Мінцифра

@mintsyfra


Офіційний телеграм-канал Міністерства цифрової трансформації України.
https://thedigital.gov.ua

Мінцифра

22 Oct, 14:25


📚🔝 Прокачайте тверді навички та будуйте кар'єру в ІТ з курсами від UK-Ukraine TechBridge

Отримайте нові можливості для кар’єрного зростання завдяки безоплатним курсам, створеним для українців, які постраждали від війни. Програма, розроблена у співпраці з UK-Ukraine TechBridge та британською організацією Re:Coded, допоможе не тільки підвищити цифрові навички, але й опанувати нову, затребувану професію у сфері ІТ.

Вибирайте напрям — і до навчання! Серед курсів:
👾 Створення особистого бренду
💻 Вступ до фронтенд-розробки
🎨 Креативність та дизайн-мислення
🕸️ Нетворкінг для ефективного пошуку роботи
🔍 Вступ до дослідження користувачів

Що ви отримаєте, долучившись до навчання:
✏️ Практичні навички для реального кар'єрного зростання
✏️ Доступ до перспективних професій у сфері технологій
✏️ Можливість навчатись від найкращих
✏️ Швидкі результати — тривалість курсу лише 3 тижні.

Реєструйтесь вже зараз, щоб не втратити можливість!
Заявки приймаються до 3 листопада за посиланням.

Опануйте нові навички та розвивайте кар’єру ⚡️

Мінцифра

21 Oct, 13:00


🇵🇹🤝🏻🇺🇦 Показуємо світу українські інновації. 24 технологічні стартапи представлять Україну на Web Summit у Португалії

Web Summit — одна з найбільших технологічних конференцій світу, що об'єднує 70+ тисяч учасників. З 11 до 14 листопада Лісабон стане платформою для обміну досвідом та ідеями між фаундерами, інвесторами й представниками провідних технологічних компаній. А ще майданчик відкриває стартапам доступ до нових партнерств та інвестицій.

Українська делегація традиційно візьме участь у заході, де презентує 24 технологічні проєкти. А хто ж увійшов до складу національної делегації? Розповідаємо в каруселі 👀

Вітаємо переможців відбору і бажаємо гідно представити Україну на Web Summit 💫

Участь української делегації стала можливою завдяки спільним зусиллям: співорганізаторів — Міністерства цифрової трансформації України, Українського фонду стартапів та Ukraine-Moldova American Enterprise Fund, головного партнера Групи компаній «Епіцентр», та партнерів — групи компаній NOVA, європейського консорціуму Seeds of Bravery, StrategEast, ГС Digital Ukraine та Посольства України в Португалії.

Мінцифра

18 Oct, 12:23


🔝🏅Відзначаємо найкращі стартапи, які драйвлять інновації в Україні. Подавайтеся на премію IDF Awards 2024

Відзначаємо лідерів української стартап-екосистеми та тих, хто зробив найбільший внесок у розвиток 🇺🇦 інновацій до 5-річчя Українського фонду стартапів. Подавайте свій проєкт та вигравайте!

Журі відбере найкращі проєкти у 12 номінаціях — від стартапу року до об'єднання стартапів, інвесторів та інших учасників екосистеми.

🤔 Хто ж обиратиме переможців?
До складу журі увійшли представники з USAID CEP, UNIT.City, Techosystem, Lift99, Vector, Kyiv IT Cluster, Kharkiv IT Cluster та інших топових технологічних команд України.

🗓 Встигніть номінувати свій стартап на премію до 31 жовтня.
🔗 Подавайте заявку за посиланням — https://curly.click/r/a5bf.

Нагородження переможців відбудеться 4️⃣ грудня на щорічній події — Innovation Development Fund Annual Meeting 2024.

Підтримуємо українські проєкти, що змінюють технологічний сектор 💫

Мінцифра

18 Oct, 10:27


👏🏻 Шукаєте нові можливості для зростання бізнесу? Долучайтеся до III Міжнародного експортного форуму «Інноваційний імпульс: розпочинай свій бізнес в ЄС та світі»

Міжнародний експортний форум — це крута можливість для українських підприємців дізнатися про тенденції у сфері експорту, здобути знання про підтримку бізнесу в ЄС та світі. А також знайти нові можливості для масштабування.

Серед ключових тем форуму:
🎯 національна стратегія розвитку експорту
🎯 державна підтримка інноваційного бізнесу та стартапів
🎯 нові механізми підтримки національних експортерів
🎯 програми підтримки підприємців

У другій частині форуму пройдуть змагання фіналістів програми EIT Founders2Founders. Учасники презентують свої проєкти та змагатимуться за грошові призи від Європейського інституту інновацій та технологій (EIT).

Запрошуємо взяти участь у події українські експортоорієнтовані підприємства, організації підтримки бізнесу, бізнес-об’єднання, а також представників регіональної та місцевої влади

🔗 Реєструйтеся на подію за посиланням — https://curly.click/r/5aba

Якщо ви представник медіа, надсилайте запит на акредитацію на електронну пошту: [email protected] / [email protected]

Мінцифра

18 Oct, 06:07


🗣 Дрони, РЕБ та штучний інтелект: інтерв’ю Михайла Федорова для Суспільного

Україна активно нарощує виробництво дронів та удосконалює їхні технології, щоб отримати перевагу над ворогом на полі бою й бути гнучкими та швидкими. Мільйонний дрон вже був поставлений на фронт 🫡, а до кінця року законтрактовано ще 1,5 млн безпілотників. Про це, а також про нові підходи та стратегію розвитку безпілотних технологій в Україні розповів Михайло Федоров Суспільному.

Крім того, в інтерв’ю міністр поділився:
як забезпечується прозорість закупівель
як збільшити кількість операторів дронів
як розвивається напрямок виробництва РЕБів

🔗 Ще більше цікавого дізнавайтеся за посиланням.

Мінцифра

17 Oct, 15:28


✈️У 10+ разів збільшились виробничі потужності української дронової індустрії в 2024 році порівняно з 2023: дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1

Презентували перше дослідження сфери виробництва дронів з Київською школою економіки (KSE) та кластером Brave1 на міжнародному інвестиційному саміті Defense Tech Valley.

🔝 Після налагодження масового виробництва пріоритет змістився на ефективність і новітні технології. Також експерти очікують, що в наступні роки конкуренція призведе до консолідації виробників.

Помітний прогрес у створенні повітряних, морських і наземних дронів та розробці систем радіоелектронної боротьби. Серед ключових тенденцій — використання комп’ютерного зору, «ройових» технологій, інновацій у навігації та зв’язку.

Детальніше про дослідження «Українська індустрія дронів: інвестиції та продуктові інновації» читайте за посиланням 👉🏻 https://kse.ua/wp-content/uploads/2024/10/241004-Brave1-report-v.1.pdf

Мінцифра

17 Oct, 12:34


📢 Компанія ELEKS розроблятиме систему еАкциз: результати тендера

Впевнено крокуємо до створення прозорого ринку алкоголю та тютюну в Україні. Фонд Східна Європа провів тендер на розробку електронної системи обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів еАкциз. У конкурсі взяли участь десятки українських та міжнародних ІТ-компаній. Переможець тендера — компанія ELEKS!

Це міжнародна IT-компанія з понад 2000 фахівців, яка має великий досвід у розробці програмного забезпечення та консалтингу. Штаб-квартира розташована в Таллінні, Естонія, а офіси — у 20 країнах світу. ELEKS вже реалізувала десятки проєктів, сприяючи цифровій трансформації державного сектору.

🔍 Що таке еАкциз?
Це революційне рішення, яке замінить традиційні паперові акцизні марки на електронні з унікальними Datamatrix-кодами. Завдяки цьому споживачі зможуть перевіряти справжність товарів, а контролюючі органи — моніторити кожну одиницю продукції на всіх етапах переміщення.

Впровадження еАкцизу дозволить зменшити частку нелегальних товарів і збільшити надходження до бюджету. Тестування системи розпочнеться в березні 2025 року, а офіційний запуск заплановано на 2026 рік.

Про переваги еАкцизу для бізнесу, держави та суспільства дізнавайтеся на сайті проєкту: https://e-excise.org.ua/

💪Будуємо Україну без контрафакту

Проєкт еАкциз впроваджується Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством фінансів і Державною податковою службою за сприяння проєкту «Підтримка цифрової трансформації», що фінансується USAID та UK Dev. Партнери проєкту — Фонд Східна Європа та Інститут аналітики та адвокації.

Мінцифра

17 Oct, 09:19


🇺🇦 Українці, ставайте частиною топових підрозділів Армії дронів без ВЛК та бюрократії — запустили новий сервіс у Дії

Дрони переломили хід війни, зокрема за участі Армії дронів. З 2022 року в межах проєкту закуповували БпЛА, навчали пілотів, впроваджували ударні роти та укомплектовували їх. А відтепер українці долучатимуться до топових підрозділів Армії дронів без зайвої бюрократії. Запускаємо новий сервіс рекрутингу в Дії.

📲 З Дією ви самостійно обираєте підрозділ та спеціальність. Жодних неприємних сюрпризів з розподілом. Навіть придатність до служби підтверджуєте одним кліком у Дії, без довготривалої ВЛК.

Серед вакансій — усе, що повʼязано з дронами. Тобто ви можете стати оператором БпЛА — від FPV до розвідувальних пташок — або ж інженером чи членом ремонтної бригади.

Як це працює
Оновіть застосунок Дія — натисніть Сервіси — Вступити в Армію дронів — Оберіть у смартфоні напрям від операторів різних дронів до наземної групи обслуговування.

Далі заявка полетить на розгляд, і за результатами вас запросять на співбесіду до підрозділу. На навчання ви прийдете вже з підписаним контрактом і будете точно впевнені, що служба проходитиме в тій частині, яку вибрали саме ви.

Для підрозділів рекрутинг у Дії — це можливість не лише швидко залучати бійців, але й «забронювати» потрібних кандидатів. Вони можуть запросити бійців до себе без зайвої бюрократії, ТЦК та ВЛК.

☝🏻 Нагадаємо, Армія дронів — це спільний проєкт Генштабу ЗСУ, Міноборони, Мінцифри та Держспецзв’язку за підтримки Президента України і фандрейзингової платформи UNITED24. Завдяки дронам українська армія отримує стратегічну перевагу на полі бою, знищуючи ворожу техніку та проводячи розвідку.

Подавайте заяву та долучайтеся до Армії дронів, яка вже змінює хід війни🔥

Сервіс реалізувала Мінцифра у співпраці з Міністерством оборони та рекрутингової платформою Lobby X.

Мінцифра

15 Oct, 11:17


💸$350 тисяч на розвиток українських стартапів. Хто отримав грант від Українського фонду стартапів за підтримки UMAEF

Український фонд стартапів оголосив результати четвертого, п'ятого та шостого Pitch Days у межах грантової програми за підтримки Ukraine-Moldova American Enterprise Fund. 10 проєктів отримали фінансування в розмірі $50 тис. або $25 тис. Ці кошти сприятимуть реалізації інноваційних ідей та підтримують українську стартап-екосистему.

За результатами оцінок журі, 4 команди отримали $50 тис. на стадії seed та 6 команд — по $25 тис. на стадії pre-seed. Хто отримав кошти — дивіться в каруселі 👆🏻

Грантова програма від USF та UMAEF спрямована на розвиток інновацій, економічне підсилення країни та підвищення глобальної конкурентоспроможності українських стартапів. Загалом у межах програми виділять $2,5 мільйона на підтримку перспективних українських компаній на стадіях pre-seed та seed.

Вітаємо переможців та продовжуємо створювати можливості для інноваційного розвитку разом!

🔗 Дізнавайтеся більше про програму та реєструйтеся за посиланням.

Мінцифра

15 Oct, 09:57


❤️‍🩹 Лікарі, студенти та розробники, дізнайтеся, як використовувати штучний інтелект у медицині, — реєструйтеся на онлайн-конференцію

Штучний інтелект уже допомагає рятувати життя людей: проводити хірургічні операції, надавати першу допомогу на полі бою та виявляти хвороби на ранніх етапах.

Щоб українські медики навчилися ефективно використовувати інновації, проводимо міжнародну конференцію «Штучний інтелект у медицині». Серед спікерів — провідні українські та сінгапурські лікарі, професори та експерти з медичних інновацій.

Учасники конференції дізнаються:
👉🏻 які існують ШІ-інструменти для медицини в Україні та Сінгапурі
👉🏻 про можливості штучного інтелекту в діагностиці, хірургії та клінічній практиці
👉🏻 як використовувати віртуальну реальність у військово-медичній підготовці
👉🏻 як ШІ може дистанційно консультувати пацієнтів і навіть проводити хірургічні операції на відстані

Конференція буде цікава студентам медичних спеціальностей, лікарям, розробникам medtech-продуктів, професорам медичних університетів, військовим і всім, хто пов'язаний з темою медицини.

🗓24–25 жовтня
📲Онлайн, англійською мовою

📍Реєструйтеся на конференцію за посиланням: https://forms.gle/rxYvoWZT3cC1pUqG9

Конференція проводиться Мінцифрою в партнерстві з Національним медичним університетом імені О. О. Богомольця, Національним університетом Сінгапуру (Кафедрою біомедичної інформатики), Національним університетським центром травматології та Національною університетською лікарнею Сінгапуру за сприяння проєкту «Підтримка цифрової трансформації», що фінансується USAID i UK Dev. Партнер проєкту — Фонд Східна Європа.

Мінцифра

14 Oct, 15:07


📊💼Відкриті дані = прозора держслужба. Проаналізували тенденції держслужби під час війни

Українці можуть дослідити статки посадовців завдяки відкритим даним Реєстру декларацій Національного агентства з питань запобігання корупції. Переглянути рівень заробітних плат, виявити недоброчесні схеми та надати цьому розголос — доступні опції для журналістів та громадськості.

На основі реєстру НАЗК видання Texty.оrg.uа зʼясували, які зміни відбулися серед службовців за час повномасштабної війни 👉🏻 Дивіться основні цифри в каруселі, а повний текст — за посиланням: https://datalogy.texty.org.ua/nazk/

Підсилюємо прозорість та антикорупційний ефект державного управління.

Аналітика підготовлена виданням Texty.оrg.uа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації та Національним агентством з питань запобігання корупції за сприяння проєкту «Підтримка цифрової трансформації», що фінансується USAID і UK Dev. Партнер проєкту – Фонд Східна Європа.

42,975

subscribers

2,149

photos

307

videos