Дія.City @city_diia Channel on Telegram

Дія.City

@city_diia


Дія.City — це унікальний правовий та податковий простір для IT-компаній в Україні.

Дія.City (Ukrainian)

Дія.City є унікальним правовим та податковим простором для IT-компаній в Україні. Цей канал Telegram створений для тих, хто цікавиться юридичними аспектами роботи IT-бізнесу в Україні. Тут ви знайдете корисні поради, нові законодавчі ініціативи, а також можливість долучитися до обговорень з іншими учасниками каналу. Якщо ви власник IT-компанії або цікавитесь цією галуззю, канал Дія.City допоможе вам бути в курсі останніх змін та розвитку сфери IT в Україні. Приєднуйтесь до нас за посиланням @city_diia і отримуйте доступ до актуальної інформації та можливість обмінюватися думками зі спеціалістами галузі.

Дія.City

21 Nov, 13:02


Популяризуємо українське ІТ у світі. Відібрали 8 хардверних стартапів для участі в CES 2025 🇺🇸

Це найбільша щорічна виставка технологій та побутової електроніки, яку традиційно проводять у США. Вона об’єднує інноваторів та розробників з усього світу.

У 2025 році вона відбудеться з 8 по 10 січня у Лас-Вегасі. Очікується, що на конференцію приїде 140+ тисяч гостей.

Україна вже вчетверте буде представлена на події. До складу національної делегації увійшло 8 хардверних стартапів —
eXtra Vision, SYLA, BEETLESS, Qudi Mask, PICKPAD, S.Lab, Versi Bionics та PROFEED.

Більше деталей про них дивіться в інфографіці 👀

Вітаємо переможців відбору і бажаємо гідно представити Україну на CES 🏆

Українська делегація візьме участь у Consumer Electronics Show 2025 завдяки підтримці Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Ініціатива реалізується спільно з Міністерством цифрової трансформації України та Українським фондом стартапів за підтримки UVCA.

Дія.City

20 Nov, 15:31


Довгоочікувана прем’єра — вже сьогодні вийде реліз S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl ☢️

Нова гра стане продовженням видатної франшизи від резидента Дія.Сity GSC Game World.

Ця українська компанія стала справжнім бенчмарком з розробки комп'ютерних ігор. Окрім S.T.A.L.K.E.R, вони також створили ігри з серії Cossacks.

Ігрова спільнота очікує на вихід шутера вже понад десятиріччя. Вперше реліз гри анонсували ще в далекому 2010 році. З того часу компанія переносила його дату 6 разів. Тож сталкери зі всього світу охрестили продукт «ігровим довгобудом».

Реліз S.T.A.L.K.E.R 2 запланований на 18:00. Завантажити гру можна буде на ПК і Xbox Series.

Більше цікавого про легендарний продукт українського геймдеву дивіться в інфографіці 👀

🔗 А докладніше про S.T.A.L.K.E.R 2: Heart of Chornobyl читайте тут.

Дія.City

14 Nov, 11:04


Як найбільша M&A угода змінила телеком-ринок? Дізнавайтеся на Q&A-сесії з Михайлом Шелембою, CEO групи компаній DVL — Датагруп-Volia-lifecell 💬

Хочете дізнатися секрети масштабування бізнесу від топів українського технологічного сектору? Бізнес-спілка Diia.City United щомісяця проводить Q&A-сесії з учасниками Стратегічної ради обʼєднання. Цього разу маєте шанс поспілкуватися з Михайлом Шелембою, CEO групи компаній DVL.

Це крута можливість, щоб:
отримати реальні поради для виведення компанії на новий рівень та залучення міжнародних інвестицій
дізнатися про найбільшу M&A угоду України за останнє десятиліття, яка вже змінює телеком-ринок
обговорити виклики та можливості для розвитку компаній навіть у складних умовах воєнного часу

🗓 Зустріч відбудеться 20 листопада жовтня о 16:00 в офлайн-форматі. Місце проведення заходу повідомлять лише зареєстрованим гостям.
🔗 А зареєструватися на Q&A можна тут.

Переймайте досвід у найкращих, щоб зробити квантовий стрибок у розвитку бізнесу 💫

Михайло Шелемба — український топменеджер, випускник економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка. У 2021 році став генеральним директором групи компаній Датагруп і Volia. У 2024 після придбання французьким NJJ Holding телеком-компаній Датагруп, Volia і lifecell Михайло Шелемба став CEO групи компаній DVL. Також цього року він увійшов до рейтингу 33 найкращих українських керівників воєнного часу від видання Focus.

Дія.City

13 Nov, 13:06


Мільйонні контракти та співпраця з топовими світовими компаніями. Запрацював маркетплейс українських ІТ-компаній CodeUA 🥳

Запускаємо CodeUA — маркетплейс українських ІТ-компаній. Його мета — допомогти нашим бізнесам легше знаходити нових замовників, а світовим компаніям — надійних виконавців їхніх технологічних проєктів.

Експертиза, надійність та стійкість українських ІТ-компаній вражає світ. Навіть під час вторгнення наші айтівці продовжують надавати високоякісні послуги та сервіси для компаній зі списку Fortune 500. Тому пріоритетне завдання зараз — масштабувати цей потенціал.

Тож платформа CodeUA:

стане візитівкою українського ІТ-сектору та збере найкращі компанії в одному місці
дасть поштовх експорту ІТ-послуг та сервісів
просуватиме Україну як державу з потужним технологічним потенціалом

🔗 Дізнайтеся більше про проєкт на офіційному сайті — https://codeua.com.

Стимулюємо розвиток українського ІТ-сектору 💪🏻

Платформа CodeUA створена спільними зусиллями Міністерства цифрової трансформації України та Львівського ІТ Кластера за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Дія.City

07 Nov, 11:45


Понад 50% українських deeptech-стартапів залучили зовнішнє фінансування. Презентуємо результати дослідження від Seeds of Bravery 🌍🧬

Це перше глибинне дослідження українського deeptech-сектору. Його мета — заміряти поточний стан в індустрії, визначити наявні виклики та розкрити потенціал для подальшого зростання.

Дослідили різні індустрії, ринки та їхні особливості, команди проєктів, походження стартапів, залучення ними фінансування тощо.

Результати опитування свідчать, що багато українських deep-tech стартапів мають великий потенціал для виходу на ринки ЄС. Це можливо завдяки міжнародним грантовим програмам та бізнес-інкубаторам.

Гранти ж є ключовими інструментами для підтримки наукових досліджень. Це пов’язано з тим, що інвестори часто віддають перевагу продуктам, які готові до виходу на ринок.

Зібрали більше цікавих результатів з дослідження в інфографіках 👀

🔗 А ознайомитися з повною версію дослідження можна тут.

Опитування проведене в межах проєкту Seeds of Bravery з 5 червня до 12 липня 2024 року. Воно охопило 44 компанії та містило також поглиблені інтерв'ю з представниками 10 deeptech-стартапів з 24 квітня до 17 липня 2024 року.

Дія.City

05 Nov, 09:12


GIG-контракти, податки та зміни в законодавстві. Приєднуйтеся до вебінару «Больові точки резидентів Дія.City» 💬

Legal lead проєктного офісу Дія.City Олексій Добронравов стане спікером вебінару «Больові точки резидентів Дія.City». Захід буде корисним як для діючих резидентів, так і компаній, які хочуть приєднатися до простору.

Під час події ви дізнаєтеся більше про:

практичний досвід перебування компанії в просторі
останні зміни в законодавстві щодо Дія.Сity
податкове навантаження для резидентів тощо

Також у межах вебінару відбудеться Q&A-сесія, на якій ви зможете поставити своє запитання.

🗓 Захід відбудеться 14 листопада об 11:00.
🔗 Взяти участь в онлайн-вебінарі зможуть лише зареєстровані користувачі. А зробити це можна тут.

Вебінар організовує Forvis Mazars — провідна глобальна мережа професійних послуг, яка спеціалізується на аудиторських, бухгалтерських, консалтингових, податкових та юридичних послугах.

Дія.City

31 Oct, 16:02


Залучення інвестицій та експансія. Організація для підприємців Endeavor відкриває офіс в Україні 💳

Цей офіс буде підтримувати українські технологічні компанії та стартапи. Наприклад, надавати експертну допомогу в питаннях M&A, IPO, пошуку кадрів і контактів в усьому світі.

Endeavor — світова організація, яка створює підприємницькі спільноти в усьому світі.

Їхня поява в Україні = нові можливості для розвитку технологічних бізнесів та залучення додаткових інвестицій від їхнього фонду Endeavor Catalyst.

За 27 років роботи вони відкрили 45+ офісів по всьому світу та створили 4+ мільйони робочих місць.

Вітаємо в Україні 🇺🇦

Дія.City

30 Oct, 13:12


7 з 10 найприбутковіших ІТ-компаній України — резиденти Дія.City 💰

Це дані дослідження, яке провів Офіс ефективного регулювання BRDO. Вони проаналізували фінансову звітність найбільших ІТ-компаній в індустрії за 2023 рік. Так, чистий загальний прибуток учасників рейтингу становив близько $235 мільйонів.

Тож розповідаємо, хто потрапив до рейтингу:

👉🏻 Fintech Band (monobank)
👉🏻 GlobalLogic
👉🏻 FavbetTech
👉🏻 EPAM Digital
👉🏻 Infopulse
👉🏻 UPC
👉🏻 Prom.ua

👀 А повну версію дослідження шукайте тут.

Вдячні резидентам за те, що обирають Україну як місце для розвитку та масштабування, — сміливо втілюють нові проєкти, створюють нові робочі місця та підсилюють цифрову економіку держави.

🔗 Розвиваємо ІТ-сектор разом — долучайтеся до простору і ви. Усі деталі тут.

Дія.City

29 Oct, 09:07


Як працює фабрика ІТ-талантів? Розповідаємо про офіс EdTech-компанії Mate academy 🎓

В Україні близько 240 тисяч айтівців. Щонайменше 4+ тисячі з них — випускники Mate academy. Це edtech-стартап, що навчає українців ІТ-професіям та працевлаштовує в ІТ. Тож яке на вигляд місце, де стають топовими айтівцями? Ділимося деталями 👇🏻

📍 Локація. Mate academy орендує 4-й поверх в історичній будівлі в центрі Києва. Тут працює українська команда стартапу, а це близько 120 людей. Компанія підготувалася до воєнних викликів — облаштувала офіс для стабільної роботи під час знеструмлень та укриття поруч. В офісі є 5 великих переговорок, декілька оупенспейсів, невеликі ізольовані зони для спілкування та мікростудія для запису відео.

💼 Робота. Компанія працює за гібридним форматом роботи — дистанційно чи з офісу. Усіх працівників забезпечують офісною технікою. Окрім України, Mate academy має команди в Бразилії та Польщі. Тож вся комунікація в публічних робочих чатах лише англійською мовою.

🪖 Благодійність. На початку вторгнення четверо працівників компанії добровільно долучилися до ЗСУ. Стартап багато займається волонтерством та допомагає війську. За час вторгнення Mate academy задонатили 11+ мільйонів гривень на потреби Сил оборони та безпеки. А разом з благодійним фондом «Повернись живим» закрили збір ще на 11 мільйонів гривень.

🫶🏻 Турбота. Компанія дбає про комфорт працівників. Окрім обідів для мейтів, тут що два тижні влаштовують Pizza Day. А щокварталу команди збираються на офлайн-тімбілдінги. Також офіс petfriendly, тому працівники можуть не розлучатися зі своїми улюбленцями. Нещодавно усіх охочих співробітників вакцинували від грипу за рахунок компанії. А під час блекаутів допомагали з придбанням обладнання для безперебійної роботи.

🫡 Корпоративна культура. Тут створили цілу процедуру онбордингу новачків, що базується на цінностях компанії. Вони обов’язково проходять базовий навчальний курс, де дізнаються більше про роботу комапнії. Стартап дбає про розвиток своєї команди — на день народження компанія дарує працівнику обрану ним книгу чи настільну гру.

💆🏻 Відпочинок. Відволіктися від рутини в офісі можна, граючи в теніс, або ж позайматися на спортивній стінці. Для зручності в офісі можна ходити в капцях. Є невелика кімната для відпочинку. Працівник може також піти у відпустку, яка не обмежена в часі. Головне — узгодити всі робочі питання.

Захоплюємося вами та бажаємо якнайбільше працевлаштованих студентів, що драйвитимуть українське ІТ ⚡️