Аліна Морозова

@lifevkaifam


Аліна Морозова

17 Oct, 16:26


Нарешті, ось він — гайд про нарцисів! Якщо хочеш розібратись, хто такі нарциси, як їх розпізнати і як вони впливають на наші стосунки, що робити, якщо ти нарцис — цей гайд саме для тебе. Ти можеш купити його тут за 7$ і отримати відразу. Чесно, він буде дуже корисним!

❗️Важливий момент: хто вже підписаний на закритий канал, будь ласка, не оплачуйте — цей гайд я вже вам скинула і скоро будуть додаткові матеріали! 😉

Якщо теж хочеш не просто гайд, а й повний доступ до матеріалів, таких як:

🎥 Відео розбори на тему нарцисизму,
🎧 Аудіо-пояснення та
📝 Додаткові пости, які недоступні у вільному доступі,
то тобі точно в наш закритий Telegram канал! Тут контенту значно більше, ніж у гайді, і ти отримуєш його без жодних додаткових оплат. 📚
Тож, якщо хочеш більше матеріалів і відео — підписуйся на закритий канал і отримуй максимум користі! (він доречі дешевший ніж гайд 😅)🔥

Аліна Морозова

16 Oct, 18:01


Привіт, звільнилось віконце на разову консультацію:

ЗАВТРА 17.10

На 18:00
Час за Києвом

(Не терапія)

Хто хоче встигнути пишіть в особисті @alinapsycholog

❗️❗️НЕ ПИШІТЬ В КОМЕНТАРІ, шахраї одразу зв’яжуться з Вами

Я працюю лише з ФОП, я НЕ надсилаю просто картку як рахунок та спілкуюсь лише з офіційного телеграму @alinapsycholog

Аліна Морозова

06 Oct, 15:13


Токсичні друзі

Токсичні друзі – це не лише ті, хто прямо вас принижує або ображає.
Токсичні друзі – це також ті, хто змушує вас відчувати провину за те, що ви приділяєте їм "недостатньо уваги", спілкуєтесь з іншими людьми або робите щось не за їхніми очікуваннями. І це може бути дуже болісно.

Просити уваги від друзів – це нормально, адже всім нам потрібна підтримка і спілкування. Але якщо друг починає тиснути, викликати у вас почуття провини через те, що ви проводите час з іншими людьми або займаєтесь чимось для себе – це вже сигнал про те, що стосунки виходять за рамки здорових.

Часто така поведінка говорить про проблеми з прив'язаністю або надмірне бажання контролювати. Так, це може бути особистою психологічною проблемою іншої людини, але це не повинно негативно впливати на вас і обмежувати вашу свободу. Найчастіше такі ситуації доходять до крайнощів: ви можете спілкуватись лише з цією людиною, а вона спілкується з ким завгодно. І в кінці кінців страждаєте саме ви.

Такі стосунки потребують перегляду і, можливо, завершення.

Пам'ятайте, що ви – не річ і не предмет, який можна контролювати. Ви маєте право на особисті кордони, комфорт і спілкування з тими, хто вас поважає. І ви не повинні відчувати провину за те, що обираєте спілкуватись з іншими людьми, які не тиснуть на вас.

Завжди піклуйтесь про своє ментальне здоров'я і благополуччя. Ви заслуговуєте на стосунки, де є підтримка і взаємна повага, а не маніпуляції та почуття провини.

Аліна Морозова

01 Oct, 11:00


Емоції потрібно прожити

У житті нас постійно оточують емоції – радість, смуток, злість, страх. Але часто ми намагаємося не помічати негативні відчуття, приховуємо їх всередині себе і думаємо, що так буде краще. Та насправді, емоції, які не проживаються, лише накопичуються і рано чи пізно проявляються в несподіваних формах.

Давайте уявимо історію Соні, яка вирішила, що найкращий спосіб впоратися з негативом – це просто його не помічати. Після розриву стосунків вона одразу пірнула у роботу, забиваючи свій день до краю справами, щоб лише не залишатися наодинці з думками. Соня казала собі: "Все нормально, я сильна, це пройде". Вона уникала розмов про стосунки, і навіть коли в душі її все боліло, продовжувала ігнорувати ці відчуття. Через кілька місяців вона почала помічати, що відчуває постійну втому, дратівливість і апатію. Робота більше не приносила радості, а особисте життя здавалось безбарвним.

Соня прийшла до психолога вже на межі виснаження, бо накопичені емоції шукали виходу. Вона зрозуміла, що весь цей час намагалася втекти від своїх почуттів, замість того, щоб прожити їх. І в терапії в якийсь момент довелось повернутись до неприємних відчуттів щодо розриву стосунків, бо це нормально горювати по втраті людини. Виходить що кудиб Соня не втікала, в роботу, в нові стосунки, все одно ті емоції які вона залишала в собі рано чи пізно мають вийти, і так цей період може бути неприємним, але після цього стає дійсно легше.

Як проживати емоції?

1️⃣ Прийняти їх. Це звучить просто, але насправді складно дозволити собі відчувати. Коли вам боляче, визнайте це. Не бійтесь сказати собі: "Мені зараз сумно", "Я злий", "Я наляканий". Це перший крок до зцілення.

2️⃣ Відчувати повністю. Дозвольте собі відчути емоції на повну. Це не означає потонути в них, але дати собі час для сліз, злості чи суму. Це природний процес. Після цього емоції поступово відступлять, а вам стане легше.

3️⃣ Говоріть про свої почуття. Коли ми говоримо про свої емоції, вони втрачають частину своєї сили. Поділіться своїми відчуттями з другом, сім'єю або навіть запишіть їх у щоденник. Це допоможе краще зрозуміти себе і позбавитися тиску всередині.

4️⃣ Творіть. Креативність може бути чудовим способом прожити емоції. Малювання, музика, писання – все це дає можливість випустити почуття назовні, не блокуючи їх.

5️⃣ Знайдіть час для себе. Часто ми втікаємо від емоцій, занурюючись у справи. Але важливо дозволяти собі просто побути наодинці з собою, послухати свої відчуття, дати їм простір. Це допоможе розібратися, що саме ви відчуваєте і чому.

Чому важливо це робити?

Емоції – це сигнали нашого організму. Вони показують, де щось не так, де ми потребуємо уваги або змін. Якщо ми їх ігноруємо, вони накопичуються і можуть призвести до серйозних проблем – як емоційних, так і фізичних. Тому важливо не тікати від себе, а дозволити собі пережити ці моменти.

Проживання емоцій не означає, що ви слабкі. Це навпаки – ознака сили і сміливості зустрітися зі своїми почуттями лицем до лиця. Якби Соня дала собі час побути в своїй болі раніше, вона б уникнула виснаження і могла б швидше відновити внутрішній баланс.

Аліна Морозова

27 Sep, 19:55


Поділюсь з вами відео з закритого телеграм каналу.

Розповіла свою улюблену практику яка витягала мене з фінансової ями.

В закритому телеграм каналі, на тему грошей вже загружені ще пости, відео та подкаст ❤️
+ на наступному тижні буде розіграш безкоштовної консультації (безкоштовні консультації зі мною тепер тільки там)

Аліна Морозова

23 Sep, 08:26


15 питань, щоб покращити стосунки з партнером

Якби ти міг повернутися до будь-якого моменту в нашій історії, що б це було? Чому?

Що для тебе найцінніше в наших стосунках на цей момент?

Якби ти міг провести ідеальний день разом, як би він виглядав?

Якби ми мали одну чарівну здібність як пара, що б це було?

Що ти мрієш спробувати разом, але ще не наважився(лася) про це сказати?

Якби ти міг описати наші стосунки трьома словами, які б це були?

Що тебе найбільше надихає у наших взаєминах?

Якщо б ти міг змінити одну річ у наших стосунках, що б це було?

Якби наше майбутнє було фільмом, який жанр ти б обрав?

Яке спільне спогад ти хотів(ла) б прожити знову?

Що для тебе означає "я тебе кохаю" у нашій парі?

Якби ти міг запитати мене про будь-яку річ без страху, що б це було?

Що б ти хотів(ла) змінити у наших повсякденних звичках, щоб ми стали ще ближчими?

Яке моє дія/слово викликало у тебе радість останнім часом?

Як ти думаєш, яка наша найбільша сила як пари?

З якого питання почнеш сьогодні свою розмову?

Аліна Морозова

15 Sep, 16:56


#Підкаст на тему усвідомлення та проживання емоцій.

- В чому різниця
- Де реальне зцілення
- Як це робити

Аліна Морозова

07 Sep, 14:53


На безкоштовну консультацію під запис ще шукаємо підлітка

Аліна Морозова

05 Sep, 13:10


Для психологів які хчуть прийняти участь:
наразі я збираю команду з 4-5 психологів, яким буду перенаправляти своїх клієнтів
+ влаштовувати супервізійні групи (супервізором буду виступати не я, а запрошені спеціалісти з різних напрямків)
+ інтервізійні групи,
+ постійні додаткові лекції та навчання для підвищення кваліфікації та навиків не лише в психології

Я дуже відповідально ставлюсь до того кому буду віддавати клієнтів, тому буде 3 етапи перед співпрацею:
1. Анкета
2. Особисте спілкування зі мною.
3. Проведення безкоштовної консультації під запис
Якщо все окей, починаємо працювати

Заповнити анкету тут

Аліна Морозова

05 Sep, 12:42


Безкоштовна консультація!!

Хто пропустив новину в инсті:
Наразі запитів на терапію дуже багато, і я чесно кажучи не можу взяти всіх, а лист очікування забитий на 3 — 4 місяці вперед. Тому я вирішила набрати команду психологів, яким довіряю. Для того щоб їм довіряти мені потрібно їх перевірити, і в цьому ви можете мені допомогти.

😏Мені потрібно 5-10 людей для консультаціі з пссихологами під запис, що це таки:
- всі психологи попередньо пройшли співбесіду зі мною, тому цю консультацію будуть проводити люди які ВЖЕ підтвердили свої навички. (Всі з освітою та навчанням в методі КПТ, ТА, Гештальт та ін.)
- консультація буде проводитись в зумі під запис, цей запис буду бачити ЛИШЕ я, далі мене він звичайно нікуди не піде.
- будь-які ваші запити є актуальними.
- особисто для себе, для дитини, для підлітка, для пар. На всі ці запити є окремі психологи)

Хто хоче прийняти участь, допомогти мені і отримати безкоштовну консультацію у спеціаліста, напишіть + в коментарях
Напишіть будь ласка запит та кому потрібна консультація (мені, дитині, парі)⬇️

Аліна Морозова

25 Aug, 12:26


Уривок з міні книги яку зараз пишу, ваші коментарі та реакції для мене важливі ❤️

"Припустимо є родина, в якій чоловік відповідає за те щоб заробити гроші, а жінка відповідає за домашній побут. Так от в одному випадку в цій родині може бути взаємозалежність, всі щасливі, всім все подобається, все чудово. Ви про це домовились ніхто нікого не попрікає. А може бути так, що в родині де чоловік заробляє гроші, а жінка відповідає за домашній побут, жінка внутрішньо відчуває що має задовільняти всі потреба чоловіка, тому що від цього залежить настрій в родині. Тому що він головний і він вирішує хто скільки заслужив. І це мої зірочки — фінансовий абюз. І зазвичай ми звикли після слова “абюз” всю відповідальність покладати на абюзера, але чомусь жінка потрапила в такі стосунки, і чомусь вона їх продовжує, і чомусь вона намагається змінити себе або його щоб налагодити ці стосунки. І це вже не про нього, а про її созалежність. Тільки тиран прийде до нещасливої людини, яка прям “потребує” когось. Психологічно стійкий, щасливий чоловік не буде зустрічатись з нещасливою жінкою. А ось тиранам дуже потрібна жертва, тому що завдяки їй вони зможуть реалізувати свої травми. Чому я перейшла на слово жертва? Тому що коли інтенсивність созалежної поведінки стає високою, людина частіше за все впадає в жертву."

Аліна Морозова

23 Aug, 15:15


На наступному тижні в НОВОМУ ТГ завершуємо тему типів привязаності і розпочинаємо тему тривожності, звичайно пройдемо її з усіх боків 🔥🫶🏼

Буду з вами як завжди відвертою: я хочу давати більше корисного, записувати відео, давати лафхаки, АЛЕ коли я це роблю просто так, я дуже швидко ловлю вигорання. І це нормально, бо баланс брати=давати порушено.
Щоб в мене була мотивація, а у вас нереальний ТГ канал, який корисніший за більшість курсів на ринку, я зробила його за підписку.

🔍 Що вас чекає на цьому каналі?

📅 Розклад постів: Новий контент буде виходити 5 разів на тиждень, щоб ви завжди мали щось нове для себе.

🎁 Розіграш безкоштовних консультацій: Кожного місяця я буду проводити розіграш безкоштовних консультацій серед учасників каналу. Це чудова можливість отримати індивідуальну допомогу та підтримку.

🎥 Відео уроки: Різноманітні теми, які охоплюють всі аспекти психології. Все як ви любите - без води простими словами.

🎙️ Подкасти: Обговорення та інтерв'ю з експертами у сфері психології та суміжних областях.

📚 Гайди та виписки з книг: Глибокі аналізи та корисні поради з найкращих книг по психології. Виписки допоможуть вам швидко засвоїти основні ідеї та принципи.


Для мене це масштабний проект, який я планую зробити просто 🔥

І так, ціна підписки менше ніж підписка багатьох додатків на вашому телефоні 😏
Тож приєднуйтесь, і кайфуйте від структури, знань, практик, розборів❤️🫶🏼

Доєднатися до каналу

Аліна Морозова

21 Aug, 07:53


Техніки роботи з тривожними думками в моменті:

1. Техніка "5 питань": Запитуйте себе п'ять питань про свої тривожні думки, такі як "Чи це дійсно правда?", "Чи є інші можливі варіанти?", "Які докази є на підтримку цієї думки?", "Як би я віднісся до цього, якщо б не був тривожний?".

2. Техніка "Докази проти": Складіть список доказів, які суперечать вашим тривожним думкам. Це можуть бути ваши попередні досягнення, успіхи, позитивні звітування від інших.

3. Техніка "Рефреймінг": Переформулюйте тривожні думки у більш об'єктивні, більш позитивні формулювання. Наприклад, замість "Все піде неправильно" скажіть собі "Я можу зробити свій кращий спробу".

4. Техніка "Відкладення думок": Запишіть свої тривожні думки на папері, відкладіть його на певний час (наприклад, через годину) і потім знову прочитайте. Це допоможе переоцінити їх важливість.

5. Техніка "Правда чи просто думка": Визначте, чи є ваша тривожна думка фактом чи просто вашою думкою. Часто тривожні думки ґрунтуються на негативних переконаннях.

6. Техніка "Запис тривожних думок": Ведіть щоденник, в якому записуйте свої тривожні думки, а потім намагайтеся аналізувати їх об'єктивно та знаходити позитивні погляди.

7. Техніка "Реалістичні наслідки": Запитайте себе, які справжні наслідки можуть настати через ваші тривожні думки. Часто вони виявляються менш драматичними, ніж на перший погляд.

8. Техніка "Мінімізація інтерпретації": Спробуйте зосередитися на фактах, а не на інтерпретації подій. Наприклад, "Я не отримав відповідь на повідомлення" замість "Мене ігнорують".

9. Техніка "Десять секунд": Замість того, щоб відразу реагувати на тривожну думку, дайте собі 10 секунд на погодження з нею або занурення в інші думки.

10. Техніка "Афірмації": Створюйте позитивні і завзяті фрази, які можна відтворювати у розповідях собі.


‼️ Важливо, що вам можуть підходити не всі техніки, спробуйте, поекспериментуйте, знайдіть ту яка підходить саме вам.

Аліна Морозова

12 Aug, 18:36


Привіт, звільнилось 2 віконця на разову консультацію:

ЗАВТРА 13.08

на 12.00
на 15.00
Час за Києвом

(Не терапія)

Хто хоче встигнути пишіть в особисті @alinapsycholog або ставте + в коментарі

❗️❗️Я працюю лише з ФОП, я НЕ надсилаю просто картку як рахунок та спілкуюсь лише з офіційного телеграму @alinapsycholog

Аліна Морозова

08 Aug, 12:56


Це вже 2 спроба шахраїв отримати кошти через мої послуги чи продукти.

Я в ахуї🤬

❗️❗️❗️
1. Я працюю лише з ФОП. Ніяких «перевідь на карту» в мене немає!

2. Якщо бачите щось підозріле напишіть мені в інсту, або на цей ТГ @alinapsycholog

3. Обовʼязково заскріньте якщо бачите щось підозріле 🙏🏼

Аліна Морозова

01 Aug, 23:47


Рубрика: читання на ніч😴

Аліна Морозова

25 Jul, 17:55


Попросили на прикладі⬆️

Давайте так: візьму 1 людину безкоштовно з запитом про психосоматику, та з ❗️дозволом зняти консультацію (без обличчя, лише голос та розмову) щоб викласти і показати приклад.

Хто готовий пишіть + в дірект, виберу рандомно.