Трохи незаперечної правди: жоден фрілансер не має стільки вільного часу, щоб доводити комунікацію із кожним клієнтом до ідеалу
Це і не потрібно. Бо наше життя - це потік, у якому ефективніше фокусуватися на 20% та отримувати 80%, ніж навпаки.
Але навіть у цих 20% є важливі складові, ігнорування яких призводить до втрати потенційного заробітку
"Термінова робота? Не біда, я не спатиму зайві 3 ночі. Хочеш знижку? Будь ласка, я і так збирався зробити дешевше для тебе."
Через високу конкуренцію може здатися, що погодитись на умови клієнта - найкраще рішення. Але це неминуче призведе до неповаги та знецінення вас, як експерта.
Комунікація із лідами без стратегії - приблизно те саме, що й щодня виходити із квартири з надією зустріти на порозі учасника Upwork Club: у теорії реально, а от на практиці - чистий рандом.
Тому успішна комунікація починається перш за все із аналізу та формування стратегії на основі отриманої інформації.
Будьмо реалістами - відповідати на запитання не дорівнює продавати. І різниця між звичайною відповіддю і закриттям заперечення передусім полягає у сенсах, які ви закладаєте.
Додаткові запитання у комунікації мають своє завдання - допомогти побудувати емоційний зв’язок із клієнтом та зафіксувати всі домовленості перед підписанням контракту. Немає активності з вашого боку = ви не зацікавлені у проєкті = на вас не можна покластись, як на спеціаліста.
Проблеми, із якими клієнти приходять на Upwork, зазвичай є багатопрофільними. І щоб стати тим, хто закриє їх повністю, важливо виявляти потреби клієнта та пропонувати для них комплексні рішення.
[У наступних постах вже готуємо для вас key points, як підвищити конверсію!]
А поки - з вас 30 “♥️”, щоб пришвидшити публікацію