги з управління портфелем та зв'язки з інвесторами: підтримка у складанні чіткої фінансової звітності та ефективна комунікація з інвесторами.
👉🏼 Планування та цифрові інструменти для краудфандингових кампаній (акціонерного капіталу): рекомендації щодо інтеграції цифрових технологій у фандрейзинг.

📆 Подати заявку до 23 грудня 17:00 (СЕТ) можна тут: https://seedsofbravery.eu/

🤔 Все ще залишились питання щодо процесу подачі, умов участі та правильності заповнення заявки?

1️⃣ В першу чергу, не забудьте прочитати Гайд для аплікантів за посиланням.

2️⃣ Також, переглядайте україномовний Інфо день на YouTube каналі проєкту, де зможете знайти відповіді на усі питання.

Не зволікайте - подавайте заявку вже сьогодні!💡

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

30 Oct, 12:43


Перші CTF-змагання на Кіберполігоні успішно завершені! 🎉

На Кіберполігоні ФКНТ відбулися перші CTF змагання, учасники з різних команд пройшли через низку захопливих випробувань, проявивши свої навички, які отримували щосуботи цього семестру 💻🔐

В результаті змагань, студенти отримали не лише призові місця, а й практичний досвід, нові знайомства та можливість поспілкуватись із професіоналами 😎

Подію відвідали та привітали учасників люди, завдяки яким Кіберполігон НАУ створений та успішно функціонує Ксенія Семенова, Misha Verych, Yegor Aushev та Андрій Фесенко!

Особлива подяка наставникам з Cyber Unit Technologies, які ділились своїми знаннями та підтримували команди на кожному етапі!

Вітаємо всіх переможців та учасників! 🥳 Чекаємо Вас на наступних подіях!

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

30 Oct, 10:47


⚡️ Вриваємося на фінал семестру з лекцією Дениса Ніколаєнка, СЕО компанії Око Камера та співзасновника технокомпанії Temy.

Око Камера — це український виробник тепловізійних камер. Компанія здійснює повний цикл розробки: від створення мініатюрних плат високої щільності до проєктування оптичних компонентів. Продукти Око Камери показують свою ефективність у військових наземних та літальних дронах.

Око Камера є учасником Brave1 та отримала 15000$ на Lviv IT Arena 2024 як краща оборонна техкомпанія.

Денис розповість, чому вони виготовляють тепловізійні камери, а не дрони; скільки минуло часу від ідеї до прототипу та в якому напрямку рухаються тренди в defense tech сьогодні.

Лекція відкрита за попередньою реєстрацією тут:

🟢 https://forms.gle/qXiqweTD3q7vRZp16 🟢

31 жовтня, 15:00
20 місць
Локацію повідомимо особисто

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

28 Oct, 13:55


Хочеш навчитись керувати дронами? Або ж ще сумніваєшся?
Тоді не прогав шанс👇

Презентація STELS школи операторів БПЛА від наших резидентів AEROHUB ⚡️

29 жовтня, 12:40
📍Площа біля ЦКМ

❇️ Дізнаєшся, що саме вивчатимеш
❇️ Познайомишся з однодумцями
❇️ Зареєструєшся на навчання, яке розпочнеться уже 4 листопада

Приходь. Впевнені тобі сподобається 😉

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

28 Oct, 12:55


Чи можна в Україні створювати космічні бізнес-проекти?

Дмитро Хмара точно знає - так! Головне наполегливо працювати, не зупинятись і вірити в свою мрію. Про свій досвід побудови SpaceTech бізнесу, пошук фінансування, спілкування з інвесторами та найприбутковіші проекти він розкаже 30 жовтня, під час своєї лекції “Космічна економіка”, яка пройде в КАІ.

Про що поговоримо:

🚀 Навіщо космос землянам?
🚀 Навіщо космос українцям під час війни?
🚀 Космічний проект - найшвидший шлях стати доларовим мільйонером.
🚀 Як космічні проекти найбільш прибуткові.

А ще очікуйте на 100 тисяч гривень, які компанія планує виділити інженерам за космічні ідеї, винаходи, розробки.

👤 Спікер: Дмитро Хмара, співзасновник компаній MySat Kit та SpaceCossacks, співзасновник подкасту "Перший космічний", вже понад 10 років займається розвитком космічних стартапів, виступає ментором на таких хакатонах, як NASA SpaceApps Challenge та Cassini.

30 жовтня, 18:30.
📍 НАУ, Буде розсилка з уточненням локації.

Зустріч безкоштовна за умов обов'язкової реєстрації 🔗

Пишіть ваші запитання до спікера у формі або в коментарях 💬

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

28 Oct, 11:55


Заблукали в корпусі і не можете знайти потрібну аудиторію. Знайомо?

Ми запустили новий проєкт, який уже реалізований в 1 корпусі – це карта корпусу з можливістю навігації.

Завдяки інтерактивній карті, доступній за посиланням maps.nau.edu.ua 🔗, студенти, співробітники та гості університету зможуть легко й швидко знайти потрібну аудиторію або кабінет, без зайвих пошуків і витрачання часу на блукання по поверхах.

На поверхах можна знайти QR-коди, що ведуть на карту.
Скануйте, якщо заблукали)

Чекайте незабаром карти у всіх корпусах 😉

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

25 Oct, 11:25


📢📢📢ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ!

Оскільки кількість поданих заяв на проживання в гуртожитках на період опалювального сезону🌡 2024-2025 рр. менша, ніж очікувалося за результатами попереднього опитування, університет має можливість запропонувати поселення у верхніх гуртожитках🏘 здобувачам освіти, які мають роботу у Києві. Для цього необхідно:
✳️подати заяву
✳️додати довідку з місця роботи

Заяви приймаються до 31.10.2024 року включно

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

25 Oct, 10:50


МОН обрало 6 університетів, на основі яких створять мережу «Стартап-школа — інкубатор — акселератор»

У стартап-школах студенти отримуватимуть підтримку, менторство та можливість залучити інвестиції для масштабування. Щоб в Україні зʼявилися свої Facebook або Microsoft, потрібно допомагати маленьким студентським стартапам у реалізації ще на етапі ідеї.

Для цього спільно з МОН створюємо мережу «Стартап-школа — інкубатор — акселератор», уже обрали перші 6 університетів, на базі яких створять перші стартап-школи:
— Національний авіаційний університет
— Вінницький національний технічний університет
— Київський академічний університет
— Сумський державний університет
— Дніпровська політехніка
— Одеська політехніка

Ці університети мають потенціал для реалізації стартапів, інноваційну інфраструктуру та досвід співпраці з бізнесом. Університети допомагатимуть студентам, у яких зʼявилася крута ідея стартапу, залучати інвестиції, масштабувати проєкт та виходити на ринок.

Інноваційні стартапи можуть стати основою для повоєнного відновлення України. Тому потрібно дати можливість молодим фахівцям працювати над власними продуктами, щоб вони перетворювалися на глобальні бізнеси.

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

25 Oct, 07:47


Друзі, нагадуємо!

🎱 Вже у неділю в секції спортивного більярду відбудеться турнір «Вільна піраміда». 

🤓Дізнаємося, хто найкращий більярдист НАУ!

Коли: 27 жовтня, початок — 10:00
📍Де: НАУ
📝 Реєстрація: 9:00-10:00
⚡️Dress code: Чорний низ, білий верх

🔥Участь безкоштовна! Лише для студентів НАУ.

Готові до перемоги? Реєстрація тут: https://bit.ly/4gUGzVb

#НАУ #Більярд #Авіатор #CКАвіатор

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

23 Oct, 08:34


Запрошуємо на відкриту лекцію! 🐱
Тема: «Огляд сучасних методів проєктування та комп'ютерного аналізу»

👤 Спікер: Іван Летунов – представник АТ «Антонов»

24 жовтня о 15:30
📍 11.220

Не пропустіть можливість дізнатися більше про сучасні технології у сфері проєктування!

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

22 Oct, 14:45


🎯 Вчися на чужих помилках!

Приходь на Fuckup Evening 28 жовтня та дізнайся про фейли, які не стали кінцем, а навпаки, мотивували створити успішний бізнес.

Що тебе чекає?
💬 Реальні історії підприємців, які пережили бізнес-«жахи» і тепер відкрито діляться досвідом
💬 Інсайти, як невдачі можуть стати каталізатором для нових можливостей і зростання
💬 Q&A-сесія

Хто буде на сцені?
🖌 Вероніка Кобзиста — експертка з комунікацій для громадських та державних проєктів, CEO комунікаційної агенції 9.Department, засновниця волонтерського штабу «М» і бренду берців «Еней.Мілітарі». 🖌 Андрій Анісімов — засновник студії дизайну інтер’єрів Between the Walls і фаундер двох невдалих стартапів.
🖌 Дмитро Лилик — серійний техпідприємець, екс-СЕО Zeeon. Залучав інвестиції та радників із Кремнієвої Долини, працював із L'Oreal та TechStars. Зараз будує новий стартап на перетині E-commerce і Healthcare.

📅 Дата: 28 жовтня
🕕 Час: 17:40 – 19:30
🏠 Місце: NAU HUB

Реєструйся прямо зараз за посиланням.

🦄Приєднатися до спільноти KAI Innovations

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

22 Oct, 10:15


Половина осені вже позаду, і ми впевнені, що за цей час ви встигли створити багато цікавого! 💡 Як щодо того, щоб зустрітись і поділитись своїми результатами?

Чекаємо на вас 24 жовтня о 19:00 у KAI-AJAX LAB.

Поговоримо про:

🔧 Мейкерські проекти та майбутні плани
⚙️ Ваші розробки та прототипи
💡 Можливості для реалізації ідей, які відкриває університет
👫 Труднощі, з якими ви стикаєтеся, та як їх подолати


На зустрічі ви зможете презентувати проект, над яким працюєте!

Нагадуємо, що наша мейкерспейс-лабораторія — це неформальний простір для спілкування та обговорення ваших ідей, викликів та можливостей. Ми зустрічаємось щочетверга о 19:00, і щоразу в нових локаціях. Цього разу — в KAI-AJAX LAB (аудиторія 3.108-3.109), лабораторії, створеній за підтримки компанії Ajax.

Зустріч вестиме Юрій Власюк — співробітник КАІ, продюсер ярмарків мейкерів Maker Faire, фестивалів 3D-друку RepRapUA, співзасновник Української мейкерської асоціації.

Реєструйтесь та приходьте 🔗

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

22 Oct, 09:02


Приєднуйся до лекції "Prototyping Hardware Products" від спікерів з Ajax Systems та дізнайся, як перетворити свою ідею на реальний продукт!

На лекції ти дізнаєшся про:
▪️ Основи прототипування апаратного продукту
▪️ Кроки виготовлення та розробки різних пристроїв як фізичного об'єкта
▪️ Використання 3D-принтерів для прототипування

24 жовтня, 16:00
📍 KAI-AJAX LAB (3.108-3.109)

Не пропусти! ⚡️

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

21 Oct, 13:55


Як працює Лабораторія електроніки від Ajax Systems ⚙️

❇️ проведення занять для студентів 4 освітніх програм ФАЕТ
❇️ дослідження
❇️ навчальний курс з тестування приладів
❇️ резидентство задля створення власних проєктів

Як стати резидентом?
Реєструйся в гугл-формі командою або ж самотужки.

Від вас – ідея та бажання навчатись, від нас – доступ до лабораторії та менторська підтримка за потреби.

Для студентів НАУ це безкоштовно 😉

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

21 Oct, 12:53


Майбутні програмісти тут?
Завтра в Авіаційному пройде лекція "Основи бізнес-аналізу: від вимог до рішення" від української IT-компанії MODUS X.

22 жовтня о 16:00
📍 1.001, НАУ

👤 Спікер: Денис Чуєв, Head of Business Analysis у MODUS X, 7+ років досвіду. Якщо хтось і знає про бізнес-аналіз все — то це він!

Детальніше про лекцію 🔗

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

21 Oct, 12:52


💭Мрієш про кар'єру в IT?
Це твій шанс розпочати шлях у бізнес-аналітиці та отримати стажування в MODUS X!

Приєднуйся до лекції "Основи бізнес-аналізу: від вимог до рішення" від української IT-компанії MODUS X, яка увійшла в трійку за темпами зростання, і дізнайся, як працюють IT-компанії зсередини. Це твій перший крок до реальних можливостей у команді!

🗓 22 жовтня 16:00
📍 Offline

▶️Спікер: Денис Чуєв, Head of Business Analysis у MODUS X, 7+ років досвіду. Якщо хтось і знає про бізнес-аналіз все — то це він!

На лекції ти:
🛑 Дізнаєшся, хто такий бізнес-аналітик і чому це один із найважливіших фахівців в IT.
🛑 Зрозумієш різницю між продуктом, проєктом і процесом.
🛑 Навчишся правильно керувати вимогами та не втрачати контроль над ситуацією.
🛑Познайомишся з можливостями стажування та кар'єри в MODUS X.

Не втрать шанс отримати знання, які можуть змінити твоє життя, і можливо, зробити перший крок до нової кар’єри!

--------------------------------------------------
Офіційний канал факультету

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

21 Oct, 10:51


Продовжуємо набір студентів у 🏀 баскетбольну команду Національного авіаційного університету ✈️

🔝Нагадаємо, що в "Авіаторі" за баскетбол відповідає Олег Манойленко — відомий український тренер з досвідом Суперліги, де очолював команду «Харківські Соколи», тож нашим студентам дуууже пощастило! 💪

⛹️‍♂️ Дні занять: понеділок, четвер та п’ятниця з 15:00 до 17:00

📍 Локація: СК «Авіатор» (будівля біля стадіону).

⚡️Для студентів НАУ ✈️ тренування безкоштовні. Для запису пишіть/дзвоніть: 📞0506176582

#НАУБаскетбол #ОлегМанойленко #НАУ #Авіатор

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

17 Oct, 12:15


Прогрестех-Україна - добрий друг і партнер Національного авіаційного університету.

Це інженерна авіаційна компанія, що проєктує цивільні літаки, а ще розвиває лабораторію сервісного інжинірингу з НАУ.
Побачити її можна, зареєструвавшись на екскурсію в межах Дня кар’єри в авіації.

В цій лабораторії студенти вивчають матеріали, які використовуються для виготовлення деталей літаків, і тестують як окремі деталі літаків, так і цілі моделі.

А ще цю компанію добре знають наші студенти АКФ, бо в Прогрестех-Україна багато працює випускників аерокосмічного факультету.

Тож, впевнені, гостям Дня кар’єри в авіації буде цікаво послухати Максима Гладського, HRD Прогрестех-Україна.

Він розкаже про Світовий авіаційний інжиніринг та роль в ньому українських фахівців.

Приходьте вже в цю суботу!
Реєстрація 🔗

День кар’єри в авіації проводить НАУ спільно з Боїнг-Україна за підтримки генерального партнера Skyeton та чотирьох стратегічних партнерів: Avia Ventures by Baykar, Прогрестех-Україна, Airlogix та Supernova Airlines.

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

17 Oct, 11:16


👀 Готові вирушити до CYBER SECURITY CAMP?

▶️За сприяння кіберполіції України, компанії Binance, Харківського національного університету внутрішніх справ та ГО «Брама» стартував національний конкурс для студентів CYBER SECURITY CAMP.

➡️ Докладніше можна дізнатися тут.

Головні призи:
🛑Поїздка до CYBER SECURITY CAMP у Буковелі, де тебе навчать як хакнути хакера;
🛑Можливість розділити до 1 300 000 гривень, успішно склавши всі етапи.

▶️Як приєднатися?

🆔 Заповніть заявку за посиланням.

Умови максимально прості, тож приєднуйся і готуйся вирушити у подорож!

-----------------------------------------------
Офіційний канал факультету

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

16 Oct, 14:56


Друзі, вітаємо 👋 Маємо для вас класну новину 🤩

В Авіаторі розпочинаються тренування зі східних єдиноборств! 🥋 Якщо ви давно мріяли опанувати бойові мистецтва — вам до нас 🔥

Заняття проводить Майстер спорту України, чорний поясу III-го Дану/Dan 🥋 (рівня майстерності), багаторазовий чемпіон і призер України та міжнародних турнірів з тхеквондо Віталій Гунько ⚡️

📲 Номер телефону тренера: 063 997 88 04

Графік тренувань ⤵️

📝 Понеділок, середа та пʼятниця
⌛️ Час — з 17:00 до 18:30

Хто хоче долучитися до тренувань, реєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/ZtjN1chFc98Bmag56

❗️Звичайно, що для студентів НАУ тренування безкоштовні.

#Авіатор #Тхекдондо #СхідніЄдиноборства

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

15 Oct, 12:39


ПОДІЇ та ЛЕКЦІЇ цього тижня👇

17.10, четвер:
Лекція "Засоби радіоелектронної боротьби"
⚙️
👤 Красулін Михайло – наш студент-виробник засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ) в компанії Wartex.
👍 Про досвід працевлаштування та роботи з виготовлення засобів РЕБ.
📍 11:40 в KAI-AJAX LAB (3.108-3.109)
🔗 Реєстрація для учасників

Зустріч Мейкерспейс-лабораторії 🦾
👍 Поговоримо про ваші розробки, ідеї та перепони на шляху їх реалізації. Детальніше.
📍 19:00 в KAI-AJAX LAB (3.108-3.109)
🔗 Реєстрація для учасників

18.10, пʼятниця:
Зустріч з президентом Київської школи економіки 💰

👤 Тимофій Миланов – президент Київської школи економіки, професор Пітсбургзького університету, 2019-2022 рр. – міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України.
📍 13:00 в ауд. 7.303

19.10, субота:
Лекція "Цифрові інновації"
⚖️
👤 Ольга Осінська – керівниця експертної групи з розвитку цифрових інновацій та технологій, Директорат цифрової економіки, Мінцифри.
👍 Для студентів 2-го курсу ЮФ та усіх, кого зацікавила тема.
📍 9:50, онлайн
🔗 Посилання на зустріч

І памʼятайте, навіть якщо вам здається, що ця лекція не для вас чи сумніваєтесь – приходьте та розширюйте свій кругозір. Можливо саме на одній з таких зустрічей ви зрозумієте куди хочете рухатись в майбутньому 😉

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

15 Oct, 06:07


📢УВАГА, ДОПОВНЕННЯ

Поселення здобувачів освіти, які цієї зими захищають дипломні роботи, буде виконуватися згідно списків, наданих факультетами.

Поселення дипломників буде здійснюватись до отримання ними дипломів.

Дипломи будуть видані до 31.01.2025 року.

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

14 Oct, 16:36


Перелік категорій, для яких університет може забезпечити проживання в гуртожитках на період опалювального сезону:

✅️студенти з ТОТ, зони бойових дій, прифронтових територій - якщо поточна або минула прописка знаходиться на території цього статусу згідно переліку Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.
✅️студенти зі статусом ВПО
✅️студенти, що мають підтвердження зруйнованого або пошкодженого житла
✅️студенти, що навчаються на додаткових освітніх курсах університету
✅️працівники університету
✅️резиденти лабораторій, учасники проектів
✅️сироти, особи позбавлені батьківського піклування
✅️УБД
✅️студенти, що працюють в оборонній галузі
✅️особи, задіяні у роботі штабу студентського самоврядування: СР НАУ (СРФ), СР СМ (СРГ), ТОСА, Профком

Цим студентам потрібно до 21 жовтня 2024 подати онлайн заяву та копію підтверджувального документу.

З інструкцією з виселення/поселення в гуртожитки можна ознайомитися тут

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

14 Oct, 12:11


🐱💬 "Минулого тижня зустрілись в KAI-AJAX LAB на мейкерспейс-лабораторії. Обмінялись думками про розробки та потреби, дізнались про нові вакансії, потримали в руках прототип для майбутньої битви роботів;)"

Що представляли наші учасники та до яких проектів за бажанням можна долучитись?

🚙 Авто на гіроскопі. Чудовий проект для навчання! Не потребує багато обладнання, але треба багато кодити.

🤖 Прототип для майбутньої битви роботів. Ми гадаємо, що вже час починати готуватись! Тож чекаємо й на інші прототипи.

💨 Розробка та побудова вітрових станцій. Роботи повно: потрібно проводити виміри, знатися на аеродинаміці, проектувати сам вітряк тощо. Проект отримав стипендію від КАІ і шукає однодумців.

🎈 Проект стратосферних аеростатів шукає собі інженерів -джунів, які вміють (або хочуть навчитись) паяти і працювати з мікросхемами. Це для початку, в майбутньому буде можливість розвиватись і зростати.

Якщо ви розробляєте щось схоже, знаєте чим допомогти або хочете приєднатися -
реєструйтесь в гугл-формі 🔗

Цього тижня зустрічаємось в KAI-AJAX LAB, як завжди в четвер о 19:00.

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

14 Oct, 11:11


День кар’єри в авіації: три, два, один, злітаємо! ✈️

Кар’єра починається з університету. Тому на Дні кар’єри стартуємо з обговорення авіаційної освіти.

✅️На лекторії Ксенія Семенова, в.о. ректорки НАУ, розповість, як Авіаційний стає кращим технічними університетом країни, та чому це важливо для авіаційної сфери.

✅️А Мар'яна Красношапка, HRD НАУ, розкаже про Офіс кар’єри та як університет допомагає студентам влаштуватися на першу роботу!

Ще в Авіаційному є 4 факультети, які готують авіаторів та інженерів:
Аерокосмічний факультет
Факультет аеронавігації, електроніки та телекомунікацій
Факультет компʼютерних наук та технологій
Факультет транспорту, менеджменту і логістики

Дізнатися все про навчання на них, а також про стажування, практику і програми студентської мобільності, які пропонує НАУ спільно з компаніями-партнерами, можна буде 🗓19 жовтня.

А ще - поспілкуватися в демо-зоні з рекрутерами авіаційних компаній та дізнатися, яких спеціалістів потребує галузь.

Приходь 19 жовтня, щоб разом з НАУ відкрити світ авіації!

Локація: надішлемо за добу до події з міркувань безпеки.
Реєстрація: https://forms.gle/8WNTdficmFWF5vAv8

День кар’єри в авіації проводить НАУ спільно з Боїнг-Україна за підтримки генерального партнера Skyeton та чотирьох стратегічних партнерів: Avia Ventures by Baykar, Прогрестех-Україна, Airlogix та Supernova Airlines.

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

14 Oct, 08:02


Запрошуємо науково-технічні команди та ентузіастів НАУ, зацікавлених у комерціалізації своїх напрацювань, на зустріч з великим другом українського технологічного сектору Чарльзом Уайтхедом.

Чарльз є засновником «eō Business Incubators» — першого в Україні американського технологічного бізнес інкубатора.
Серед випускників EO Business Incubator — компанія AeroDrone, заснована випускником НАУ Юрієм Падєрій. Більше успішних кейсів можете глянути у портфоліо EO Incubator.

📆 Понеділок, 14 жовтня, 16:00
📍Науково-технічна бібліотека НАУ, третій поверх

👉Реєстрація за посиланням

@KAI_PMO

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

11 Oct, 09:40


На Економічній правді вийшов великий матеріал про реформу вищої освіти.

Там багато про НАУ✈️, тому дуже радимо прочитати, щоб краще орієнтуватися в змінах, які відбуваються в університеті👇

Університети за правилами бізнесу: як зміниться вища освіта

❇️Чи потрібні університетам Наглядові ради
❇️Що дає статус некомерційного підприємства
❇️Які зміни очікують на університети, що беруть участь в експерименті

НАУ | Національний авіаційний університет ✈️

10 Oct, 11:44


Авіаційні професії об’єднують кілька десятків різних спеціальностей: від пілота, до диспетчера, від інженера-конструктора повітряних суден, до інженера з обслуговування авіатехніки.

Тож, якщо ти вже думаєш над тим, щоб обрати авіацію, завітай на екскурсію лабораторіями НАУ, щоби побачити, де ж навчаються майбутні авіатори.

Розпочнемо з ангару — це павільйон із літаками та двигунами, де студенти Авіаційного вчаться підіймати повітряні судна в небо. Тут ти будеш вивчати будову двигунів і авіаційного транспорту.

Наступна зупинка — лабораторія електроніки від AJAX. Тут ти спаяєш свою першу плату й навчишся робити так, щоб електроніка змушувала великі літаки робити різні маневри.

Також студенти-авіатори повинні розумітися на міцності матеріалів. У випробувальній лабораторії DAD_LAB від Прогрестех-Україна ти працюватимеш зі своїм першим композитом (і дізнаєшся, що це таке), подивишся, як матеріали реагують на різні умови й будеш тестувати як окремі деталі літаків, так і цілі моделі.

Цього всього можна навчитися, обравши спеціальність «Авіаційна та ракетно-космічна техніка», щоби потім проектувати та будувати літаки 😎

Й останній пункт в екскурсії — аеродинамічна труба. Таких в Україні всього три, вони потрібні, що тестувати прототипи літальних суден «в польоті».

УВАГА! Екскурсія лише для учасників заходу «День кар’єри в авіації».

Реєстрація на екскурсію за
посиланням 👈
Кількість місць обмежена, поспіши

День кар’єри в авіації проводить НАУ спільно з Боїнг-Україна за підтримки генерального партнера Skyeton та чотирьох стратегічних партнерів: Avia Ventures by Baykar, Прогрестех-Україна, Airlogix та Supernova Airlines.

Більше про авіаційні спеціальності НАУ читай за посиланням ✈️