-Maj : 5/6

22 Oct, 21:24

Dorzucamy kupon z vipa, gramy na nim +18.5 gemów w starciu Ishii z Sonmez w Tokio (tenis🎾) oraz +216.5 pkt w starciu po między Lakersami a Timberwolves (NBA🏀). Oby rano było zielono 🍀🍀🍀

22 Oct, 20:58

Tym razem bez sukcesu, Juve gra słaby mecz i nie zapewnia nam czwartego darmowego na plus.
My już szykujemy się na START NBA 🏀 Jeśli są tu fani tych rozgrywek, teraz jest najlepszy czas żeby do nas dołączyć 🫡 kontakt w wiadomościach prywatnych na @vipp_betts

22 Oct, 18:00

Darmowy kupon na 21:00 na Ligę Mistrzów ⚽️ Gramy dziś prosty zakład, czyli wygraną Juventusu w starciu ze Stuttgartem🫡 Powodzenia 🤞

22 Oct, 15:08

Oferta z wczoraj ponownie aktywna 🫡 Piszcie na @Vipp_betts , pierwsze 5 osób otrzyma promocyjny cennik 🤝 Dziś Liga Mistrzów oraz nocne NBA, będzie się działo 🚀🚀🚀

22 Oct, 08:37

Dzień Dobry Załoga 🤝
Wczoraj zaliczyliśmy kolejny darmowy do przodu, co bardzo cieszy Do tego dołożyliśmy kilka trafień z Grupy VIP, co dało nam mega fajny zarobek 💪
Jeśli chcecie dołączyć do naszej ekipy w MEGA CENACH, zachęcamy do kontaktu w wiadomościach prywatnych na @Vipp_betts 🫡

21 Oct, 16:39

5 PIERWSZYCH OSÓB KTÓRE DO NAS NAPISZE W CELU ZAKUPU GRUPY VIP OTRZYMA NASZĄ NAJLEPSZĄ OFERTĘ, Kto pierwszy ten lepszy‼️ Kontakt w wiadomościach prywatnych na @vipp_betts 🤝

21 Oct, 14:51

Potwierdzenie wygranego kuponu, gratulujemy tym, którzy nam zaufali kolejny raz 🤝

21 Oct, 14:35

LECIMYYYY🚀🚀🚀 Kolejna wygrana na darmowym kuponie staje się faktem 🤝
Kym pieknie walczy z wyżej notowanym rywalem i domyka nam kupon, tak można zaczynać dzień
Czekamy już tylko na rozliczenie kuponu 🫡

21 Oct, 10:51

Zaczynamy nowy tydzień z darmowym kuponem na tenis🤞 Gramy HANDICAP GEMOWY +4.5 w strony Kyma w meczu z Humbertem oraz set Cobolliego w meczu z Davidovichem Fokiną. Powodzenia 🍀

20 Oct, 20:58

Dziś musimy zadowolić się 7 wygranymi na grupie VIP i jednym trafionym darmowym, co i tak jest świetnym bilansem
Kupony na nockę już dostępne, chętnych zachęcamy do kontaktu na @vipp_betts i dziękujemy za dziś 🤝

20 Oct, 19:48

Littler we wspaniałym stylu domknął maxy, niestety w meczu Barcelony do przerwy jest 3-0 dla Blaugrany, więc musimy liczyć na mocne spowolnienie tempa w drugiej połowie 🙄 Nadzieja umiera ostatnia, trzymamy kciuki 🤞

20 Oct, 17:34

Lecimy po trzeci darmowy z rzędu na plus, gramy więcej maxów Littlera w meczu z MVG oraz -4.5 gola w meczu Barcelony z Sevillą. Powodzenia🤞

20 Oct, 16:14

DARMOWY WSZEDŁ, PORA NA ZAROBEK W GRUPIE VIP🤞
Sporo kuponów w grze, ale przed nami sesja wieczorna, w tym m.in. Dart i niesamowity Luke Littler, który imponuje formą w Czechach 💪
CHCESZ DOŁĄCZYĆ I ZARABIAĆ DZIŚ Z NAMI? Pisz wiadomość prywatną na @Vipp_betts i poznaj PROMOCYJNĄ OFERTĘ już teraz 🤝 ZAPRASZAMY🫡

20 Oct, 15:21

Druga z rzędu wygrana na darmowym, lecimyyy 🔥🔥🔥 Lyon pewnie ogrywa Le Havre i zamyka nasz darmowy typ Gratulujemy wygranym 🫡