росіяни розгромили доставників піцци, поліцейських, пожарників та вчителів
15 листопада росіяни у Краснодарі розгромили команду Брунея з рахунком 11:0.
Президент Федерації футболу Брунея Фейсал Юсофф розповів про витрати Російського футбольного союзу на організацію товариського матчу між збірними двох країн.
«Всі витрати на дорогу сюди взяв РФС. Це дуже велика сума, але точної цифри не назву. Понад 100 тисяч доларів. Лише квитки на делегацію в 40 осіб коштують стільки. А ще є розміщення у готелі, харчування, переїзди. Крім того, наша федерація заробила певну суму за проведення матчу зі збірною Росії», — радісно заявив Юсофф.
Раділи і його підопічні, котрі після розгрому помчали запалювати до краснодарського нічного клубу.
Причому, за даними джерела, спочатку брунейці намагалися зайти до місцевого стриптиз-бару, але виникли складнощі: їхні карти в Росії не працюють, а домовитися з охороною та пройти за долари не вдалося.
Але заїжджі футболісти знайшли вихід: вирушили до звичайного бару, а потім перемістилися до нічного клубу — танцювали, пили пиво та шоти, курили кальян і відпалили під пісню МакSим «Знаешь ли ты».
У приватних розмовах брунейці розповіли, що працюють удома поліцейськими, пожежниками, вчителями та доставниками піци.
Тим часом, згідно з домовленістю, гості у понеділок, 18 листопада, зіграють ще один матч — із футбольним клубом «Краснодар», який лідирує у чемпіонаті Росії. Такі ось шестиденні збори на кубанській землі за рахунок сторони, що приймає. Воістину, Росія – щедра душа!
І на завершення, слова коментатора та телеведучого Дмітрія Губєрнієва з приводу історичної перемоги над Брунеєм:
«Когда я в 1985 году ездил к бабушке в Орехово-Зуево, местная команда „Знамя Труда“ играла со сборной Гвинеи-Бисау. Они выиграли со счетом 6:0, команда второй лиги чемпионата СССР. Нужно сказать спасибо Брунею за то, что приехали. К рекорду нужно относиться спокойно — это никакое не достижение. Гордиться такими рекордами — себя не уважать. Думаю, этот Бруней обыграла бы любая команда не только РПЛ, но и второй, и даже третьей лиги.
Спасибо, что сыграли, спасибо, что институт сборных живет. Люди скучают по зрелищам, мировые звезды к нам не приезжают. С точки зрения вовлеченности спортсменов всех стран у нас сейчас голод. Здорово, что такие матчи играют не в Москве и Санкт-Петербурге, а в Краснодаре. Самолеты туда уже три года не летают, а сборная приехала и сыграла».