Як обмовився одеський губернатор Олег Кіпер, Придністровський регіон вирішив не ділитися додатковими потужностями електроенергії під час останнього блек-ауту. Подібне рішення придністровської сторони нікого не здивувало, оскільки розташована у них Молдавська ГРЕС є фактичною власністю російської компанії "Інтер РАО".
Усе інше на період війни cenzored. Можливо окрім теми відвалів Молдавської ГРЕС, що розташовані на українській території й утилізацією яких ніхто не займається.
Між тим, внаслідок блек-ауту постраждав інший об'єкт, який має тісний зв'язок з придністровською групою "Шериф": вже другий день не працює інтернет, ІРтелефонія та інші сервіси Інтертелекому. Ця одеська телекомунікаційна компанія від початку діяльності не приховувала свого фінансового та технічного зв'язку з молдовсько-придністровським оператором «Інтердністроком». В 2016 році СБУ намагалась переслідувати "Інтертелеком" за те, що компанія передала частину свого обладнання в Криму на користь росіян (вірніше, новоствореного кримського Інтертелекому). Але це нічим не закінчилось. До того ж, «Державний центр радіочастот» офіційно підтвердив "чистоту" трафіку компанії (хоча журналісти повідомляли про безперебійність інтернету від Інтертелекому, як на окупованій території ОРДЛО, так і на прилеглій, що підконтрольна Україні).
І ось тепер, на 4й день після початку блек-ауту, Інтертелеком заявив про проблеми із зв'язком.
Чи дійсно там технічні проблеми або це саботаж? Чи відновить він роботу або абонентам Інтертелекому вже слід шукати аналогічні послуги в інших операторів?
І головне питання: чи всі державні установи та підприємства перейшли від Інтертелекому на інших українських операторів? І чи відмовились працівники державних та інших спеціальних органів від користування цим оператором? Питання риторичні.
На фото - коментарі з Фейсбук-сторінки оператора (і це тільки з Фейсбуку)