🇺🇦 Національна, єдина визнана Міністерством молоді та спорту України та ICU федерація черліденгу.

All-Ukrainian cheerleading federation відкрили інтернет магазин CHEERUA_SHOP💥🙊 і ми презентуємо вам ось такий надзвичайно стильний бавовняний шопер 🔥 з новим логотипом!
В двох кольорах - синій та чорний 💙🖤

Для замовлення - пишіть в офіційний інстаграм магазину 👇🏻

#cheerua #cheer_ua #cheerua_shop #шопериукраїна

14 Oct, 17:14

💥 У львівській «Боско Арена», відбувся відкритий всеукраїнській турнір Start Cup, що був організований клубом Nancy Dolls (засновниця та головна тренерка Анастасія Косенко).

Турнір стане традиційним і буде своєрідним прологом до кожного змагального сезону.

Виконком Федерації щиро дякує Анастасії Косенко за блискучу організацію змагань, в яких взяли участь понад 500 спортсменів з 10 провідних клубів країни з Львівської області, Івано-Франківської області, Тернопільської області, Дніпропетровської області, Рівненської області та міста Києва.

Турнір став генеральною репетицією для черлідерів Всеукраїнської федерації черліденгу перед XX ювілейним Кубком України 🇺🇦

#cheerua #cheer_ua #chrerleading #черліденгукраїна #вфч #черлідингукраїна #черлідери

13 Oct, 11:03

🔥У китайському Гон Конзі фінішували змагання Всесвітньої серії 2024, за результатами якої визначилася ще одна країна - учасник Всесвітніх ігор в Ченду.

За результатами змагань перемогу і ліцензію в Ченду виборов дует зі Сполучених Штатів Америки, який переміг спортсменок з Австралії та Мексики, які вибороли срібні та бронзові нагороди.

На четвертому місті представники Еквадору. Місця у фіналі з пʼятого по сьоме посіли дуети з Європи - Норвегія, Хорватія та Словенія.

Представниці Греції, Фінляндії та Гон Конгу до фіналу змагань не потрапили.

Нагадаємо, що український дует Анастасія Малошенко та Єлизавета Тимофєєва першими в світі кваліфікувалися на Всесвітні ігри в Ченду, виборовши золоті медалі в змаганнях фрістайл дуетів на XII чемпіонаті Європи в Осло.

#cheerua #cheer_ua #cheerleading #черліденгукраїна #всесвітніігри #черліденг

09 Oct, 15:46

Чемпіонки Європи 2024 року в змаганнях фрістайл дуетів, володарки ліцензії на Всесвітні ігри 2025 в Ченду Анастасія-Анна Малошенко та Єлизавета Тимофєєва продовжують у Львові підготовку до Кубку Світу в Сеулі.

Вболіваймо за Україну!🇺🇦

#cheerua #cheer_ua #cheerleading #черліденгукраїна

06 Oct, 12:17

Хто ще не підписаний на наш TikTok? 🥹

30 Sep, 15:35

Збірна США сенсаційно програла команді Мексики чемпіонат з черліденгу Північної, Центральної, Південної Америки та країн Карибського басейну (PAN AMERICAN) в змаганнях фрістайл дуетів, що проходив в канадській Оттаві 27-29 вересня 2024 року.

А, отже, збірна Мексики стала третьою країною, що отримала пряму ліцензію в змаганнях з черліденгу на Всесвітні ігри 2025 року і буде боротися за нагороди в Ченду.

Імʼя четвертої збірної, що стане суперником України на Всесвітніх іграх в КНР, ми дізнаємося вже через два тижні, коли в Гонконгу фінішують змагання Всесвітньої серії Ігор в Ченду.

20 Sep, 15:32

❗️Європейський черліденговий союз (ECU) вніс кардинальні зміни в проведення чемпіонатів континенту❗️

Починаючи з 2026 року чемпіонати Європи будуть відбуватися щорічно в двох країнах: окремо будуть змагатися команди і окремо дуети.

Кожна федерація - член ECU - зможе кваліфікувати на головний європейський форум одразу по 2 дуети, що будуть змагатися у номінаціях фрістайл та хіп-хоп у трьох вікових категоріях - дорослі, юніори та юнаки.

Дуети будуть змагатися на чемпіонатах Європи 2 дні - півфінали та фінали.

Суттєво зросла і фінансова складова за участь у змаганнях дуетів. Як інформує ECU, за участь в чемпіонаті Європи замість 100 євро, що сплачують учасники зараз, до скарбниці Європейського черліденгового союзу доведеться вносити по 280 євро.

Нагадаємо, що на останніх чемпіонатах Європи в Афінах, Вероні та Осло українські дуети виграли 9 золотих нагород з 12 можливих. Також на рахунку збірної України ще по одній срібній та бронзовій нагороді!

Слава Героям українського спорту!🇺🇦

#cheerua #cheer_ua #cheerleading #черліденгукраїна #вфч

19 Sep, 16:38

ГАННА АНДРІЄНКО: «Я ПРАЦЮЮ НА ПЕРЕМОГУ»

На питання прес-служби Федерації відповідає заслужений тренер України Ганна Андрієнко. За тренерську кар'єру вона виховала 2 заслужених майстрів спорту, 19 «міжнародників» і 73 майстри спорту. П'ять разів приводила збірну до перемог на чемпіонатах світу. 2014 рік став етапним в її житті - Міжнародний черліденговий союз назвав її кращим тренером світу.

- Ганна, у Вас ніколи не було бажання вигукнути: «Зупинися, мить, ти чудова»?

- Ніколи. Хоча багато з того, про що мріяла, відбулося. На моєму тренерському рахунку 5 золотих медалей чемпіонатів світу і 9 перемог на чемпіонатах Європи. Після таких тріумфів хочеться іноді узяти зайвий вихідний. Але я розумію, що самовідлиття у бронзі - шлях в нікуди бо дорогу осилить той, хто йде вперед. Це як темп, що задають в музиці: швидко, ще швидше, ще…

-Яке місце займає в тренерській професії поняття "доброта"?

- Цей термін не для нашої професії. Великий спорт - світ жорстокий, без дещиці милосердя. Спортсмена переслідують травми, ламають суддівські рішення. Тому, тренер не має права на доброту. Його м'якотілість може дорого відгукнутися команді. Спортсменові важливіше бачити поряд з собою не доброго, а упевненого наставника, який вірить в нього. Я щодня продовжую вчитися жити життям команди, щоб складати мозаїку, яка допоможе створити колектив, здатний боротися за перемогу. У цьому сенсі кожен тренер Пракситель свого часу. Але наш матеріал не холодний мармур, а люди зі своїми характерами і внутрішніми цінностями.

- Чим відрізняються команди-лідери від добротних статистів?

- Глибиною! Команда має бути сильна не в лінію, а в глибину, тобто спортсмени, що стоять в третьому ряду ні в чому не повинні поступатися лідерам. Часом зробити це украй складно.

- Що Ви зазвичай говорите спортсменкам після нагородження?

- Поздоровляю, а потім прошу зняти медалі. «Ваша перемога стала історією, - кажу я. - І чим раніше ви звикнетеся з цією думкою, тим швидше відчуєте смак нових перемог». Зазвичай у цей момент крильця у наших новоспечених зірок ледве тільки починають пробиватися. Саме тому, багато хто з них перемагав потім ще багато разів на найпрестижніших турнірах.

18 Sep, 15:54

28 червня 2024 року український фрістайл дует у складі майстрів спорту міжнародного класу Анастасії-Анни Малошенко та Єлизавети Тимофєєвої (особисті тренери Наталя Блажко та Олена Козинець, постановник Крістіна Юхімчак) став чемпіоном Європи і виборов на чемпіонаті континенту в Осло першу в історії світового черліденгу ліцензію на Всесвітні ігри 2025 року.

Давайте пригадаємо «золоті» 🥇сторінки» українського черліденгу в цьому виді змагальної програми.

Першу золоту нагороду на чемпіонатах світу в змаганнях фрістайл дуетів було розіграно в 2010 році. І саме українки - майстер спорту міжнародного класу Ольга Коробенко та заслужений майстер спорту України Катерина Сивковська - назавжди вписали свої імʼя на скрижалі спортивної світової історії, ставши першими чемпіонками світу в цьому виді програми.

До речі, ця золота нагорода України була першою у скарбничці всього Європейського черліденгу.

Ще одне історичне «золото» українки - майстер спорту міжнародного класу Марія Хохлова та заслужений майстер спорту України Катерина Сивковська - виграли в цьому виді програми на першому чемпіонаті Європи в Празі в 2011 році.

Ці перемоги збірна країни здобула під керівництвом заслуженого тренера України Ганни Андрієнко, яка в 2014 році була визнана Міжнародним черліденговим союзом (ICU) кращим тренером світу.

Пишаємося!🇺🇦🔥

17 Sep, 16:38

💥Стала відома друга команда, що разом зі збірною України візьме участь у XII Всесвітніх іграх 2025 року, що пройдуть в місті Ченду (Китай).

Виборовши золоту медаль на чемпіонаті Азії, що 15 вересня фінішував на Балі (Індонезія), дует з Японії гарантував собі участь у головних мультиспортивних змаганнях чотириріччя і стане одним з конкурентів наших спортсменок в боротьбі за медалі Всесвітніх ігор.