КІБЕРБЕЗ @cybersecurity_ua Channel on Telegram

КІБЕРБЕЗ

@cybersecurity_ua


Я Олександр. Тут без вати та води. Весь контент має виключно ознайомчий характер! ✈️

На рахунок реклами/співпарці - ЄДИНИЙ АДМІН @kyberbezUA

КІБЕРБЕЗ (Ukrainian)

Доброго дня! Я Олександр і радий привітати вас на нашому каналі "КІБЕРБЕЗ". За назвою можна здогадатися, що у нас йдеться про кібербезпеку. Якщо ви цікавитесь цією галуззю або хочете дізнатися більше про захист від кібератак, то ви потрапили за адресою! Тут ви знайдете виключно інформаційний контент, який допоможе вам розібратися в питаннях кібербезпеки. Без вати та води, лише корисна і актуальна інформація! Будьте уважні та залишайтеся в безпеці в онлайні! Надсилайте нам свої питання та коментарі, ми завжди раді взаємодіяти з нашими читачами. Приєднуйтесь до нас на "КІБЕРБЕЗ" і будьте в курсі останніх новин у світі кібербезпеки! ✈️ Не забувайте, що рекламу чи співпрацю можна обговорити з єдиним адміністратором каналу - @kyberbezUA.

КІБЕРБЕЗ

10 Jan, 16:14


🥷🏻 Інструкції з налаштування конфіденційності популярних сервісів

Privacy Settings - посібник з налаштувань конфіденційності для більшості популярних програм і сервісів, таких як: Android різних версій, акаунт Apple, Windows, Google, Brave, Firefox, Telegram, X, Proton Mail, Gboard, Discord, uBlock Origin тощо.

Максимально прості та доступні інструкції до кожної програми чи сервісу, без зайвої води. По суті, це набір налаштувань, які потрібно ввімкнути або вимкнути для кращого рівня захисту конфіденційності вашого акаунту, програми або девайсу.

Туторіали досить змістовні та регулярно оновлюються. Наприклад, наявні інструкції як до 11-тої та і до 15-тої версії Android. Я би сказав, це маст хев для кожного. Більше про приватність та безпеку в Інтернеті залишав у даній статті: https://t.me/cybersecurity_ua/1128
#безпека

КІБЕРБЕЗ

07 Jan, 19:21


🏓 Підбірка сервісів для генерування презентацій

uPresenter - хороша текстова та візуальна частину презентації, дозволяє безкоштовно завантажити (формат PDF) без водяних знаків. Максимально обширні можливості редагування. Вам надається 500 кредитів, це приблизно 10 презентацій. Можна створювати як просто слайди, так і тестові завдання до них. Також функція аналізу документів (до 50 МБ), яка створює презентації на основі аналізу ваших файлів.

Gamma - звичайно, куди ж без Gamma. Хороший візуал, текстова частина та можливості редагування, можна завантажити як в форматі PPTX так і PDF, але з водяним знаком. Генерує дуже швидко. Безкоштовно приблизно 10 презентацій. Також генерує презентації на основі завантажених файлів або посилань на веб-сторінки.

Slidesgo - сервіс створює прості презентації. Присутня візуальна частина та редактор, хороша швидкість генерації. В загальному непоганий сервіс, але рівень генерації трішки нижчий ніж у двох попередніх. Безкоштовно можна завантажити у форматі JPEG (картинки) та PDF.

Slide AI - максимально простий генератор презентацій. Короткі тексти, висока швидкість генерації, скромний візуальна частина та простий редактор з декількома опціями. Не вимагає навіть реєстрації, можна завантажити в форматі PPTX без водяних знаків.

Pageon - даний сервіс безкоштовно лише генерує презентації. Тут дуже якісні тексти одразу з хорошою інфографікою, непоганий редактор. Для кращої роботи оберіть режим Pro, він зараз безкоштовний, оскільки в бета тесті. Завантаження лише платне, хоча ціни адекватні.
#навчання

КІБЕРБЕЗ

05 Jan, 17:38


👥 Аналіз та розпізнавання обличчя на фотографіях. Частина 2

MiniAiLive - найточніший зі всіх протестованих інструментів, які детектять вік особи на фото. На відмінну від своїх аналогів, він не надає точного віку, а лише віковий діапазон, наприклад: 16-22, 21-27, 39-45 тощо. Були похибки, але це в співвідношенні 1 до 5, в той час як в аналогах це приблизно 1 до 2.

Eye Shapes AI - визначення форми очей за допомогою ШІ-алгоритмів (круглі, мигдалевидні, витягнуті, опущені тощо), діаграми обертання очей та відстані між ними. Результати надаються у відсотковому співвідношенні.

Face Shape Detector - визначення форми обличчя за допомогою ШІ-алгоритмів (овальне, кругле, квадратне, довгасте, ромбоподібне або серцеподібне). Так само у відсотковому співвідношенні. Заявляють про високу точність визначення, ШІ навчався на великому обсязі фотографій.

Face Symmetry AI - визначення симетричності обличчя на фото за допомогою ШІ. Тут велику роль відіграє освітлення та фронтальна поза на фото. Аналізуються такі риси обличчя, як: очі, ніс, рот (пропорції), контури і його загальна структура. Потім застосовуються математичні та статистичні методи для оцінки симетрії.

Dog Breed AI - ну і бонусом, ШІ-алгоритм для визначення породи вашої собаки. У відсотковому співвідношенні надає висновок щодо того, які це породи можуть бути і його впевненість в кожному з варіантів. З пиньою справилася на ура, пудєль виявився ще той.

Перша частина зі схожими інструментами зібрана у цьому пості: https://t.me/cybersecurity_ua/1180
#перевірка

КІБЕРБЕЗ

02 Jan, 18:18


🥷🏻 Аналіз витоків та видалення ваших даних з Інтернету

Окрім всім відомого сервісу JustDeleteMe, який надає туторіали як отримати інформацію та дані, які про вас збирають різні веб-сервіси в Інтернеті, та як їх видалити. Є ще деякі зі схожою спрямованістю, хоча саме цей є найбільш актуальним для користувачів з України.

Dark Web Report, Mozilla Monitor, Have i been pwned - сервіси від Google та Mozilla (останній від розробника з Microsoft), які моніторять, чи не були злиті ваші дані, а якщо й були, то ким саме і в якому обсязі. Звичайно ж, не потрібно покладатись на ці дані, як на вичерпний перелік всіх можливих витоків.

AccountKiller - надає туторіали як видалити свій обліковий запис із різних веб-сайтів, ну і коротку інформацію про сам ресурс. Також присутні так звані Blacklist та Whitelist. До першого заносяться сервіси, дані з яких або взагалі не можливо видалити, або зробити це дуже складно. До другого, сервіси, де це зробити простіше.

Optery - ще один сервіс, де зібрані гайди для видалення інформації про себе з різних веб-ресурсів. Тут вже туторіали детальніші, з відео або скріншотами необхідних дій (що/куди/як натиснути) для кожного ресурсу. Останні два сервіси також мають платний функціонал, за який я не можу нічого сказати, на ваш страх і ризик.

Privacy-Opt-Out - ще один, але вже авторський перелік (розміщений на GitHub) прямих посилань та ресурсів для видалення інформації про себе з Інтернету. Щодо прямих посилань на видалення, тут переважно це сервіси зі збору інформації, по типу TrueCaller, Social Searcher тощо.
#безпека

КІБЕРБЕЗ

02 Jan, 12:52


Факультет історії і права Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди продовжує надавати допомогу своїм випускникам, які у лавах ЗСУ.
Наразі звернувся випускник, військовослужбовець 32 бригади 2 мехбату
Потреба:
🔹Starlink Internet Satellite REV4 Gen3
🔹Рація Motorola


🎯Ціль: 27 000. ₴

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/8axWRdzRp

💳Номер картки банки
5375411432429673

Канал звітів https://t.me/reportgroupzbir

КІБЕРБЕЗ

30 Dec, 18:08


👥 Шукаємо за контекстом: книги, фільми, відео

En.app - шукає книги за контекстом. Підійде, якщо ви не пам'ятаєте назви книги. Описуєте фрагменти зі змісту, які пам'ятаєте, чим детальніше тим краще. Далі інструмент підбирає книги, які відповідають вашому опису. Якщо не влаштує результат видачі, спробуйте перефразувати запит. Розуміє українську.

GPTflix - аналогічний, тільки для фільмів. Чи не єдиний інструмент, який дійсно точно розуміє заданий контекст і має об'ємну базу пошуку. Знову ж таки, потрібно описати фрагменти, які пам'ятаємо. Шукає справді якісно, саме за заданим описом, без рандому. Розуміє українську.

Filmot - пошук відео на YouTube за словом або фразою, що промовляються у ньому. Добре розпізнає українську мову, розуміє суржик і досить об'ємні результати видачі. Якщо бажаєте знайти цілий вираз, беріть його в лапки. ЗІ всіх аналогів, шукає найкраще.

Playphrase, GetYarn - перший знаходить сцени, в яких промовляється задане слова або вираз, виключно у фільмах. Другий, окрім фільмів шукає на американському TV та музичних кліпах. Для точного пошуку виразу візьміть його в лапки. Розуміють виключно англійську.
#перевірка

КІБЕРБЕЗ

27 Dec, 19:04


☄️ Інструменти редагування на генерування. Частина 5

Krea Edit - розумний фотошоп. Якість редагування на хорошому рівні, добре розбирає промти, генерує в реальному часі. Функції: видаляти та додавати об'єкти, розширення (домальовування), "вживляти" інші зображення, переміщати об'єкти на зображенні тощо. Можна завантажувати в оригінальній якості, наявні щоденні ліміти на кількість генерацій.

Free Open Graph Generator - конструктор графічних зображень різних форматів для створення презентацій або широкоформатних постів. Присутні готові шаблони, можна змінювати кожен елемент, додавати свої зображення, логотипи, кольори, шрифти. Безкоштовний.

PhotoRoom - повний набір інструментів редагування для комерційних зображень. Простими словами, створює візуали товарів для реклами. Добре обрізає задній фон, додає/видаляє тіні, світло, блюр, текст, розфарбовує в потрібні кольори тощо. Наявні безкоштовні обмеження (завантаження в 720р).

AIEASE - автоматично створює фото на паспорт та для інших офіційних документів. Від вас потрібно лише фото з обличчям. Сервіс самостійно видаляє задній фон і підганяє фото під вибраний формат. Безкоштовний, фото можна завантажувати в найвищій якості. xPassportPhoto - ще один безкоштовний китайський аналог.

Colorizer, Image Colorizer - перший, сервіс для роботи зі старими фотографіями. Кольоризація, покращення, відновлення пошкоджених ділянок. Зокрема, хороша якість роботи кольоризації та відновлення. Наявні ліміти, але доступне завантаження без водяних знаків. Другий зі схожим функціоналом, але вже повністю безкоштовний.
#редагування

КІБЕРБЕЗ

25 Dec, 18:34


🌎 GEOINT квести та картографічна візуалізація

City Roads - картографічна візуалізація міст. Простими словами, він малює всі вулиці будь-якого міста. Дані доріг отримує з OpenStreetMap і візуалізує їх через WebGL. Можна змінювати кольори, вигляд (Alt + Shift), також присутні скрипти кастомізації, які додають нові елементи, розфарбування тощо. Доступне завантаження в форматах PNG та SVG у найвищій якості.

Peak Map - по суті той самий принцип, тільки для гірської місцевості. Він створює карти рельєфу в будь-якій точці Землі. Візуалізуйте гірські ландшафти. Тут більші можливості кастомізації, зміна кольорів, деталізації, можна збільшувати рівень води, висоту гір, щоб їх краще бачити на карті. Для зміни куту вигляду - права клавіша миші. Доступні в форматі PNG та SVG для завантаження.

Bellingcat Challenges - новорічні GEOINT та OSINT челенжи від Bellingcat. Перевірте свої навички дослідження відкритих джерел за допомогою цих завдань. Завдання нелегкі і різнотипні: в повітрі, на землі, на морі і навіть під землею.

Яка мета перших двох? Вони не так актуальні для GEOINT, але дуже круто для кастомізації своїх робочих столів, створення картографічних картин, принтів, оригінальних подарунків, креативів тощо. Бажаю всім мирного Різдва!
#сервіси #перевірка

КІБЕРБЕЗ

23 Dec, 17:14


👥 Спеціалізований пошук в Інтернеті. Частина 2

Raghut, Toolify - пошуковики, призначені тільки для ШІ-інструментів. Описуєте завдання, яке необхідно виконати, наприклад "мені потрібно вирішити математичну задачу", вони знаходять ШІ-сервіси, які з цим можуть впоратись. Розуміють запити українською мовою.

Code Finder, Rawsec's CyberSecurity Inventory - спеціалізований пошук для GitHub. Перший, це пошук всього. Знаходьте потрібні репозиторії, фрагменти коду або конкретних користувачів, просто ввівши їх у рядок пошуку. Тут своя система алгоритмів на базі ШІ, без складного синтаксису. Другий спеціалізується на пошуку інструментів та ресурсів (не тільки на GitHub) саме для фахівців у сфері кібербезпеки.

Typeset, Semantic Scholar, Consensus - пошуковики, які посилаються на наукові дослідження, щоб відповісти на ваші запитання. Перший надає коротку вижимку, базуючись на знайдених дослідженнях з посиланнями на самі дослідження. Другий - наявні зручні фільтри пошуку, аналізує більший об'єм досліджень, непогано знаходить в т.ч. українські наукові статті. Третій найкрутіше підбиває висновки, базуючись на знайдених дослідженнях.

AlternativeTo - шукає безкоштовні альтернативи популярним сервісам. Надає список існуючих альтернатив для конкретної програми або сервісу, який вас цікавить. Формуються ці списки за рейтингами від ком'юніті. Тут представлена найбільша вибірка зі всіх схожих ресурсів. Розпізнає та шукає альтернативи навіть для непопулярних або специфічних сервісів.

Перша частина сервісів поглибленого пошуку опублікована у даній статті: https://t.me/cybersecurity_ua/1161
#перевірка #безпека #навчання

КІБЕРБЕЗ

23 Dec, 13:20


🆘 Курс по OSINT від Victory Drones офіційно відкрито!

Приєднуйтеся, аби зробити свій внесок у інформаційну боротьбу з ворогом!

Реєструйтеся на навчання та опануйте навички:
- збору, аналізу та застосування інформації з відкритих джерел, в т.ч. OSINT та GEOINT,
- виконання базових правил кібербезпеки та гарантії сек’юрності особистих даних,
- розпізнавання дезінформації та протидії ворожим ІПСО.

🔎 Курс складається з 5 модулів
🌱 Доступ: відкритий
Формат навчання: онлайн-лекції.

Реєстрація за посиланням: https://prometheus.org.ua/course/course-v1:Prometheus+OSINT101+2024_T3

КІБЕРБЕЗ

20 Dec, 18:03


👨‍🎤 Математичні задачі, написання коду, розумний пошук, розпізнавання писаного тексту та транскрибування

Google AI Studio - перший сервіс, а саме його версія Gemini 2.0 Flash Experimental, який правильно вирішив всі математичні задачі. Перший, який розпізнав, що на зображенні не трикутник а конус, і правильно вирішив цю геометричну задачу. Висока якість та швидкість транскрибування тексту із аудіо/відео. Розпізнає та видобуває писаний текст на фото (в т.ч. українською мовою), детальний опис об'єктів на фото, кодування тощо. Приймає фото, аудіо, відео файли та документи.

DeepSeek - його основна спрямованість це допомога в написанні коду, з чим він непогано справляється. Також, у нього з'явилася функція "Search" - детальний пошук в Інтернеті. Її особливість у тому, що результати видачі формуються не в шаблонній однотипній формі, по суті, ШІ вивчає інформацію і висловлює свою думку на ваш запит, аргументуючи її з посиланнями на джерела. Тобто, видає не "воду", а фактаж. Щодо вирішення задач: 2/3 (для коректного розв'язку оберіть режим DeepThink). Безкоштовний.
#навчання #нейромережі

КІБЕРБЕЗ

20 Dec, 08:01


🔐 Якщо план на наступний рік — зростати в кібербезпеці, то маємо для вас спецпропозицію — знижки від 25 до 40 % на всі IT-курси в robot_dreams.

Серед курсів, які вже є в розкладі на 2025 рік:

📱 Кібербезпека вебзастосунків — опануєте методології роботи кіберспеціалістів для виявлення та усунення вразливостей вебзастосунків.

👾 Основи криптографії — навчитеся шифрувати дані, використовувати хеш-функції для автентифікації повідомлень і захисту паролів, а також реалізовувати криптографічні протоколи для конфіденційності транзакцій у блокчейні.

🪪 Захист інформаційних систем у бізнесі — розберетеся з аспектами інформаційної безпеки на управлінському рівні, матимете робочу стратегію створення СУІБ та знатимете, що потрібно для побудови якісного кіберзахисту компанії.

Як отримати знижку:
👉 залишаєте заявку
👉 обираєте сертифікат — більший номінал = більша знижка
👉 заощаджуєте до 40%
👉 обираєте будь-який курс протягом усього 2025 року

Більше курсів та деталі акції ⬅️

КІБЕРБЕЗ

18 Dec, 16:48


🌎 Знаходимо місце зйомки архівної фотографії

Відомо, що фото зроблено в 50-тих роках 20-го століття. Перше, чим скористаємося, це GeoGuessr GPT - бот для визначення місця зйомки за фото. Він дуже добре описує свої припущення та висновки. В даному випадку він встановив, що на пам'ятнику наявний текст німецькими літерами, саме місце мальовниче, позаду знаходиться велика водойма, ймовірно озеро.

На основі цих припущень, він видав найімовірнішу локацію зйомки - це Боденське озеро, розташоване між трьома країнами: Швейцарією, Німеччиною та Австрією. Загальний радіус пошуку близько 170 км прибережної території. Тому використаємо тіні на фото, щоб визначити сторони світу, цим самим зменшивши площу пошуку.

Вимірюємо приблизний ріст людини на фото - це 1,75 м, його тінь - приблизно 0,80 м, також нам відомий приблизний час зйомки, це 50-ті роки. Заносимо всі ці дані до сонячного калькулятора SunCalc. При висоті об'єкта 1.75, тінь, завдовжки 0,80 метра, Сонце може відкидати лише у червні-липні приблизно з 12 до 13 години.

Висновок: Сонце знаходиться на півдні. Враховуючи, що на задньому фоні у нас озеро, з такими тінями зйомка могла бути проведена лише на південній його стороні (напрямок тіней завжди протилежний джерелу світла). Тобто, ми звузили радіус пошуку до приблизно 60 км.

Проаналізувавши вказану місцевість через Google карти, нічого не було знайдено, жодного схожого об'єкта. Тому використали сервіси архівних карт (аерофоторозвідки) тих часів. Так було виявлено, що одна прибережна ділянка у 1975 р. виглядала дуже видозміненою, порівняно з 1960 роком.

Знайшовши знімки аерофоторозвідки даної ділянки до 1975 року, було виявлено досить схожий об'єкт на наш пам'ятник біля озера, оточений деревами. Після реконструкції 75-го року його там вже не було. Проаналізувавши цю ділянку через Google Street View, все ж знайшли той пам'ятник, який мало чим був схожий на свою попередню версію, зображену на фото. Його перемістили та змінили зовнішньо. Всі деталі розслідування за посиланням.
#перевірка

КІБЕРБЕЗ

16 Dec, 17:48


😑 Сервіси перевірки статистики та аналітики популярних веб-ресурсів

Analyze Websites - плагін для Chrome, який створює теплову карту сайта, який вас цікавить, де кольоровими мітками позначає області, які найчастіше отримують кліки (натискання) від відвідувачів. Також наявна функція відстеження глибини прокручення. АЛЕ це нереальні дані із сайтів, які ви перевіряєте, а припущення, засновані на загальних шаблонах.

Google Ads Transparency Center - центр прозорості реклами в Google. Аналізуйте оголошення, розміщені конкретними веб-сайтами у Google Ads (їхній зміст, кількість, країни показів тощо). Наприклад, для аналізу того, як конкуренти пишуть свої оголошення у Google Ads, на які локації вони поширюються.

SimilarWeb - сервіс інтернет статистки (веб-аналітики). Якщо бажаєте дізнатися детальну статистику веб-сайтів (їхніх мобільних додатків), їхні рейтинги, популярність, трафік та його походження, час перебування на сайті, капітал, анкетні дані, зробити порівняння тощо.

SteamDB - детальна статистика платформи Steam. Аналізуйте кількість онлайн гравців у різних іграх, статистику цін (найвищі і найнижчі ціни на гру, і коли це було), статистику вашого або будь-якого іншого акаунту. Які продукти були додані, які перейменовані, які видалені з платформи тощо.
#перевірка

КІБЕРБЕЗ

13 Dec, 18:15


👥 Аналіз та порівняння обличчя на фотографіях

Face Comparing - порівнює два обличчя на завантажених фотографіях, зіставляючи їх. За результатами надає вердикт: або це та сама людина на фото (зеленим), або різні (червоним). Досить точно працює.

Face Detection and Comparison - та ж сама історія, порівнює обличчя на фото. Тільки в цьому випадку, може порівнювати велику кількість обличь одночасно. Надаючи для кожного ймовірність схожості у відсотковому співвідношенні.

PicTriev - в першу чергу призначений для ідентифікації віку особи за обличчям на фотографії. Зі всіх відомих аналогів показав найкращі результати (максимальна похибка була 9 років). Також наявна функція для визначення подібності облич.

Betaface - ну і вже відомий. Визначає та ідентифікує вік (тут не точно), стать, етнічність, колір, розмір, інші особливості очей, носу, шкіри, брів. Рот, губи, вуха, щоки, підборіддя і їхні особливості, ймовірність тяжкого макіяжу та помади на губах, порівнює обличчя на фото.
#перевірка

КІБЕРБЕЗ

13 Dec, 12:31


🛑Що таке OSINT і як він допомагає у війні?

➡️Нове відео вже на нашому ютуб.

Поспілкувалися з курсантом, що є засновником
OSINT спільноти InfoHunters

🛑Як осінтери виявляли скупчення російських військових?
🛑Скільки часу потрібно, щоб його опанувати?
🛑В яких структурах потрібні люди з такими навичками?
🛑Найгучніші роботи українських OSINT спільнот

➡️Відео вже доступне до перегляду!

➡️Очікуйте також згодом онлайн та офлайн заходи з OSINT для курсантів!

🫠SLON FM

КІБЕРБЕЗ

04 Dec, 16:30


🌎 Шукаємо місце зйомки за ключовими об'єктами на фото

Spot Beta v1.1 - ШІ-інструмент геопросторового пошуку на базі OpenStreetMap для визначення точного місцезнаходження за ключовими об'єктами на фото/відео. Дозволяє знаходити геопросторові "патерни" за допомогою промтових підказок. Найкраще сприймає запит англійською.

Описуємо характерні елементи, видимі на зображенні, такі як орієнтири, інфраструктура або будівлі та вказуємо максимально допустиму відстань між ними. Наприклад, задаємо промт: "Покажи мені всі торгові центри біля світлофора з парком в межах 300 метрів у Києві". Результат ви бачите на відео.

Об'єкти позначаються кольорами, в залежності від типу (трава, парк - синім, світлофор - зеленим, тощо). Одразу можна перемикатися на зображення з Google Street View, отримати загальну інформацію про об'єкт (тип, назва, ID, анкетні дані), регулювати параметри пошуку (максимальну відстань, редагувати об'єкти).

Bellingcat OSMap search - ще один схожий за функціоналом інструмент, який вже згадувався раніше. Тут не так якісно пропрацьована саме візуалізація на карті і немає промтів. Детальніше про нього у цій статті. Рекомендую використовувати одразу обидва.
#перевірка

КІБЕРБЕЗ

04 Dec, 08:02


👀 Чули про те, як фахівці-розвідники визначають локацію потрібної людини за фрагментом вулиці у вікні, типом розетки чи коротким уривком відеотрансляції?

Опануйте практичні навички роботи з інструментами OSINT, щоб знаходити, перевіряти й аналізувати інформацію з відкритих джерел та ухвалювати рішення у сфері безпеки та розслідувань — на курсі OSINT: дослідження відкритих джерел

Після 23 занять ви:
→ розумітимете основи OSINT
→ працюватимете з інструментами для визначення геолокації, ідентифікації об’єктів і місць на зображеннях та відео
→ ефективно аналізуватимете дані із соцмереж
→ досліджуватимете вебінфраструктуру
→ знатимете, як використовувати інструменти OSINT для військової справи

Лектор: Дмитро Кулініч — CEO & Founder GENOCODE Global OSINT Agency, який має 8 років досвіду в сфері Security Analysis, Research and OSINT та є активним учасником спільнот Green Corruption та OSINT Central

Старт навчання: 17 грудня

Деталі, програма та реєстрація ⬅️

КІБЕРБЕЗ

02 Dec, 18:48


👨‍🎤 Українські кіберзлочини. Частина 5

Розблокування телефонів марки "Apple". Співробітник сервісу з розблокування телефонів та комп'ютерів, несанкціоновано вивів Айфон із заблокованого режиму "Lost" (Втрачений) і видалив iCloud. Тим самим, вчинив злочин, ч. 5 ст. 361 ККУ (там санкція від 10 до 15 позбавлення волі). У конкретному епізоді мова йде про iPhone 7, але тут можна провести аналогію застосування 361 статті не тільки з IOS.

Завантажив з веб-ресурсу Python-скрипт із SMS-бомбером. В принципі все. В матеріалах справи нічого не йдеться про те, що він його практично використовував. По суті, він просто скачав скрипт з ШПЗ на свій ПК. Йому інкримінували саме СТВОРЕННЯ ШПЗ (ст. 361-1 ККУ). У мене є питання по справі, але є і над чим задуматись.

Неетичний хакінг. Студент 3-го курсу, спеціальності "Кібербезпека" створив та збув стиллер (троян) через Телеграм. Через деякий час "хтось" надіслав на офіційну поштову скриньку Харківської обласної ради лист, який вміщав в собі створений ним троян.

Якщо підбити по судових рішеннях, відносно популярними залишаються: збір та продаж логів, створення на збут ШПЗ, незаконні дії в держ. реєстрах (медичний, іспитова система визначення рівня володіння держ. мовою, реєстри органів місцевого самоврядування, ІПНП тощо).
#інформаційнабезпека

КІБЕРБЕЗ

02 Dec, 12:31


Факультет історії і права Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди продовжує надавати допомогу своїм випускникам, які у лавах ЗСУ.
Наразі звернувся випускник, військовослужбовець 113 бригади ТРо
Потреба: Генератор, ліхтарики кишенькові (з червоним світлом) мастило, павербанки

🎯Ціль: 15 000.00 ₴

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/5fL4Xm6M14

💳Номер картки банки
4441111128163866

Канал звітів https://t.me/reportgroupzbir

КІБЕРБЕЗ

29 Nov, 18:00


🌎 GEOINT deduction. Знаходимо місця на карті різного рівня складності

Wonders of street view - даний сервіс зібрав в собі найцікавіші місця та об'єкти, знайдені користувачами на Google Street View (перегляд вулиць від Google). Колекцію доповнюються звичайні люди, кожен може надіслати свої знахідки.

Geoguess Cloud, Geoguess Master, OpenGuessr - три непогані безкоштовні альтернативи для GeoGuessr. Вас закидує на рандомну локацію Google Street View, де потрібно визначити точне ваше місцезнаходження. Наявний мультиплеєр та фільтри локацій.

Zoomtastic - на відміну від інших, де вас закидує в Google Street View, тут у вас є лише вигляд зверху (із супутника) рандомної локації, спочатку дуже приближено, через п'ять секунд зум починає віддалятись і з'являється чотири варіанти відповіді, що це за місце. Чим швидше здогадаєтесь, тим краще. Дуже круто підходить для практики орієнтування на карті.

Також, більше схожих сервісів ви можете знайти у цій статі на сайті HackYourMom.
#сервіси #перевірка

КІБЕРБЕЗ

27 Nov, 15:11


🌎 Картографічний аналіз - топографія та клімат

Heywhatsthat - вираховує поверхню Землі, яку видно з того місця, де ви стоїте або із заданої мітки на карті. Обираємо функцію New panorama, далі позначаємо потрібне місце на карті і тиснемо Submit request. Червоні зони, це і будуть видимі частини. Результати одразу можна інтерпретувати в Google Earth.

Global Forest Watch - інструмент моніторингу лісів. Аналізуйте дані про те, де і як змінюються ліси в усьому світі, майже в режимі реального часу. Сфера застосування? Переважно це виявлення ділянок незаконної вирубки лісів та пожеж. Рожеві точки - втрата деревного покриву, сині - приріст.

Coastal Risk Screening Tool - інтерактивна карта, що показує зони, яким загрожує затоплення прибережних територій внаслідок підвищення рівня моря. Дозволяє моделювати та прогнозувати рівень затоплення, в залежності від рівня води, підвищення температури, року або швидкості танення льоду в Антарктиці або Гренландії.

Electricity maps - 24/7 візуалізація походження електроенергії та викидів CO2 в реальному часі. Області на карті розфарбовані відповідно до кількості парникових газів, які виділяються на кожну одиницю спожитої там електроенергії (її вуглецевої інтенсивності). Можна аналізувати джерела походження енергії та рівень забруднення майже для кожної країни.

Every mountain in the world - даний інструмент, це спроба автора, який раніше працював у Google Earth, обчислити висоту кожної гори у світі з точністю до 30 метрів. На карті відображаються дані навіть про найменшу гору. Доступний фільтр за висотою та "примітністю" (відносною висотою вершини).
#перевірка

КІБЕРБЕЗ

25 Nov, 18:46


☄️ Досліджуємо космічний простір

MOON Trek - 3D-візуалізована модель Місяця від NASA. Доступний повний обліт та знімки поверхні у хорошій якості. Наявні різні картографічні фільтри для перегляду. Наявна бібліотека з результатами проведених досліджень на Місяці.

MARS Trek - 3D-візуалізована модель планети Марс від NASA. Так само доступний повний обліт та знімки поверхні у хорошій якості. Також наявна бібліотека різних типи об'єктів, які були відкрити під час дослідження планети (кратери, Альбедо, гори тощо).

100,000 Stars - деталізована візуалізація Чумацького Шляху. Відображає розташування майже 120 тисяч зірок, з яких 87 індивідуально ідентифікованих та детально відтворених і нашу Сонячну систему.

Stellarium - домашній онлайн планетарій. Виставляємо потрібну геопозицію і спостерігаємо, як звідти виглядає космічний простір у всіх його деталях. Відображає планети, зірки, штучні супутники, сузір'я, чорні діри та інші об'єкти. До кожного об'єкту додається детальний опис.

Solar System Scope - ще один 3D-візуалізатор Сонячної системи. Доступні об'єкти: Сонце, планети, карликові планети, комети, зірки та сузір'я. Його особливість в тому, що тут є режим відтворення (симуляції). Можна відтворювати поведінку космічних тіл в майбутньому або минулому (проліт комент, рух планет тощо).

Interactive 3D Map of the Universe - інтерактивна тривимірна карта найближчих до Сонця, зірок і галактик. Обертайте та збільшуйте Всесвіт, щоб побачити структуру космосу. Тут більш складний інтерфейс та структура, рекомендується для просунутих користувачів в даній сфері.
#сервіси

КІБЕРБЕЗ

25 Nov, 13:00


⁉️ Мрієте про успішну кар'єру в IT? Боїтеся скорочень? Не знаєте, як розвиватися у своєму напрямку?

ІТ змінюється швидко, і не всім вдається втриматися на плаву. Але ми маємо для вас чудову новину!

📊 Вже завтра БЕЗКОШТОВНИЙ вебінар від Neoversity, на якому ви дізнаєтеся про:

• Перспективи ІТ у 2025 році.
• Як уникнути скорочення.
• Останні тренди ІТ-ринку.
• Нові критерії для кандидатів.
• Англійську в ІТ.
• Зарплати та вакансії.

🎁 Миттєвий бонус для учасників — чеклист для кар'єрного ривка.

Не пропустіть! Реєстрація доступна лише 24 години 🔥 Реєструйтеся вже зараз 👇🏼

https://i.goit.global

КІБЕРБЕЗ

22 Nov, 17:58


☄️ Актуальні інструменти генерування та редагування. Частина 4

MagicQuill - інтелектуальна інтерактивна система редагування зображень. Простими словами - розумний ШІ-редактор. Виділяєте і далі відбувається магія редагування: заміна, видалення, додавання описаних вами об'єктів. Безкоштовний, повна версія на GitHub.

AI face editor - редактор обличчя, окрім можливостей змінити емоції та параметри окремих рис людини на фото (посмішка, злість, вусач тощо), наявна функція зміни гендеру, віковий фільтр та видалення макіяжу. З мінусів, можна завантажити лише з водяним знаком.

Old filter - даний інструмент спеціалізується конкретно за зміні віку обличчя на фотографії (продемонстровано на відео). Надає 10 безкоштовних генерацій, можна завантажити в хорошій якості без водяного знаку.

InstantIR - досить добре відновлює пошкодженні зображення, а також зображення в поганій якості (з низьким розширенням). За допомогою промтових підказок дозволяє конкретизувати ділянку або проблему, яку потрібно вирішити.

BGBye - використовує одразу 10 різних моделей для видалення фону на вашому зображенні і надає можливість порівняти кожен з 10 результатів та завантажити будь-який. Безкоштовний.l

Any Image Anywhere - дослівно: будь-яке зображення будь-де. Надаєте ваш логотип або картинку, в промті вказуєте, на чому саме вона має буде зображена (де ви бажаєте її бачити), наприклад, на банці з під Фанти або на капоті Порше, і сервіс генерує цю банку або капот із зображенням вашого логотипу.
#редагування #нейромережі

КІБЕРБЕЗ

22 Nov, 08:02


Black Friday 🖤 -50% на ВСІ курси від robot_dreams

До 30 листопадапридбавши будь-який курс, обирайте ще один у подарунок — для себе, разом з друзями, або прокачуйте команду, заощаджуючи половину вартості навчання.

🛒 Обирайте свій напрям:


→ Cybersecurity
→ Development
→ Machine Learning
→ GameDev
→ Data Science
→ DevOps
→ Product Analysis
→ QA
→ Data Analysis

Що ви отримаєте разом зі знижкою?

⚡️зручний формат навчання — доступ до особистого кабінету, де ви будете підключатися до занять, заморожувати дедлайни та контролювати свій прогрес
⚡️лекторів з компаній світового рівня — Microsoft, eBay, SoftServe, Google, Ubisoft, Amazon
⚡️особистий фідбек лекторів та підтримку кураторів
⚡️нетворкінг із колегами для обговорення кейсів та курсових проєктів, якими ви поповните своє портфоліо
⚡️корисні матеріали, що залишаться з вами назавжди

Забронювати місце на бажаному курсі* 🔗

*для ефективного навчання кожен потік курсу має обмеження по кількості студентів.

КІБЕРБЕЗ

20 Nov, 16:56


🥷🏻 Поглиблений пошук в Google та Telegram

Advanced video search - розширений пошук відео від Google. Шукає за ключовими словами, які розміщені в назві, описі, хештегах, коментарях тощо. Наявна можливість шукати конкретно по визначених ресурсах або доменах, наприклад, youtube.com, tiktok.com, .edu і т.д. Також багато фільтрів пошуку: дата, тривалість, мова, субтитри, якість.

Namint , Search Whisperer, OSINT Helper, FilePhish - різні конструктори пошукових запитів для пошуку у відкритих джерелах. Перший підійде для пошуку за ПІБ, другий використовує ШІ-алгоритми, третій спеціалізується на орківщині, четвертий для пошуку файлів та документів.

Telegram Collection Search - майже 600 млн архівованих сторінок Telegram. Дозволяє здійснювати пошук архівованих публікацій в Телеграм за ключовими словами. З особливостей - надає можливість знайти видалений контент і наявні пошукові фільтри (дата згадування, дата публікації, мова).

Intelx.io, Telegram Search Engine, TelegramDB Search Bot - поглиблений пошук публічних груп, каналів та публікацій в Телеграм за ключовими словами.
#перевірка

КІБЕРБЕЗ

20 Nov, 09:59


🔔Запрошуємо Вас на вебінар, організований компанією Маклауд у співпраці із запрошеними гостями від SpinOne — експертами в галузі хмарної безпеки.

Тема вебінару: "Плануєте аудит ISO 27001? SpinOne для Google Workspace та Microsoft 365", який запланований на 27 листопада. Участь безкоштовна!

🔹На вебінарі буде розглянуто:

- Як SpinOne підтримує моніторинг і захист даних у Google Workspace та Microsoft 365.

- Функції, які спрощують аудит безпеки, автоматизують контроль доступу та мінімізують ризики.

- Інструменти для досягнення відповідності ISO 27001.

👉 Реєстрація: https://forms.mccloud.ua/mccloud1/form/SpinOnewebinar/formperma/conZ89OicsYUbcwwgPFNrIi4JBtk_4AhM8xta6V_hak?referrername=tgk


#SpinOne #GoogleWorkspace #Microsoft365 #ISO27001

КІБЕРБЕЗ

18 Nov, 15:49


🏓 Підбірка інструментів для навчання

Language Reactor - розширення для вивчення мов. По суті, він перекладає відео на льоту шляхом додавання подвійних субтитрів, як на мові оригіналу так і на мові перекладу. Працює з YouTube та Netflix. На відміну від попереднього, тут доступна українська мова. Виділивши потрібне слово, до нього одразу з'являється детальний розбір. На даний момент тільки для Chrome, незабаром для Firefox.

Grafiati - автоматично формує список використаних джерел (список літератури) за українськими стандартами. Обираєте тип джерела: книга, сайт, стаття в журналі, онлайн відео, словник тощо. Далі надаєте посилання на джерело і сервіс автоматично заповнює всі потрібні пункти, формуючи Список. Кожен пункт можна відредагувати самостійно. 20 джерел на тиждень безкоштовно, не вимагає реєстрації.

Atlas - універсальний інструмент, вирішує задачі (рівень посередній), приймає та вивчає великі файли, створює тестові завдання на основі ваших джерел, ШІ-репетитор тощо. Головна особливість цього ресурсу, це те, що він непогано розпізнає саме писану українську мову на фото, і повністю безкоштовний.
#навчання #переклад

КІБЕРБЕЗ

18 Nov, 11:14


OSINT-досьє: як робити + інструменти для перевірки даних

Хто ще хоче розібратися в алгоритмах пошуку інформації про особу — проводимо вдруге нашу лекцію. Доповнили матеріал новими софтами з пошуку проєктів і компаній, також поділимося методами створення глибокого профілю.

Учасники лекції навчаться:
☝️ шукати та опрацьовувати інформацію
☝️ доводити сімейні звʼязки
☝️ виявляти майно людини
☝️ помічати й аналізувати “червоні прапорці” тощо.

Військовим — знижка 30%. Щоб отримати, надсилайте підтвердження на [email protected].

🔗 Реєстрація

Molfar у WhatsApp

КІБЕРБЕЗ

15 Nov, 16:28


🆘 Передача даних за допомогою звукових сигналів

SSTV Encoder - додаток, який кодує надане вами зображення, конвертуючи його у звуковий сигнал і, в наступному, відтворюючи його. Підтримує різні режими SSTV (Martin, PD, Robot та інші). Є можливість додавати текст на зображення, натиснувши по ньому. Інструмент з відкритим кодом, всі деталі на GitHub. Також наявна веб версія.

Robot36 SSTV Image Decoder - якщо перший кодує та передає звуковий сигнал, то даний інструмент його приймає і розкодовує, тим самим реконструюючи вхідне зображення. З особливостей, якість передачі зображення дуже залежить від фізичного розташування пристрою (внизу праворуч, вгорі ліворуч) від Encoder'a.
#безпека #сервіси

КІБЕРБЕЗ

13 Nov, 16:16


🥷🏻 Підбірка OSINT та GEOSINT інструментів

SuperBolt - ШІ-модель від GeoSpy для точної вуличної геолокації фотографій у міському середовищі. На даний момент відкрили лише демо версію, яка визначає локацію в межах міста Сан-Франциско. Але стверджують, що дана технологія буде можливою для будь-якого міста. Не без промахів, але досить точні результати.

OSM Deep History - дозволяє перевірити історію змін конкретного об'єкта на карті (назву, анкетні дані, вказані соц. мережі або сайти, автора змін тощо). Для початку, на мапі OpenStreetMap обираємо потрібний об'єкт: права кнопка миші, в контекстному меню обираємо "Отримати об'єкт", копіюємо його ID і вставляємо на Deep History.

OSINTials - автор зібрав досить якісну колекцію OSINT-інструментів для "широкого" аналізу. Все поділено на категорії: соціальні мережі, вебкамери, транспорт, домени, розпізнавання обличчя, фото та відео аналіз, мапи, архіви, навіть пошук за місцем поховання є.

FilePhish - простий конструктор пошукових запитів для швидкого пошуку документів та файлів за заданими ключовими словами. Працює в Chrome та Firefox. Можна здійснювати як загальний пошук по всім веб-ресурсам, так і вузьконаправлений, по конкретному веб-сайту.
#перевірка

КІБЕРБЕЗ

13 Nov, 11:02


⚡️GitHub прийшов в Telegram!

GitHub — соц. мережа для програмістів, де зберігається код програм і можна разом працювати над ним. Тепер у GitHub з'явився україномовний канал. Це збірка найкращих репозиторіїв та відпадних мемів.

Варто підписатися: @GitHub

КІБЕРБЕЗ

11 Nov, 18:40


😑 Незвичайні методи аналізу, передавання та зберігання даних

Similarity search on video - дозволяє швидко і досить точно знайти кадр у відео за текстовим описом або завантаженим фото. Наприклад, на відео наявний Гордон, спочатку тиснемо "Process Video", далі завантажуємо фото з його обличчям, і наш інструмент видає всі кадри у відео з даним обличчям (або схожим на нього). Також працює за текстовим описом, але не завжди правильно розуміє запити.

Qrs - передає дані через ланцюг з QR-кодів. Основний принцип: вхідні дані розбиваються на невеликі блоки, потім створюється необмежена кількість закодованих блоків QR-кодів. Одержувачу потрібно лише отримати достатню кількість цих блоків, шляхом сканування QR-кодів, щоб реконструювати оригінальний файл. Задумка оригінальна, хоча швидкість передачі так собі. GitHub репозиторій.

Chess Encryption - зберігає файли всередині шахових партій, шифруючи їхні бінарні дані в окремих ходах. Використовуючи конкретну послідовність ходів під час шахової партії, цей метод кодує інформацію, де кожен хід - це частина даних вашого файлу. Автор записав відео туторіал для кращого розуміння.

Plain sight - розширення для браузера, яке дозволяє використовувати зображення як пароль (просто пересунувши картинку в поле вводу пароля). Тут використовується метод стенографії. По суті, розширення розшифровує прихований текст, який ви вклали в зображення. Є проблеми зі встановленням, автор на нього підзабив, тому публікується в більшій мірі для ознайомлення. Відео туторіал.
#перевірка #безпека

КІБЕРБЕЗ

11 Nov, 11:54


Факультет історії і права Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди продовжує надавати допомогу своїм випускникам, які у лавах ЗСУ.
Наразі звернувся випускник, військовослужбовець 63 ОМБР/ББС
Потреба: Квадрокоптер GEPRC Cinelog25 V2 (тренувальний)
Кожна гривня важлива!

🎯Ціль: 10 000.00 ₴

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/9uEqcpmTvn

💳Номер картки банки
5375411223621413
Канал звітів https://t.me/reportgroupzbir

UPD: ЗБІР ЗАВЕРШЕНО

КІБЕРБЕЗ

08 Nov, 17:09


🏓 Солянка сервісів для навчання та роботи

Trancy - перекладає відео "на льоту", шляхом додавання подвійних субтитрів (як на мові оригіналу так і на мові перекладу). Працює з YouTube, Netflix, Disney, Udemy тощо. Доступний у форматі розширення. Двигуни перекладу, з безкоштовних, це Google та Microsoft. Єдиний мінус - наразі не підтримує українську мову. Можна виділяти окремі слова та переглядати їхній переклад. Для українського перекладу YouTube відео (з озвучкою) у нас є даний бот.

EnterTrained - три в одному. Ви практикуєте ваш скіл швидкості друку на осліп і в той же час читаєте вибрану англомовну книгу, паралельно покращуючи англійську граматику. Ну і приємний інтерфейс з можливостями кастомізації.

Bigvu - простий телесуфлер. Надаєте йому текст, він створює віртуально дошку і починає його відтворювати. Можна регулювати швидкість прогортання, розмір тексту, з якого рядку почати. Не потребує встановлення та реєстрації.

SnapDiagram - нейромережа перетворює намальовані від руки діаграми на їхні цифрові аналоги. Від вас просто завантажити фото з діаграмою. З мінусів, лише одна безкоштовна генерація на місяць.

Open Resume - простий і швидкий конструктор резюме. Присутні налаштування кастомізації: шрифти, розділи, кольори, формати. По суті, це набір вже з готовими форма, які ви може підігнати під себе. Готові роботи можна завантажувати в форма .pdf безкоштовно, без водяних знаків.
#переклад #навчання

КІБЕРБЕЗ

08 Nov, 12:38


👨🏻‍⚖️ Найпоширеніші види скаму в Україні за версією Кіберполіції

Класичний фішинг: шахраї надсилають повідомлення із посиланням на різні фейкові сайти, аби використати ваші дані та паролі. Наприклад, для доступу до онлайн-банкінгів або соціальних мереж.

Псевдолотереї: ніби-то ви виграли цінний подарунок або космічний приз, але для його отримання необхідно передати ваші персональні дані в тій чи іншій формі.

Інвестиційні афери: обіцяють легкий та швидкий прибуток, наприклад, дуже поширена схема із завданнями, пов'язаними з лайками під ТікТок відео.

Шахрайські магазини: продаж товарів за підозріло дешевими цінами або шахрайські онлайн магазини з попередньою оплатою товару.

Також, у даному відео йдеться про те, як розпізнати скам, його основні ознаки та базові правила цифрової гігієни.

КІБЕРБЕЗ

06 Nov, 17:05


🌎 Картографічні інструменти на базі OpenStreetMap

Streets GL - 3D-візуалізатор OpenStreetMap на основі WebGL2. Його ви бачите на відео. Генерація геометрії відбувається "на льоту", підтримувані об'єкти мапи включають, але не обмежуються складними формами будівель, дорогами та стежками, деревами тощо. Github-репозиторій проекту.

MapComplete - це редактор OpenStreetMap, який має на меті бути дуже простим у використанні навіть для нетехнічних користувачів. Суть його в тому, що тут всі об'єкти поділені на категорії (ресторани, спорт, освіта, магазини, камери спостереження тощо). Відкриваючи вибрану категорію, у вас на карті будуть відображатися лише об'єкти, які належать до неї (всі спорт майданчики, всі камери тощо).

OSM Deep History - дозволяє перевірити історію змін конкретного об'єкта на карті (назву, анкетні дані, вказані соц. мережі або сайти, автора змін тощо). Для початку, на мапі OpenStreetMap обираємо потрібний об'єкт: права кнопка миші, в контекстному меню обираємо "Отримати об'єкт", копіюємо його ID і вставляємо на Deep History.

Open Etymology Map - інтерактивна мапа, що показує етимологію назв вулиць та визначних місць на основі OpenStreetMap та Вікіданих. Затиснувши праву клавішу миші можна перемикати на 3-д вигляд.

Orhyginal Maps - величезний репозиторій та інструментарій з більш ніж 400 інструментами для картографічного дослідження планети Земля. Тут буквально карти на всі випадки життя. Різні фільтри та режими накладення, OSM-мапи, метео, географічні, історичні, соціальні тощо. Все сортовано за напрямками пошуку.

Bellingcat OSMap search - знаходить локації, наприклад, в межах міста, що включають в себе ключові об'єкти, які ви йому задали. Ключовими об'єктами можуть бути: автодорога (із 1,2,3.. смугами руху), фонтан, магазин, ресторан, парк, церква, міст, будинок (до 5 поверхів, 5+, 10+) тощо. Детальніше про нього у даній публікації.
#перевірка

КІБЕРБЕЗ

04 Nov, 17:40


🏓 Інструменти для роботи з текстами

iWriter.app - додаток для Android від українського розробника, який перетворює друкований текст в його рукописну версію. Доступно вибір шрифтів (три безкоштовні варіанти), кольору тексту, заднього фону (клітинка, лінійка тощо). Готовий варіант можна завантажити в хорошій якості без водяного знаку.

Shepherd.study - багатозадачний сервіс. В більшій мірі, він платний, але з безкоштовними або лімітованими функціями, які добре працюють з українською мовою. Створити тести на задану вами тему, де можна обирати рівень складності, мову, тип тестування, або непоганий бот-репетитор тощо. В принципі, я би виділив у ньому саме генерацію тестів.

TurbiScribe - також нагадує про сервіс транскрибування. За якістю розпізнавання тексту, кількістю різних типів файлів які він приймає (аудіо та відео формати), їхніми об'ємами цей інструмент на дуже хорошому рівні. Три безкоштовні генерації на день, одразу з часовою прив'язкою тексту до відео. Доступний експорт.
#навчання

КІБЕРБЕЗ

01 Nov, 15:51


🏓 Інструменти для роботи з PDF-файлами

OmniAI - розпізнає текст, добре працює зі складною інфографікою (таблиці, діаграми), в тому числі з комбінованими різномовними текстами. Перетворює документи формату .pdf у їхні текстові версії і систематизує до читабельного вигляду (без хаотичного розкидання слів). Ліміт одного файлу не більше 30 сторінок. Відкритий вихідний код.

Sejda - безкоштовний інструмент дозволяє швидко та зручно редагувати PDF-файли. Можна видалити зайві букви або текст, додати новий без будь-яких видимих слідів редагування, додати підпис або анотацію, видалити наявне або додати нове зображення тощо. Є можливість завантажувати великі файли (до 200 сторінок).

AfforAI - прочитає ваші документи (не тільки PDF) і відповість на запитання по ним. Вона дозволяє завантажувати файли з великою кількістю сторінок, але наявні ліміти на кількість запитань: 20 запитань на день, 500 МБ сховища безкоштовно. Завантажуєте документ, далі клікаєте правою кнопкою миші по ньому і обираєте пункт "Use with Research Assistant".

ILovePDF - набір безкоштовних онлайн інструментів для модифікації та конвертації PDF-файлів. Об'єднати, роз'єднати, конвертувати, стиснути, цензурувати тощо.

Google translate docs - щодо перекладу документів. Єдиними безкоштовний варіантом для великих файлів залишається Google перекладач з цією функцією. Краще з цим справляється DeepL, але там жорсткі ліміти на безкоштовне використання.
#навчання #редагування

КІБЕРБЕЗ

01 Nov, 11:45


❗️ Безоплатний 8-денний тест-драйв IT професій

▪️ Для бажаючих працювати онлайн і заробляти в $;
▪️ Для тих, хто давно хотів працювати в IT, але не обрав для себе напрям

Тривалість — 8 днів. Заняття проходять вечорами.

На тест-драйві ви спробуєте себе в ролях:
▫️ вебдизайнера,
▫️ розробника,
▫️ дата-аналітика,
▫️ проджекта,
▫️ тестувальника.

Програма розрахована на новачків. У вільний час ви дивитесь короткі лекції та робите цікаві завдання, які перевіряє ментор.

Після реєстрації приємний бонус: Мінікурс з IT English!

🔥 Реєструйтесь за посиланням: https://i.goit.global/yiIjE

КІБЕРБЕЗ

31 Oct, 16:14


👥 Цікаві момент з Угоди користувача при використанні Steam та Epic Games

Ніяких гарантій. Обидві платформи відмовляються від гарантій якості на безпечності контенту. Якщо в загальному, не дають жодних гарантій, що: Програмне забезпечення працюватиме у нормальному режимі; Програмне забезпечення функціонуватиме безперебійно і без проблем, помилок або шкідливих програм (вірусів); або будь-які дефекти у Програмному забезпеченні або Службах можуть бути або будуть виправлені.

В Epic прямо сказано, що "Ви у прямо вираженій формі погоджуєтесь з тим, що використовуєте Послуги на свій страх та ризик". В Steam також йдеться про те, що Valve не проводить перевірку контенту сторонніх видавців ігор і не несе жодної відповідальності за їхній контент.

Акаунт не ваш, ігри теж не ваші. По суті, вам надається обмежене право користування контентом в особистих цілях, яке не породжує ніякого права власності. Ви не можете продавати або іншим чином передавати свій акаунт. Платформи залишають за собою право ліквідувати ваш акаунт або будь-яку вашу підписку у будь-який час на "розумних підставах".

Так, Epic прямо вказує, що "Користувач не володіє своїми обліковими записами", а в Steam, що "Право, що передається, не породжує жодного титулу або права власності на Контент і Послуги". Також, платформи в односторонньому порядку мають право змінювати цю Угоду на власний розсуд.

Щодо повернення коштів за придбаний Контент. Ви можете подати запит на відшкодування як в Steam так і в Epic Games, через будь-яку причину (наприклад, несподобалась гра). Повернути кошти можна протягом двох тижнів з моменту придбання товарів та якщо ви користувалися ними не більше двох годин.
#інформаційнабезпека

КІБЕРБЕЗ

29 Oct, 17:51


👨‍🎤 Інструменти для роботи з автотранспортом

Startmycar - сервіс дозволяє знайти відповіді на специфічні проблеми вашого автомобіля. Мануали, гайди, туторіали, інтерактивні схеми (блоків запобіжників, реле), відео уроки з тех. обслуговування автомобіля. Все сортовано. Від вас потрібно лише вибрати марку та модель авто.

Carcarekiosk - подібний до вищевказаного. Подан 60 тисяч коротких відео туторіалів (описів з інструкціями) для ремонту або заміни запчастин вашого автомобіля. Все систематизовано, обираєте марку, модель та рік випуску авто і переглядаєте, які туторіали присутні для нього.

Vehicle AI - ідентифікує автомобілі на фото. Розпізнає марку, модель, колір і рік випуску. Розпізнає навіть якщо на фото лише частина авто або погана якість зображення. Безкоштовний. Plate recognizer - підбірка можливих варіації замитих (або в поганій якості) номерних знаків авто на фото.

Vehicle-OSINT-Collection - колекція OSINT-інструментів для перевірки автомобілів по всьому світі. Перевірка за VIN-код, перевірка страхування, розпізнавання та розшифровка номерних знаків, інструменти перегляду вулиць, карти, вуличні камери тощо. Все сортовано.
#перевірка #навчання

КІБЕРБЕЗ

27 Oct, 17:52


🥷🏻 Видалені повідомлення в Телеграм та боти коментатори на YouTube

Щодо відновлення видалених повідомлень в Телеграм. Потрібно розуміти, якщо ваш співрозмовник використовує сторонній клієнт Телеграм з функцією збереження видалених повідомлень та історії редагування, то видалені вами повідомлення на його стороні залишаться.

Також, якщо співрозмовник не заходив в Телеграм з ввімкненим інтернетом (дані не синхронізувалися) після отримання повідомлення (яке в подальшому було видалено), то існує висока ймовірність "витягнути" локальну копію даного повідомлення з пристрою співрозмовника.

Також, якщо в співрозмовника поганий зв'язок, може бути проблема з Push-повідомленнями, коли у шторці смартфону показується видалене повідомлення. Тобто, сам Push може прийти, а на синхронізацію даних в месенджері зв'язку вже не вистачає.

Щодо виявлення ботів в коментарях на YouTube. Тепер існує нова функція: при натисканні на аватар коментатора, показується інформація про загальну кількість коментарів, залишених ним на даному каналі а також сам зміст кожного коментаря і до якого відео він був залишений. UPD: останні декілька днів чомусь перестала працювати в браузерній версії.
#безпека #перевірка

КІБЕРБЕЗ

24 Oct, 13:28


☄️ Підбірка актуальних інструментів генерування та редагування. Частина 3

Diffusers Fast Inpaint - видалення виділених об'єктів на зображенні. За допомогою промту можна деталізувати, що саме потрібно зробити з виділеною частиною. Безкоштовний.

FacePoke - інструмент в ріал тайм режимі замінює вирази обличчя або окремих його елементів (рот, очі, брови), розташування голови людини на фото. Безкоштовний. Для більш точеного регулювання рекомендую expression editor.

PuLID for FLUX - генерує стилізовані портрети у високій якості завантажених вами людей на фотографії. Працює на базі FLUX, генерує за промтом, також наявно багато гнучких налаштувань генерації. Безкоштовний.

Blinkshot - швидкий генератор зображень за вашим описом на базі FLUX. Працює в режим генерації в реальному часі. Промти розуміє тільки англійською мовою. Безкоштовний. Stable Cascade - ще один безкоштовний генератор від Stability AI.

PMRF - покращує якість обличчя на фотографії. Зменшує замиляність, додає мінімальну деталізацію без спотворення або зміни елементів обличчя. В першу чергу, призначена для відновлення зображень облич низької якості, де є лише одне обличчя. Безкоштовна.

Genmo - модель з відкритим вихідним кодом для генерації відео за текстовим описом, один з першовідкривачів даного напрямку (ще з початку 2023). На день дається дві безкоштовні генерації на акаунт. Якість генерації, як мінімум, на рівні з іншими відомим моделями.
#редагування #нейромережі

КІБЕРБЕЗ

24 Oct, 07:01


🐍 Програмування на Python

😊 Наш новий канал допоможе безкоштовно освоїти Python з 0 до профі!!!
Впорається навіть твій кіт 🐈‍⬛

📝 Саме тут ти зможеш навчитися створювати телеграм ботів і сайти.

📌 Практичні завдання, красивий код, тести, питання зі співбесід.

👨‍💻 Особистий помічник пітонеру прямо в Telegram!

Переглянути
https://t.me/+ncgFFOCc-pk0NjQy

КІБЕРБЕЗ

22 Oct, 15:11


🥷🏻 Топ-5 android антивірусів, які обійти найскладніше

Bitdefender. Доволі гарний але неідеальний сигнатурний детект, який хоч і дуже складно, але можливо обійти. Основна його перевага, це єдиний (поки що) в індустрії андроїд антивірусів, рантайм аналіз повендінки програм, який в реальному часі може виявляти загрози невиявлені сигнатурним механізмом. Охоплення бази дуже значне.

ESET. Антивірус з найпотужнішим сигнатурним детектом як на ПК так і на андроїд. Якщо якусь загрозу занесено в базу Єсета, то з великою ймовірністю, для обходу цього антивірусу, потрібно буде практично переписувати код. Єдиним його мінусом являється менш значне "охоплення": 99.79% виявлення останніх загроз та 99.93% виявлення більш старих загроз. Тобто, він добре виявляє ті загрози, що вже знає, незалежно від обфускації (маскування), але принципово нові загрози виявляє не так швидко, як конкуренти.

Ahnlab V3. Південно-корейський антивірус, що має дуже гарний сигнатурний детект, наступний після Єсету по силі. Також має трохи гірше охоплення ніж у Єсета: 99.71% виявлення останніх загроз та 99.94% виявлення більш старих загроз.

F-Secure. Антивірус має гарний сигнатурний детект та охоплення баз: 99.81% виявлення останніх загроз та 99.99% виявлення більш старих загроз. Однак, часом можуть бути баги, особливо на пристроях з поганим інтернет зв'язком.

Sophos. Гарний сигнатурний детект та механізми виявлення підозрілого програмного забезпечення (PUA), однак присутні часті хибні спрацювання(якраз таки з цим самим PUA). Охоплення баз приблизно на рівні F-Secure: 99.86% виявлення останніх загроз та 99.95% більш старих загроз.

Автор даної статті професійно займається дослідженням, зокрема, Android-антивірусів.
#безпека

КІБЕРБЕЗ

20 Oct, 16:29


😑 Інструменти для візуалізації даних

Graphy - візуалізує такі дані, як: Excel та Google таблиці, CSV, текст. Можна обирати стиль та дизайн самих діаграм. Також, наявний ШІ-райтер, який може підсумовувати дані, аналізувати їх та знаходити так звані "аномалії" (свого роду критичний аналіз даних). Три безкоштовні генерації на день.

MyLens AI - дозволяє завантажувати різні типи даних (документи, посилання, зображення). Далі на ваш вибір, пропонує способи візуалізації завантажених матеріалів: Mind Map, Timeline, таблиці, блок-схеми, графіки. Дозволяє текстово нарізати задачі, тим самим конкретизуючи, яку частину файлу потрібно візуалізувати. Три безкоштовні генерації на день.

MyMap AI - ще один інструмент візуалізації, теж можна завантажувати різні типи файлів. З особливостей, більш обширні візуалізації, може створювати навіть презентації, дозволяє завантажувати в 2к якості, також дає змогу редагування створених проектів. Три безкоштовні генерації на день. Спілкування в форматі чату.

Napkin - вже публікувався раніше. Дуже крута візуалізація, буквально до кожного абзацу. На вибір, можна як надати свій текст і він його візуалізує, так і задати тему, а він сам згенерує текст. Діаграми, схему, креслення, ілюстрацію тощо. Є можливість редагування. Безкоштовний.

Roadmap.sh - ШІ, який генерує так звані "дорожні карти" на задану вами тему. Простими словами, задаєте йому тему, сервіс формує дорожню карту у форматі Mind Map, де послідовно розграфлюється, що за чим вивчати або що з чого складається, з короткою розшифровкою кожної підтеми. Безкоштовний.
#навчання #перевірка

КІБЕРБЕЗ

20 Oct, 10:00


Безкоштовний навчальний курс «Основи кібербезпеки для бізнесу» від Google

Google запрошує приєднатися до нового потоку безкоштовної програми “Основи кібербезпеки для бізнесу”, яка навчає практичним навичкам захисту бізнесу від кіберзагроз. Програма надає структуровані знання про кібергігієну, протидію кібератакам, аналіз ризиків та побудову системи кібербезпеки.

Оновлений курс доповнено практичним семінаром з використання ШІ, на якому підприємці матимуть можливість навчитися використовувати ШІ для захисту свого бізнесу у кіберпросторі, виявляти слабкі місця в системі безпеки, аналізувати ризики та генерувати ефективні рішення для покращення політик безпеки.

Навчання триває з 15 по 31 жовтня 2024 року в режимі онлайн, проте матеріали і записи тренінгів будуть доступні і після цього періоду. У разі успішного закінчення, ви отримуєте сертифікат. Зареєструватися або дізнатися більше про курс можна за посиланням: https://rsvp.withgoogle.com/events/cybersecurity

КІБЕРБЕЗ

18 Oct, 17:15


🥷🏻 Аналіз акаунтів Steam та зображень на Google Maps

SteamID - фреймворк, який аналізує профілі на платформі Steam. Аналізує активність, історію нікнеймів, аватарів, та друзів користувача (їхні країни походження, кількість днів дружби, відсоток VAC-банів тощо) та іншу статистичну інформацію про акаунт. Нічого надможливого, але свого роду маст-хев.

Bellingcat Filename Finder - розширення для Chrome, яке додає імена файлів до зображень на Google Maps. Ім'я кожного файлу кожного зображення буде автоматично підтягуватись поперед зображення. Нерідко в назві файлу зазначається дата знімання. Тобто, це нам може допомогти дізнатися точну дату, коли було зроблено конкретне фото на Google Maps. Детальніше про цей інструмент та приклади застосування тут.
#перевірка

КІБЕРБЕЗ

18 Oct, 09:00


🔥 Тільки для українців: список безкоштовних IT-курсів

Тут ціла навчальна бібліотека, ще й безоплатно! Обирай, ким хочеш бути, і стартуй 👇

Веброзробник: розроби свій перший сайт.

QA-інженер: протестуй сайт на помилки.

UX/UI-дизайнер: задизайни свій перший додаток.

Дата-аналітик: проаналізуй свої перші дані.

Фахівець із SMM: отримай досвід роботи з соцмережами.

А для тих, хто не може визначитися — приходьте на тест-драйв IT-професій, де оберете роботу, від якої горять очі 🔥

👉 Подивитися всі курси: https://i.goit.global/oiWsr

І не забудьте отримати свій бонус під час реєстрації 🫡

КІБЕРБЕЗ

15 Oct, 16:04


🌎 Ідентифікація тварин та рослин

INaturalist - онлайн карта, що містить величезну базу даних спостережень за тваринами і рослинами (більше 214 мільйонів даних спостережень) по всьому світу. По суті, тут наявна інформація майже про кожну тварини і кожну рослину. Завдання сервісу, допомогти з їхньою ідентифікацією.

Можна задати навіть просто область, наприклад Київську, і сервіс покаже всі рослини та тварини, які поширені на цій території, одразу з відображенням та фотознімками (зробленими з конкретно х цієї території) цих видів на мапі. Об'єми інформації дійсно вражають, тобто, це не 100-200 видів на область.

Окремо хочу звернути увагу на фільтри пошуку, тут вони досить гнучкі. Ви можете задати категорію, до якої відноситься вид (птахи, земноводні, комахи тощо), ключові слова, які його описують, наприклад: "синій, метелик", задати пору року або точну дату, коли ви його спостерігали. Також, можна задати конкретну зону пошуку на карті.

Merlinallaboutbirds - ідентифікує птахів на фото або відео, навіть за особливостями їхнього щебетання, Ebird - тут можна перевірити, у яких куточках земної кулі вони поширені. Також, ще деякі сервіси GEOSINT для ідентифікації природи, опубліковані у даній статті: https://t.me/cybersecurity_ua/1037
#перевірка

КІБЕРБЕЗ

15 Oct, 08:00


🔔 Як українцю почати працювати в Google, Meta чи Netflix?

За допомогою одного правильного кроку — безкоштовного карʼєрного онлайн-інтенсиву від Neoversity.

Що корисного ви отримаєте?

☑️ Розберетеся, яким будет ІТ-ринок у 2025 рокі та як отримати роботу навіть у кризу.

☑️ Навчитеся оформлювати резюме, портфоліо та LinkedIn та говорили на співбесіді так, аби отримати офер на $10.000 і більше.

☑️ Складете план росту з вашої поточної позиції до сеньйора чи керівника в українській або міжнародній компанії.

Підійде як айтівцям, так і тим, хто працює в інших галузях, але хочуть вийти на більший рівень ЗП.

І це ще не все! 🎁 Після реєстрації ви отримаєте безкоштовний подарунок: гайд "Як підготуватися до співбесіди на Senior чи Lead позицію з ChatGPT? ТОП-5 промптів".

Час пробити кар'єрну стелю! Реєструйтеся, покращуйте життя та отримуйте подарунок: https://i.goit.global/ViQFe

КІБЕРБЕЗ

13 Oct, 15:04


🥷🏻 Приватність та безпека в Інтернеті

Hacksplaining - у зрозумілій формі пояснює про вразливості системи безпеки, їхні види, принцип роботи та як їм запобігти. Тут представлені найпопулярніші вразливості (SQL-ін'єкції, клікджекінг, нешифрований зв'язок, підробка запитів тощо), до кожної наявний туторіал, де спочатку в доступній формі, з ілюстраціями, пояснюється, як вона працює та в чому її небезпека, далі в розгорнутому вигляді про те, як захиститися.

Digital defense - також нагадую, це посібник з цифрового захисту та приватності в інтернеті. Тут зібрані найпопулярніші методи зі збору інформації про вас, все поділено на 16 категорій. Сюди входять: смартфони, месенджери, соц. мережі, розумний дім, ПК девайси, фінанси, пошта, фізична безпека та ін. Кожна категорія вміщає в собі пункти, які необхідно виконати, що мінімізувати збір інформації про вас.

AI privacy guide - посібник на GitHub із безпечного використання технологій штучного інтелекту та захисту вашої приватності: проблеми конфіденційності в популярних сервісах ШІ (ChatGPT, Gemini, Claude), практичні поради безпечного використання ШІ на різних пристроях а також інструкції з налаштування для запуску власних моделей ШІ.
#безпека

КІБЕРБЕЗ

11 Oct, 16:07


👨‍🎤 Видалення інформації про себе з пошукової видачі Google

Компанія Google надає таку можливість щодо особистої ідентифікаційної інформації або доксинг контенту, зображення відвертого або інтимного характеру, в т.ч. фальшиві або опубліковані без вашої згоди, зображення неповнолітніх і ще декілька дотичних категорій.

По суті, ви заповнюєте спеціальну форму, надаєте докази, в т.ч. посилання на матеріал, який потрібно видалити, вказуєте, яку саме інформацію він вміщує, наприклад, якщо це особиста інформація, тоді сюди відноситься: адреса, телефони, Email, номери карточок, облікові дані для входу, медична карта, документи тощо. Далі надсилаєте її на розгляд.

Сам Google видаляє запити лише зі своєї пошукової видачі, тобто на самих веб-ресурсах вони залишаються. Якщо це, наприклад, соціальні мережі, можете звернутися до аналогічних інструментів з видалення для конкретної соц. мережі, прямі посилання на найпопулярніші з них вказані у даній статті.

Також, серед іноземних користувачів зараз поширюється туторіал від Google, як знайти особисту контактну інформацію в результатах Пошуку Google за допомогою центру активності, і в наступному, вилучити її. Із власних спроб, дійшов висновку, що дана функція ще недоступна для користувачів з України, але можливо комусь знадобиться.
#перевірка

КІБЕРБЕЗ

09 Oct, 13:07


🌎 Супутниковий аналіз середовища

Zoom Earth - інструмент від NASA, який дозволяє в реальному часі переглядати зі супутника, що відбувається на Землі. Наявний функціонал для моніторингу погодних умов та явищ (вітри, шторми, урагани, пожежі тощо). Зокрема, дане посилання в лайв режимі відслідковує ураган п'ятої категорії Мілтон, який зараз йде на Флориду.

OSINT Forest Area Tracker - інструмент для дослідження територій лісових масивів, які постраждали від пожеж або знищення земель. Потрібно задати координати та дати порівняння. Дані отримують із супутника Sentinel-2, який збирає дані в ближньому інфрачервоному (NIR) і короткохвильовому інфрачервоному (SWIR) діапазонах, обертаючись навколо Землі.

Коли територія вигорає, відбиття в ближньому інфрачервоному діапазоні зменшується через втрату рослинності, тоді як в короткохвильовому діапазоні збільшується. Зелені ділянки - здорова рослинність, червоні - голий грунт або вигорання. Детальний туторіал по використанню.

SAR Ship Detection - визначення морських суден, навіть з вимкненими системами ідентифікації (АІС). На відміну від оптичних супутників, які використовують відбиття сонячного світла, Sentinel-1 відправляє імпульс радіохвиль та використовує відбиття їх відбиття для збору інформації з поверхні землі.

Коли радіохвилі натикаються на судно, вони генерують вищий рівень повернення сигналу, і, таким чином - значно яскравіший колір. Хмарність йому не перешкода. Можна задавати мінімальний розмір судна, район пошуку та дату, аналізувати переміщення суден з портів під санкціями, визначити наявність суден в порту, на якорі та в морі. Туторіал у даній статті.
#перевірка

КІБЕРБЕЗ

06 Oct, 14:29


👨‍🎤 Масові підписки ботів на українську аудиторію в ТікТок

Нашестя ботів в ТікТок. Акаунти з однаковими аватарками та однотипними жіночими іменами і юзернеймами масово підписуються на користувачів в ТікТок (в середньому від 10 до 100 ботів на користувача). Причому, страждають від них саме звичайні користувачі. Самі акаунти новостворені і повністю пусті, жодної інформації, крім фото профілю, немає.

І найцікавіше, якщо проаналізувати всі підписки бота, то це майже 100 відсотково українська аудиторія. Тобто, підписки йдуть саме на користувачів з України. Очевидно, що це автоматизований скрапінг з подальшою автоматизованою підпискою. На даний момент йдуть саме підписки, інколи особисті повідомлення з незрозумілими запитаннями.

Як на це реагує сам ТікТок? Акаунти блокуються, але далеко не всі. В принципі, досить схожа схема діє і в Телеграмі, де боти з аватарами напівоголених дівчат, автоматично пишуть коментарі під постами, а користувчі переглядаючи їхні профілі, знаходять посилання на заборонені ресурси. Але з ТікТоком поки що не зрозуміла справжня мета таких підписок.

З ймовірних версій, це може бути шахрайська схема, пов'язана з пропозицією віддаленої роботи/підробітку, оскільки є декілька репотрів, що саме з такими пропозиціями ці боти звертались в особисті повідомлення до користувачів.
#інформаційнабезпека

КІБЕРБЕЗ

04 Oct, 15:13


👥 Заміна емоцій, міміки та середовища на фото

Expression editor - інструмент в декілька кліків і в ріал тайм режимі замінює емоції людини на фото. Досить гнучкі та точечні налаштування. Все поділено на три категорії: голова, очі та рот. До кожної категорії свої регулятори, наприклад (брови, моргання, посмішка, поворот/нахил голови тощо). Повзунками задаємо силу вираження. Безкоштовний.

PhotoMakerV2 - якщо перший змінює емоції, то цей працює з образом людини в цілому. Завантажуєте фото з обличчям і описуєте куди його потрібно підставити (поліцейський, тракторист тощо). Далі сервіс підставляє обличчя у згенероване середовище, яке ви йому описали. Обов'язково в кінці промту вказуйте "img". Безкоштовний.

LipDub - новий ШІ-інструмент для ліпсінга (синхронізує губи під нову озвучку). Замінює міміку обличчя, підганяючи її під потрібні слова. З того, що відомо з демо: це власна розробка, яка підтримує велику кількість емоційних виразів. Але на даний момент сервіс в закритому бета-тесті.
#нейромережі #редагування

КІБЕРБЕЗ

02 Oct, 14:54


👨‍🎤 Поради для оптимізації та безпеки при використанні Google Chrome

Проблеми з артефактами на екрані під час користуванням Google Chrome. В пошуковому рядку браузера прописуємо наступне: «chrome://flags/#use-angle». Далі знаходимо пункт "Choose ANGLE graphics backend" у вікні вибору обираємо OpenGL і тиснемо Перезапустити (relaunch).

Функція Dark web report. Нова функція, де ви можете отримати звітність від Google про те, які дані акаунту були злиті в так звану "Темну мережу". Аналізує такі дані, як: ім'я користувача, дата народження, номер телефону, Email та адреса. Переходимо в налаштування акаунту, далі розділ Безпека, функція "Звіт із темної мережі".

Вимикаємо збереження ваших платіжних реквізитів, які часто використовують шахраї. Налаштування (для смартфонів) - способи оплати - вимикаємо функцію "Зберігати й заповнювати способи оплати". Наступний крок: налаштування - конфіденційність і безпека - вимикаємо функцію "Доступ до способів оплати".

Покращуємо швидкість завантаження файлів в Chrome. За замовчування завантаження відбувається в одному потоці, частина трафіку залишається незадіяною. Змінюємо його на багатопоточне. Прописуємо в рядку пошуку: «chrome://flags/#enable-parallel-downloading», навпроти Parallel downloading вибираємо значення Enable, далі тиснемо Relaunch.

Покращуємо швидкість роботи сервісів Google. Вводимо в рядок пошуку «chrome://flags/#enable-quic» і вимикаємо функцію Experimental QUIC protocol, вибравши значення Disabled. Тут на ваш розсуд, комусь ця функція може бути корисною.

Повне видалення історії веб-перегляду в Google Chrome. Переходимо в центр активності акаунту Google, де зберігаються всі ваші пошукові запити та веб-ресурси, які ви відвідали, за весь час існування акаунту. Детальніше про цю функцію описував в даній публікації.

Ще одна порада для оптимізації. В пошуковому рядку вставляємо: «chrome://settings/system», і вимикаємо функцію "Продовжувати роботу фонових програм, коли Chrome закрито". Зменшить навантаження на процесор.

Більше подібних налаштувань не тільки для Chrome ви можете знайти на каналі за #оптимізація

КІБЕРБЕЗ

02 Oct, 12:24


Танковій роті 3 БрОП НГУ «Спартан», в лавах якої проходить службу випускник потрібна допомога на закупівлю 10 ящиків 220 грамових газових балончиків для приготовання їжі на позиціях осінньо-зимовий період.

На жаль, наші ресурси поширення зборів обмежені, тому намагаємося через Facebook залучити пожертви

Якщо є можливість прохання зробити репост збору: https://www.facebook.com/share/p/JCtntiDtLSc2BZt9/
🎯Ціль: 13 000.00 ₴
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/2QxHS2Cry3
💳Номер картки банки
5375411222572047
Канал звітів: @reportgroupzbir

UPD: ЗБІР ЗАКРИТО. Всім дякую.