GymTraining — канал для тех, кто знает цену усталости и то приятное чувство, когда сделал еще несколько дополнительных раз упражнения уже через силу

Мы твой личный помощник и лучший мотиватор.

Поддержка: @ask_gt_bot

GymTraining

12 Oct, 08:29

Молодіжна збірна України на першій позиції в турнірній таблиці, попереду останній тур відбору на Євро-2025 - матч проти збірної Сербії, вівторок 15 жовтня.

GymTraining

10 Oct, 12:00

5 жовтня в місті Ізворань (Румунія) пройшов турнір з триатлону "Balkan Championship Izvorani"

Українці достойно продемонстрували себе!

На дистанції "Супер спринт"
Захар Цівковський - перше місце у категорії Кадети (14-15 років)🥇
Крилов Станіслав - друге місце в категорії Юніори ll (16-17 років)🥈
Гліб Якубець - третє місце в категорії Юніори ll (16-17 років)🥉

Ксенія Левковська стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи🥉🇺🇦💐

Вітаємо всіх спортсменів з результатами, бажаємо успіхів в майбутніх змаганнях!

GymTraining

07 Oct, 18:46

Скільки потрібно часу, щоб накачатись в залі? Чи можливо це зробити за кілька місяців? Чи на це потрібно кілька років? Докладно розповідаємо про все це у нашій статті.

GymTraining

01 Oct, 14:26

Жим ногами в тренажері — класна вправа. Невелика зміна постановки ніг — і от вже в роботу включається інший м'яз. Розповідаємо, як за допомогою зміни положення ніг на платформі можна пропрацювати основні м'язові масиви

GymTraining

11 Sep, 12:20

Українка стала найкращою боксеркою Азії🇺🇦🥇🥊

Вихованка Ізмаїльської дитячо-юнацької спортивної школи Ангеліна Румянцева здобула перемогу на Чемпіонаті Азії з боксу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, що проходив у місті Аль-Айн, ОАЕ.

Українська спортсменка впевнено подолала найсильніших суперниць континенту.

У фінальному поєдинку українська спортсменка у важкому бою здолала боксерку з Казахстану, завоювавши титул чемпіонки Азії 2024 року з боксу серед юнаків та дівчат.

GymTraining

06 Sep, 18:00

Україна перемогла Сербію (2:1) у відборі на молодіжне Євро-2025.

Ця перемога забезпечила Україні місце в топ-2 групи і гарантувала участь у плейоф.

Наступний матч — 10 вересня проти Північної Ірландії.

GymTraining

25 Aug, 07:52

Людмила Лузан — чемпіонка світу з веслування!

В останній день світової першості в Самарканді, Людмила Лузан виграла золото на своїй коронній дистанції – 500 метрів.

У фіналі, після напруженої боротьби, українка збільшила відрив до понад 2 секунд і здобула перемогу!

GymTraining

11 Aug, 16:21

🇺🇦 Україна фінішувала на 22-му місці у медальному заліку Олімпіади-2024. У доробку українців 12 нагород (🥇 3 + 🥈 5 + 🥉4).

22-ге місце України у медальному заліку — найкращий результат за 12 років на Олімпійських іграх. Рекордом залишається дев'яте місце на Іграх-1996.

Переможцями медального заліку Олімпіади-2024 стали Сполучені Штати, які випередили Китай завдяки більшій кількості срібних нагород.

GymTraining

09 Aug, 10:55

Так! Срібло!
Просто красуні🥈

Українки Людмила Лузан і Анастасія Рибачук – срібні призерки олімпійських ігор у веслуванні на каное-двійці.

Вітаємо!

GymTraining

09 Aug, 08:32

Вчора завершився чемпіонат зі змішаних єдиноборств ММА серед юніорів в Абу-Дабі.

Українські хлопці та дівчата завоювали 3🥇, 2🥈, 7🥉.
З цим результатом, Україна зайняла перше місце.

До речі, це третя поспіль перемога на цьому чемпіонаті, і четверта перемога взагалі.

Вітаємо спортсменів, тренерів і всіх, хто доклав до цього зусиль!
Список медалістів, і інші новини можна переглянути тут.

GymTraining

06 Aug, 14:45

Передній зубчастий м'яз — невеликчка, але дуже помітна деталь :) В статті розповідаємо, як пропрацювати його найкращим чином.

GymTraining

03 Aug, 20:59

Ольга Харлан стала рекордсменкою України за олімпійськими нагородами.

Після "золота" у фіналі Олімпіади-2024 у командному фехтуванні на шаблях, Харлан має шість нагород на Олімпійських іграх. Завдяки цьому вона перевершила попереднє досягнення, яке ділила з плавчинею Яною Клочковою.

▪️ 6 — Ольга Харлан (фехтування, 2 "золота" + 1 "срібло" + 3 "бронзи")
▪️ 5 — Яна Клочкова (плавання, 4 + 1 + 0)