АО Кравець і партнери

@knpartners


Офіційний канал АО Кравець і Партнери.
https://knpartners.com.ua

Новини, огляди судової практики. Історичні події і цитати на кожен день.

Пропозиції @rkravets і долучайтесь до профспілки https://uifl.org

💬 @uifl_union, @lawyer_judge_ua
#адвокат #юрист

АО Кравець і партнери

23 Oct, 07:03


Загроза оточення Селідова та візит Пентагону до Києва: як змінилася мобілізація в Україні
https://knpartners.com.ua/zagroza-otochennja-selidova-ta-vizit-pentagonu-do-kiieva-jak-zminilasja-mobilizacija-v-ukraini/

АО Кравець і партнери

23 Oct, 06:23


23.10.2024 Ранкове зведення 973-ої доби неоголошеної війни росії проти України
https://www.youtube.com/watch?v=5wlLO6h7d7Q

АО Кравець і партнери

23 Oct, 05:04


2002 - у москві під час показу мюзикла «Норд-Ост» в будинку Театрального центру на Дубровці 40 чеченських бойовиків на чолі з Мовсаром Бараєвим захопили у заручники близько 800 глядачів. В результаті антитерористичної операції були знищені майже всі терористи, але погано організоване визволення заручників призвело до загибелі близько 130 чоловік.

2004 - Центральна виборча комісія України спробувала утворити додаткових 420 виборчих дільниць на території Росії для голосування на виборах президента. Це означало б можливість фальсифікації понад мільйона голосів. Під будинком ЦВК у Києві відбулася маніфестація і мітинг за участю прихильників кандидата Віктора Ющенка. Представники штабу Ющенка перебували в комісії, аби не допустити ухвалення рішення про додаткові дільниці, тим часом у штабі Януковича політтехнологи розробили сценарій провокацій біля Центрвиборчкому. Пізно ввечері група найнятих кримінальних елементів - молодиків спортивного виду - з молотками, битками та ін. влаштувала криваве побиття прихильників Ющенка під ЦВК, маючи на меті виманити з будинку народних депутатів на чолі з Віктором Ющенком. Бійки відбулися також всередині ЦВК - нардепи-"ющенківці" протистояли спецназівцями, котрі діяли на боці нападників. Зрештою, ЦВК не спромоглася ухвалити рішення про 420 додаткових дільниць у Росії. Лише зранку була затверджена постанова про 41 дільницю, але, оскільки термін було прострочено, її через три дні скасував Верховний Суд.

2008 - Європарламент визнав Голодомор злочином проти людяності і висловив співчуття українському народу.

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Приєднуйтесь до каналу https://t.me/rkravetsUA

АО Кравець і партнери

23 Oct, 05:04


Доброго ранку, країна Героїв 🇺🇦✌️🙂 #ЦейДень Сьогодні:

Всесвітній день дій за виживання дітей,
День Моля (Неофіційне свято, що відзначається серед хіміків. Моль - це така кількість речовини, в якій міститься певна кількість частинок (молекул, атомів, іонів), що дорівнює постійній Авогадро),
День iPod,
День організатора ток-шоу,
День створення Землі (умовна дата на основі хронології Ашшера - це хронологія історії світу 17-го століття, сформульована з буквального прочитання Старого Завіту Джеймсом Ашшером, архієпископом Арми і Предстоятелем всієї Ірландії),
Міжнародний день синдрому Кабукі,
Міжнародний день снігового барса,
Міжнародний День працівників реклами.
2024:
День нісходження Будди,
День сталого розвитку.
Шміні Ацерет.

В цей день:

1545 - морський похід українських козаків на 32 кораблях-чайках закінчується штурмом і взяттям турецької фортеці Ачі-Кале (Очаків).

1689 - англійський парламент ухвалив Білль про права. Білль законодавчо обмежував права короля і встановлював низку важливих демократичних свобод, у тому числі свободу совісті.

1859 - перша недільна школа на Україні відкрита в Києві, головною метою було навчання дітей в християнських традиціях.

1864 - за царським наказом ліквідовано Азовське козацьке військо.

1917 - Скоропадський обраний гетьманом українського Вільного козацтва.

1920 - на засіданні ВУЦВК в Харкові ратифіковано Ризький договір про перемир'я і прелімінарні умови миру з Польщею.

1920 - до Олександрівська (Запоріжжя) вступили загони Нестора Махна.

1921 - у соборі святої Софії в Києві Василь Липківський висвячений як митрополит Київський і всієї України, перший глава відродженої УАПЦ.

1921 - у Станіславі (нині Івано-Франківськ) засновано комсомол Західної України.

1937 - у Києві розстріляли Михайля Семенка, обвинуваченого в "активнiй контрреволюцiйнiй дiяльностi", та групу інших українських письменників. У Сандормосі цього ж дня розтріляно Антона Крушельницького - письменника, громадського діяча, міністра освіти УНР у 1919 р.

1941 - німецькі й румунські фашисти у селі Дальнику біля Одеси розстріляли та спалили живцем кілька тисяч євреїв - за різними даними, до 20 тисяч.

1956 - в Угорщині спалахнуло повстання проти комуністичного режиму. Учасники масових демонстрацій, котрі почались із виступів студентів у Будапешті, вимагали проведення в країні демократичних перетворень, виводу радянських військ, зміщення сталіністів з державних постів. До 11 листопада повстання було придушене радянськими військами.

1958 - радянському письменнику Борису Пастернаку за роман "Доктор Живаго" присуджено Нобелівську премію з літератури. Однак під тиском радянського керівництва він відмовився прийняти нагороду.

1965 - Володимир Щербицький призначений головою Ради міністрів Української РСР (замість Івана Казанця). Доти Щербицький уже керував Радміном у 1961-1963 рр., а в 1963-1965 рр. був першим секретарем Дніпропетровського обкому КПРС.

1990 - після вимушеної відставки Віталія Масола Верховна Рада Української РСР призначила виконувачем обов'язків голови Ради Міністрів УРСР його заступника Вітольда Фокіна. Він став останнім очільником уряду радянської і першим прем'єр-міністром незалежної України.

1991 - постановою Верховної Ради України міністром фінансів призначено Григорія П'ятаченка.

1992 - президент України Леонід Кравчук здійснив офіційний візит до Республіки Молдова. Підписано Договір про добросусідство, дружбу й співробітництво.

1992 - у Львові почався перший чемпіонат незалежної України з боксу.

1993 - у Москві почався перший Конгрес українців Росії (до 24 жовтня).

1994 - Держдума Росії прийняла закон про зупинку поділу Чорноморського флоту між Росією та Україною.

2001 - під гаслом «1000 пісень у вашій кишені» Стів Джобс анонсував вихід портативного плеєра iPod з жорстким диском на 5 Гб. Станом на вересень 2007 року їх було продано 110 мільйонів штук.

АО Кравець і партнери

23 Oct, 04:59


t.me/Quotes_ua
fb.com/QuotesDayUa
instagram.com/QuotesDayUa

Недостатньо тільки бажати: треба робити

©️ Йоганн Вольфганг Гете

💙💛Цитати дня солов'їною

АО Кравець і партнери

22 Oct, 16:04


Що робити при отриманні повістки заброньованими чи при наявності відстрочки
https://www.youtube.com/watch?v=VZ2jsOvWehY

АО Кравець і партнери

22 Oct, 14:59


t.me/Quotes_ua
fb.com/QuotesDayUa
instagram.com/QuotesDayUa

Мода минає, стиль залишається.

©️ Коко Шанель

💙💛Цитати дня солов'їною

АО Кравець і партнери

22 Oct, 07:03


Журналістам загрожує в’язниця за “фейки” про мобілізацію: заборона на зйомки бусифікації та злочинів ТЦК
https://knpartners.com.ua/zhurnalistam-zagrozhuie-v-jaznicja-za-fejki-pro-mobilizaciju-zaborona-na-zjomki-busifikacii-ta-zlochiniv-tck/

АО Кравець і партнери

22 Oct, 06:13


22.10.2024 Ранкове зведення 972-ої доби неоголошеної війни росії проти України
https://www.youtube.com/watch?v=zAOUc9oOloo

АО Кравець і партнери

22 Oct, 04:59


t.me/Quotes_ua
fb.com/QuotesDayUa
instagram.com/QuotesDayUa

Те, чого не можеш отримати, завжди, здається кращим за те, що маєш.

©️ Еріх Марія Ремарк

💙💛Цитати дня солов'їною

АО Кравець і партнери

22 Oct, 04:57


Доброго ранку, країна Героїв 🇺🇦✌️🙂 #ЦейДень Сьогодні:

Всесвітній день людей з вадами мовлення,
Всесвітній день традиційної медицини,
День австрійського ігристого вина,
Міжнародний день Caps Lock,
Міжнародний день захисту нервової системи чоловіків від насильства з боку жінок.

В цей день:

4004 до н. е. - згідно з розрахунками ірландського архієпископа Джеймса Асшера і доктора Джона Лайтфута з Кебріджа, проведеними в 1650 році на підставі детального вивчення Старого заповіту, саме в цей день почався божий акт Творіння світу.

1665 - у Москві лівобережний гетьман Іван Брюховецький, котрий у вересні прибув з великим вшануванням до Москви, підписав т.зв. "Московські статті", новий українсько-російський договір, статті котрого звели до мінімуму автономію України: всі податки з України мали надходити до московської скарбниці, на Україну поширювалась царська горілчана монополія, новообраний гетьман мав приїздити до Москви на затвердження, в Україну мало прибути 12-тисячне царське військо, котре розміщувалось у найбільших містах Лівобережжя. В обмін на ці поступки Брюховецький отримав титул боярина і земельні володіння неподалік кордону з Московією.

1835 - під час засідки в селі Шляхові Коричинці на Поділлі був убитий Устим Кармалюк, який на чолі ватаги розбійників протягом двох десятиліть вчиняв крадіжки, грабунки, підпали і вбивства. Непересічні особисті якості, неодноразові втечі з сибірської каторги сприяли міфологізації Кармалюка, який вже невдовзі по смерті набув образу шляхетного народного месника і козацького «характерника», а в радянський період був проголошений керівником багатотисячного повстанського руху проти національного і соціального гніту українських кріпаків.

1875 - крах вантажопасажирського поїзда, що перевозив новобранців для армії, а також нафту, на Одеській залізниці неподалік від Балти. Через снігопад машиніст не побачив загороджувальних сигналів, і поїзд потрапив на розібрану ділянку шляху, в результаті чого вагони впали під укіс, а нафта спровокувала пожежу. Загинуло близько 70 осіб, 120 поранено.

1918 - урочисте відкриття Кам'янець-Подільського українського державного університету.

1920 - польський сейм ратифікував "Договір про перемир'я і прелімінарні умови миру", підписаний з УСРР і РСФРР в Ризі.

1922 - Вища рада народного господарства організувала при Центральному аеродинамічному інституті (ЦАГІ) комісію з побудови металевих літаків. Це офіційна дата заснування найстарішого в Росії авіаційного конструкторського бюро Туполєва (нині ВАТ "Туполєв").

1937 - заарештований митрополит Київський і всієї України Василь Липківський (УАПЦ). Через місяць його засудять до розстрілу.

1939 - відбулися вибори до Народних зборів Західної України.

1941 - маршал Румунії Іон Антонеску підписав декрет, згідно з яким Одеса та її околиця включалися до Трансністрії. Одеса була оголошена столицею, до якої мала переїхати цивільна адміністрація краю (доти центром був Тирасполь).

1949 - СРСР провів перші випробування своєї ядерної зброї.

1977 - у центрі Києва на площі Жовтневої революції відкрито монумент на честь Великої Жовтневої соціалістичної революції. Його демонтують після здобуття Україною Незалежності.

1990 - на вимогу київських студентів, котрі на площі Жовтневої революції (нині — майдан Незалежності) оголосили політичне голодування, глава уряду Віталій Масол подав у відставку.

1991 - Міністерство юстиції України зареєструвало Спілку офіцерів України.

1995 - інтронізація патріарха Київського і всієї Руси-України (УПЦ КП) Філарета.

1991 - Постановою Держради Радянського Союзу розпущено КДБ СРСР.

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Приєднуйтесь до каналу https://t.me/rkravetsUA

АО Кравець і партнери

21 Oct, 17:13


Огляд практики ВС від Ростислава Кравця, що опублікована з 12 по 18 жовтня 2024 року
https://www.youtube.com/watch?v=tfpNQ9dvOCA

АО Кравець і партнери

21 Oct, 09:12


Чоловіків викликають у ТЦК через оновлені дані про порушення обліку
https://knpartners.com.ua/cholovikiv-viklikajut-u-tck-cherez-onovleni-dani-pro-porushennja-obliku/

АО Кравець і партнери

21 Oct, 06:57


Огляд практики ВС від Ростислава Кравця, що опублікована з 12 по 18 жовтня 2024 року
https://knpartners.com.ua/ogljad-praktiki-vs-vid-rostislava-kravcja-shho-opublikovana-z-12-po-18-zhovtnja-2024-roku/

АО Кравець і партнери

21 Oct, 05:58


21.10.2024 Ранкове зведення 971-ої доби неоголошеної війни росії проти України
https://www.youtube.com/watch?v=WMe0SbRRnjw

АО Кравець і партнери

21 Oct, 04:59


t.me/Quotes_ua
fb.com/QuotesDayUa
instagram.com/QuotesDayUa

Хочеш зрозуміти що справді твоє — відпусти все, і твоє залишиться з тобою.

©️ Екхарт Толле

💙💛Цитати дня солов'їною

АО Кравець і партнери

21 Oct, 03:50


1987 - на пленумі ЦК КПРС, на котрому обговорювалась підготовка до 70-річчя Жовтневої революції, з критикою ходу "перебудови" виступив кандидат в члени Політбюро ЦК КПРС, перший секретар Московського міського комітету компартії Борис Миколайович Єльцин, котрий звинуватив членів Політбюро і ЦК в тому, що вони гальмують хід реформ і тим самим можуть зірвати хід "перебудови", початої у 1985 році. Горбачов сприйняв критику Єльцина, котру не підтримав жоден із присутніх, як випад проти ЦК і себе особисто, але застосування санкцій до Єльцина було відкладено до завершення ювілейних урочистостей, які мали продемонструвати традиційну єдність партії і держави. 11 листопада Єльцин був звільнений з поста першого секретаря Московського обкому компартії, а в лютому 1988 року виведений і зі складу кандидатів у члени Політбюро.

1993 - на Всеукраїнському Православному Соборі Володимир Романюк обраний Патріархом Київським і всієї Руси-України.

1995 - Помісний Собор Української Православної Церкви Київського патріархату обрав патріархом Київським і всієї Руси-України митрополита Київського Філарета (Денисенка).

🇺🇦✌️Важлива та перевірена інформація від адвоката ⤵️

⚡️Приєднуйтесь до каналу https://t.me/rkravetsUA

АО Кравець і партнери

21 Oct, 03:50


Доброго ранку, країна Героїв 🇺🇦✌️🙂 #ЦейДень Сьогодні:

Всесвітній день йододефіциту,
День балаканини чи День базіки,
День енергозбереження,
День перерахунку гудзиків на одязі або День гудзика (якщо вам нема чим зайнятися),
Міжнародний день Начос,
Міжнародний день культури злагоди та миру.
2024:
День очищення віртуального робочого столу на комп'ютері.

В цей день:

1056 - на замовлення посадника Йосипа, що управляв Новгородською землею, диякон Григорій почав переписувати Євангеліє. В історію рукопис увійшов під назвою "Остромирове Євангеліє", оскільки до хрещення Йосип звався Остромиром. Це найдавніша з рукописних східнослов'янських книг, що збереглися до нашого часу.

1596 - в результаті укладення Брестської унії єпископи православної церкви на польських територіях визнали над собою владу папи.

1657 - на козацькій раді у Корсуні за присутності послів Швеції, Речі Посполитої, Туреччини, Кримського ханства, Семигорода, Молдови відбулась козацька рада, яка затвердила обрання Івана Виговського гетьманом Війська Запорозького і ратифікувала угоду про військово-політичний союз зі Швецією, за умовами якої король Карл Х Густав зобов'язувався домагатися визнання незалежності Гетьманщина зі східними кордонами аж по Віслу.

1665 - (за іншими даними - 22 жовтня) гетьман Іван Брюховецький підписав у Москві міждержавний договір із московським урядом, так звані Московські статті, за якими визначалися взаємини козаків з Росією. Статті значно обмежували політичні права України, посилювали її військово-адміністративну і фінансову залежність від московського уряду. Згідно з цим документом, вибори гетьмана мали проходити лише з дозволу царя і в присутності московських послів; в Україні збільшувалася кількість російських військ.

1897 - у Миколаєві почав працювати французький завод «Наваль», що згодом став Чорноморським суднобудівним заводом.

1921 - на Всеукраїнському православному соборі в Києві протоієрей Василь Липківський таємним голосуванням обраний на посаду єпископа-митрополита УАПЦ. Липківський став першим главою відродженої Української автокефальної православної церкви, митрополитом Київським та всієї України. У наступні дні Собор проголосив створення УАПЦ, наголосив на непідлеглості УАПЦ керівництву інших церков і визнав примусовий перехід Київської церкви під зверхність Московського патріархату 1686 р. аморальним та неканонічним актом. Сакральною мовою Церкви була визнана українська.

1923 - перший політ радянського літака АНТ-1 конструкції Туполєва.

1933 - у Львові 18-річний член ОУН Микола Лемик за завданням Степана Бандери на знак протесту проти Голодомору в Україні вбив співробітника консулату СРСР, агента спецслужб Олексія Майлова. Лемик добровільно здався поліції, і судовий процес над ним дав можливість іще раз заявити всьому світу, що Голодомор у Радянській Україні - це реальність, яку замовчує влада. Лемика засудили до смертної кари, яку, з огляду на те, що йому не виповнився 21 рік, замінили на довічне ув'язнення. У 1939 р., після поразки Польщі у війні з Німеччиною, Лемик вийшов на волю, а в 1941 р. як провідник Середньої похідної групи ОУН був заарештований гестапо і розстріляний у Миргороді.

1943 - нацисти ліквідували Мінське гетто, у якому за роки його існування загинуло понад 100 тисяч євреїв Білорусі та Західної Європи (переважно Німеччини).

1947 - зі Львова розпочалась одна з найбільших депортацій депортація населення Західної України, яка увійшла в історію під назвою операція «Захід». Проведена спільними зусиллями республіканських та союзних МДБ та МВС, вона стала черговою у низці аналогічних заходів радянської влади, спрямованих на ліквідацію соціальної бази українського визвольного руху. За час її проведення до Сибіру і Казахстану було вивезено 26 682 сімей загальною кількістю 77 808 осіб.

1948 - пропозицію СРСР про знищення ядерної зброї ООН було відхилено.

1950 - набрали чинності Женевські конвенції про захист жертв війни.

АО Кравець і партнери

20 Oct, 14:59


t.me/Quotes_ua
fb.com/QuotesDayUa
instagram.com/QuotesDayUa

Добро не одягає маску зла, але нерідко зло, під маскою добра, творить свої скажені справи.

©️ Омар Хайям

💙💛Цитати дня солов'їною

3,826

subscribers

5,989

photos

20

videos