Doc_endocrinologist

@doc_endocrinolog


БІОХАКІНГ💉💊

Doc_endocrinologist

21 Oct, 15:47


ЕПІЗОД З СЬОГОДНІШНЬОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ...

Я просто не міг це не виставити, і ні, не тому, що хочу кинути гімна на вентилятор, а тому, щоб інші не повторювали досвід ось цього молодого чоловіка, якому ледь не угробили здоров'я "світила" НОВІТНЬОЇ ПРЕВЕНТИВНОЙ МЕДИЦИНИ!🤦🏻‍♂️

ПОСЛУХАЙТЕ АУДІО ДО КІНЦЯ☝🏻

П.С: А потім Ви ще мене питаєте, чого я такий злий? 💁🏻‍♂️

Doc_endocrinologist

20 Oct, 08:23


Кава часто асоціюється як напій, що підвищує тривожність. Ґрунт під цим твердженням є: підвищення тиску, дія на рецептори аденозину, дофаміну та й загалом, будь-який психостим підвищує тривогу.

Дослідження про взаємозв'язок споживання кави з тривожністю та депресією. Вибірка 146566 учасників. На цьому моменті фани "доказовості" трохи заспокоїлися, як і фани "змови виробників кави".

Уся ця вибірка сформована з анкет, що заповнюються в UK Biobank з 2006 до 2010 року. Дослідники порівняли як взагалі перетинається кава та тривожність із депресією. Важко уявити, щоб були якісь приховані оплати від лобістів кави протягом 4-х років для 140+к чоловік в Англії. У 2016 році вже оцінили, що там і як із настроєм у людей, які заповнювали анкети 6-10 років тому

Підсумок: «Ми виявили J-подібні зв'язки між споживанням кави та депресією, тривожністю, при цьому найнижчий ризик психічних розладів спостерігався при вживанні близько 2-3 чашок на день. Результати були схожими для учасників, які випивали 2-3 чашки меленої кави, кави з молоком або несолодкої кави.»

2-3 чашки кави – близько 150-250 мг кофеїну. Якщо ти п'єш 5 чашок, то не матюкайся на тривожність від 400 мг кофеїну. Або як Ендрю Хуберман говорив, що відчув себе круто, відмовившись від кави, випиваючи до цього по 16 чашок на день. Звісно, ​​організм буде щасливим. Але проблема мабуть не сама кава, а в кількості.
Тому 1-2-3 чашки кави – користь, більше не треба. Якщо все-таки зростає тривожність, то додати л-теанін з магнієм.

П.С: Євген Богданович кожного дня грішить кофеїном, тому навіть для себе це дослідження виявив досить таки цікавим випивши перед тим допіо і це ще навіть не обід, хулі 😎

Doc_endocrinologist

16 Oct, 19:22


Мене можуть побити, але я вважаю, що ставити довгі препарати дробно-повна хуйня. :))
Справа в тому, що сам ефір передбачає повільне вивільнення у кров.
Єдине виняток-великі обсяги ін'єкцій.
По 6 кубів того ж енантату фігачити - ой ТЯЖКО.
Елементарна логіка Дробне введення довгого преапарату нібито забезпечує рівномірний розподіл концетрації речовини протягом усього курсу.
Запитання: тоді чому ставимо двічі на тиждень, а не щодня?
Відповідь: тому що для частого введення є короткі препарати. А якщо період напіввиведення-14-18 днів, то нахріна вигадувати ці шизофренічні схеми?
Це в тій же категорії, що оралка день їмо-день не їмо. "Інтермітуюча схема", яка використовувалася (і використовується) у 50-х лікарями для лікування кортикостероїдами з метою запобігання атрофії надниркових залоз.
У результаті довбоєби по 110 кг лізуть туди ж із метандростенолоном по 50 мг в день. :)) Сумний трамбон 🎻

Doc_endocrinologist

15 Oct, 16:45


Про Терапію антиестрогенами, Секс зв'язуючий глобулін і тестостерон.

Мене чесно кажучи зає*бав вічний спір про те, що антиестрогени шкідливі, тому що від них зростає Секс зв'язуючий глобулін і краще піднімати тестостерон за допомогою ХГЛ...

Так, Кломід, підвищує СЗГ відсотків на 30% десь. Що з цього випливає?

Чи є пряма залежність величини вільного тестостерону в крові від СЗГ?
Відповім-ні, і такі дані не існують.

І так само додам, що загальне підвищення значення тестостерону з лишком компенсує підвищені значення СЗГ у ході застосування АЕ.

Коротше, дискусія про те, що вже 20 років, як ніде не обговорюється. Інформація про використання АЕ для ПКТ, для лікування гіпогонадизму, є у дуже великих кількостях. Зараз скоріше дискутують на тему побочок при довготривалому їх використанні та найефективніших протоколах прийому.

Додам, що антиестрогени вже дуже давно використовуються ендокринологами в США (заздалегідь скажу, що я знаю, що там одні дебіли, тому вони Олімпію і виграють, і люди там живуть років на 10-15 в середньому довше, ніж ми) як дуже непогана альтернатива гормонозамінної терапії.

І взагалі, не хоче хтось їсти тореміфен з кломідом - нехай ходить з яйцями, як родзинки, по півроку, або з надутими від ХГЛ, але при цьому з тестостероном близько нуля, я тільки за.

Кожному своє, як то кажуть. :)

Doc_endocrinologist

14 Oct, 09:20


Магній вкрай ефективний у боротьбі з нейродегенеративними захворюваннями:

- Паркінсон - регулюючи шлях mTOR, зменшує утворення синуклеїну та захищає дофамінергічні нейрони.

- Альцгеймер - інгібує фермент GSK-3β, знижує загибель нейрональних клітин, покращує когнітивні функції та синаптичну пластичність.

- Епілепсія - є потужним модулятором судомної активності шляхом інгібування притоку кальцію через NMDA-рецептор.

Магній вкрай корисний при серцево-судинних розладах:

- ІХС та Атеросклероз – ефективний у покращенні ліпідного профілю та ендотеліальної дисфункції, знижує вироблення АФК, зменшує окисне пошкодження та запобігає утворенню тромбів за рахунок інгібування агрегації тромбоцитів.

- інфаркті міокарда – антиішемічна дія за рахунок збереження енергозалежного клітинного процесу, зниження частоти серцевих скорочень та скоротливості, зниження потреби в кисні.

- аритмії - дефіцит є одним з факторів ризику шлуночкової та надшлуночкової аритмії, введення магнію регулює електрофізіологію серця шляхом нормалізації атріовентрикулярної вузлової провідності.

- Гіпертонії - відіграють ключову роль у підтримці АТ завдяки своїм судинорозширювальним властивостям, ефективно протидіють підвищенню АТ, пов'язаному з різними станами.

- Серцева недостатність - ефективно покращує виживання, клінічні симптоми та якість життя пацієнтів з тяжкою застійною серцевою недостатністю.

- Кальцифікація судин - діє шляхом інгібування RUNX2, кістковий морфогенетичний білок 2 та підвищений рівень активності лужної фосфатази.

Як ти вже швидше за все знаєш, відстежити магній в організмі дуже важко, бо дуже мала його частина знаходиться в сироватці, а велика в кістках, м'язах, м'яких тканинах, тим самим навіть якщо в крові у тебе норма, не факт, що організм не виснажений по магнію, отже:

потрібно ЗАВЖДИ, ВСІМ, ПОСТІЙНО 🤝

Лінки ⬇️

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6678825/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4182554/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/30273823/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2564392/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4586582/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/10740162/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/8694009/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5573024/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5852744/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8108907/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6045762/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/17479208/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/18281113/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5794996/

Doc_endocrinologist

14 Oct, 09:20


МАГНІЙ #2:0

Doc_endocrinologist

11 Oct, 12:55


Таки впевнений, що для багатьох буде інсайдерський інформасйон, тому накикидайте лукасів, щоб Євген Богданович потішився ☝🏻😎

Doc_endocrinologist

08 Oct, 10:27


ЯК ПРАВИЛЬНО ПІДБЕРАТИ ДОЗВВАННЯ МІНЕРАЛІВ💊 (МАГНІЙ)

Doc_endocrinologist

07 Oct, 15:34


Дуже цікава таблиця, яка пригодиться всім вам при здачі аналів.

RSV - це аналітична варіабельність показників. А тепер простими словами: Похибка, вмежах якої значення показника не вважається патологічним.

П.С: І хоч я знаю, що мало хто з вас її буде дивитися, а тим більше - вивчати, але хто париться що у нього АЛТ був 30, а став 37 і в паніці біжить в аптеку за гепатопротекторами, я таки буду показувати пальцем, що цього робити не треба 🫡

Doc_endocrinologist

07 Oct, 10:17


АСКОРБАТ - С

Ідеальний союз кальцію та аскорбінової кислоти!
"буферизований вітамін С"

Як ти вже напевно знаєш, людський організм не вміє синтезувати Вітамін С і дефіцит нам обіцяє не дуже прикольні перспективи:
- слабкий імунітет, хронічна втома, блідість шкіри, випадання волосся, ламкість нігтів, розлади травлення, депресія і навіть млявість бобіка⤵️

Крім його основного завдання, усувати шкоду активних форм кисню (ці страні радикали, пероксиди), описати всі корисні властивості, не вистачить багатогодинної лекції: від відновлення убихинона і поліпшення всмоктування заліза, до утворення нейромедіаторів і катехоламінів

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2649700/

Але все таки коротко пробіжу по основних моментах:

- Маємо вигоду з точки зору контролю цукру та чутливості до інсуліну, мастхев для любителів нутелли та людей з хуйовим порушеним вуглеводним обміном

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26774673/
https://www.researchgate.net/publication/331254891_Ef

- Збільшує синтез колагену. Крім того, що суглобчики твої будуть меншими "бобо", так ти ще й виглядатимеш краще, бо вітамін С реально скорочує кількість зморшок (інфа для мадемуазелей) Євген Богданович розуміє, що мужчині досить виглядати трохи красивіше «🙉»)

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6049637/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5579659/

- Захищає яєчка від окислювального стресу, покращує фертильність, рухливість та якість сперматозоїдів
А також збільшує частоту статевих актів та настрій (Так ефект, найбільш помітний, коли ти не живеш зі своїм партнером, дивно, але факт залишається фактом)

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/12208645/

- Оберігає наші судини, підтримує судинний ендотелій, має антиагрегантні властивості, коригуючи кровообіг, відіграє роль у запобіганні інфарктів, інсультів:

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23581713/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25185110/

Як ти можеш зрозуміти, це не всі аспекти позитивного впливу на організм, бо їх більше ніж Гугол, а це не багато не мало, число зі 100 нулями (можеш не гуглити, я вде це вже зробив 🤣)...

Можливо, ти навіть чув байки, що «С» сприяє утворенню каменів у нирках? - брехня, піздьош і провокація🤫...
Цим людям краще дивитися за вмістом цитратів, магнію, вітамінів групи B, та й загалом, хоч іноді у свою тарілку, яка не повинна складатися з одних лише бабусиних пиріжків та снікерсів

http://orthomolecular.org/resources/omns/v09n05.shtml

Вітамін С - абсолютно важлива/потрібна всім/кожному добавка в сучасних реаліях і безперечно веде до якості життя, сперечатися про це не буде навіть індивід з iq горобця

Чому все ж таки Аскорбат, а не аскорбінка?:

1. Біодоступність у пероральному прийомі вище в 1,5 раза;

2. Має пролонговану (уповільнену) дію, що дає нам бонус прийому 1-2 рази на день;

3. Не впливає на кислотність шлунка, аскорбат і був розроблений для пом'якшення подразнення шлунка, спричиненого кислотністю аскорбінової кислоти ☝🏻

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5746510/

П.С: Хотів коротко, вийшло як завжди ) Лукасів накидайте Євгену Богдановичу за старання 😎

Doc_endocrinologist

07 Oct, 10:17


ЛІКБЕЗ ПО ВІТАМІНУ С‼️

Doc_endocrinologist

04 Oct, 18:16


MSM він же DMSO2, він же Диметилсульфон ака МетилсульфонилМЕТАН не той, що треба під язик ставити

Протизапальний засіб:
інгібує транскрипційну активність ядерного фактора, підсилювача каппа-легкого ланцюга активованих В-клітин, що призводить до зниження рівня мРНК інтерлейкіну (IL)-1, IL-6 та фактора некрозу пухлини-α

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25461402/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/27447722/

Антиоксидантна дія:
пригнічує мітохондріальну вироблення супероксиду, перекису водню та хлорнуватистої кислоти. Також здатний відновлювати співвідношення відновленого глутатіону (GSH)/окисленого глутатіону (GSSG) до нормального рівня

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/3598341/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25893035/

Імунна модуляція:
модулює імунну відповідь за допомогою перехресних перешкод між окислювальним стресом і запаленням, виявляє імуномодулюючі ефекти, пов'язані з клітинним циклом і загибеллю клітин. МSM може індукувати апоптоз у ракових клітинах шлунково-кишкового тракту, ракових клітинах печінки та ракових клітинах товстої кишки.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/21626237/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24575169/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/27428957/

Як Ви можете розуміти все це вкрай корисно

Про артрити, збереження хряща, поліпшення властивостей шкіри, зниження алергії та хворобливості м'язів, обговоримо наступного разу (спойлер: MSM реально з цим допомагає)

І ВІН ВЖЕ Є У НАС В НАЯВНОСТІ ☝🏻

Doc_endocrinologist

04 Oct, 18:16


АНОНС НОВОЇ ПРОДУКЦІЇ НАШОЇ КОМПАНІЇ 👌

Doc_endocrinologist

04 Oct, 11:02


Декілька днів тому в Lancet опублікували порівняння псилоцибіну («чарівні" гриби) та есциталопраму (один із топових сучасних антидепресантів) проти депресії.

Група Грибов: Пацієнти отримали дві дози по 25 мг псилоцибіну перорально в перший день та через 3 тижні. В обидва дні була психотерапія.
Група Есциталопраму отримала 1 мг псилоцибіну (хз навіщо), потім по 10 мг есциталопраму 3 тижні щодня, та 20 мг ще 3 тижні + психотерапія.

До 6 місяців мінімум, обидві речовини виводять людину з мінусу. Є ефект фону. Тобто терапія була 6 тижнів, а результат тривав до 6 місяців (потім зміни не відстежували).

Однак, коли вчені порівняли не просто чи хочеш ти випилятися чи ні (тут результати схожі були), а й чи хочеш ти розвиватися, працювати, подорожувати та інший "успіх", то гриби спрацювали сильніше.

На малюнку А - порушення в роботі та соціального життя. В - сенс чи свідомість життя.

П.С: Безперечно, я тут не займаюся популяризацією психоделічних субстанцій, а тільки дав вам харч для роздумів )

Doc_endocrinologist

01 Oct, 19:15


Давненько хотів розглянути ту саму гучну новину про «взаємозв'язок» вітаміну С і онкологію, але все не доходили руки. Коротше, зараз буде цікаво.

Ось посилання на те дослідження, яке всі обговорюють

В оригінальному абстракті взагалі немає жодного слова про те, про що рясніли гучні заголовки, проте папір все одно вельми цікавий. Розглядається там такий процес, як ангіогенез - ріст нових судин. Річ непогана, коли йдеться про ті ж м'язи, але вкрай не бажана, коли справа стосується пухлин (їх стає набагато складніше видаляти і до хімії такі сволоти більш стійкі).

Так, антиоксиданти (включаючи вітамін С) дійсно вирощують виживання всіх клітин і ангіогенез у певних сценаріях вони теж можуть стимулювати. Але чи це означає, що аскорбінова кислота викликає рак? Ні, це не означає. Все навіть скоріше дещо навпаки.

Швидше за все, існує зворотна кореляція між споживанням вітаміну С та частотою інцидентів онкологій. Причому у випадку з великою кількістю різних раків 50-100 міліграмові інкременти вгору зменшують ризики цих інкрементів.

**І це мені чесно кажучи не хочеться ще сильно вдаватися до теми дигідроаскорбінової кислоти, ака окисленої форми тієї ж аскорбінки, яка міститься в м'ясі і може бути відновлена ​​в аскорбінову за допомогою глутатіону. Іншими словами, у людини яка споживає реально збалансовану дієту, в якій є і швидкі і повільні вуглеводи, а також достатня кількість м'яса, дізнатися про реальне споживання вітаміну С досить складно. Але це окрема тема розмови.

І якщо вже далі говорити про різноманітність метаболічних сценаріїв (яких безліч), то існують навіть такі, при яких під час лікування онкологічних захворювань людям капають досить великі дози вітаміну С. І це навіть дає позитивні ефекти.

Я б напевно поспекулював про те, що це може бути ефективно через те, що разове велике введення будь-кого антиоксиданту може навпаки давати прооксидантні ефекти і саме тому подібні поневіряння прописують людям при хіміотерапії, проте це навіть не так важливо. Важливо, щоб ви зрозуміли, що є безліч різних ситуацій, при яких різні дози вітамінів можуть давати різні ефекти. І це треба завжди пам'ятати, коли ви читаєте черговий гучний заголовок.

**Звичайно, я ні за що не агітую і не закликаю займатися самолікуванням. Вся інформація як завжди надана з ціллю ознайомлювалення

П.С: у цьому пості за фактом є 3 теми, які можна було б розписати докладно, але як я вже й сказав, мені таки просто хотілося показати вам, наскільки певні тези в мережі вириваються з контексту людьми, яким по часнику потрібно стояти на касі кав'ярні, а не коментувати наукову літру. Хоча з цією роботою вони б теж погано впоралися. Амінь 🙌🏻

Doc_endocrinologist

01 Oct, 16:35


ПРО МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ, МЕДИКАМЕНТИ, БАДИ, ВЛАСНИЙ БРЕНД, БІЗНЕС І ВСЯКЕ ТАКЕ...

Насш інтернет маркет ⬇️⬇️⬇️

https://t.me/myceliumevolution

Doc_endocrinologist

30 Sep, 16:27


Скільки років забере ожиріння🤔

Наочна табличка, на скільки ти помреш раніше, якщо в тебе надмірна вага, ожиріння чи серйозне ожиріння. Публікація з Австралії.

Якщо ти чоловік, тільки надмірна вага і виліз із норми ти років у 25, то за тієї ж тенденції (завжди +- та сама вага), мінус 4,2 роки.

Якщо жінка у 35 років раптом забила на всі ці фітнеси та стала бодіпозитивщицею з ожирінням, то мінус 5,4 років.

Найсумніші ситуації у хлопців у 20 років із важким ожирінням, там мінус 10,5 років.

Особисто мене у всій цій історії напружує не так тривалість життя, як якість. Ти і живеш не дуже, та ще й помреш раніше.

ІМТ = ВАГА в кг / (РІСТ*РІСТ) в метрах

До 25 - норма,
25-30 - Надмірна вага,
30-35 - Ожиріння,
35 + - Серйозне ожиріння.

П.С: При помітній м'язовій масі ІМТ може бути трохи вищим (ні, твоя біцуха 36 см не рахується).
Якщо хочеш жити довше і щасливіше – контролюй вагу)