📲Реклама / співпраця: @fytbol_admin

22 Oct, 18:15

🇺🇦👤Данило Ігнатенко в стартовому складі "Слована" на матч проти "Жирони" 🇪🇸

22 Oct, 17:50

🇺🇦🇺🇦Олександр Зінченко залишився в запасі на матч 3-го туру ЛЧ проти «Шахтаря» 🇺🇦

22 Oct, 17:10

🇺🇦🤍👤Андрій Лунін знову опинився на лаві запасних Реала...

22 Oct, 16:32

🇪🇸🇺🇦26-річний український півзахисник Жирони Віктор Циганков вже відновив тренувальний процес, але поки працює за індивідуальною програмою.

За прогнозами лікарів, Циганков зможе повернутися на поле не раніше 9 листопада. Тоді Жирона зіграє матч проти Хетафе. Гравець має бути готовим до матчів збірної України в Лізі націй проти Албанії та Грузії.

📊Циганков цього сезону провів вісім матчів за Жирону в усіх турнірах, у яких відзначився одним голом та результативною передачею.

21 Oct, 16:18

🔥🇪🇺Цього тижня повертається Ліга Чемпіонів🏆

📆Розклад матчів 3-го туру:

ФУТБОЛ УКРАЇНИ

20 Oct, 19:16

🇺🇦Назарій Русин втретє поспіль провів матч на лаві запасних.

🇬🇧 Сьогодні, у 10-му турі Чемпіоншипу його команда Сандерленд перемогла Галл Сіті —1:0.

🇺🇦Український нападник востаннє грав за Сандерленд 1-го жовтня. У матчі проти Дербі Каунті він вийшов на заміну на 85-й хвилині.

20 Oct, 17:43

🇺🇦😃 Артем Довбик у стартовому складі «Роми» на матч 8-го туру Серії А🇮🇹

21:45 |🇮🇹«Рома» 🆚 «Інтер» 🇮🇹

20 Oct, 15:55

🇺🇦🇬🇷🇺🇦 Роман Яремчук взяв участь у матчі 8-го туру Суперліги Греції проти Левадікоса (2:2). Український нападник Олімпіакоса вийшов на поле на 85-й хвилині матчу.

🏟За 11 хвилин Роман встиг лише двічі торкнутися м'яча: завдати удару по воротах та віддати неточний пас. Також програв 4 верхові єдиноборства.

📊Оцінка від Sofascore– 6.6.

20 Oct, 14:20

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🇺🇦Український вінгер Михайло Мудрик не потрапив до заявки «Челсі» на матч з «Ліверпулем»

🇺🇦😭

20 Oct, 14:17

🇺🇦🇺🇦 Transfermarkt оновив трансферну вартість українського півзахисника «Дженоа» Руслана Маліновського — €8млн євро ( - €3 млн)

🇺🇦🇺🇦Трансферна вартість Артема Довбика не змінилася — €35 млн євро.

20 Oct, 06:33

🔥🇺🇦⚽️Дебютний гол українського захисника Євгена Чеберка за «Коламбус Крю» у МЛС🇺🇸

«Коламбус Крю» переміг «Нью-Йорк Ред Буллс» у виїзному матчі регулярного чемпіонату МЛС – 3:2.

Окрім гола, на рахунку українця 7 захисних дій: 5 виносів та 2 перехвати, 1 раз був обіграний, 99 дотиків до м'яча, 74 точних передачі з 78 (95%), 2 виграних дуелі з 6, 7 втрат м'яча, 1 удар по воротах (0,11 xG), 1 удар повз ворота, 1 невдала спроба дриблінгу. Він отримав оцінку в 7,5 бала від статистичного порталу SofaScore.

Загалом цього сезону Чеберко провів 25 матчів.

20 Oct, 06:00

🏴🇺🇦«Челсі» хоче у зимове трансферне вікно придбати півзахисника «Шахтаря» та збірної України Георгія Судакова – повідомляє Daily Express

💰Сині готові заплатити за півзахисника 65 млн фунтів стерлінгів (близько 75 млн євро). Зазначається, що лондонський клуб виступає фаворитом у підписання Судакова, а переконати Георгія обрати саме Челсі має Михайло Мудрик.

💸Transfermarkt оцінює Георгія Судаков в 35 млн євро.

📊Поточного сезону Георгій Судаков провів 11 матчів за Шахтар, у яких відзначився 7-ма голами і 2-ма асистами.

19 Oct, 18:48

🇵🇹🇺🇦Анатолій Трубін не потрапив до стартового складу «Бенфіки» на матч 1/32 фіналу Кубка Португалії з «Певідем»🇵🇹

19 Oct, 17:35

🤍🇺🇦Андрій Лунін знову опинився на лаві запасних Реала...

🤍👤ТібоКуртуа відновився після травми та повернувся до рамки воріт мадридців на поєдинок десятого туру Ла Ліги проти «Сельти»🏆

19 Oct, 16:44

🇺🇦🏴🇺🇦Український захисник Віталій Миколенко відіграв повний матч за Евертон проти Іпсвіча (перемога 2:0). Українець тричі виніс м'яч та стільки ж разів його відібрав, виграв 4 з 5 дуелей та віддав 88% точних передач.

📊Оцінка від WhoScored – 7.4.
📊Оцінка від Sofascore– 7.6.

🇺🇦🇬🇧🇺🇦Український півзахисник Брентфорда Єгор Ярмолюк взяв участь у матчі 8-го туру АПЛ проти Манчестер Юнайтед. півзахисник вийшов на заміну на 75-й хвилині гри. Бджоли програли манкуніанцям — 2:1.